Hibe Kredi

12 Ay Faizsiz (0 Faizli) İhtiyaç Kredisi Hangi Bankalar Veriyor?

Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasını belli dönemler de kampanya kapsamında 2 bankamız vermektedir! 2023 yılına kadar tam 2 defa faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasını da bu bankalarımız başlatmışlardır. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan bu bankalar hangileri diyorsanız, bunlardan ilki Akbank’tır. Bir diğer bankamız ise ING Bank olmaktadır.

12 Ay Faizsiz (0 Faizli) İhtiyaç Kredisi Hangi Bankalar Veriyor?

Faizsiz ihtiyaç kredisi veren her iki bankamızın geri ödeme vadesi ise 12 olmaktadır. 0 faizli olarak vermiş oldukları bireysel kredinin üst limitleri ise; Akbank: 15.000 TL, Garanti BBVA: 10.000 TL kadar çıkmaktadır. Başvuru şartları neler? Kimler nasıl başvuru yapabilir diyorsanız detayları aşağıda bulabilirsiniz.

UYARI! Bankalar tarafından bireysellere verilen faizsiz krediler belli dönemlerde verilmektedir. Bu kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız sayfamızı takip etmenizi öneririm. Daha önceki uyarımı dikkate alanlar 2. defa verilen faizsiz kredi fırsatını yakaladı bile! Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyaların güncel tarihilerinin ne zaman olduğunu da ilgili bankanın başlığı altında görebilirsiniz.

Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangisi? Almak Mümkün Mü?

Faizsiz ihtiyaç kredisi almak mümkün. 2023 yılına kadar bireyseller için başlatılan kampanya ile iki tane banka bankamız faizsiz tüketici kredisi kullandırmıştır. Belli dönemler halinde günümüze kadar tam 2 defa başlatmış oldukları faizsiz ihtiyaç kredisi veren bu bankalarımız ise; Akbank T.A.Ş. ve Garanti BBVA bankası olmaktadır. Faizsiz tüketici kredisi veren bu iki bankamızla müşterilerine vermiş oldukları kredinin üst limitleri ise en son olarak; Akbank: 15.000 TL, Garanti BBVA: 10.000 TL tir.

Belli dönemlerde başlatılan kampanya kapsamında faizsiz ihtiyaç kredisi veren Akbank ve Garanti BBVA Bankamızın başvuru şartların neler? Kampanya başlama tarihileri ne zaman diyorsanız detayları ⇓ da görebilirsiniz.

1- Akbank 15.000 TL Faizsiz 12 Ay Geri Ödemeli Kredi Veriyor

Akbank 12 ay içinde tam 3 defa faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Düzenlemiş olduğu faizsiz tüketici kredilerin de ise ilk olarak 5.000 TL verdi. Sonrasında ise faizsiz tüketici kredisinin üst limitini 7.500 TL çıkardı. Son başvuru tarihi 14 Nisan 2023 tarihi olan en son faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında bu rakamı ise 15.000 TL çıkarmıştır.  Peki Akbank tüm bu faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu için müşterilerinden hangi şartları aradı? Şartları taşıyanlar nasıl başvuru da bulunması gerekiyor?

 1. Faizsiz ihtiyaç kredisi kapmayansın başladığı tarihleri aralığında ilk defa Akbank müşterisi olunması. Yani daha önce Akbank’ta herhangi bir hesabı bulanmayanlar.
 2. İlk defa Akbank müşterisi olmak için başvuruyu Akbank Mobil uygulaması üzerinden yapanlar. (Videolu olarak https://www.youtube.com/watch?v=LskR-GUkOfg&t=1s bu bağlantı da bu anlattım)
 3. Kurye işlemi tamamlanıp belge işleri halledildikten sonra kredi başvurunu açtığı hesaptan (İnternet üzerinden) 5 gün için yapanlar.
 4. Bireysel Akbank müşterisi olanlar.
 5. Findeks KKB notu istihbaratı olumlu geçenler.

Bağlantısını vermiş olduğum videomdaki gibi Akbank müşterisi olunduktan ve kurye ile sözleşme forumları imzalandıktan sonra 5 gün içinde nasıl faizsiz kredi başvurusu yapacağınızı ise aşağıdaki adımlarda anlatım.

 1. Akbank Mobil uygulamasına giriş yapınız.
 2. Resimde de görmüş olduğunuz ana ekrandaki yerden KREDİ İŞLEMLERİ diyelim. blank
 3. Kredi Başvurusu Yap diyelim. (Ben eski müşterisi olduğum için bu şekilde ekran çıktı) blank
 4. Açılan sayfadan çekmek istediğiniz faizsiz kredi miktarını giriniz. (Unutmayın en az 1.000 TL en fazla 15.000 TL olacak şekilde girmeniz gerekiyor.)

Yapılan başvuru saniyeler içinde değerlendirilecek ve onay verme aşasına geçilecektir. Peki yapılan bu başvuru sonrasında çekeceğiniz kredinin aylık taksit ödemeleri ne kadar olacak?

AKBANK 15.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi 12 Ay Vadeli Geri Ödeme Planı
Aylık Taksit Ödeme Toplam Geri Ödeme Kredi Tahsis Ücreti
1.250TL 15.039,38 TL 39.38 TL

Bedava kredi almak isteyenler bence Akbank’ın bu fırsatlarını kaçırmasın.

→ Kampanya detaylarının bağlantısı https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/sifir-faiz-kampanyasi.aspx

Kaçırdıysanız da bir de diğer 0 faizli tüketici kredisi veren bankamızı aşağıdaki başlık altında inceleyin derim.

