Hibe Kredi

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba;

Web sitemiz hakkında tüm düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde görmüş olduğunuz eksikleri yine bizlere 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimiz üzerinizden iletebilirsiniz. Sizler için özellikle güvenli bir web portal olmak adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz. En doğru ve en güncel bilgileri sizlere iletmek için ekip arkadaşlarımız ile yoğun bir mesai harcamaktayız. Lütfen bizim ile irtibat kurmaktan çekinmeyin.

İlgili: Murat YALÇINKAYA

Web Site Teknik İletişim: Admin@KOSGEBKrediler.com

  • Cep: 0-541-665-70-00 (LÜTFEN SADECE ŞİKAYET VE MARKA İHALELİ İÇİN ARAYINIZ! DANIŞMALIK İÇİN ARAMAYINIZ! SORULARINIZI İLGİLİ MAKALERDE SORUN, CEVAP 24 SAAT İÇİNDE GELECEKTİR.) KOCAMAN YAZMAMIZA RAĞMEN HALA KONULAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ARIYORSUNUZ ARKADAŞLAR. EN SONUNDA KALDIRACAĞIM NUMARAMI)

Sayfamız da özellik ile kredi çıkmayanlar için oldukça fazla içerik yer almaktadır. Bu içerikler de kullanıcılar tarafından eklenen iletişim bilgileri kesinlik ile bizim denetimimiz dışında yer almaktadır. Dolayısı ile dolandırıcılık dan dolayı oluşan mağduriyetler den kesinlik ile mesul değiliz.