Hibe Kredi

Akbank 100 Bin TL 24 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Gelir belgesiz olarak Akbank’tan ben toplamda 2 kere yaptığım başvuru ile 140.000 TL kredi çektim. Gelir belgesiz ve hiç bir yerde çalışmayan maaşsız, bordrosuz biri olduğumu da aşağıda resimli bir şekilde sizlere kanıtladım. Bunun yanı sıra çalışmadığım zamanlarda Akbank’tan nasıl ihtiyaç kredisi çektiğimin de kanıtını sizlerle paylaştım. Peki ben Akbank’tan nasıl olduğu da gelir belgesiz olarak kredi çektim? Bunu burada anlatacağım ama inanmayacaksınız..

Akbank 100 Bin TL 24 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Gelir belgesiz Akbank’tan 2 tane kredi kullandıktan sonra ödemeleri devam ettiği halde başka bir bankadan dahi kredi kullandım. Nasıl oluyor da gelir belgesiz olarak ben 3 bankadan aynı anda tüketici kredisi kullanabiliyorum? Neden bana Akbank gelir belgesiz kredi veriyor? Acaba bende aradığı hangi şart var? Ben nasıl başvuru yaptım? İşte Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu hakkında tüm bilinmesi gerekilenlerin cevapları.

3 Defa Gelir Belgesiz Olarak Aynı Anda Kredi Kullandım

Sağlık nedenlerimden dolayı çalıştığım Eczacıbaşı Vitra fabrikasından işten ayrılmak zorunda kaldım. 2023 senesine kadar da hiç bir işte çalışmadım. Aradan geçen koskoca 7 yıl içinde de tam 3 defa ihtiyaç kredisi çektim. Kullanmış olduğum bu kredinin 2 tanesini Akbank üzerinden aldım. Diğer 1 tanesini de ENPARA üzerinden kullandım.

Akbank’tan ilk olarak gelir belgesiz çekmiş olduğum kredinin miktarı tam 40.000 TL’dir. Daha sonra da yine Akbank’tan 100.000 TL daha ihtiyaç kredisi kullandım. Ben 3 krediyi sigortasız olarak işsiz bir şekilde çektim. Nasıl çektiğimi de sizlere aşağıda anlatacağım. Hatta sizlere neden Akbank ve ENPARA bana gelir belgesiz olarak kredi verdiğinden de bahsedeceğim. Ama, ilk olarak sizlere gerçekten sigortasız, çalışmayan biri olduğumu kanıtlamak istiyorum. Bunun içinde elimde olan tek veri e-Devlet 4A dokümanıdır.

blank

Yukarıda sizin de görmüş olduğun gibi en son 25.12.2016 tarihinde 8.921.25 TL olarak pirim ödemem yapılmış. O günden sonra da bu güne kadar hiç bir pirim ödemesi almamışım. Yani bu da demek oluyor ki halen işsizim. Sigortasız ve işsiz olduğumu bu şekilde kanıtladığımı düşünüyorum. Şimdi geldi sıra Akbank’tan almış olduğum 2 tane toplamda 140.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi çektiğimin ispatına. Sonrasında ise nasıl gelir belgesiz olarak bu kredileri çektiğimi sizlere anlatacağım.

İlk Olarak Akbank’tan 40 bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Aldım

Akbank’tan ilk olarak Akbank’tan 48 ay vadeli olarak 40.000 TL gelir belgesiz olmama rağmen aldım. 2017 yılında başvuru yaptığım zamanlar en fazla geri ödeme vadesi 48 ay olmaktaydı. Krediyi kullandığım zaman faiz oranı ise sizin de resimde görmüş olduğunuz gibi aylık %1.53 oranındaydı. Aylık taksit ödemem de 1.260.94 TL tir. Böyle olunca da toplamda 40 bin TL için 60.675,31 TL ödemeyeceğim. Şükür bitmesine 8 taksitim kaldı 😊 Şimdi yukarıda gelir belgesiz olduğumu kanıtladığım gibi bu çekmiş olduğum kredinin de Akbank İnternet bankacılığından almış olduğum kredi detayını paylaşmak istiyorum.

blank

Evet, gelir belgesiz olduğum ispatladığım gibi sizlere Akbank’tan ilk olarak kullanmış olduğum 40.000 TL 48 ay vadeli kredimi de kanıtladım. Şimdi sıra geldi en son çekmiş olduğum 100.000 TL kredimin ispatını yapmaya.

