Hibe Kredi

Ziraat Bankası Vadesiz Gümüş Hesabı Var Mı? Nasıl Açılır?

Ziraat bankası vadesiz olarak gümüş hesabı var mı? Fon olarak almak isteyenler için bu imkan evet, Ziraat bankası tarafından sağlanmaktadır. Ziraat bankası gümüş hesabı açıyor mu? Sorusunun da cevabını bunla birlikte verilmiş olunmaktadır.  Ziraat bankası gümüş hesabı nasıl açılır diyorsanız da bunun cevabı da size en hızlı yol olan internet mobil bankacılık üzerinden anlattım.

Ziraat Bankası Vadesiz Gümüş Hesabı Var Mı? Nasıl Açılır?

Mesai saatleri içinde böylece Ziraat bankasın anlaşmalı iş ortaklarından gümüş alabilir, isterseniz de anında kolayca satabilirsiniz. Ziraat bankası üzerinden nasıl gümüş alacağınızı anlattığım ekran üzerinden ayrıca fon kuru kaç lira olduğunu da güncel olarak görebildiğinizi de bilmenizi isterim.

Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Açıyor Mu? (Vadesiz, Fon, Fiziki)

Ziraat bankası gümüş hesabı açıyor mu? Yatırım hesabı adı altında bunu fon olarak alacaklar için sağlamaktadır. Vadesiz yada fiziki olarak hesap ise açmamaktadır. Fiziki olarak gümüş bankalardan satın almak istiyorsanız da Kuveyt Türk Bankası’ndan Fiziki Külçe Gümüş Nasıl Alınır? içeriğimi muhakkak incelemenizi tavsiye ederim. Fon olarak açacağı gümüş hesabını ise anlaşmalı olduğu bankaların fonlarını alım ve satış için aracı olmaktadır. Şuan gümüş alımı için anlaşmalı olduğu bankalar hangileri diyorsanız.

 • Ak portföy
 • Garanti portföy
 • Mükafat portföy
 • Yapı Kredi portföy

Ziraat bankası gümüş hesabı açarak alabileceğiniz gümüş fonlarına ait finansman kuruluşlarını şuan için bu 4 tanesi olmaktadır. Peki, Ziraat bankası yatırım hesabı açarak kıymetli madenler için gümüş alımı nasıl yapılır?

Gümüş alımı için Ziraat bankası tercihinde bulunanlar için anlattık. Resimli olarak bu anlatmamın yanız sıra bir de sizler için video çektim.

Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır? Alınır?

Ziraat bankası gümüş hesabı nasıl açılır? Hem görsel hem de sizlere video çekerek anlattım. Ziraat bankası yatırım hesabı nasıl açılır ve sonrasında gümüş alımı yapmak için neler yapılmasına geçmeden önce ama yapmanız gereken bir işlem vardır. Bu ise eğer ki yoksa Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Vadesiz Online Hesap Açma (İnternet Şifre Alma) da bahsettiğim şekilde İnternet girişi için hesap açmanızdır. İnternet giriş şifrenizi aldıktan sonra gümüş hesabı nasıl açılır ve alınır? Bankadan fon olarak almak isteyenler için aşağıda adımladım.

 1. Ziraat bankası internet bankacılığı hesabınıza giriş yapınız. (Bilgisayar üzerinden anlattığım için tavsiyem PC üzerinden girmenizdir.) Bu adres üzerinden bu girişi yapabilirsiniz.
 2. Menüden Hesaplarım/Yeni Hesap Aç diyelim. blank
 3. Açılan sayfadan Yatırım Hesabı Aç diyelim. blank
 4. Gümüş alımı yapacağımız hesap seçiminde bulunalım. blank
 5. Ekstre gönderim kanalı ve otomatik işlem talimatı ayarlarınızı yapınız. Ben resimde olduğu şekilde bunu yaptım. Sonra DEVAM diyelim. blank
 6. Hesap ayarlarınızı kontrol edin, doğru ise ONAY verin. blank
 7. Gümüş yatırım hesabınız açılacak. Ana Sayfaya Dön diyebiliriz. blank

Burada kadar yaptığımız işlemler sonrasında Yatırım Hesabı açmış olduk. Şimdiki adımları da sağlayarak gümüş alımı gerçekleştireceğiz.

 1. Ana sayfa sol menüden Hesaplarım/Yatırım Hesapları diyelim. blank
 2. Mevcut açmış olduğumuz yatırım hesabımızın üzerine bir kere tıklatıyoruz. blank
 3. İşlemler bölümünden fon alış seçimi yapalım. blank
 4. Diğer Kurum Fonları kategorisinin arama bölümüne GÜMÜŞ yazalım. blank
 5. Gümüş satın almak istediğimiz finansman seçimini başındaki kutucuğu işaretleyerek yapalım. Daha sonra DEVAM diyelim. blank
 6. Gümüş satın alacağımız banka hesabımızı seçelim. blank
 7. Çıkan uyarıyı okuyarak TAMAM diyelim. blank
 8. Kaç TL gümüş alacaksak onun miktarını TL bazında girelim. Daha sonra DEVAM diyoruz. blank
 9. En son açılan sayfada, sol taraftaki bilgilendirmeleri okudum deyip işlemimizi ONAYLA diyerek ONAY verelim. blank

Tüm bu işlemlerin sonrasında Ziraat bankası aracılığıyla gümüş fonu almış olacaksınız. Ziraat bankası gümüş fonu nasıl alınır anlattık.

Peki satın alınacak gümüş fonu değeri kaç TL bunu nasıl öğrene bilirsiniz?

Ziraat Bankası Gümüş Fonu Değeri Kaç? Nasıl Öğrenebiliriz?

Ziraat bankası gümüş fonu değeri kaç TL? Bunu nasıl öğrenebilirsiniz. Bunun cevabı belki sizi biraz şaşıracak alam kesinlikle öğrenemezsiniz. Neden mi? Çünkü, Ziraat bankasına ait bir gümüş fonu yoktur da ondan. Sadece Ziraat bankasının anlaşmalı kurumlar üzerinden aracılık olarak işlem gösterdiği gümüş fonları vardır. Anlaşmalı kurumlara ait gümüş fonları neler? Bu fonlara ait değerlerin kaç lira olduğunu nasıl öğrenebiliriz diyorsanız bunları aşağıda bağlantılarıyla birlikte sizler için yer verdik.

Ziraat bankası gümüş (GUM) fon isimleri ve bu finansmanlara ait fonlara ait güncel fiyatlarını grafik olarak ilgili bağlantıda görebilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.