KOSGEB Kredi

2021 TSK Personeline Özel Kredi Kampanyası Başladı!


2021 TSK Personeline Özel Kredi Kampanyası Başladı!

Ülkemizin göz bebeği olan Türk Silahlı Kuvvetleri bankacılık sektöründe de hak ettiği değeri 2021 senesinde görmeye devam edecektir. Uzman erbaşlar ve Astsubaylar dahil olmak üzere rütbe ayrımı yapılmaksızın tüm TSK askeri personele alacakları konut ve otomobil dahil olmak üzere nakit sıkıntılarını gidermek için ihtiyaç kredileri için bir çok banka 2021 yılına özel kampanyalar düzenlemektedir. İhtiyaç duyacağınız düşük meblağlar için sadece işlem ücreti karşılığında faizsiz olarak dahi bulacağınız kredi imkanlarını kaçırmayın deriz..

TSK Mensuplarına Özel Kredi Kampanyaları

Bankalar TKS mensuplarına özel olarak 2021 yılında da bir çok kredi kampanyaları ile merhaba demektedir. Maaş garantisi ve ülke genelinde kitlesel anlamda yüksek bir orana sahip olan TSK mensupları ister Astsubay olsun ister ise uzman erbaş hiç ayrım gözetilmeksizin bir çok avantajlı konut ile ihtiyaç kredilerinden yararlana bilirler. Bu olanakları ordumuza başta devlet bankaları olan,

 1. Türkiye Vakıflar Bankası,
 2. Ziraat Bankası
 3. Halk Bankası

sağlarken bir çok özel sermayeli bankalar da çeşitli kampanyalar ile rekabete dahil olmaktadırlar. Şimdi bu isimlerini saydığımız bankaların siz ülkemizin göz bebeği olan TSK mensubu askerlerimize özel sağladığı imkanların neler olduğuna değinelim.

Ziraat Bankası TSK Özel Konut Kredileri Sağlamaktadır

TSK Personeline Ziraatten Konut Kredisi Kampanyası

TSK Personeline Ziraat’ten Konut Kredisi Kampanyası

Bir devlet bankası konumunda olan Ziraat bankası TSK çatısı altında vatan savunan tüm askerlerimize özel olarak konut kredisi olanakları sağlamaktadır. Askeri personelimize özel olarak sunulan konut edinme kampanyalarının size sağladığı avantajlar şunlardır.

 1. Diğer vatandaşlarımıza göre en az %0.5 daha düşük faiz imkanlarından istifade edersiniz.
 2. Dosya masrafı altında alınan en az 500 TL ile 600 TL gibi bir ödemeyi yapmazsınız.
 3. Esnek ödeme seçeneklerinden yararlanırsınız.
 4. Kredi tahsis ücreti olan en az 1.000 TL talep edilmemektedir.

Konut olacak olan TSK mensupları subaylar ve uzman erbaşlar sizlere sağlanan bu özel avantajlardan yararlanmak için şansınız 2021 senesinde de devam etmektedir. Kendi yuvanızın sahibi olmak için size sağlanan bu olanaklara ilaveten bir de Türkiye Vakıflar Bankasının kampanyaları mevcuttur. İsterseniz kararınızı vermeden önce birde bu haberimizi inceleyiniz.

Vakıf Bankası Askeri Personele Özel Konut Kredisi

Türkiye Vakıflar bankası ”SARI PANJUR” konut edinme imkanlarına TSK mensuplarını da dahil etmiştir. Böylelikle askeri personelimiz için özel avantajlarda kredi olanağı sunmuştur. Bu avantajlar ise şunlardır.

 1. Sarı panjur imkanlarından yararlanacak olan askeri personel 6 aya kadar taksit erteleme imkanlarından yararlanabilir.
 2. Kredi tahsis ücreti olan toplam meblağdan alınan en az %1 komisyon alınmaz.
 3. Düşük faiz imkanlarından yararlana bilirsiniz.

