Hibe Kredi

Ziraat Bankası Maaşım Yattı Mı? Nasıl Para Geldi Bildirimi SMS İle Alırım?

Ziraat bankası maaşım yattı mı? Yada SED, kaymakamlık yardım paralarım yattı mı? Bu soruların cevabını almanın en hızlı yolu, Ziraat bankası bildirimlerini aktif hale getirilmesinden geçmektedir. Böylece hesabınıza farklı bankadan para gelse bile anında SMS yada sizin seçiminize göre mail ile haberdar olabilmektesiniz. Peki, Ziraat bankası para girişi olduğu zaman bildirim almak için nasıl bir işlem yapmanız gerekiyor?

Ziraat Bankası Maaşım Yattı Mı? Nasıl Para Geldi Bildirimi SMS İle Alırım?

Ziraat bankası hesabınıza herhangi bir ödeme geldiği zaman bildirim almak istiyorsanız bunun ayarını mobil internet bankacılığı üzerinden çok kolay ayarlama yapabilirsiniz. Nasıl ayar yaparak hesabıma para geldiği zaman SMS yada mail alabilirim diyorsanız bunu tüm Devlet kurumu ödemeleri dahil olmak üzere sizin için resimli ve yine videolu olarak aşağıda anlattık.

Ziraat Bankası Hesabıma Yatan Parayı Öğrenmenin En Hızlı Yolu!

Ziraat bankası hesabıma yatan paranızı öğrenmenizin en hızlı yolu bir kaç ayardan geçmektedir. Bu ayarı yapmazsanız, hesabınıza yatan parayı görmek için sürekli internet bankacılığına yada bankkart ile ATM den giriş yaparak öğrenmek zorunda kalırsınız. Bu zahmetli işlere girmeden Ziraat bankası hesabıma yatan paradan nasıl SMS bildirimi ile alarak öğrenebilirim diyorsanız? İlk olarak bir Ziraat bankası internet bankacılığı hesabınızın olması gerekmektedir. Ziraat bankası internet bankacılığı hesabınız yoksa da bu hesabı çok kolay bir şekilde hiç şubeye gitmeden oluşturabilmektesiniz. İnternet bankacılığı hesabının nasıl oluşturabileceğinizi ise sizlere farklı bir içeriğimizde anlattık. Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Vadesiz Online Hesap Açma (İnternet Şifre Alma) sayfamızdan bu hesaba sahip değilseniz giriş yaparak nasıl bedava sahip olacağınızı görebilirsiniz.

Ziraat bankası hesabınız var ise yada oluşturduysanız da maaş yada para girişi bildiri açmak için daha sonra Ziraat bankası mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Güvenilir bir şekilde indirmek için de andorid kullanıcıları bu bağlantı üzerinden IOS kullanıcıları da bu bağlantımız üzerinden bu uygulamaları cep telefonlarına indirebilirler. Ziraat bankası mobil uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra ise hesabınıza para girişi bildirimi almak için ayarlarını aşağıdaki anlattığımız şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesabıma Para Gelince SMS Bildirimi Nasıl Alınır?

Ziraat bankası mevduat hesabınıza maaş, devlet kurumlarından yapılan SED yada kaymakamlık gibi yardım paraları yattığı gibi haberdar olmak mı istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken bir kaç ayar tır. Böylelikle banka hesabınıza para yattığı gibi anında SMS ile bildirim almış olacaksınız. Artık hesabıma para yattı mı yatmadı mı gibi soruları da sormak zorunda kalmayacaksınız. Peki, Ziraat bankası hesabınıza para yattığında hemen haber almak için nasıl bir ayar yapmanız gerekiyor.

 1. Öncelikle yukarıda da belirtmiş olduğum gibi bir Ziraat bankası internet bankacılığı hesabınızın olması gerekiyor. Bu hesaba sahip değilseniz yukarıda vermiş olduğum bağlantıdan nasıl oluşturabileceğinizi görebilirsiniz. Ziraat bankası hesabı edindikten sonra şimdi kullanıcı adı ve şifremiz ile giriş yapalım. blank
 2. Daha sonra sağ alt tarafta yer alan menü tuşuna basalım. blank
 3. Ardından açılan menüdeki Profil ve Ayarlar butonuna basalım. blank
 4. Bilgilendirme Ayarlarım sekmesini şimdi tıklayalım. blank
 5. Bilgilendirme Tercihlerim düğmesini tıklayalım. blank
 6. Giriş Yapmadan Bildirim Almak İstiyorum butonuna basalım. blank
 7. Bu işlem sonrasında hesabına para transferi geldiği zaman SMS olarak bildirim almaya başlayacaksınız. blank
 8. Bunun haricinde eğer ki Para Göndermeniz yada Sosyal Hizmetler veya Belediye gibi kurumlar veya Maaş Ödemesi aldığınız zaman da bildirim almak istiyorsanız, resimde de göstermiş olduğum ayarları da yapmanız gerekiyor. blank

İsteğe bağlı olarak bu ayarları da yaptıktan sonra artık hesabınıza her nereden para girişi olursa olsun anında SMS ile bedava bildirim almaya başlayacaksınız.

Resimli olarak Ziraat bankası hesabıma para geldiği zaman bildirim nasıl alabilirim sizler için anlattım. Resimli bu anlatımın haricinde bir de bunun için video çektim.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. İkram dedi ki:

  Harika