KOSGEB Kredi

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021 (5 Özel Paket)


Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021 (5 Özel Paket)

Size birisi gelir belgesine sahip değilsiniz diye 2021 senesi içinde ev hanımları da bankalardan kredi alamıyor diyorlarsa bilin ki külliyen artık bu kocaman bir yalan. Kadınlar için bankalar öyle bir seferberlik başlattı ki bırakın 40.000 liraya kadar özel olarak 5 dakika içinde kredi vermeyi yanında bir de yüksek limitlerde kredi kartı dahil vermektedirler. Üstelik şimdi banka şubesine dahi gitmeden kefilsiz ve herhangi bir belgesiz olarak İnternet üzerinden bu imkanları jet hızı ile anında hiç bir sıra beklemeden hemen sağlamaktadırlar. Videolu olarak da bu ispatının kanıtını siz ev kadınlarına ayrıca yer verdim.

Şekerbank Ev Hanım Kredisi Nasıl Alınır?

Sizin için Şekerbank da görevli özel bir banka memuru ile yaptığımız röportajda gelir belgesine sahip olamayan tüketicilerin nasıl yasal mevzuatlara takılmadan kredi başvurusu yaptıklarını öğrendim. Edinmiş olduğum bilgiye göre gelir belgesiz olan bir ev hanımı Şekerbank dan ihtiyaç kredisi kullanacak ise bunu mutlaka İnternet yada telefon bankacılığı üzerinden SMS aracılığı gerçekleştirmesi gerektiği bilgisine kavuştum. Şekerbank şubelerinden çünkü yasal nedenlerden ötürü yapılan ihtiyaç kredileri için ev kadınları dahil olmak üzere tüm gelir belgesiz kredi kullanmak isteyenler den maaş yazısı dahil olmak üzere bir çok belge istenilmektedir.

Şekerbank ev hanımlarına şeker gibi kredi veriyor

Şekerbank ev hanımlarına şeker gibi kredi veriyor

Şekerbank 2021 özel olarak 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredilerini 36 ay vadeli olarak tüketicilerine vermektedir. Banka sadece bu krediden işlem ücreti olarak 500 lira bir kesinti uygulamaktadır. SMS üzerinden kolaylık ile gelir belgesiz olarak bu kredi başvuru yapmak için tek yapmanız gereken ise cep telefonlarınızın kısa mesaj kısmına giriş yaparak küçük harfler ile ”Kredi boşluk 11 Haneli Kimlik Numaranızı” yazarak bu mesajı ”1953” numaraya göndermenizdir. Başvurunuz onay alır ise kredi tahsis ücreti kredi tutarının sadece %0,5 olduğu için 10.000 liralık bir kredi içinde sadece 50 lira gibi komik bir işlem masrafı ödersiniz. Geri ödeme planınız ise şöyle oluşacaktır.

Ağustos ayı için ŞEKERBANK ev hanımlarına belirlemiş olduğu tüketici kredisi faiz oranı;

ŞEKERBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
  %1.99  %2.09 %2.19

Geri ödemesi;

Şekerbank 24 Ay Vadeli Kredi Hesaplaması
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
5.000 TL 279,81 TL 6.715,52 TL
10.000 TL 559,62 TL 13.430,97 TL
15.000 TL 839,43 TL 20.146,39 TL
20.000 TL 1.119,24 TL 26.861,91 TL

Şekerbank’ın sağladığı imkanlar bu şekilde iken peki PTT ev hanımlarına ne gibi finansman olanakları sağlamaktadır?

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Postane, Aktif bank dahil olmak üzere bir çok banka ile finansman anlamında mutabakata varmıştır. Yapılan bu sözleşme ile birlikte müşterilerine kredi imkanlarını sağlamaktadır. Üstelik PTT bütün bankalara göre en üst yaş sınırı ile kredi veren bankaların ilk sırasında da gelmektedir. Şayet üst yaş sınırına takılan bir ev hanımı iseniz ve gelir belgesiz olarak da kredi kullanmayı düşünüyorsanız sadece ipotekli karşılığında Postaneden kredi kullana bilirsiniz. Postane tüm ipotekli olarak ihtiyaç kredisi başvurularını yalnızca şubelerinden kabul etmektedir. Dolayısı ile PTT den şayet ipotekli olarak kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız doğrudan ipotek göstereceğiniz mal beyanınız ile size en yakın PTT şubelerine gitmeniz icap eder. 84 üst yaşına kadar 60.000 liraya kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak siz ev kadınlarına olanak sağlayan bankanın faiz oranları doğrusuna söylemek gerekir ise diğer bankalara göre biraz daha fazladır.

