KOSGEB Kredi

En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği Almak İsteyen Yatırımcılar

En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği Almak İsteyen Yatırımcılar

Az sermayesi ile olan genç dinamik girişimciler 5.990 TL ile kendi işinizin sahibi olmak istemez misiniz? İster kalifiyeli bir elaman olun ister ise hiç bir yeteneğe sahip olmayan bir kardeşimiz olun inanın ki cebinize koyacağınız en fazla 10.000 TL ile günümüzün şartlarında ortalama işçilere verilen aylıklardan çok daha fazlasını biraz sonra bahsedeceğim çiğ köfte bayiliği alarak kazanabilirsiniz. Sizler için yaptığımız araştırmalar neticesin de Türkiye sınırları içinde en ucuz çiğ köfte bayiliği veren bu firma ailesinin emin olun ki sektörde ki parlayan yıldızı olacaktır. Ayrıca çiğköfte bayiliğini ucuz veren değer firmaları da  sizler için araştırıp iletişim adresleri ile birlikte yazımızın altında paylaşmış bulunmaktayız.

Neden Çiğ Köfte Bayiliği Almalıyım?

Öncelik gireceğiniz sektörü çok iyi bilmeniz gerekir. Yatırım yapılacak sektörü size ve bütçenize hitap etmelidir. Daha düşük sermayesi olan girişimciler için yüksek kazanç kapısı olan günümüzün en karlı işleri içinde ilk sırada olan çiğ köfte sektörü yatırımcılarını kazandırmaya devam etmektedir. Hiç bir el yeteneği olmayan.

Neden-Çiğ-Köfte-Bayiliği-Almalıyım

Hatta herhangi bir diploması dahi bulunmayanlar için çiğ köfte sektörüne yatırım yapılması bizce oldukça mantıklıdır. Sonuç olarak neden çiğ köfte sektörüne yatırım yapmalıyız konusunu şu şekilde toparlar ise,

 1. En az sermaye ile yüksek kazanç sağlayacak bir sektör
 2. Ürünlerin bozulma süresi çok geçtir (raf ömrü uzun)
 3. Kazancı %200 civarlarını çok rahat bulmaktadır.
 4. Her hangi bir diploma kriteri istemez.
 5. Her hangi bir yeteneğe sahip olmanız aranmaz.
 6. Yasal mevzuatları konusunda sorun yaşamazsınız. (belediye ruhsatı, vergi dairesi gibi )

Kısacası cebinde en fazla 10 bin TL olan herkesin rahatlık ile yapabileceği bir sektördür.

En Ucuz Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firma Hangisidir?

Çiğ köfte sektörünün patlaması ile birlikte bir çok üretim haneler açılmıştır. Daha önce sizlere bu üretime sahip firmaların tanıtımlarını http://www.kosgebkrediler.com/cig-kofte/ bu adresimiz de yapmıştık. Sektörde yer alan bu firmalar üzerinden bayilik alacak olan girişimciler bazen firmaların zor talepleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Nedir bu zor olan talepleri,

 1. Marka bedeli.
 2. Aylık (ciro) kazançtan kar payı
 3. Firma tanıtım reklam giderleri için talep edilen aidatlar
 4. Bayilik bedelleri

gibi, sıralayabiliriz. Bu şartları göz önünde bulundur iseniz çiğ köfte bayiliği almak için bazen 20.000 TL bulan paralar ödemek zorunda kalan bir çok girişimci kardeşimizi biraz araştırma yapar iseniz görebilirsiniz.

Çiği-Köfte-Bayiliği-Ne-Kadar-Kazandırır

Şimdi sıkı durun. En ucuz çiğ köfte bayiliği almak isteyenler için, bizim sizler için yapmış olduğumuz derinlemesine araştırmalar sonucunda sektörde 10. senesini devirmiş ve bu bahsettiğimiz zor şartları talep etmeyen bir firmanın tanıtımını yapacağız.

5.990 TL Çiğ Köfte Bayiliği Sahibi Olabilirsiniz!

10. senesini başarılı bir şekilde tamamlayan Adıyörem isimli çiğ köfte üretici yeni iş ortaklarını sektöre kazandırmak adına başlatmış olduğu kampanya ile sadece 5.990 TL ile iş yeri sahibi yapıyor. Türkiye genelinde tam 455 bayiliği bulunan firma aşağıda belirttiğimiz tüm malzemeleri sizlere 5.990 TL bayilik olanağı ile sağlıyor.