Proje hakkında hesaplama ve geri ödeme olanaklarını öğrenmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Askeri Personele Özel İhtiyaç Kredileri

Ne yazık ki özel bankalarda TSK mensuplarına özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası bulunmamaktadır. Ama askerlerimiz de kamu personelleri için düzenlenen kredi kampanyalarından istifade edebilmektedirler. Bu da normal bir vatandaşa sağlanan imkanlara göre çok fazla imtiyaz hakkı sizlere sunmaktadır. Şayet özel ayrıcalıklar ile nakit para için ihtiyaç kredisi kullanacaksanız size kesinlik ile sitemizde yer alan son devlet bankası Türkiye Halk Bankasını öneririm.

 

Türkiye Halk Bankası kamu personeline özel olarak 100.000 TL kadar ihtiyaç kredinizi mayıs aynında 36 ay vadeli olarak %1.51 den başlayan faiz oranları ile sizlere sunmaktadır. Diğer bankalara nazaran en az %0.10 daha düşük faiz imkanları sunulan bu olanaklardan yararlanmak için banka tarafından istenilen gerekli belgeler ise buradadır.

Türkiye Halk bankası tarafından sağlanan bu ayrıcalıklı ihtiyaç kredisinin size özel senelik sigorta bedeli ise diğer bankaların yarısı olan sadece 47 TL olmakta tır. Başvuru yapmak için bankanın İnternet bankacılığı ile bölgenizde bulunan şubelerini kullanabilirsiniz.

Askeri Personel Kredi Faiz Oranları Hesaplama Tablosu

Askeri personelin rütbe ayrımı gözetilmeksizin eşit faiz oranları ile kredi imkanı sağlayan en iyi bankalardan bir tanesi Türkiye Halk Bankasıdır. Normal müşterilerine nazaran maaşlarını kendilerinden almaları durumunda çok daha düşük faiz imkanları ile ”Tüketici Kredisi” kullanma imkanı sağlayan banka bunu 36 ay geri ödemeli olarak sizlere sunmaktadır. Sizler için güncel olarak yer vermiş olduğumuz bireysel kredinin faiz oranları ile 50.000 liraya kadar hiç bir ipotek ve kefil göstermeden kredi başvurusunu ister şubeden ister iseniz de HALKBANK MOBİL uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Örneğin Halk bankasında MAYIS için ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.54 iken TSK mensubu bu faizden %1.51 oranında istifade etmektedir. (Maaşlarını Halkbank üzerinden almaları halinde) Tüm vadeler için uygulanan bu faiz oranları ile geri ödemeniz farklı tutar ve vadelere göre şöyle oluşur.

HALKBANK Maaşını Kendinden Alan TSK Personeli Kredisi
Miktar 13 Ay 25 Ay 36 Ay
25.000 TL 2.175,75 TL 1.252,42 TL 951,45 TL
40.000 TL 3.481,20 TL 2.003,88 TL 1.522,33 TL
60.000 TL 5.221,81 TL 3.005,82 TL 2.283,49 TL
80.000 TL 6.962,41 TL 4.007,76 TL 3.044,65 TL
100.000 TL 8.703,01 TL 5.009,70 TL 3.805,81 TL

Şayet maaşınızı HALKBANK üzerinden alıyorsanız sadece askeri kimlik belgeniz ile bu kredi imkanlarından istifade edebilirsiniz.

"2021 TSK Personeline Özel Kredi Kampanyası Başladı!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"2021 TSK Personeline Özel Kredi Kampanyası Başladı!" - 27 YORUM
 1. blank Ömer dedi ki:

  Merhaba askeri personelim konut kredisi çekmek istiyorum faiz oranı nedir?

 2. blank Eren ISILDAK dedi ki:

  Sözleşmeli erim 7800 tl maaş alıyoruum 60 bin tl ihtiyacim var ne kadar kesilir

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   HALKBANK DAN 2.323,83 geri ödemeli olarak alabilirsiniz.

 3. blank Özkan dedi ki:

  TSK personeliyim sözleşmeli erim aylık 8 TL maaş alıyorum 250000 TL çekicem geri ödemesi ne kadar olur

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Üzgünüm ama 250 bin TL çekemezsiniz. Aylık ödemesi maaşınızın %50 miktarını geçecektir. Ancak, bunu çekebilmeniz için ipotekli kredi kullanmanız gerekir.

KOSGEBKrediler.Com