KOSGEB Kredi

4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz


4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz

Benimde sıklık ile kullandığım QNB Finansbank ‘ın harika mobil bankacılık uygulaması olan EN PARA müşterilerine gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Üstelik bu imkanlardan istifade etmek için yerinizden bile kalkmanıza gerek dahi yoktur. 60 aya kadar vadeli olarak ihtiyacınıza göre 40.000 TL kadar kredinizi kefilsiz ve belgesiz olarak nasıl alacağınızı sizlere 4 adımdan oluşan başlıklar altında anlattık. Ayrıca, ENPARA’ya bana %1.35 faiz oranı ile 38.500 TL krediyi sigortasız olmama rağmen verdiği için çok minnettar olduğumu da ayrıca belirtmek istiyorum.

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi 2021

ENPARA mobil bankacılık uygulaması, kullanıcıların kolay kullanım ara yüzüne sahip olması yönünden oldukça beğenilen bir İnternet bankacılığı aracıdır. Benimde uzun yıllardır kullandığım ve halen sıklık ile kullanmış olduğum bu uygulama sizlere sadece gelir belgesiz kredi vermek ile kalmayıp bir çok işlemi ‘de ücretsiz olarak sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Bunları hazır yeri gelmiş iken sıralamamız gerekir ise;

 1. Ücretsiz olarak bütün bankalara para transferini yapabilirsiniz.
 2. Yine hiç bir ücret ödemeden gün içinde 200.000 liraya kadar parayı istediğiniz bankanın hesap numarasına göndere bilirsiniz.
 3. Fatura, kredi ve kredi kartı ödemeleriniz ile cep telefonunuza TL yüklemenin yanı sıra şans oyunları için ödeme işlemlerini yine ücretsiz olarak gerçekleştire bilirsiniz.
 4. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ücretsiz olarak ödete bilirsiniz.
 5. Hiç bir ücret ödemeden dolar, avro alıp boza bilirsiniz.
 6. Size özel sunulan fırsat imkanları ile bir çok alış veriş merkezinden indirimli olarak alış veriş olanağını yakalamış olursunuz.

Peki, gelir belgesiz kredi veren bankalar’dan en iyi ilk 5 arasından en çok ilgi gören bu mobil İnternet bankacılığı uygulamasın sağlamış olduğu tüm bu imkanlardan nasıl yararlana bilirsiniz.

ENPARA Mobil Bankacılık Uygulaması Sahibi Nasıl Olunur?

Tüm bu imkanlardan istifade edebilmeniz için ilk olarak ENPARA mobil bankacılık uygulamasının sahibi olmanız gerekmektedir. ENPARA mobil bankacılık uygulamasının sahibi olmak o kadar kolay ki! banka bu hizmetten yaralana bilmeniz için sizin ayağınıza kadar gelmektedir. Ama ilk olarak bu uygulamanın sahibi olabilmek için bankaya bir başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru işlemlerini aşağıdaki adımları takip ederek hemen ücretsiz olarak gerçekleştire bilirsiniz.

 1. İl olarak İnternet üzerinden buradan ENPARA başvuru formuna gitmemiz gerekir.
 2. Daha sonra karşımıza çıkan menüden ENPARA uygulamasını ne amaç ile kullanmak istediğimizi işaretlememiz ve ardından devam dememiz gerekmektedir. Burada hangi amaç ile bu uygulamayı kullanacağınızı belirtmeniz çok önemlidir.
 3. ENPARA alma nedeninizi belirttikten sonra ”DEVAM” butonuna basarak ENPARA başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka, en kısa sürede sizin ile irtibata geçerek, sizin belirmiş olduğunuz ev adresine bir memurunu gönderip ENPARA bankamatik kartınızı + İnternet bankacılığına giriş için tek kullanımlık şifrenizi elden ücretsiz olarak teslim edecektir.! Nasıl, hızlı ve ayağa kadar hizmet güzel dimi 😉 Bu 1. işlemdi şimdi gelelim ikinci işleme.

ENPARA Uygulamasına Giriş Yapılması

ENPARA üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz için size 2 yol sunulmaktadır. Bunlar için takip edileceğiniz yol şu şekilde tablo halinde bağlantıları ile birlikte yer almaktadır.

Bilgisayar üzerinden  Buradaki bağlantıdan giriş yaparak!
Mobil Uygulamayı İndirerek Android için buradan İtunes için buradan uygulamayı indirerek.

Ben şahsen 1 dakikanızı ayırarak mobil bankacılık uygulamasını bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ederim. Böylece bütün işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Mobil İnternet bankacılığını cep telefonunuza indirdikten sonra artık ENPARA üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusunu sağlaya biliriz.

ENPARA Üzerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ENPARA mobil İnternet bankacılığı uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra ilk önce bankacılık sistemine giriş yapmanız gerekir. Giriş işlemini T.C. kimlik numaranız ve size daha önce evinize gelen memurun vermiş olduğu şifre ile anında gerçekleştire bilirsiniz. daha sonra ise gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları sırası ile gerçekleştirin.

 1. Sol tarafta yer alan tuşuna tıklama yarak giriş yapalım
 2. Sonra sekmesine giriş yapalım.
 3. Karşımıza çıkan sayfada ” Başvurmadan Önce Bilmenizi İsteriz ” bölümünden en altta yer alan butonundan giriş sağlayalım.
 4. Yine çıkan ” Kredi Tutarı ” kutucuğuna ihtiyacımız olan kredi miktarını girelim. ( En fazla 40.000 TL )
 5. Karşımıza çıkan tablodan kredi vadesini belirleyelim.
 6. Son olarak ise yeni açılan pencereden ”BAŞVUR” diyerek işlemimizi tamamlayalım.

Artık ENPARA gelir belgesiz kredi başvurumuzu sağladık. Başvurunuz aşağıdaki maddelere göre değerlendirerek size en kısa sürede yanıt verilecektir.

 1. Daha önceden kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarınızın ödemelerini gecikme yapmadan ödeyip, ödemediğiniz.
 2. ENPARA ‘da biriminizin olması. (Para alış veriş performansınız)
 3. Tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızın son durumu
 4. Kredi kullanım üst limitinde olup olmadığınız.!

Bu maddeler içinde en önemli olanı hiç kuşkusuz ki kredi notu değerimizdir. Bunun için daha önce belirmiş olduğumuz kaç kredi notu puanına ne kadar kredi çıkar içeriğimizi lütfen inceleyiniz.

"4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz" - 9 YORUM
 1. Selami akbaba dedi ki:

  Belgesiz kredi kullanmak istjyorum

 2. Aycan dedi ki:

  Benim kredi puanim 0 ama maasim buraya yatiyor baba kredi cikarmi

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ücretsiz olarak başvuruda buluna biliyorsunuz bence çıkmaz ama en azından çıkacak ise de ne kadar çıkacağını göre biliyorsunuz.Bana öyle oldu.

 3. Mehmet Niğdelioğlu dedi ki:

  Ne kadar kredi alabilirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ne kadar kredi alabileceğinizi ancak hane gelirinize göre hesaplama yapabilirim. Hane geliriniz ne kadar?

   1. alp dedi ki:

    dallama az önce yukardaki yorumda .gelir belgesiz kredi veriyor yok 4 adımda yok 3 adımda diye zırlıyordun .şimdide hane geliriniz nekadar diyorsun

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     Kötü söz sahibine aittir. Ben kullana bileceğiniz kredi miktarının hesaplaması için onu sordum.

 4. murat karabey dedi ki:

  60 bin tl ihtiyacim var

KOSGEBKrediler.Com