 1. Hediye olarak tam 750 Kg çiğ köfte
 2. Işıklı led tabelanız.
 3. Ürünlerin muhafaza edilmesi için ihtiyaç duyacağınız buz dolabı
 4. Camlı çalışma masanız
 5. 4 Adet masa ve 12 adet sandalyesi
 6. Tanıtım amacı ile ihtiyaç duyacağınız tam 5 bin adet el broşürü ille 1000 adet buzdolabı magnet ve kartvizit

bunların hepsi bu bahsettiğimiz bedel karşılığında sizin olabilir. Daha fazla detaylı bilgi almak isteyenler doğrudan firma sorumlusunu 0-549-553-13-62 adresinden arayabilirler.

5.990-TL-Çiğ-Köfte-Bayiliği-Sahibi-Olabilirsiniz

Çiği Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Sektörde ki tüm firmalar ürettikleri çiğ köftelerini bayilik alan firmalara vakumlu poşetler ile dağıtıcı araçları ile ulaştırmaktadır. Ayrıca ihtiyaç duydukları acılı soslar ile yine vakumlu poşetlerle lavaşlar firmalar ile aynı şekilde bayilik alan girişimciye ulaştırılmaktadır. Geriye kalan yeşillik olarak marul, maydanoz ve limon ise yol şartlarına pek dayanıklı olmadığı için girişimci tarafından civar toptancılardan temin edilmektedir. Ortalama olarak çiğ köftenin üretim hanesinden gelen kilo bedeli 7 TL bulmaktadır.

En-Ucuz-Çiğ-Köfte-Bayiliği-Veren-Firma-Hangisidir

Satış fiyatları ise 20 TL ile 25 TL arasından günümüzde değişmektedir. Tüm giderleri koyduğunuz zaman sektör size en az %200 kazanç imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında satacağınız soğuk içecekler ile çeşitli içli köfte gibi yan ürünleri de aylık kazanca dahil ettiğiniz de bana kalır ise en fazla memur maaşından daha çok gelir elde edersiniz.

10 Bin TL’ye Çiğköfte Bayiliği Üstelik 12 Ay Taksit İmkanı ile

Dükkanınızı siz bulun kurulumunu Sosyete çiğköfte yapsın. Üstelik sadece 10.000 TL’ye kendi işinizi kurmuş olun. Bence bu fırsat kesinlikle kaçmaz, hemen başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz. Yalnız bayilik alabilmeniz için bilmeniz gereken belirlenmiş bazı şartlar ve kurallar vardır. İsterseniz şimdi biraz onlardan bahsedelim.

 • Araç ve yaya trafiğine açık mekanlar bulunması. Çok yakınında herhangi bir  çiğköfteci bulunmayan bir lokasyon seçilmesi gerekir.
 • Belirlemiş olduğunuz dükkanın çevresinde kahveler, parkalar, kıraathaneler, internet kafe, alış veriş merkezleri, market, fırın, kuaför, hastane, okullar, üniversite gibi kurumların en aşağı
  bir kaç tanesinin bulunması gerekmektedir.
 • Aylık kirasının 2000 TL’yi geçmeyen şekilde olması
 • Minimum 15 m2 ye sahip olması gerekmektedir.