Sonrasında ise nasıl oldu da Akbank bana sigortasız ve işsiz olmama rağmen bu krediyi verdiğine değineceğim. Hadi o zaman son hız devam edelim.

Daha Sonra İlk Kredim Devam Etmesine Rağmen 100.000 TL Daha Kullandım

Ben kredi başvurusunda bulunmadığım halde, Akbank sağ olsun illa sana yine kredi verelim diye tutturdu. Bende Akbank’ın bu nazik teklifini geri çevirmedim tabi. Çekeyim de kendime biraz da birikimim ile bir araba alayım dedim. Neticede, son kredi taksitim bitince almış olduğum aracın değeri de artacak, doğan kredi faiz oranını karşılayacaktı. Bu düşünceyle Akbank bana tam 100.000 TL kredi verdi arkadaşlar. Hem de bireysel ihtiyaç kredisi. Geri ödeme vadesi ise 2022 yılında tüm bankalarda 36 ay olduğu için bana da Akbank bu vadeyi uyguladı. Buna yapacak bir şey yoktu. Çekmiş olduğum kredinin faiz oranı o gün için aylık %1.48 oranındaydı. Aylık geri ödeme taksitim ise bu faiz oranında dolayı 3.783.54 TL olmaktadır. Toplamda 100 bin TL için kredi vadesi sonrasında geri ödeyecek tutar ise; 136.207,63 TL olacaktı. Bence 170.000 TL aldığım araba kredi vadesi bitince, yani 3 sene sonra 36 bin TL pirim yapar. Böylece, çekmiş olduğum bu krediden dolayı herhangi bir zararım da olmaz. Her neyse şimdi bu çekmiş olduğum kredinin de detayını sizlerle paylaşmak istiyorum. blank

Şimdi ise yukarıda da bahsetmiş olduğum, ilk kredim olmasına rağmen Akbank ikinci krediyi de verdiğini yine detaylı ekran görüntüsü ile kanıtlayayım.

blank

Evet, artık sonunda gelir belgesiz olduğumu, Akbank’tan buna rağmen iki tane krediyi aynı anda kullandığımı sizlere kanıtladım. Şimdi artık göğsümü gere gere nasıl aldığımı sizlere anlata bilirim.

Gelir Belgesiz Kesin Onaylı Garanti Kredi Kartı Alma yapabileceğinizi de sizlere yine kanıtlı bir şekilde anlattım arkadaşlar. Şayet kredi kartı alamıyorum, ihtiyacım da var diyorsanız yine bu içeriğime bir bakın.

Bakalım bende bankamız ne gibi bir şey gördü ki işsiz olmama karşın bu krediyi bana verdi. Merak edenler, okumaya devam😉

Akbank’tan Gelir Belgesiz 2 Tane Kredi Nasıl Aldım? Şarları Neydi?

Yukarıda sadece Akbank’tan 2 tane gelir belgesiz olarak kredi kullandığımı sizlere kanıtladım. Bunun yanı sıra ENPARA da bana ayrıca 36.000 TL kredi verdiğini bilmenizi isterim. Konumuz ENPARA olmadığı için bunu kanıtını da vermiş olduğum bağlantıda açıkladım. Peki, ben nasıl oldu da Akbank’tan işsiz olmama karşın toplam da 140.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabildim? Önce nasıl çektiğimden ziyade bunun nedenini, yani şartının ne olduğuna bir bakalım. Böylece, şayet sizde bu şarta sahipseniz, benim anlatmış olduğum şekilde kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Sonrasında ise kesin olarak ihtiyaç kredinizi kullana bilirsiniz. İşte, gelir belgesiz kredi çekebilmemin sırrı.

