Hibe Kredi

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Etsiz çiğ köfte denildiği zaman benim aklıma doğrusu iki marka gelmektedir. Bunlardan bir tanesi Adıyamanlı çiğ köfteci Erkan usta bir diğeri de Tatlıses çiğ köftedir. Bu enfes lezzet piyasa da kendilerini gösteren ve lezzet, kalite yönünden en ön planda olan firmalardır. Son yılların %100 kâr marjı ile hatta %150 varan kâr dahi elde edebileceğiniz çiğ köfte sektörüne Tatlıses firması ile bayilik alarak girmek isteyenler için başvuru şartlarının neler olduğunu, franchise maliyet oranları dahil olmak üzere başvuru adreslerine kadar bu sayfamızda bulabilirsiniz. Bu arada firmanın şartları 2021 yılına göre güncellenmiştir.

Neden Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Almalısınız?

Tatlıses çiğ köfte bayiliği almanız için bir çok neden yer almaktadır. Bu nedenlerin başında ise kuşkusuz firma isminin güvenirliği ve çekiciliği ön planda yer almaktadır. Bunun haricinde ise; düşük maliyet oranları, taze ve katkısız ürün sunumları, eğitim ve tanıtım desteği, yönetmesi ve denetlenmesi kolay bir sisteme sahip olmasıdır.

blankTatlıses Çiğköfte kurulduğu ilk andan itibaren müşterilerinin güvenini kazanarak, çok fazla sayıda müşteri kitlesine sahip olmuştur. İsminin lekelenmesini istemediği için yapmış oldukları üretimleri o bilinçle yapar. Kaliteli ürünler çıkartmaya özen gösterir.

Tatlıses çiğköfte firmasının bayiliğini tercih ettiğiniz taktirde, yine avantajlı durumunuz ise KOSGEB kredisinden faydalanabilmenizdir. Bayilik aldığınız da size verilen fatura ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İŞKUR KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır? daha fazla bilgiyi vermiş olduğumuz adresten alabilirsiniz?

Bayilik alınacak olan bir firmada aranan tüm özellikler bizce Tatlıses firmasında fazlası ile mevcut. Güvenilir ve kurumsal bir firmadır. Bu nedenler bu firma ile çalışmak için yeterli bir neden gibi gözükmektedir. Ayrıca Tatlıses markası sadece çiğ köfte ile sınırlı olmamakla birlikte. Firmaya ait diğer yan ürünler de mevcuttur. Lahmacun, içli köfte, pizza, pide gibi ve bir çok ürünleri ayrıntılı bir şekilde BURADAN inceleyebilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Franchise Şartları Nelerdir?

Gelelim şimdi Tatlıses çiğ köfte bayiliği almak isteyenlerden aranan şartların neler olduğuna? Firma tutulacak olan dükkan da bazı kriterleri aramaktadır. Aranan bu kriterlerin başında ise dükkanın insan sirkülasyonun yani kalabalık bir alanda olması en başta istenen şartlardan bir tanesidir.

 • Su tesisatına sahip en az 20 m2 olmasını istemektedir.
 • Şayet bulunduğunuz il veya ilçede Tatlıses çiğ köfte bayiliği bulunuyorsa ona da en az 2 km yakınlıkta bir alanda işletme tutulmamalıdır.
blank

Neden-Tatlıses-Çiğköfte-Bayiliği-Almalısınız

 • Sözleşme süresi 3 ila 5 yıl arasında değişiklik göstererek şart koşulmuş olması
 • Açılmış olan şubede sadece bayiyi ait olan ürünler bulunmalıdır.
 • Kurulum ve bayilik maliyetleri için hazırlanacak evraklar, başvuru yapmış olan kişi tarafından ödenmektedir.
 • Bayilik için istenilen miktar ortalama 20 bin ile 25 bin arasında  dükkanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
 • İşletmenin halka açılması 15 iş günü içerisinde olmaktadır.
 • Basın tarafından yapılan reklamların maliyeti bayi tarafından karşılanmaktadır. Yanlış başvuruda bulunan kişi, açmış olduğu şube için, kendi reklam vermek isterse maliyetini kendi karşılamaktadır.
 • Açılacak olan şubenin gerekli olan görsel ihtiyaçları, dükkanın dekorasyonu bayi tarafından karşılanmaktadır.
 • Eğer şubeyi AVM’ler de açmak isterseniz en az 10 m2 bir alana sahip olması gerekmektedir.
 • Açılacak olan işletmenin içerisinde mutfak olma şartı aranmaktadır.
blank

