KOSGEB Kredi

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (GÜVENİLİR 22 ŞİRKET)


Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (GÜVENİLİR 22 ŞİRKET)

Kredi çekemeyenlerin imdadına yetişen şirketler 2021 yılında Bursa, Kayseri ve Konya dahil olmak üzere tam olarak 22 tane oldu. Kendi  kredi notlarının düşük olması dan ötürü kredi çıkmayanların yerine kredinizi biz çekelim ama taksitlerini siz ödeyin vizyonu ile işleyen firmalar 36 ay vadeli olarak peşin komisyonlu olarak sizlere nakit sağlamaktadırlar. En düşük 5.000 liradan başlayıp başvuru sahibinin vaadine göre 30.000 liraya kadar kredi çıkaran bu şirketlere başvuru yapmak için sadece 1 form doldurmanız yeterli olmaktadır.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Kampanyası

Sicili bozuk olan vatandaşlar bankalardan maalesef her hangi bir kredi veya kredi kartı alamamaktadır. Şayet sizlere ilk önerimiz bankalar ile çok fazla sorunuzu yok ise en garanti yol kredi notunuzu yükseltmektedir. Daha önce sizler için yazdığımız Findeks kredi notu nasıl yükseltilir puanım kaç olmalıdır makalesinde gerekli adımları uygulayarak yasal yoldan bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Sizlere şiddet ile bu yöntemi önermekteyiz. Arkadaşlar sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar diye bir şey günümüz de yoktur! Kara listeye banka takibine düşmüş kişilere kredi imkanı sunan ülkemizde bir tefeciler diğeri de Kredinizi biz çekelim siz ödeyin adı altında hizmet sunan danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Daha çok İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde bu hizmeti sunan firmalar İnternet aleminde de çeşitli siteler ile sicili bozuk bankalar tarafından yasal takibe düşmüş zor durumda esnaf veya bireylere kredi imkanı sunmaktadır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaları ne denli güvenlidir?

Kara listede olup, kredi notu düşük, sicili bozuklar için hizmet sunan biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaların ne kadar güvenilir olduğu tartışılmaktadır. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar ile çalışmak ise sizlere önerimiz İnternet’ten firmaya başvuru da bulunmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren bu tür firmalar genelde sizlere kapıda ödemeli PTT aracılığı ile bir kargo göndermekte ve belli bir meblağ (600 TL civarında dosya parası)  kredinizin çıkarılması için talep etmektedir. Peşin komisyonlu olarak başvuru yapanlardan bir çok mağdur olmuş bir çok vatandaşımız vardır, lütfen makalenin yorumlarını okuyunuz! Yok yine de Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmalarını denemeye kararlı iseniz o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşünüz. Firma muhtemelen kredi notu yüksel bir şahıs tarafından çekilmiş olan krediyi size senet ile verecektir. Bir nevi kayıtlı tefecilik de diyebiliriz.

İstanbul, Bursa, Konya Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaların Güvenilirliği

Daha önce iş yapmış ve kaydınız bulunuyorsa yüklü miktarlarda para temin edebilirsiniz. İlk defa biz kredinizi çekelim siz ödeyin firmaları ile iş yapacaksanız şayet karşınızdaki kişiyi tatmin edici cevaplar vermeniz gerekmektedir. Tabi karşınızdaki firma yetkilisi de size güven sağlamak için tatmin edici cevaplar vermesi gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde ipotek değeri olan mal veya mülk bulunuyorsa karşınız da bulunan firma yetkilisini ikna etmeniz biraz daha kolay olacaktır.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin konusu hakkında bir çok dolandırıcılıklar mevcuttur. Konu hakkında sorun yaşayanlar için her hangi bir yasal sorumluluğumuz yoktur. Kara listeye düşmüş bankalar tarafından yasal takipte olan kişiler için yaşadığımız kişisel tecrübelere dayanarak bu makale yazılmıştır. Diğer siteler gibi atıp tutmadık 😉

