Hibe Kredi

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde 5 Nakit Bulma Yolu!

Bir çok nedenden ötürü 2022 yılında bankalardan kredi alamıyor olabilirsiniz. Bu sebeplerin ekseri başında gelen ise düşük kredi notları tır. 2. sırada ise gelir belgenizin olmaması yada SGK dokümanı olamaması gelmektedir. Ama üzülmeyin, tüm bu olumsuzluklara rağmen 5 tane nakit para bulma yöntemi ile çok rahat kredinize kavuşacaksınız. Şayet ihtiyacınız olan rakam 15.000 lirayı geçmiyorsa, bu imkanlar tam da size göre olduğunu da görünce bana hak vereceksiniz.

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde 5 Nakit Bulma Yolu!

Bankalardan kredi alamayanlar için vermiş olduğum bu müjdeli haberden 16 yaş üstü olan herkesin yararlana bileceğini de bilmenizi isterim. 18 yaş üstü olup da özellikle düşük kredi notundan dolayı ihtiyaç kredisi çekemeyenlere de sayfamızda bir özel bankadan bahsettim. Bu bankamıza yer ayırmamın nedeni ise düşük kredi notunuz dahi olsa başvuru yapılması durumunda yılın belli aylarında kredilere onay veriyor olmasıdır. Bu banka ve diğer kredi alamayanlara çözüm oluşturduğumuz bu yolların neler olduğunuz hepsi hemen aşağıda!

1-Kredi Çekemeyenlere Kredi Çekilir Firmaları

Bankacılık sektörün fazla talep görmesinden dolayı bir çok danışmanlık firmaları bu sektöre yönelmiştir. Bu firmalar daha çok sorunsuz müşterilerden ziyade kredi çekemeyen sorunlu vatandaşlara hizmet sağlamaktadır. Bu müşteri kitlesi ise;

blank

Bankalardan-Kredi-Alamayanlara-Müjde

 1. Kredi limitleri dolduğundan dolayı bankalardan kredi kullanamayanlar
 2. Geçmişte takip düşmüş ama sonradan kapatmışlar
 3. Güvenlik sigortası olmayanlar (ev hanımları, öğrenciler)
 4. Emekli olup yaşa takılanlardır.

Tüm bu kitlede yer alıp bankalardan kredi çekemeyenler için ön ödeme kabul etmeyen Eskişehir merkezli bir firmayı sizlere tanıtacağız, firmanın adı ANKA KREDİ DANIŞMANLIK. Danışmanlık firmasının iletişim bilgileri ise;

 • Whatsapp telefon numarası: 0-542-621-53-52
 • Adres: İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Ticaret Sarayı 1. Kat Numara 49 ODUNPAZARI – ESKİŞEHİR

Firmanın sosyal ağlarda vermiş olduğu ilan bilgisi burada yer almaktadır.!

2- Banka Harici Para Bulma İsteyenler Faturalı Hatla Alabilirsiniz

Bu imkanlarda daha çok kredi notu düşük olan banka harici para bulmak isteyen arkadaşları yakında ilgilendiriyor. Şayet en az 6 aylık kullanmış bir faturalı hatta sahipseniz 12 ay vadeli kredinizi en fazla 15.000 liraya kadar alabilirsiniz. Genellik ile 3.000 ile 5.000 arasında çok rahat çıkan kredinin başvurusunu ister kendiniz yapabilirsiniz. İsterseniz de bu iş yapan firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Şayet bu işi yapan firmalar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenilir mi? isimli içeriğimize lütfen bir göz atın. Orada faturalı hattınıza kredi çıkaran güvenilir bir kaç firmanın iletişim bilgilerini sizler ile paylaştım. Yok! ben kendim yapmak istiyorum, aracı firmalar komisyon vermek istemiyorum diyorsanız o zaman hattınıza ati GSM şubesine gitmeniz gerekecek. Burada ki görevliye adınıza tanımlı olan cep telefonunu üzerinden kredi kullanmak istediğinizi beyan ederseniz çok büyük ihtimal ile size yardımcı olacaktır.

3- Kredi Çekemiyorum Diyorsanız Bu Yöntemi Deneyin!

