Hibe Kredi

Kahve Dünyası Bayilik Franchising Koşulları ve Fiyat Bedeli

Kahve Dünyası Bayilik Franchising Koşulları ve Fiyat Bedeli

Kahve dünyasına damgasını vuran ve vermiş olduğu bayilikler, franchising hizmeti ile sadece ülke genelinde değil tüm Avrupa’ya ismini duyuran markanın bir parçası olmak istemez misiniz? Girişimciler için özellik ile kapalı alışveriş merkezlerinde en karlı bayilikler arasında yer kahve dünyası franchising şartları ve merkeze ait iletişim bilgilerini sizler için sayfamızda yer verdik. Bulunduğunuz il veya ilçede kapalı bir alana kahve yada sıcak içecek üzerine durak ve dükkan açmak isteyenler için bayilik yada franchising veren tüm firmaları tek bir sayfada sizler için topladık. Şartları ve konsepti size en uygun olan firma ile irtibata geçebilir geleceğe dair yatırımlar yapabilirsiniz.

AVM (Alış veriş merkezleri) lere kahve üzerine yatırım yapmak ne kadar doğrudur?

Herhangi bir firmanın kahve bayiliği yada franchising sistemine dahil olmadan önce gelin isterseniz sektörü bir yakından ele alalım. Kahve sektörü özellikle kapalı alış veriş merkezlerin çoğalması ile halka daha yakın olmuş artık yolculuk esnasında bile bir çok mola alanlarından karşıma çıkmaktadır. Bir çok boyutta yapmış oldukları servis ile her kesime hitap eden sektör sadece kahve satmak ile yetinmeyip yanına ilaveten kahvenin amca oğulları dediğimiz nestcafe,  cappuccino, esperesso damla sakızlı veya fındıklı kahve seçenekleri ve yine ilaveten sıcak içecekler olan salep, sıcak çikolata, çay gibi bir çok ürün yelpazesi ile cirolarını çoğaltma yoluna gitmiştir. Hatta sıcak içecekler ile yetinmek ile kalmayan bazı firmalar ise çikolata, lokum, dondurma, unlu mamuller ile tüketicinin karşına çıkmış hediye paket hizmeti sahil sunmaktadır. Tüm bu saydıklarımız ve daha sayamadıklarımız bir çok ürün sektörde yer alan girişimcilerin doğrudan cirolarını artırmıştır. Ufak alanlarda çok para kazanmak isteyenler için yapılabilecek en karlı yatırımlar arasında gördüğümüz kahve durakları kesinlik ile iyi bir yatırım fırsatıdır!

Sizin için çektiğimiz kısa videoda da gördüğünüz gibi bir alış veriş merkezine kurulan kahve durağında çocuklardan yaşlısına kadar hitap eden ürünler sergilenmekte adeta çalışanın hareket edemeyeceği kadar çok ürün sergilenmektedir 🙂 Şimdi sizler sektörün rağbet görmesi ile kahve adı altında oluşan firmaların başvuru adreslerini ve iletişim bilgilerini vereceğiz. Şartlar firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize en uygun firmayı belirleyerek ve birazda cesaretinizi toplayarak bizce çok karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Kahve deryası bayilik başvurusu adresleri ve şartları

Kahve bayiliği almak isteyenlere tamamen ücretsiz olarak verilen franchising hizmetinden tüm girişimciler rahatlık ile yararlanabilirler. Uzman mühendisleri tarafından anahtar teslim olarak kahve deryası bayiliğini size teslim eden firma en az 80 m2 alan istemektedir. Mağaza içi ve dışı anlaşmalı olunan reklamcılar tarafından yapılır ve işletmede kullanılan ekipmanlar istenilen şartlarda olması gerekmektedir. En az %30 en fazla ürüne göre %100 kar ile kahve deryası bayisi olmak için BURADA yer alan form üzerinden başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Telefon üzerinden bayilik hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0-533-440-33-14 numara ile irtibat kurabilirler.

Fine coffee bayilik başvuruları hakkında

blankKahve ve sıcak içecek tüketiminde adını duyuran bir diğer firmada Fine Coffe dır. Bursa merkezli olan Fine Coffe da ailesini genişletmek adına franchising ve bayilik vermektedir. İçeriğinde bir çok kuru yemiş ürünü de barından marka zengin konsepti ile iyi bir yatırım olarak göze çarpmaktadır. Bitkisel ve tropik çaylar Fine Cofee markasını diğer firmalardan belki de ayırt edilen en büyük özelliği olarak gözükmektedir. Diğer firmalar gibi anahtar teslim iş yerinizi teslim eden Fine Coffe bayisi olmak için ilk olarak BURADA yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu ilgili departmana varması ile birlikte sizin ile irtibat kurularak ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Telefon aracılığı ile firmayla iletişim kurmak isteyenler ise 0-224-223-22-11 numarayı arayabilirler.

Diğer bayilik veren kahve firmaları

Geniş bir pazara sahip olması nedeni ile bir çok firmanın yatırım yaptığı kahve sektöründe yer alan diğer firmaların bilgileri aşağıdaki gibidir.

Demlik tel: 0-212-215-25-95

Point Cafe tel: 0-224-222-44-11

Badegah dibek kahvesi tel: 0-224-223-58-59

Kahve durağı tel: 444-3-975

Kahve doğası telefon: 0232 373 13 14

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden de başvuru yaparak bayilik koşulları hakkında bilgi alabilir makul bedeller ile kahve dünyasına katılabilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Naci dedi ki:

  Hatay defne ilçede yerim var 80 metre kare dış cephe msfesi elverişli bayilik için uygun görülürse bayilik bedeli ve şartları nı iletmenizi rica eder teşkur ederim

 2. Marina tugalan dedi ki:

  Gürcistanda bay yada şubesi açmak ıstiorum şartlar ve bedel öğrenmem

 3. CEM dedi ki:

  BEDEL MERAK EDİP BAKTIM AMA BEDEL NEREDE YAZILI…. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. bilal dedi ki:

  gaziantep üniversitesi civarında bayilik almak istiyorum