Ankara Kredinizi Biz Çekelim Firmaların Ödeme Tablosu

Ankara ilimizin Mamak dahil olmak üzere bütün ilçelerinden birden fazla kredinizi sizin yerinize çekmek için faaliyet içerisinde olan firmalar vardır. Peşin yaya peşinatsız olarak belli bir komisyon oranı ödeyerek bu hizmetten sayfamızda ye alan adreslere iletişim kurarak yararlana bilirsiniz. Komisyon oranları şirketlere göre değişiklik göstere bilmektedir. Bazı firmalar komisyon miktarını %6 olarak ele alırken bir çoğu ne yazık ki %10 dana aşağıda kredi çıkarma işlemlerine başlamazlar. Dosya masrafı ödemeden bu firmalar çoğunluk ile sizlere aşağıda tanıtımını yapmış olduğumuz banka üzerinden kredi çıkartırlar.

Bu bankamız 36 aya kadar finansman sağlayan FİBABANKA dan başkası değildir. Banka 12 aya %1.85 faiz uygularken 24 aya %1.76 ve 36 ay vadelere yine aylık %1.72 faiz uygulamaktadır.

Başvuru Yapılan Miktar  Kredi Vadesi Aylık Taksit Ödemesi
10.000 TL 9 Ay 1.238,05 TL
20.000 TL 18 Ay 1.347,21 TL
30.000 TL 27 Ay 1.460,46 TL
40.000 TL 36 Ay 1.585,49 TL

Başvurunuzu kendiniz komisyonsuz olarak yapmak istiyorsanız şayet, buradaki formu T.C kimlik numaranız ile doldurmanız yeterlidir.

Faturalı hatta kredi almayı neden düşünmüyorsunuz?

Hızlı bir şekilde krediye kavuşmanın son yıllarda en gözdesi olan Vodafone, Avea yada Turkcell faturalı hatlardan geçmektedir. Bak bu yöntem ile alınan krediyi biz tasnif ediyoruz işte. Şayet bir de başvurusunu bizim dediğimiz gibi yaparsanız, hiç boş yere kredinizi biz çekelim taksitlerini ise siz ödeyin şirketleri ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Daha önceleri faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenilir mi  yazımızda da yer vermiş olduğumuz gibi şayet 6 aylık bir faturalı hatta sahipseniz anında en az 2.000 lira en fazla ise 15.000 liraya kadar 12 aya varan geri ödeme imkanları ile kredi kullana bilirsiniz. Bunu güvenli bir şekilde yapmanız için tek yapmanız gereken faturalı hatta sahip olduğunuz operatörün bayisine giderek cihaz üzerinden kredi kullanmak istediğinizi belirtmektir. Hiç bir danışmanlık firmalarına başvuru yapmadan doğrudan 24 saat içinde kredinizi alabilirsiniz.!

Adres: İstiklal Mahallesi Konuk Sokak Ak Çinler İş Merkezi tir. Firmanın kapı Numarası ise: 6/8 Zemin Kat ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

İlgili Kişinin Telefon Numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33

"Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (GÜVENİLİR 22 ŞİRKET)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin (GÜVENİLİR 22 ŞİRKET)" - 178 YORUM
  1. blank Sadık Yurdasucu dedi ki:

    Slm bana acil 30 bin lazım aylık 1.500 ödeme yapa bilirim banka lara 8 bin borcum var o yüzden kredi alamıyorum ssk çalışıyorum 4356 net maaş var yardım edermisiniz 0534 8521919 iyi ğğnler

  2. blank ELİF dedi ki:

    Merhaba bursa da bu şirketlere nasıl ulaşım sağlarım adres veya telefon var mı..

  3. blank Emrah dedi ki:

    Merhaba 30 bin ihticacim var net maaşım 3558 1500 geri ödeme yaparım özel guvenligim banka borcundan dolayı kredi cekemiyorum 05541635749

1 13 14 15
KOSGEBKrediler.Com