KOSGEB Kredi

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar’dan En Hesaplı 5 Tanesi


Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar’dan En Hesaplı 5 Tanesi

Özellik ile düğün hazırları içinde olan geç çiftlere yönelik bankalar yaz ayalarında düzenlediği kredi kampanyalarından biride beyaz eşya kredisi imkanlarıdır. İhtiyacınız olan buzdolabından, çamaşır makinesine veya televizyondan fırına hatta elektrikli süpürgesi dahil olmak üzere yapacağınız beyaz eşya harcamalarını faturalandırarak bu bankalardan kredilendirme yapabilirsiniz. Üstelik aldığınız beyaz eşyalarının yanı sıra faturalandırılmış olan mobilya gibi ev eşyası içinde yine bankalardan 36 ay vadeli 65.000 liraya kadar kredi kullana bilirsiniz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalardan Nasıl Yararlanabilirim?

Sabit bir gelire sahip tüm vatandaşların ister yeni evlenerek ihtiyaçlarını düzmek adına yapacakları beyaz eşya harcamalarını ister ise eskiyen eşyalarını değiştirmek adına yapacakları masrafları bankalar beyaz eşya kredisi imkanı sunmaktadır. Bankalar bu imkanları bazen anlaşmalı olduğu firmalar ile alış veriş şartı ister iken bazı bankalar ise sadece beyaz eşyanın faturasının getirilmesi ile işlemlere başlamaktadır. Yine bankalara göre beyaz eşya kredisi faiz oranları ve geri ödeme şartları değişiklik göstermektedir. Bankalar bu olanağı sunarken tüketiciden istediği şartların başında ise sabit bir gelir gelmektedir. Sizler için beyaz eşya alımlarına kredi olanağı sunan tüm bankaları aşağıdaki başlıklar ayrıntılı olarak yer verdik.

Şekerbank Beyaz Eşya Kredisi İmkanları

şekerbank beyaz eşya kredisi

şekerbank beyaz eşya kredisi

Şekerbank A sınıfı elektrikli beyaz eşya alımları için kredi imkanları sunan başlıca bankaların başında yer almaktadır. Düğün yapıp yuva kuracak olan çiftler için kaçırılmayacak olan beyaz eşya alım kredileri için banka masrafsız olarak kredi imkanı sunmaktadır. Yandaki resimde de gördüğünüz üzere banka bu duyuruyu kendi şubesi camına astığı bir yazı ile halka duyurmaktadır. Bireysel için 60 ay apartman giderleri içinde yine 60 aya varan vadeler ile EKOkredi paketi ile beyaz eşya alımları için finansman olmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu oran düşer veya çıkar bilemeyiz 🙂 Bizler size olan görevimizi yapmak adına şube camındaki duyuruya istinaden haberini ela aldık. Peki banka bu imkan için sizden ne şartlar istemektedir, kısaca belirtelim. Camdaki resimden de anlaşıldığı gibi alacağınız beyaz eşyanın A sınıfı elektrik tüketime sahip olması gerekmektedir. (Şu an günümüzde hemen hemen tüm ürünler A sınıfı hatta bir çoğu A+ olarak yer almaktadır) Bu nitelikteki alınan elektrikli ürünlerinizin faturasının yanı sıra banka gelir belgenizi yanı maaş bordronuzu, ödenmiş olan her hangi bir faturanızı ve duruma göre de kefil talep etmektedir. Bizce kredinin masrafsız olması ve faiz oranları oldukça cazip görünmektedir. Yine de karar sizin 😉

Şekerbank beyaz eşya kredisi için gerekli evraklar

Şekerbank beyaz eşya kredisi için gerekli evraklar

Tüm detaylar burada başvuru işlemleri ise sadece Şekerbank şubelerinde..