2- Garanti BBVA Bankası 10.000 TL Bedava Kredi Veriyor!

Garanti BBVA bankası 13 Nisan – 12 Mayıs 2023 yılı arasında bedava kredi kampanyası başlatmıştır. Başlatmış olduğu 0 faizli ihtiyaç kredisiyle müşterilerine tam 10.000 TL nakit para çözümü sağlamaktadır. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasın kapsamında vermiş olduğu 10.000 TL’nin geri ödemesi ise 12 ay aylık eşit taksitli olmaktadır. Başvuru şartları neler? Kimler nasıl bu kampanyadan istifade edebilir diyorsanız, detayları ⇓ da görebilirsiniz.

Başvuru Şartları:

 1. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlama tarihleri arasından ilk defa Garanti BBVA müşterisi olunması.
 2. İlk defa Garanti BBVA müşterisi olma işlemini Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip gerçekleştirilmesi. (Tüm bu işlemleri nasıl yapacağınızı https://www.youtube.com/watch?v=mU6v5PDqsHw bu bağlantımdaki videomda anlattım.)
  1. Android ⇒ BURADAN
  2. IOS ⇒ BURADAN
 3. Garanti BBVA müşterisi olunduktan sonra 5 iş günü içinde faizsiz kredi başvurusunda bulunulması.

Nasıl Başvuru Yapılır:

 1. Garanti BBVA uygulaması çalıştırıp, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır. Ana sayfadaki Hesap ve Kart bölümünü seçelim. blank
 2. Açılan sayfadaki Krediler seçeneğini seçelim. blank
 3. Yeni Kredi Başvurusu Yap butonuna tıklayalım. blank
 4. Kredi tutarını girin (Faizsiz kredi kampanyası olduğu zaman ilgili alanı seçin.) Hesapla deyin. blank
 5. Kredi bilgilerinizi kontrol edin ve Başvur butonuna tıklayın. blank
 6. Gelir ve meslek bilgilerinizi girerek Devam edin. blank
 7. Kişisel bilgilerinizi girerek Devam edin. blank
 8. Kredi bilgilerinizi görüntüleyerek işleminize Onay verin. blank
 9. Tebrikleri… Garanti BVVA Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi başvuru işleminiz gerçekleşmiş oldu. Krediniz onay aldıysa şimdi Hesaba Aktar deyin. blank

Hesaba aktar sonrasında onay bekleyen belgelere de onay vermenizle Garanti Bankası 10.000 TL faizsiz ihtiyaç krediniz vadesiz mevduat hesabınıza aktarılacaktır. Geri ödeme planınız ise aşağıdaki tablodaki gibi olacaktır.

Faizsiz kredi ödeme planı tablosu:

Kredi Kullanıcısı Kredi Tutarı (TL) Faiz (%) Maksimum Vade (ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL) Hayat Sigortası Prim Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
Gerçek Kişi 10.000 0% 12 833 0 170 0% 10.000

Garanti BBVA Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası detayları => https://www.garantibbva.com.tr/kampanyalar/faizsiz-kredi-kampanyasi

Bireyseller için faizsiz ihtiyaç kredisi veren 2 bankamızı tanıttık. Şimdi KOBİ (Esnaf) faizsiz kredilerin ne olduğundan bahsediyoruz.

QNB Finansbank KOBİ’lere 20.000 TL Kadar 12 Ay Geri Ödemli Faizsiz Ticari Kredi Veriyor!

QNB Finansbank KOBİ’lerin bir tek sözüne tam 20.000 TL kadar faizsiz kredi vermektedir. KOBİ Nedir? Kısaca Özellikleri Ne? Açılımı Tanımı! (Kimlere Denir?) de bu nitelik size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Tabi sadece KOBİ olmanız, QNB Finansbank faizsiz 20 bin TL ticari kredisini almanız için yeterli değil tir. Banka bunun yanı sıra cironuzun 8 milyon TL kadar olmasını da şart koşmaktadır. Bu ciroya sahip bir KOBİ iseniz de bankanın esnafsanız dan talep ettiği söz ise şu şekildedir.

Çekeceğiniz kredinin 4 katı kadar nakit akışı taahhüt etmeniz tir.

Buda şu anlama geliyor ki, eğer 20.000 TL faizsiz kredi çekecekseniz banka üzerinden 80.000 TL kadar bir para çevirmeniz gerekiyor. Nakit akışı olarak çevireceğiniz bu miktar çekileceğiniz kredi tutarı düştükçe de aynı orantıda düştüğünü de bir defa hatırlatmak isterim. Buna göre;

 • 10.000 TL için 40.000 TL
 • 15.000 TL için 60.000 TL

Nakit akışı çevirmeniz yeterli olacaktır. QNB Finansbank tarafından şartlara uygun esnaflara verilen 20.000 TL faizsiz kredinin başvurusunu yapmak isteyenler için ise seçenekler şu şekildedir.

 • QNB Finansbank şubeleri
 • 0.850-222-19-00 çağı merkezi
 • İnternet bankacılığı şubesi

Bunun yanı sıra isterseniz yine ön başvurunuzu QNB Finansbank resmi internet şubesinin bu adresi üzerinden bir forum doldurarak da gerçekleştire bilmektesiniz.

KOBİ’lere QNB Finansbank haricinde banka olarak şuan için başka imkan tanıyan bir finansman kuruluşu yoktur. Olunca bildirimleri takip ediyorsanız bunu sizlere ileteceğimizden kuşkunuz olmasın.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Gokdenız dedi ki:

  Nakıte ıhıyacı olanlara temınatlı sekılde yardımcı oluyorum alt lımıt 100 bın ıstanbul maltepe