KOSGEB Kredi

Akbank 100 Bin TL 36 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor


Akbank 100 Bin TL 36 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Gelir belgesiz olarak Akbank’tan yaklaşık 3 yıl önce 40 bin TL 48 ay vadeli olarak çektim. Aradan geçen yıllar sonrası 2021 de mevcut kredimin ödemesi devam etmesine rağmen 100.000 TL daha ihtiyaç kredisi kullandım. Ben bu iki krediyi de sigortasız ve gelir belgesi olarak çektim. Şayet ben sigortasız olarak toplamda 140.000 TL kredi çekebildi isem, sizler de bence çekebilirsiniz. İşsiz olama rağmen bunda krediyi nasıl çektim diyorsanız, işte size kanıtlarıyla birlikte cevabı.

Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi Hakkında

Arkadaşlar daha önce sitemde sizlere işte apartman tadilatları için veya herhangi bir ürün alımlarında bankaların firmalar ile anlaşma sağlayarak gelir belgesiz olarak nasıl kredi vermiş olduğunu açıklamıştım. Yine aynı yazımda yani gelir belgesiz kredi veren bankalar isimli makalemde İnternet üzerinden yapılan hazır krediler den bankaların bırakın herhangi bir belge istediğini kefil bile talep etmediğini çok ayrıntılı olmasa da sizlere aktarmıştım. Şimdi ayrıntılı bir şekilde nasıl bu işlemi sağlayacağınızı videolu bir şekilde açıklayacağım. Yalnız değerli arkadaşlarım bunu bizzat kendim denedim, şuan herhangi bir gelirini kanıtlayacak bir pozisyonda değilim, lakin KKB kredi notu değerim yani geçmişe yönelik bir istihbarat sorgulamasında herhangi bir kötü nota sahip değilim. Ben kendi durumumu sizlere açıklayayım da sonra bize neden çıkmadı demeyiniz.

Akbank 20 bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu

Biraz öncede sizlere bahsettiğim gibi şayet Akbank bireysel krediler departmanına şahsen başvuru yaparsanız sizlere direk ”Biz gelir belgesiz kredi vermiyoruz” sözünü duyacaksınız. Ki ben bu lafı KKB kredi notu değerim çok yüksek olmasına rağmen duydum. Peki ne yaptım, hemen aktarayım. Tabi bunu banka görevlisinin sayesinde öğrendim, onu da belirtmek isterim. İlk olarak hemen orada Akbank direk uygulamasını google play üzerinden cep telefonuma indirdim. Uygulamayı bir yandan kurar iken bireysel müşteriler departmanındaki kibar hanım efendi benim için uygulamayı kullanabilmem için şifre oluşturdu. Kısa bir süre içinde, merak edenler için söyleyeyim yaklaşık 1 veya 2 dakika içinde şifrem banka çalışanı hanım efendi tarafından oluşturulmuştur. Hemen orada indirmiş olduğum uygulamayı çalıştırdım ve T.C. kimlik numaram ile bana cep telefonum üzerinden gelen şifre ile giriş yaptım. Uygulamaya ilk giriş yaptığınız zaman karşınıza ana menü gelecektir. Bu ana menüde arkadaşlar ”Kredi işlemleri” isimli bir ölüm göreceksiniz. Oraya tıkladığınız da sizin karşınıza muhtemelen ”Herhangi bir kredi başvurunuz bulunmamaktadır.” yazısını göreceksiniz. O yazanın altında ise ”Tamam” ve ”Başvur” butonları yer alacak, siz başvur dediğiniz zaman ise işte beklenen o sayfa karşınıza gelecektir. 🙂 Şubeye gitmeden kredi almanın en kolay yolu bu olsa gerek, bu arada banka da mevduat hesabınız yok ise açtırın. Banka direk olarak o hesabınıza kredinizi aktaracaktır.

Benim aldığım kredinin aylık ödemesi o an için 48 ay 608.78 TL  olmak ile birlikte faizi ise %1.39 tu. 48 ayda toplam geri ödeyeceğiniz rakam 29.221.26 TL’dir. Ama siz şimdi artık 36 ay vadeli olarak alabilirsiniz.!

Başvurunuzu Bilgisayarınız Üzerinden Rahatlıkla Yapabilirsiniz

Akbank direk uygulamasını kurmadan da gelir belgesiz kredi başvurunuzu bilgisayarınız üzerinden İnternet bankacılığı ile rahatlık ile yapabilirsiniz. Ama bu işlemleri yapmanız içinde yine mutlak suret ile bir tek kullanımlık dahi olsa şifreye ihtiyacınız vardır. Bunu İnternet üzerinden yapmak için ise ilk olarak BURAYI tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza yine mobil uygulamada olduğu gibi bir ekran çıkacaktır. Çıkan ekranda size giriş için müşteri numaranız mı yoksa T.C. kimlik numaranız ile mi yapacağınız sorulmaktadır. Şayet Akbank’a ait bir kredi kartınız mevcut ise onun üzerinde yer alan 16 hane numaralar ile de yapabilirsiniz. Şifre bölümüne ise banka görevlisi talimatı ile cep telefonunuza gelen karakterleri kullanmanız gerekmektedir. Güvenlik açısında burada giriş işleminde kayıtlı olan cep telefonuna bir SMS gelecektir. Gelen SMS de ilgili alana girdikten sonra karşınıza zaten direk olarak kredi başvuru ekranı çıkacaktır. Bu işlemi YouTUBE videosunda sizlere detaylı ve uygulamalı olarak anlattım.

