Hibe Kredi

Kredi Notu Sorgulama Ücretleri Belli Oldu (En Ucuz)

Kredi Notu Sorgulama Ücretleri Belli Oldu (En Ucuz)

Artan enflasyona ne yazık ki findeks kredi notu sorgulamaları yeni düştü. Çok fazla bir zam görmese de 2021 yılında belirlenen cep telefonları ile SMS göndererek öğrenilen kredi notları dahil olmak üzere tüm sorgulama işlemleri için ücretler belli oldu. KKB kredi notunu öğrenmek isteyenler bu ücretleri ödemeyi gözden çıkarmaları gerekiyor. Düzenlenen yeni tarife ile işte tüm ticari ve bireysel ” Findek Kredi Notu Sorgulama Paket Bedelleri. ”

Tek seferlik KKB sorgulama ücreti ne kadar ?

Bankalardan sadece kredi değil kredi kartı dahil alabilmeniz için mutlak önem taşıyan KKB notunuzu isterseniz detaylı olarak görmek için 9.50 TL + KDV 11.21 TL karşılığında anında öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken BURADA yer alan siteye giriş yapmanızdır. Giriş sonrasında karşınıza çıkan ekranda T.C. kimlik numaranızı ve iletişim için cep telefon numaranızı girmeniz ve ardından ”DEVAM” butonuna basmanız gerekmektedir. Karşınıza yine bir ekran çıkacaktır. Çıkan bu ekranda isim ve soy isminizi, elektronik posta adresinizi ve doğum tarihinizi girmeniz, sözleşmeyi okudum kutucuğunu tıklayarak yine devam demeniz yeterli olacaktır. Videolu olarak anlatım aşağıda yer almaktadır.

Bireysel Olarak Findeks Risk Raporu Alma Video

Bireysel ve Ticari Kredi Notu Sorgulama Ücretleri 2021

Findeks çoklu olarak sorgulama yapmak isteyenler için ayrı ayrı sorgu sayılarına göre paketler üretmiştir. Bu paketleri ise ”BİREYSEL” ve ”TİCARİ” olarak pazarlamaktadır. Paketler masa üstü veya leptop bilgisayarlar ile çalışacak şekilde dizayn olmuştur. Daha çok kredi ve kredi kartı veren finansal kuruluşlar elden senet ile veya veresiye mal veren beyaz eşya sektörü, halı veya kilim satıcıları yada mobilya mağazaları gibi dükkanlar bu ürünleri kullanmaktadırlar.

Bireysel sorgulama paketleri 2 adet sorgulama 45 TL den başlayıp 180 TL kadar çıkar iken ticari olarak satılan kredi notu sorgulama paketleri 2021 yılı için 80.00 TL + KDV den başlayıp 315.25 TL kadar çıkmaktadır.

 • Bireysel olarak 2021 kredi sorgulama paketleri BU RADA yer almaktadır.
 • Ticari olarak yer alan tüm 2021 KKB sorgulama paketleri ise BURADA yer almaktadır.

blankTeminat Mektubu Sorgulama Ücreti

Özellik ile her türlü ticari faaliyetlerde uğraşanların sıklığı ile karşılaştığı en büyük problemlerden bir tanesi de kuşkusuz karşılıksız olarak çıkan çekler tir. Çek karşılığında her hangi bir ürün vermek yada almak istiyorsanız bunun da Findeks üzerinden sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz. 2021 yılına ait çek sorgulama paketleri ise yine sorgulama sayılarına göre fiyatlandırılmaktadır. Buna göre;

 • 1 ile 50 çek raporu sorgulama işlemi yapmak için 230 + KDV TL

çek raporunun sorgulanmasının yanı sıra yine arzu ederseniz teminat mektubu da sorgulayabilirsiniz. Daha çok bayilik veren firmalar tarafından talep edilen teminat mektubu bildiğiniz gibi karşı tarafa ürün vermek için banka tarafından güvence altına alınan paradır. 100 ile 1000 adet teminat mektubu sorgulama ücretleri yine paketine göre değişiklik göstermektedir.

 • 12 ay içinde 100 adet teminat mektubu sorgulama işlemi yapmak için 315.25 TL

KKB çek ve teminat mektubu sorgulama işlemlerini hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Kurban dedi ki:

  Konut kredisi ne kadar alabilirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bu sorunun cevabı sizin gelir beyanınız ve kredi notu değerinize göre değişmektedir.