10-Bin-TL’ye-Çiğköfte-Bayiliği-Üstelik-12-Ay-Taksit-İmkanı-ile

 • Bu kurallar altında dükkan bulduğunuz taktirde görevliler tarafından incelemeye gelip işlemine alınacaktır.
 • Verilmiş olan bu şartlar doğrultusunda girişiminde bulunacağınız yerin konumu şartlarımıza uygunsa dükkânın caddeden görünecek şekilde iç ve dış resimlerini başvuruyu gerçekleştirecek olduğunuz adres üzerinden bize gönderin. Görevli olan bilir kişiler uydu üzerinden kontrollerini yaptıktan sonra sizler için rapor düzenleyecektir.
 • Daha sonrasında belirlenmiş olan ödemeniz gerçekleştirdikten sonra
  ölçülerinizi alıp 7 iş günü içeresinde ürünlerinizi kapınıza kadar teslim edeceklerdir.
 • Kurulumu yaptıktan sonra açılış için gerekli olan eğitimler sizlere verilecektir.
 • Görevliler tarafından ürünler hakkında bilgi verilecektir. Ürünleri ne şeklide nasıl muhafaza edeceğinizin bilgileri verilmektedir.
 • Paketlemeyi nasıl yapacağınızı, müşteriye karşı gereken ilgi ve disiplini sergilemek ve nasıl sunum yapacağınız hakkında bilgiler vererek açılış esnasında sizlerin yanında bulunup destek vereceklerdir.
 • Sizlere referans olacağımız takdirde, kendi bölgenizde alt bayilikler verebilir, kurumsal
  marketlere vakumlu ürünlerimizi satışını yaparak, ek gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler her
  ayın 1 ve 5 i arasında hesabınıza geçmektedir. İster nakit, isterse kazanmış olduğunuz miktarın karşılığında yeni ürünler alabilirsiniz.

Yatırmış olduğunuz bütçenin içinde dükkanınız için gerekli olan tüm demirbaşlar sizlere firma tarafından sunulmaktadır. Sizlere sunmuş olduğu fırsatlar şu şekildedir.

Sosyete Çiğköfte 10.000 TL’lik Bayilik Paketi İçeriğinde

 1. Soğutucu çiğköfte dolabı
 2. 3 adet masa
 3. 6 adet sandalye
 4. Müşteri karşılama ve paketleme konsolu
 5. 3 m2 tabela
 6. Banko tezgahı
 7. Fırın
 8. Akülü hassas terazi
 9. 3.000 adet el broşürleri ve kartvizitler
 10. 5 adet reklam afişi
 11. 2 adet çiğ köfte tepsisi
 12. 3 çeşit kırlangıç bayrak
 13. İç ve dış cepheler için cam görselleri
 14. Fiyat listesi
 15. Sebze kesim tahtası ve bıçak
 16. Streç film
 17. 6 kg marka baskılı 3 boy poşet
 18. 2 kg marka baskılı masa kâğıtları
 19. 2 adet marka baskılı şapka
 20. 1000 adet marka baskılı ıslak mendil
 21. 650 adet 3 boy köpük tabak
 22. 2 adet marka baskılı önlük
 23. Özel baskı resmi belge
 24. Özel baskıyla hazırlanmış olan resmi belgeler

bulunmaktadır. En önemlisi ise bayilik alan her girişimciye 500 kg essiz lezzetine sahip olan çiğköfteyi sizlere hediye etmektedir. Siz hala düşünüyormuşsunuz yoksa😉 böyle bir fırsat kesinlikle kaçmaz. Hemen vermiş olduğumuz https://www.sosyetecigkofte.com/ adres üzerinden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Telefon Numarası: 0 212 923 00 02

Cep Telefon: 0 541 530 12 34 

Adresi: Halkalı Merkez Mahallesi Tokel Sokak No:3 Küçükçekmece/ İSTANBUL

E-Posta Adresi: info@sosyetecigkofte.com

Bu firmalar haricinde sizler için diğer firmalarında araştırmasını yapmış bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz tablo üzerinden bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Fiyatlarıyla Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Evet arkadaşlar sizlerde gıda sektöründe adım atmak isteyip, çiğköfte bayiliği almayı  hedefliyorsanız. Sizler için araştırmalar yaparak en doğru kararları vermenize yardımcı olmaya çalıştık. Hazırlamış olduğumuz tablo üzerinden firmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilir gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz. Umarım sizler için hazırladığımız tablo işinize yarar. Doğru kararı vermenize yardımcı olur.