Gelir belgesiz olarak 3 tane birden kredi çekebilmemin sırrı yüksek olan kredi notu değerimdir. Sizin de çekebilmeniz için yüksek olmasa bile en azından normal bir puana sahip Findeks KKB kredi notu puanına sahip olmanız gerekir. Kredi Çekmek İçin Kredi Notu Ne Kadar Olmalı? En Yüksek Kredi Notu Kaç? da olması gereken bu puan aralığı göre bilirsiniz.

Evet, sigortasız olmama rağmen toplam 3 tane, totalde ise 186.000 TL kredi çekmenin sırrını sizlerle paylaştım. Peki, siz bu bahsettim şarta sahipseniz, nasıl Akbank’tan benim gibi gelir belgesiz olarak kredi kullana bilirsiniz. İşte, yapmanız gerekenler.

 • Türkiye sınırları içinde faaliyette olan herhangi bir Akbank şubesine gidiniz.
 • Yanınızda sadece nüfuz cüzdanınız olsa yeterlidir. Yok ise de ehliyetiniz dahi olur.
 • Doğru gişe harici, işlem gören bireysel müşteriler bölümüne sıra alın.
 • Sıranız geldiğinde ise çalışan memura, TL cinsinden mevduat hesabı açtırmak istediğiniz söyleyin. (Vadeli yada vadesiz hiç fark etmez.)
 • Bu hesap açma işlemleri sırasında, banka görevlisinden İnternet bankacılığını da kullanmak istediğinizi beyan ediniz.
 • Sizin için oluşturacak olan tek kullanımlık şifreniz cep telefonunuza gelecektir.
 • Şimdi cep telefonunuza hiç bankadan dahi çıkmadan Akbank Direkt Uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya tek kullanımlık şifrenizle girin.
 • Kalıcı şifrenizi belirleyin.
 • Giriş yaptıktan sonra ana sayfadaki en alt sayfaya gelin.
 • Resimde de göstermiş olduğum KREDİ İŞLEMLERİ diyelim. blank
 • Bende bu ekranda bahsetmiş olduğum kredilerin ödemeleri olduğu için resimde olduğu gibi gözüküyor. Sizde direk KREDİ YENİLE gözükmek den KREDİ BAŞVURUSU çıkacaktır. Lütfen şimdi KREDİ BAŞVURUSU butonuna tıklatın. blank
 • Şimdi çıkan ekrana çekmek istediğiniz kredi miktarını, geri ödeme vadesini belirleyerek BAŞVUR deyin.

Akbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusunu yapmak bu kadar basit arkadaşlar. Onay alırsa da direk sizin OKEY vermenizle krediniz hafta sonu dahi olsa, hesabınızda olacaktır.

Şimdi Başvuru Yapsanız, Krediniz Faiz Oranı Kaç Olacak?

Hepimizin de bildiği gibi tüm bankaların kredi faiz oranları ay içinde en az bir defa nerede ise değişmektedir. Bundan dolayı Akbank’tan benim kullandığım faiz oranlarından sizler yararlanamaya bilirsiniz. Bunun içinde sizlere şimdi Akbank’tan kredi başvurusu yapmaya kalksanız uygulanacak faiz oranlarını paylaşmak istedim. Üstüne bir de en fazla vermiş olduğu 100.000 TL için geri ödeme planı oluşturdum. Umarım, sizler için bu bilgi faydalı olmuştur.

 • Temmuz için Akbank 36 aya kadar tüm vadelere için uygulamış olduğu faiz oranları tablosu şu şekildedir.
AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%3.49 %3.69
 • Şuan için en fazla üst limit olarak belirlemiş olduğu 50.000 TL geri ödeme planı ise de farklı vadeler için şu şekildedir.
Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Toplam Maliyet
50.000 TL 12 5.440,27 TL 65.283,19 TL
24 3.488,18 TL 83.716,60 TL

Ben şimdiden, çekmiş olduğunuz kredinizi, güle, güle harcayın demek istiyorum. Emeğim için de bir yorum bekliyorum çok değerli arkadaşlarım.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM