Hibe Kredi

%100 Gelir Belgesiz Kesin Onaylı Garanti Kredi Kartı Alma

%100 Gelir Belgesiz Kesin Onaylı Garanti Kredi Kartı Alma

Gelir belgesiz kredi kartı da bankalardan çok rahat kesin onaylı şekilde alına bilinmektedir. Hiç bir teminat göstermeden tek bir şartla istediğiniz bankanın kredi kartını kolaylıkla alabilirisiniz. Hatta avukatlık yada kırmızı kalem yiyerek kara listede olsanız dahi kesin onaylı garantili bir şekilde kredi kartı artık alabiliyorsunuz. Böylece, sigortasız olarak çalışan yada hiç bir yerde çalışmayan herkes 18 yaşında büyük olmaları durumunda kredi kartı sahibi olabilmektedirler. Doğru bir şekilde başvuru yapmanız durumunda sahip olacağınız kredi kartının üst limitini de ayrıca siz belirleye bilmektesiniz. Peki, kesin onaylı olarak garantili bir şekilde bankalardan bahsetmiş olduğum kredi kartları nasıl alına bilmektedir. Emin olun ki! bu bahsedeceğim yöntemle kredi kartı alamıyorum diyen hiç kimse kalmayacak!

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz olmanız kredi kartı almanız için asla bir engel değildir. Bankalar bırakın gelir belgesizlere kredi kartı vermeye inan ki kredi dahi artık çok rahatlıkla vermektedir. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar içeriğimde çok fazla uzağa gitmeden bu iddiamı bizzat kendimden sizlere eğer bakarsanız kanıtladığımı göre bilirsiniz. Gelir belgesiz de dolayısıyla kredi alındığı gibi kredi kartları da alına bilmektedir. Bahsedeceğim başvuru sonrası alacağınız kredi kartınızın limitinin de ne kadar olacağı yine sizin elinde olmaktadır. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardan banka kartı alabilmeniz için tek bir şarta sahip olmanız yeterlidir. Bu şart ise orta yada yüksek seviyelerde kredi notunuzun olması yada daha önceden oluşmuş olmasıdır. Kredi Notu Nedir? Normalde Kaç Olmalıdır? da orta yada yüksek kredi notunun rakamsal olarak kaç olduğunu bula bilirsiniz. Bahsetmiş olduğum bu şartı sağlamanız halinde gelir belgesiz olarak kredi kartı veren bankalar hangileridir diyorsanız da listemiz şu şekildedir.

 • Akbank
 • Garanti BBVA
 • Denizbank
 • TEB
 • ING
 • ENPARA
 • QNB Finansbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi

Gelir belgesiz olanlara orta yada yüksek kredi puanına sahip olmaları durumunda bu bankalar kredi kartı vermektedir. Başvuruları pekala doğru bir şekilde nasıl yapmanız gerekir?

Garanti Onaylı Kredi Kartı Almak İçin Doğru Başvuru Çok Önemli

Gelir belgesiz ama kredi notu orta yada yüksek olanlar. Şayet garanti onaylı kredi kartı almak istiyorsanız doğru bir şekilde başvuru yapmanız çok önemlidir. Aksi taktirde kesinlikle yapacağınız kredi kartı başvurunuz onay almayacaktır. Bundan dolayı yukarıda yer vermiş olduğum bankalar gelir belgesiz olarak kredi kartı veriyor diye kesinlik doğrudan şubelerine başvuru yapmayınız. Aksi taktirde beni dinlemezseniz kredi kartı alamadığınız gibi zamanınız da boşa gidecektir. Peki, doğru bir şekilde kredi kartı başvurusunu nasıl yapmalısınız.

En doğru başvuru şekli kesinlikle İnternet üzerinden yapılmasıdır. Sistem kredi kartı vermek için doğrudan kredi notunuzu sorgulama yapacağı için gelir belgenizi asla kaideye almaz.

Bu ister mevduat hesabınızın mobil bankacılığı olur. (Mobil Bankacılık Uygulamaları Nedir? Nasıl İndirilir? de bu başvuru için gerekli bilgileri alabilirsiniz.) İster ise biraz sonra sizlerle bankalara göre paylaşacağım İnternet adresleri olabilir.

Tüm başvuru bağlantısını vermiş olduğum gelir belgesiz kredi kartı veren bankalara T.C. kimlik ve cep telefon numaranızla başvuru yapabilirsiniz. Başvuru neticeniz hakkında bilgi nasıl alacağınızı da Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri den öğrene bilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Katı Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi kartlarında limit hesaplama işlemleri hane gelirine göre yapılmaktadır. Buna göre hane gelirinin en fazla 4 katına kadar limitli olarak kredi kartı alabilirsiniz. Ama iş gelir belgesiz kredi kartı limiti hesaplamaya gelince hali ile ortada bir gelir olmadığından dolayı bu hesaplama işlemi farklı bir şekilde yapılır. Bu durumda olanlar için ise limit hesaplamada daha önce varsa elde etmiş olduğu gelir göz önünde bulundurulur. Bu durumda olanlar için de yine hesaplama işleminde o anki en son gelirinin 4 katı ile çarpım geçerlidir. Hane gelirine göre alınacak olan gelir belgesiz kredi kartının limitleri ise şu şekilde olmaktadır.

Hane Geliri Kredi Kartı Limiti
2.000 TL 8.000 TL
2.500 TL 10.000 TL
3.000 TL 12.000 TL
3.500 TL 14.000 TL
4.000 TL 16.000 TL
5.000 TL 20.000 TL

Şayet farklı bir mevcut kredi kartınız varsa yeni alacağınız kredi kartınızın limiti bu kadar olmayacaktır. Alacağınızın kredi kartı limiti mevcut kredi kartınızın kullanım limiti ne kadar ise tabloda hane gelirinize göre yer alan miktardan düşüldükten sonra çıkan rakam olacaktır.

Örneğin: Hane geliriniz 5 bin TL diyelim. Kredi kartı kullanım üst miktarınız da hesaplamalara göre 20.000 TL olacaktır. Ama mevcut bir kredi kartınız varsa (kullanmıyor ama sistemde gözükse dahi) bununda limiti 8.000 TL ise yeni alacağınız kredi kartınızın üst kullanım limiti 20.000 – 8.000 = 12.000 TL olacaktır.

Bu noktaya kadar içeriğimizde sadece gelir belgesiz ama kredi notu orta yada yüksek olanlara kredi kartı veren bankalardan bahsettik. Şimdi ise kredi notu düşük hatta icralık ve bankalardan kırmızı kalem yiyenlerin nasıl kredi kartı alabileceğine değineceğiz.

Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak için yukarıda tek bir şartı bankalar aradığını belirtmiştim. Bu şarta sahipseniz tüm bankalardan kolaylıkla hiç bir teminat göstermeden nasıl kredi kartı alabileceğinizi de ilgili bağlantılarıyla yer verdik. Şayet aranan bu şarta sahip değilseniz de yine kesin onaylı olarak garantili bir şekilde kredi kartı alabileceğinizi bilmenizi isterim. Bahsedeceğim bu yöntemle yalnız garantili olarak kredi kartı alabilmeniz için teminata ihtiyacınızın olacağınızı belirtmek isterim.

blank

Böylece sürekli olarak param var ama kredi kartı alamıyorum diyenler de artık kredi kartı sahibi olmuş olacaklar. Blokeli Kredi Kartı Kara Listede Olanlara Kesin Çözüm! de detaylı olarak bahsetmiş olduğum bu yöntemle peki nasıl bankalar dan kredi kartı alabilmektesiniz.

 1. Hangi bankanın kredi kartını almak istiyorsanız ilk olarak o bankada bir TL hesabı açmanız gerekir.
 2. Kaç lira limite sahip kredi kartı almak istiyorsanız ücretsiz olarak açtığınız TL hesabına para yatırınız
 3. Yatırdığınız parayı rehin yani bir diğer adı ile teminat ipoteği olarak banka bireysel müşteriler departmanına beyan ediniz.
 4. Bireysel müşteri sorumlusu yatırdığınız parayı ipotek göstererek anında kredi kartınızın sözleşmesini düzenleyecektir.

Böylece avukatlık, icralık dahi olsanız kesin onaylı kredi kartı sahibi olmuş olacaksınız. Şimdiden almış olduğunuz kredi kartınızın hayırlı harcamalara vesile olmasını dilerim.

Sahip olacağınız kredi kartıyla 12 ay vadeli olarak taksitli nakit avans da çekebilirsiniz. Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Çekilir? de bunu konunun detaylarını öğrene bilirsiniz.

Örneğin; ENPARA aylık %1.36 faiz oranlı taksitli nakit avans vermektedir. Güncel faiz oranlarının burada yer aldığı bankanın geri ödeme planı ise aşağıdadır.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
3.000 TL 12 278,48 TL 3.341,76 TL
6.000 TL 556,96 TL 6.683,49 TL
9.000 TL 835,43 TL 10.025,22 TL
12.000 TL 1.113,91 TL 13.366,95 TL

Gelir belgesiz ve kesinlik onaylı kredi kartı almak için artık bir den fazla nedeniniz var.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 4 Ortalama: 2]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Özgür dedi ki:

  Ben Kuveyt Türk ten aldım teminatlı 6 aydir kullanıyorum ve findeks puanım 1218 oldu ve bende gelir belgesi istediler muhasebeci beni zarar olar gosterdigi için onaylanmadı ve bu ay kar olarak göster dedim peki kaç ay kar gösterirse tekrar başvuru yapa bilirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notları en az 3 ayda bir güncellenmektedir.

 2. Merve dedi ki:

  Merhabalar ben okudum sitenizde başvuru yapıyorum fakat olmuyor yapamadım bir türlü