ÇİĞKÖFTE BAYİLİK VEREN FİRMALAR FRANCHİSE BAYİLİK ALIMI FİYAT BİLGİLERİ FİRMALARIN SUNMUŞ OLDUKLARI AVANTAJLAR İLETİŞİM TELEFON NUMARALARI
Komagene Çiğköfte 27.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlar Anahtar teslim iş imkanı  0-850-377-08-50
Tadıyaman Çiğköfte Franchise bedeli yok giderler sizlere ait Açılışta kullanmak üzere ücretsiz ürün teminatı 0-850-888-22-02
Oses Çiğköfte Franchise bedeli yok giderler sizlere ait Açılışta kullanmak üzere ücretsiz ürün teminatı 0-850-480-67-37
Kral Çiğköfte 9.000 TL full bayi paketi Ücretsiz bayilikte, tabela, el broşürü, magnet, önlük, dış görsel 100 kg çiğ köfte hediye 0-532-175-79-37
İstanbul Çiğköfte 14.999 TL’den fiyatlarla 0-850-520-58-88
Acıcık Çiğköfte 15.000 TL’ye iş imkanı eğitim, operasyon, pazarlama ve teknik destek vermektedir

0-216-372-00-00

0-552-571-22-42

Ali Baba Çiğköfte 10.000 TL’ye dükkan kurulumu

Açılış, kurulum, eğitim ve organizasyon ücretsizdir. 500 kg çiğköfte hediyesi

0-539-454-02-02
Adıyaman Çiğköfte Ramazan Altuğ 15.000 TL’ye fırsat paketi Açılışa özel 250 kg çiğköfte hediye

0-850-346-34-02

0-546-346-02-02

Hacıalioğlu Çiğköfte 10.000 TL’ promosyon ürünlerine kadar dahil Açılışa özel 500 kg çiğköfte hediye 0-212-515-94-44
Tatlıses Çiğköfte 20.000 TL’den başlayan fiyatlar Marka bilinirliği ve eğitim desteği vermektedir 444-34-63
Çiğköfte Diyarı 4500 TL’den başlayan bayilik paketleri Açılışa özel 150 kg çiğköfte hediye

0-544-807-90-13

0-412-257-52-32

Beydağı Çiğ Köfte Herhangi bir şart bayilik ücreti ve sözleşme yok Bölgedeki dağıtıcı  bayilik imkanı vermektedir 0-505-089-44-44
Çiğköfte Evim 5.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir. Bayilik bedeli yok Düşük ve orta bütçeli yatırımcılara da esnek şartlarda iş yapabilme fırsatı sunmaktadır 444-97-23
Çiğköfteci Sait Herhangi bir ek ücret, kapora, isim hakkı teminat almamaktadır Kendinize uygun dükkan bulup tadilatları bitirdiğiniz taktirde yanındayız 0-555-324-84-23
Adıyamanlı Erkan Usta Franchise reklam bedeli almamaktadır İş hakkında gerekli eğitimleri vermektedir 0-532-410-29-02
Adıyörem Çiğköfte 5.999’dan başalayan fiyatlar ile 20.000 arasında değişiklik göstermektedir Sizlere özel 600 kg çiğköfte hediye

0-545-454-23-55

0-362-437-82-28

Maksat Çiğköfte Her şey dahil sadece 15.000 TL ile Altın paket sunuyor Sizler dükkanınızı ayarlayın gerisi maksat çiğköftede 0-537-459-94-94
Taşkale Çiğköfte Bayilik alımından para talep edilmemektedir. Ücretli paket alımlarında hediye olarak belli bir kilogram çiğköfte 0-850-302-90-02

0-536-478-28-65

Ziyafet Çiğköfte 18.000 TL’ye kendi işinizin patronu olun Reklam, pazarlama ve eğitim desteği vererek girişimcilerinin yanlarında olmaktadır

444-34-05

0-542-497-49-02

Öz Tadım Çiğköfte 8.000 TL ile 10.000 TL arasında avantajlı paketler sunmaktadır Kurulum için gerekli olan her şeyi sağlamaktadır 0-542-465-24-52

0-212-676-27-60

Adıyamanlı Ömer Aybak Franchise reklam bedeli yok İş bilgisi hakkında sizlere gerekli olan eğitim ve desteği vermektedir

0-850-215-44-84

444-92-02

On Numara Çiğköfte Franchise banka teminatı yok 444-21-26
Afiyet Çiğköfte 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişiklik göstermektedir Reklam, pazarlama ve eğitim desteği vermektedir

444-99-79

0-541-224-34-96

YORUMLAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.