Tatlıses-Çiğköfte-Franchise-Şartları-Nelerdir

Talep edilen şartlara uygun dükkan tutulduktan sonra firma tarafından uzman bir ekip gelir ve ilk olarak bölgenizde bir ekspertiz çalışması yapar. Yapılan bu çalışma sonrası da ise gerekli şartları sağladığınız bilir kişi tarafında da teyit edilirse sizin 3 senelik veya 5 senelik bir sözleşme imzalarlar.  Sözleşme imzalandıktan sonra girişimciden 5.000 TL + KDV isim hakkı bedeli talep edildikten sonra bir an önce gerekli dükkan dekorasyon ve ürün nakil işlemleri başlatılmaktadır.

Tatlıses Çiğköfte Bayiliğinde Kazanılan Miktar

Tatlıses çiğköfte bayiliği, 1 yıllık süreçte Türkiye genelinde 400 bayiyi hedeflemişken. 1 Ay gibi kısa sürece 170 bayilik verecek bulunmuş olduğu sayıyı hızla arttırmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetleri ile kazanma ve kazandırma yoluna gitmektedir. Eğer sizlerde Tatlıses çiğköfte bayiliği almayı düşünüyorsanız eğer kazanacağınız ortalama fiyatı öğrenmek ister misiniz? %100 kâr marjı ile hatta %150 varan kâr marjı ile kazancınız olacaktır. Bu sayede işe başlarken koymuş olduğunuz miktarı en fazla 8 ay içerisinde tahsil edebileceksiniz.

500 Kg Bedelsiz Çiğ Köfte Kampanyası

2021 senesine hızlı bir giriş yapmak isteyen Tatlıses çiğköfte yeni bayisi olacak her iş ortaklarına tam 500 kg çiğ köfteyi bedelsiz olarak ikram etmektedir. Ayrıca toplam maliyet bedeli 20.000 TL olan Tatlıses firmasına ait çiğ köfte bayiliğinde sizlere bir çok ihtiyaç duyacağınız malzemelerde tamamen bedelsiz olacak verilmektedir.

blank

500-Kg-Bedelsiz-Çiğ-Köfte-Kampanyası

Verilen malzemeler arasında çiğ köfte dürümleri için kağıtlarda bulunmaktadır. Bunun dışında 20 adet tabak, ıslak mendil, ambalajlı kâğıtlar ve poşetler vardır. Ayrıca gerekli olan  şapka önlük, Tatlıses tişörtleri, 100 adet manşet, 500 adet broşürde bulunmaktadır. Birçok ihtiyacınız olan ürünlerde yanı sıra verilmektedir.

Bayilik Şartları Video Anlatım

Başvuru Kanalları Nedir?

Tatlıses çiğ köfte bayilik başvurusunu İnternet üzerinden, elektronik posta veya telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. Yönetici asistanı sayın Fatma ATASEVER hanın efendinin e-posta adresi: fatma.atasever@tatlisesgida.com dur.

Tel: 0-212-283-07-67

Faks: 0-212-324-34-47

Cep: 0-530-106-58-57 & 0-530-281-59-81 & 0-530-498-82-37 & 0-530-615-84-29

İletişim adresi ise; Seyran tepe mahallesi, İbrahim KARAOĞLANOĞLU caddesi Dilek sokak Numara:3 KAĞITHANE / İSTANBUL dur.

İnternet üzerinden firmaya doğrudan başvuru yapmak isteyenler BURADA yer alan formu doldurmaları gerekmektedir. Bu formu doldurma aşamasında ise sizden gerekli kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Adınızı, soyadınız, iletişim adreslerinizi, mesleki bilgilerinizi ve ikametgah da bulunduğunuz adres bilgilerini istemektedir. Başvuru sırasında vermiş olduğunuz bilgiler eksiksiz ve doğru olmalıdır.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Soner demirkol dedi ki:

  Şanliurfa da dusunuyorum bilgim yok sartlar ne kosgeb destek veriyormu 05435836763

 2. Salih acu dedi ki:

  Bayilik şartlarını öğrenmek için telefon numarası talep edebilirmiyim 05531839540