Hibe Kredi

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)

Artık Ziraat bankasından herhangi bir belge beyan etmeden ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Banka 2022 yılı için belirlemiş olduğu üst limit olan 30 bin TL için gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapma olanağı sağlamaktadır. 36 ay vadeli olarak bu başvurunun nasıl yapılacağını sizlere 5 adımda anlattık. İnternet mobil bankacılık üzerinden hafta sonu dahi başvuru yapmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalarını öneririm. Türkiye’nin hiç şüphesiz en düşük faizli kredi olanağı sağlayan bu bankanın kredi kartı hediyeli kampanyasının detayları şu şekildedir.

Ziraat Bankası Gelir belgesiz Kredinin Detayları Nedir?

Ziraat bankası gelir belgesiz olarak kredi imkanlarını tıpkı 4 işlemle ENPARA dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz de olduğu gibi İnternet mobil bankacılık üzerinden sağlamaktadır. Dolayısı ile bu olanaklardan yararlanmak isteyenlerin mutlaka Ziraat bankası İnternet bankacılığına giriş şifreleri ellerin altında olması gerekmektedir. Mobil İnternet bankacılığı giriş için şifrenizi size en yakın Ziraat şubelerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken banka şubesine giderek, bireysel müşteriler departmanından İnternet bankacılığı şifresini istiyorum demenizdir. Şifrenizi aldıktan sonra başvuru işleminizi şu şekilde sağlaya bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi 2022 Başvurusunun Yapılması

Adını sıklık ile hayvancılık kredisi ile çiftçilerimize sağlamış olduğu destekler ile duyuran banka artık sonunda bireysel müşterileri içinde ciddi bir atak ile duyurmaya başladı. Tüm bankalardan her zaman en düşük faizli konut, araç ve bireysel tüketici kredisini sağlayan bankamız artık İnternet üzerinden de başvuruları kabul etmektedir. Az önce bahsettiğimiz şekilde şifresini alanlar aşağıdaki adımları takip ederek gelir belgesiz olarak kredi başvurularını sağlaya bilirler.

 1. Herhangi bir bir bilgisayardan şifreniz ile başvuru yapmak için buradaki adrese girmeli, mobil uygulama ile müracaatta bulunacaklar ise buradaki uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.
 2. Ziraat İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra blankbağlantısını tıklamanız gerekmektedir.
 3. Açılan yeni sayfada ise kullanmak istediğiniz kredi miktarını, vadesini ve gelir beyanınızı (formalite) girmeniz gerekmektedir.
 4. Gireceğiniz kredi miktarı en fazla 30.000 TL olması gerekmektedir. Banka şuan için en fazla olarak 30 bin TL kadar başvuru yapılmasına izin vermektedir. Ayrıca, kredi vadesi ‘de yine en fazla olarak 60 ay seçebilirsiniz. (Resimde gözüktüğü gibi)
Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Tüm bu alanları doğru bir şekilde girdikten sonra ”DEVAM” deyip sonra ”BAŞVUR” demeniz ile müracaat kaydınız tamamlanmış olacaktır. Daha sonra ise girmiş olduğunuz bilgiler ve kredi notu değeriniz doğrultusunda size bir onay yada ret mesajı gelecektir. Onay mesajını aldıktan sonra banka şubesine giderek, ilgili sözleşme formalarını doldurup kredinizi alabilirsiniz!

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Vadesiz Online Hesap Açma (İnternet Şifre Alma) anlattığım şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Siz istemezseniz de banka zorla size kredi kartını yine gelir belgesiz olarak verecektir. Bana en son 4 ay önce kullanmış olduğum konut kredisinde zorla kredi kartı verdi. Üstelik limiti de öyle yabana atılacak gibi değil tam 10.000 TL kadardır. Sonra ihtiyacım olmadığı için zor bela Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartını iptal ettirdim.

 • Ziraat müşteri hizmetleri numarası: 0-850-220-00-00

Ayrıca, isterseniz mesai saatleri içerisinde yine teknik desteği bankanın İnternet sitesinin sağ alt köşesinden canlı sohbet üzerinden de alabilirsiniz. Ziraat bankası ihtiyacınıza ve yaşınıza göre aşağıdaki kredi kartlardan birini sizlere temin edecektir.

 • BANKKART GENÇ: 18 ile 26 yaş aralığındaki yüksek lisans veya doktora öğrencilerine tanımlanan kredi kartıdır. Hesabında para dahil olmazsa faizsiz ve masrafsız kredi kullanma imkanı sağlamaktadır.
 • BANKKART GOLD: En büyük özelliği temassız olarak alış veriş imkanı sağlamasıdır.
 • BANKKART PLATİNUM: Bol hediye para kazandırması ile yüksek limitlerde alış veriş imkanı sağlaması ile bilinmektedir.
 • BANKKART: İnternet üzerinden kullanacağınız gelir belgesiz kredi ile sizlere verilecek olan kredi kartıdır. Ortalama olarak tanımlanan kredi limiti 5.000 ile 10.000 TL arasında yer almaktadır.

Bankanın özellikle emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu 2 büyük avantajını videomda göre bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredinin Faiz Oranları Ne Kadar?

Ziraat bankası İnternet veya şube üzerinden başvurular için müşterilerine aynı faiz oranlarını uygulamaktadır.  Uygulamış olduğunu faiz oranlarını ise bütün vadeler için aynı tutmaktadır. 0 dan başlayıp en üst vadelere kadar uyguladığı bireysel kredinin bu aynı faiz oranı ise tablomuzda olduğu gibidir. Şayet tabloda yer alan oranlar sizi tatmin etmiyor ise o zaman mutlaka Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar sayfamızdan diğer bankaların tekliflerine bir göz atmanızı öneririm.

Nisan ayı itibarı ile faiz oranı %1.94 olmaktadır.
Miktar Vade + Geri Ödeme Taksiti Toplam Ödeme
10.000 12 ay olarak ödemek için aylık taksit tutarınız 964,75 TL olacaktır. 11.576,94 TL
20.000 24 ay vadeli olarak aylık ödemesi 1.097,12 TL 26.330,78 TL
30.000 36 yıl vadeli aylık taksit ödemesi 1.239,87 TL olacaktır. 44.635,40 TL

Bu oranların çok daha altında faizli olarak Ziraat bankasından kredi kullanmak istiyorsanız, maaş müşterisi olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Aylık ve emekli maaş müşteriler için uygulanan bu ay faiz oranı ise aylık %1.69 oranındadır.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 78 YORUM
 1. Seda dedi ki:

  Ben gelir belgem yok ama 15bin kredi çekmek istiyorum ev hanımıyım kendime küçük bir giyim yeri açmak istiyorum bana verirler mi kredi notumu bilmiyorum ama bankalara borcumda yok kredi kartimda

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz oluştu mu? oluştu ise kaç? bunu iletmeniz gerekiyor.

 2. Nuran dedi ki:

  Kredi notum sıfır bana kredi çıkarmı

 3. Hüseyin sevdim dedi ki:

  15000 kredi kullanmak istiyorum

 4. Burak dedi ki:

  Kredi cekmek istyorim serbest çalışyorum.var mıdır bir imkanı?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ziraat üzerinden zor. Diğer bankalardan kredi notunuza göre çekebilirsiniz. Akbank direkt, Enpara, CEPTETEB gibi uygulamalar üzerinden ama.

1 5 6 7