blankTürkiye İş Bankası Ev Eşyası Kredileri

Yukarıda tanıtımını yapmış olduğu Şekerbank’ın yanı sıra beyaz eşya alacaklara kredi olanağı sunan başka bankalarda mevcuttur. Türkiye İş bankası da bu bankaların yanında yer almaktadır. Banka yalnız sadece anlaşmalı olduğu firmalardan alış veriş yapıp faturalandırmalara kredi imkanı sunmaktadır. Anlaşma sağladığı firmaları öğrenmek ve kredi hakkında detaylı bilgiyi BURADAN öğrenebilirsiniz. Değerli tüketiciler yazımızda yer alan bankalar doğrudan alınan beyaz eşyalar için kredi imkanı sunmakta diğer bankalar ise alınacak olan ev eşyaları için ihtiyaç kredisi adı altında kredi olanağı sunmaktadır. Kredi faiz oranları yine bankalara göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse Fibabanka bura yer alan sayfasında tüm adı geçen alış verişler için kredi imkanı sunmaktadır.

Mobilya Kredisi Veren Bankalar

Mobilya Alım Kredisi Veren Bankalar

Ülkemizde katılım bankaları ihtiyaç kredisi yerine müşterilerine alacakları herhangi bir beyaz eşya alımları için alım kolaylığı sunmaktadır. Devlet veya özel sermayeli olarak ayırt etmeksizin tüm katılım bankaları bu imkanı uygun faiz oranları ile sunmaktadır. Dayanaklı tüketim eşyası alımları adı altında bu imkanları sunan bankaların başvuruları İnternet üzerinden de yapılmaktadır. Geri ödemeniz gereken rakam ve ilgili bütün hesaplamalar BURADAN yapılmaktadır. Mobilya alımı adı altında kredi veren bu katılım bankalarımız ise şunlardır.

 1. Albaraka Türk Katılım Bankası
 2. Kuveyt Türk Katılım Bankası
 3. Türkiye Finans Katılım Bankası
 4. Ziraat Katılım Bankası
 5. Vakıf Katılım Bankası

BEKO Kredi Sayesinde Bütün Beyaz Eşyalarınızı Satın Alabilirsiniz

Nerede ise bütün kurumsal beyaz eşya yada elektronik ev aletleri pazarlayanlar bir banka ile anlaşma sağlamaktadır. Müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayarak daha fazla ürün satmayı planlayan bu firmalardan bir tanesi de Beko’dur. Beyaz eşyanın önde markalarından biri olan BEKO ING bankası ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında müşterilerine 36 ay vadeli olarak kredi çıkarmaktadır.

Bankanın mayıs ayında 24 ay kadar %1.59 kalan 36 aya kadar %1.54 faiz oranları ile beyaz eşya almak isteyenlere 36 ay vadeli kredisinin hesaplamasını yaptık.

ING Beyaz Eşya Kredisi Faiz Hesaplaması
Miktar 12 24 36
20.000 TL 1.880,52 TL 1.046,43 TL 765,63 TL
30.000 TL 2.820,78 TL 1.569,65 TL 1.148,45 TL
40.000 TL 3.761,05 TL 2.092,87 TL 1.531,26 TL
45.000 TL 4.231,18 TL 2.354,48 TL 1.722,67 TL
50.000 TL 4.701,31 TL 2.616,08 TL 1.914,08 TL

Bu oranlar ile doğrudan BEKO beyaz eşya kredisinden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 4 adımdan oluşan buradaki formu doldurmanızdır.

"Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar’dan En Hesaplı 5 Tanesi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar’dan En Hesaplı 5 Tanesi" - 6 YORUM
 1. blank ramazan eren dedi ki:

  10000 tl beyaz esya kredisi cekmek istoyorum

 2. blank ramazan eren dedi ki:

  Esya kiredisi almak istiyorum

 3. blank hasan celik dedi ki:

  Ev dekarasyon ve beyazesya almak istiyorum

 4. blank Hacer dedi ki:

  5bin beyaz esya kredisi çekmek istiyom

 5. blank irfan dedi ki:

  Beyaz eşya almak istiyorum destek kredisiyle

 6. blank irfan dedi ki:

  Beyaz eşya almak istiyorum devlet destek kredisiyle

KOSGEBKrediler.Com