Hibe Kredi

Hakkımızda

KOSGEBKrediler.Com hiç bir şirket için çalışmamakta ve hiç bir şirkete ait değildir. Sitemiz haber amaçlı kurulmuş kişisel bir web sitesidir. Sitede yer alan bütün makaleler özgün içeriğe sahip olmakta ve hiç bir web sitesinden alıntı yapılmamıştır. Doğal olarak hiç bir İnternet web sitesi telif haklarından dolayı SAYFAMIZI sorumlu tutamaz.

KOSGEBkrediler.com olarak bankaların vermiş oldukları ihtiyaç, konut, araç,  kredisi ve bayram kredisi ile kampanyaları düzenli olarak takip edilmekte sizlere makale ortamında bilgilendirmektedir. Bankaların vermiş oldukları faiz oranları ve dosya masraf oranların değiştirme hakkı bankaya aittir olduğu için gün içerisinde veya anlık olarak değişen banka kredi faiz oranları ve kredi dosya masrafları için Www.KOSGEBKrediler.Com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  • İnternet sitemde yer alan reklam içerikleri google reklam şirketine ait olup, gösterimdeki reklam içeriklerine müdahale etme gibi bir sitemizin imkanı bulunmamaktadır.

Sitemiz kesinlikle google politikalarına tam uyumlu olarak yayın yapan bir haber sitesidir. Site içeriğinde bilgisayarınıza zarar verebilecek hiç bir içerik bulunmamakta ve bunun yanı sıra google reklam politikaları gereği; pornografi, kumar, küfür, kişisel hakkı ihlali bulunmamaktadır.

İletişim bilgilerimiz:

Www.KOSGEBkrediler.com sitesine özel olarak google reklam politikalarına uyumlu olduğu sürece reklam verebilirsiniz. Reklam vermek isteyen şirket veya şahıslar bize admin@kosgebkrediler.com adresinden ulaşabilirler.

Sitemizde T.C. yasalarına uygun olduğunu düşünmediğiniz herhangi bir yazı, link, video veya görsel olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize 7/24 saat admin@kosgebkrediler.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şirket bilgilerinize karşı yanlış bir yönlendirme de bulunuyorsak şayet lütfen bize yine e-mail adresimizden ulaşınız, gerekli düzenleme gün içerisinde editör arkadaşlarımız tarafından sağlanacak, gerek duyulması durumda ise ilgili makale yayından kaldırılacaktır.

Sitemiz kesinlik ile hiç bir siyasi partiye bağlı değildir. Hiç bir siyasi partinin de reklam yada propagandasının yapılmasına izin vermeyiz. Yayınlanmış olan yazılar da ki yorumlarda dahil bu kural geçerlidir.!

ÖNEMLİ!

Değerli kullanıcılarımız, web sitemiz kredi imkanı sunmamaktadır. Özellik ile altını çizerek belirtmemiz gerekirse sitemiz sadece haber  (duyuru) sitesidir. Bu neden dolayıdır ki site üzerinden sizler ile kredi vereceğini taahhüt eden kişilere itimat etmeyiniz. Olabilecek olumsuzluklardan dolayı kesinlik ile KOSGEBKrediler.com sitesi sorumlu değildir.

Ben Kimim!

14.08.1980 tarihinde Kırşehir doğumlu 3 çocuklu bir ailenin en büyük oğluyum. Öğretim hayatım çok parlak geçmese de bilgisayarlar ile olan tanışmam 1993 yılında MS-DOS ve Lotus 123 programları ile İnternet’e olan ilgim ise 1998’lerin başlarında IRC programları ile başlamıştır. İnternet ve bilgisayarlara olan ilgim bir çok hobimin önüne geçmiş gençlik yıllarımı net cafeler de geçirmeme neden olmuştur 🙂 Öyledir ki eşim ile bile İnternet cafe de tanışmış ve 2006 yılında mutlu bir birlikteliğe merhaba demişizdir. Bilecik/Bozüyük ilçesinde ikametgah etsem de aslen Adana/Kadirli Çukur köprü köyüne kayıtlıyım tır. Bu mutlu berberliğin arkasından 2009 yılında ilk ve belki de son meyvemiz olan Eylül isimli kızımız dünyaya merhaba demiştir. 2015 yılına kadar yani ta ki KOSGEBKrediler.com sitesine kurana kadar çeşitli amatör siteler tasarlamış açıkçası çokta başarılı olamamışımdır. Kardeşim olarak gördüğüm bir akrabamın sektörde bana yol göstermesi ile işin seyri değişmiş ve KOSGEBKrediler.com sitesini buralara kadar gelmesine vesile olmuştur. Doğruluktan ödün vermeden çizdiğim bu yolda çeşitli engebeler çıksa da bu güne kadar sitemi en iyi noktalara getirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Bundan sonrada Allah izin verir ise çizdiğim bu yolda emin adımlar ile gideceğim.

Murat YALÇINKAYA

Logo

blank