Postaneden-Ev-Hanımlarına-Kredi-Fırsatı

İpotek gösterecek bir mal beyanına da sahip değilseniz o zaman belgesiz olarak kredi başvurusunu yalnızca PTT’nin İnternet bankacılığı adresi olan https://pttbank.ptt.gov.tr/pttwebapproot/ipcservlet yerden yapabilirsiniz.

Denizbank ve TEB Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

Son zamanlarda devlet ile de bir çok iş birliği imza atan Denizbank evin halinden anlayan kadınlara yönelik oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır. Artık emekli maaşların dahil doğrudan bu bankaya bağlanması ile oldukça büyük bir müşteri potansiyeline sahip Denizbank yapmış olduğu ”Altın günleri ve Mevduat biriken hesap” ile bayanlara yönelik ciddi hizmetler sunmaktadır. Denizbank ev hanımı paketi için lütfen TIKLAYINIZ..

 • Denizbank’ın  ev hanımlarına sunmuş olduğu kredi üst limiti tam 55.000 TL olmakta, geri ödeme vadesi ise 36 ay ile sınırlanmaktadır. Ağustos ayını özel olarak ev hanımlarına uygulan kredi faiz oranı ise %1.63 olmaktadır. 10.000 lira çekmeniz halinde ise 3 sene olarak aylık ödemeniz 389,56 lira olacaktır.
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Denizbank tan sonra ev hanımlarına kredi veren bankalar da kendi işinin patronu olan veya olmak isteyene bir destekte de TEB yani Türkiye Ekonomi Bankasından gelmektedir. TEB Avrupa Birliği ve EBRD ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının da destek vermesi ile proje sahibi veya işletmesi faal olan kadınlara 75,000 TL kredi imkanını tam 36 ay geri ödeme imkanları ile sunmaktadır. Ev hanımlarına sunulan bu kredi tamamen teminat sızdır! Ayrıntılar BURADA yer almaktadır.

Akbank Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Vermektedir!

Açık konuşayım ben herhangi bir gelir belgesine sahip olmayan biriyim. Geçenler de 40.000 TL ihtiyacım oldu ve inanın bu parayı kesintisiz olarak sadece 5 dakika içinde aldım. Evet belki faiz oranları normal banka şubesine göre yüksekti, lakin! 40 bin TL için ödeyeceğim en az;

 • 600 TL dosta masrafı giderleri
 • 350 TL sigorta masrafı
 • 270 işlem ücreti
 • 50 TL istihbarat ücreti
 • Komisyon en az 80 TL

dersek, toplamda en az zaten benden doğrudan yapılacak olan kesinti 1.350 TL civarlarında olacaktı. Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor da resimli olarak anlattığım bu başvuruyu ben nasıl yaptım bir de burada anlatayım.

 1. İlk olarak Akbank şubesine giderek bir vadesiz mevduat Türk lirası hesabı açtırdım
 2. Daha sonra tek kullanımlık İnternet bankacılığı şifresini aldım.
 3. Son olarak ise İnternet bankacılığına giriş yaparak doğrudan kredi başvurumu gerçekleştirdim.

Gelir belgesiz olduğuma ve bu krediyi aldığıma inanmayanlar sadece yapmanız gereken sizler için oluşturduğum videoyu 5 dakikanızı ayırıp izlemeniz tir.

ENPARA Ev Hanımların Kredi Uygulaması Üzerinden Veriyor

Evinizden dahi çıkmadan kredi sahibi olmak ister misiniz? Hatta, ENPARA uygulaması ile buna ilaveten aylık 150.000 liraya kadar bedava para transferi istemez misiniz? Benimde sıklık ile kullandığım ENPARA uygulaması ile evinizden çıkmadan hem kredi çekebilirsiniz hem de bedava bankasız para gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bir formu doldurarak dijital bankacılığın öncüsü olan QNB Finansbank’a ait olan ENPARA uygulamasına sahip olmanızdır. Daha önce ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? da bu uygulamanın nasıl ücretsiz sahibi olacağınızdan ve kredi başvurusunun nasıl anında yapılacağını bahsetmiştim. Şayet ilgili makalemizi göz atarsanız aşağıdaki faiz oranları ile rahatlık ile nakit para sahibi olabilirsiniz.

ENPARA Ev Hanımlarına Kredi Uygulama Üzerinden Veriyor

 

12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.75 %1.71

Bu arada mevcut kredimin devam ederken ENPARA üzerinden ikinci kredimi 38.500 TL olarak hiç gelir belgem olmadı halde kullandığımı da belirtmek isterim.

"Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021 (5 Özel Paket)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021 (5 Özel Paket)" - 75 YORUM
 1. blank Gurbet karaca dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum

1 3 4 5
KOSGEBKrediler.Com