Video

hiç bir teknik bilgiye sahip olmasanız dahil, anlattığımız şekilde başvuru işlemini sağlayabilirsiniz. Bizde diğer sitelerdeki gibi yalan dolan yok 😉 videolu kanıtını da sizler ile paylaştığımıza göre sizlere boş şans dileyebiliriz.

Bu arada ufak bir tavsiye etmek istiyorum, başvuru işlemlerinden mümkün olduğunca kredi vadesini uzun tutun, onay almanız daha garanti olur.

Güncel Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Sizlere daha önce kullanmış olduğum Akbank gelir belgesiz kredinin faiz oranları ile vadesinden bahsettim. Şimdi ise sıra geldi güncel faiz oranları ile tam 636 ay vadeli kullanacağınız kredinin miktarından bahsetmeye. Her ay Türkiye’deki bankalara ait kredi faiz oranları sürekli değiştiği için bizde çareyi sizler için oluşturduğumuzu kredi hesaplama tablosunu aylık olarak güncellemekte bulduk.😊 Sizler için oluşturmuş olduğumuz tablomuzda sadece AKBANK ait güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları görmek ile kalmayacaksınız. Ayrıca, farklı vadelere göre hesaplama işlemlerini de göre bileceksiniz.

Haziran için AKBANK da ne yazık ki bir çok banka gibi kredi faiz oranlarını arttırdı. Ama, rakiplerine göre uyguladığı oranlar biraz daha uygun olarak gözükmektedir. Aylara göre farklı faiz oranı uygulayan bankanın güncel olarak ise mevcut oranları ise;

AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.78 %1.73 %1.65

Bir AKBANK müşterisi olarak sizleri temin ederim ki! şuan için paylaşmış olduğum faiz oranlarından çok daha düşük faiz oranları ile bankadan kredi notunuz sayesinde kullana bilirsiniz. Mevcut genel faiz oranlarına göre ise kullanacağınız kredinin aylık ödemesi şu şekilde olacaktır.

 • 7.000 lirayı şuan için Akbank’tan 7 ay vadeli olarak kullanırsanız aylık taksit tutarınız 1.087,25 TL olacaktır. Toplam geri ödemesi ise 7.610,73 TL olur.
 • 9.000 TL için 10 ay olarak geri ödeme takviminiz 1.009,08 TL aylık olur toplam ise 10.090,82 TL olacaktır.
 • 13.000 TL 18 ay geri ödeme aylık 872,93 TL olacaktır. 24 ay vade için ise aylık 693,26 TL olur.
 • 20.000 TL 36 ay olarak ise aylık taksit tutarı 782,14 TL toplamda ise maliyeti 28.157,02 TL olmaktadır.

Herhangi bir yerde SGK yada BAĞKUR üzerinden kayıtlı olarak çalışmıyor dahi olsanız, kredi notunuz yüksek ise sizlerde bu imkanlardan benim gibi çok rahatlık ile yararlana bilirsiniz!

"Akbank 100 Bin TL 36 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Akbank 100 Bin TL 36 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor" - 15 YORUM
 1. blank Derya colak dedi ki:

  Gelir belgesiz nasıl kredi alabilirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Videolu bir şekilde bunu anlattım. İlk olarak mevduat hesabı açın ve İnternet bankacılığı şifresi alın. Daha sonra İnternet üzerinden başvurunuz yapabilirsiniz.

 2. blank Alparslan dedi ki:

  Akbank kartım yok o yüzden nasıl başvuru yapabilirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Vadesiz bir mevduat hesabı açtırmanız yeterli olacaktır.

 3. blank Yunus dedi ki:

  Merhabalar findeks uygulamasını yükledim ve baktığımda orada kredi notum 1088 bu ideal midir kredi için yalnız hiç bir borcum olmadığı halde 1 adet üründe kanuni takip var yazısı gördüm borcum yok yalnız yaklaşık 4 5 yıldır da hiç bir banka ile bağlantılı değilim her anlamda tesekur ederim şimdiden

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   1088 puan düşük seviyede olmaktadır, kredi puanınız yükseltmek için hamlelerde bulunmanızı öneririm.

 4. blank Abdulkadir dedi ki:

  Allah aşkına gördüğüm en gereksiz site yazarısın söylediklerinin hiç biriyle bankadakilerin bir değil gelir belgesiz ve sigortasız başvurdum onaylanmadı dahi gerek yok arkadaşlar böle haber paylaşanlara inanmayın banka görevlileri dahi hepsi yalan haber dedi

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Videosunu çektim, resmini paylaştım daha inanmanız için ne yapmam lazım?

  2. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ben aldığı kanıtladım, sende banka görevlilerin yalan haber dediğini kanıtlarmısın lütfen?

 5. blank Erkan maman dedi ki:

  15.000 itiyaçim var

 6. blank Mehmet dedi ki:

  Akbank müşterisi değilim nasıl kredi kullanabilirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şayet gelir belgesiz kredi kullanacaksanız müşterisi olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak bir mevduat hesabı açmanız bunun için yeterldiir.

   1. blank yaşar dedi ki:

    BEN DAHA ÖNCE BANKALARLA HİC CALIŞMADIGIM İÇİN KREDİ VERMİYOLLAR HAYVAN KREDİSİ ALABILIRMIYIM

    1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

     İpotek gösterir, işletme belgeniz de olursa ancak öyle alabilirsiniz.

KOSGEBKrediler.Com