Bu yöntemi kredi notu yüksek ama gelir belgesiz oldukları için kredi çekemeyenlere müjdelemek istiyorum. Nerede ise 2022 da bankaların bir çoğundan artık gelir beyansız bir şekilde ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Bu işlemi ancak banka şubelerinden kesinlik ile yapamazsınız. Dolayısı ile en fazla 40.000 liraya kadar ihtiyaç kredinizi gelir belgesiz olarak 36 ay vadeler ile kullanmak istiyorsanız,

 1. Kredi başvursun da bulacağınız bankada bir vadesiz mevduat hesabı (Türk Lirası Cinsinden)
 2. Bankanın İnternet şubesine girmek için alacağınız bir tek kullanımlık şifre

ihtiyacınız bulunmaktadır. Gerisini halletmek aşağıdaki videoda da izleyeceğiniz gibi çok ama çok basit.!

4- Beyaz Eşya Mağazalarından Kredinize Sahip Olabilirsiniz.!

Evet çok doğru duydunuz.! Şayet 18 yaşından büyükseniz çok rahat bir şekilde bir çok beyaz eşya satan mağazasını kullanarak nakit paraya kavuşa bilirsiniz. Şayet kredi notunuz dan dolayı kredi kullanamıyorsanız herhangi bir alış veriş mağazasından daha önce alış veriş yapan bir arkadaşınızı kefil göstererek 5.000 liraya kadar cep telefonu rahatlık ile alabilir 12 ay taksit ile bunu ödeye bilirsiniz. Almış olduğunuz cep telefonunu da kapalı kutu olarak az bir kayıp ile bir çok yere anında sata bilirsiniz. Hatta bu sayfadan bile aldığınız cep telefonlarını ücretsiz bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Hatta bir çok yerden 2 tane kadar LCD TV alarak bunu yine bozdurup taksit ile ödeme kaydı ile canlı paraya kavuşabilirsiniz.

5- Senetle Kredi Veren Şirketlere Yapılan Başvurular!

Açıkçası ben bu yöntemi çok fazla önermediğim için en sona attım. Bunun sebebi iste çok fazla bir şekilde dolandırıcılıkların olmasıdır. Özellik ile peşin komisyon karşılığında yapılan kredi başvurularında bir çok kişi dolandırılmaktadır. Bu yüzden kesinlik ile peşin komisyonlu olarak senetli kredi vereceğini iddia eden kişilerden kredi almaya kalkmayın. Almak için komisyon gönderirseniz de asla bize burada feryat etmeyin.! Bu yöntem ile kredi veren firmalar 30.000 liraya kadar kredi imkanını 50 aya kadar verdiği bilinmektedir. Şansınızı denemek isteyenler mesajlarda iletişim numaralarını bırakabilirler. Regal bir yöntem olmadığı için bu şirketlerin herhangi bir sabit adresleri ne yazık ki yoktur.!

İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Başvurusunda Bulunun!

Şayet İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmaya karar verdiyseniz, mutlaka aşağıdaki tabloda yer alan kredi faiz oranlarını inceleyin derim. Daha sonra ise size en uygun kredi veren bankayı seçerek, İnternet bankacılığa kayıt olmanız ilk etap da yeterli olacaktır. Sisteme giriş yaptıktan sonra zaten banka size özel kredi teklifinde mutlaka bulunacaktır.

blank

Kredi-Çekemiyorum-Diyorsanız-Bu-Yöntemi-Deneyin

Nisan ayı için FIBABANKA en mantıklı banka olacaktır. Bankanın 0 ile 12 ay için %1.87 tir. 12-24  aya %1.97 olmaktadır. Geri kalan 36 ay için faiz oranı %2.02 olmaktadır. Geri ödeme takvimi ise farklı tutar için şu şekilde oluşmaktadır.

Kredi Miktarı Vade Aylık Ödeme Toplam Ödemeniz
20.000 TL 12 1.933,72 TL 23.204,68 TL
24 1.101,52 TL 26.436,61 TL
30 938,31 TL 28.149,31 TL
36 831,25 TL 29.925,22 TL

Unutmayın gelir belgesinden dolayı bankalardan kredi alamıyorsanız, bankaya ait İnternet bankacılığından başvuru yaparak çok büyük ihtimal ile kredinize kavuşabilirsiniz. 444-88-888 Telefon bankacılığı ile de kredi başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 54 YORUM
 1. Osman dedi ki:

  Nakit ihtiyacım var 10000 tl .senet ile bu nakiti karsılayabileceğim birini arıyorum

1 6 7 8