Hibe Kredi

40000 Mağazada Ömür Boyu Bedava Market İndirim Kuponu Burada!

Türkiye’de en çok tercih edilen 40000 mağazadan ömür boyu indirim kuponuna sahip olmak istemiz misiniz? Cevabınız evet ise tam yerindesiniz! Çünkü bu indirim kuponu sadece ŞOK, A-101 yada Carrefour SA gibi kurumsal ve çevrenizdeki bir çok yerel gıda üzerine mağazalar da geçmekle kalmamaktadır. Bunun yanı sıra; Köfteci Yusuf, Starbucks hatta Mc Donalds gibi bir çok kurumsal ve yerel restoranlarda da geçerlidir. Hatta ve hatta on binlerce market ve restoranlara ilaveten Mavi Jeans, LC Waikiki, Nike ve Koton gibi giyim üzerine bir çok kurumsal ve yerel mağazada da ömür boyu %10 varan indirim sağlamaktadır.

40000 Mağazada Ömür Boyu Bedava Market İndirim Kuponu Burada!

Peki cebinizden tek bir kuruş dahi çıkmadan 2023 yıllarında start alan bedava ömür boyu 40 bin fazla noktada geçerli olan bu indirim kuponuna nasıl sahip olacaksınız? Kuponu (uygulamayı) bedava altıktan sonra ise nasıl kullanacaksınız? İşte bu soruların cevabı sizin için hazırladığımız video ile birlikte bu içerikte!

ŞOK, A-101, Mavi Jeans LC Waikiki Dahil On binlerce Mağazada %10 Varan Bedava İndirim Kuponu

Alışverişlerimizde en çok tercih etmiş olduğumuz ŞOK, A-101, Mavi Jeans, LC Waikiki gibi kurumsal, binlerce yerel mağazada geçerli %10 varan indirim kuponuna sahibi olabilirsiniz. İsmini sayamayacağım kadar bir çok yerli ve yabancı markada geçerli bu indirim kuponu sadece sizlere indirim sağlamakla da kalmamaktadır. Buna ilaveten yaptığınız alışverişlerdeki sizlere sağlanan indirimleri nakit iade olarak da alabilmektesiniz. Evet çok doğru duydunuz! Sadece indirim sağlamamaktadır! Sağladığı indirimi nakit TL olarak da iade etmektedir. Peki indirimi nakit iade ediyor olması bize ne gibi avantajlar sağlıyor? Gelin öncelikli olarak buna bir bakalım. Sonrasında 40 bin gıda, giyim, restoran ve kafeteryalarda indirim sağlayan bu uygulamanın ne olduğu nasıl kullanabileceğimizle birlikte görelim.

Nakit İadeli İndirim Sağlayan Uygulamanın Bize Sağladığı Avantajlar Neler?

Günümüzde artık bir çok mağaza cirosunu arttırmak için farklı yöntemler denemektedirler. Bunların için de ŞOK, A-101 gibi dışardan bakıldığı zaman müşterisi oldukça fazla olarak görünse de market zincirleri de yer almaktadır. Genelde uygulanan yöntem ise İNDİRİM stratejisi (kuponlar, kampanyalar) olmaktadır. Tabi bunu tüm market ve giyim üzerine firmalar uyguladığı için artık çok fazla insanları cezbetmemeye başlamıştır.  Çözüm olarak da farklı yollar denenmeye başlanmıştır. Bu yöntemlerin en revaçta ve iddialı olanı ise şuan nakit iadeli kartlar/uygulamalardır. Peki nakit iadeli kartlar/uygulamaların diğer kampanyalardan farklı nedir?

  1. İade edilen nakit TL farklı zamanlarda anlaşmalı mağazalardan da yine alışveriş yapabilme olanağı sağlar.
  2. İade edilen nakit TL herhangi bir ATM üzerinden çekilebilir.

Bakıldığı zaman klasik kampanyalara göre nakit iadeli yöntemler bana kalırsa çok daha avantajlıdır. Peki bu imkanı bizlere ücretsiz olarak en iyi imkanlarla sağlayan uygulama/kart hangisidir?

Market/Giyim/Restoran Harcamalarınıza Ücretsiz En İyi İndirim Veren Uygulama Hangisi?

Özellikle Migros, A-101, ŞOK gibi market zincirleri kendilerine ait indirim kartları/uygulamaları bir çoğunuzun bildiği gibi çıkartmışlardır. Bu zincir marketlerinin çıkartmış oldukları kartlar da belli indirimler uygulanmaktadır. Ama şöyle de bir şey var ki bu zincir marketlerinin çıkartmış oldukları indirim kartları/uygulamaları SADECE KENDİLERİNDE GEÇELİ OLMAKTADIRLAR. Başka herhangi bir mağazada geçerlilikleri yoktur. Peki ya şöyle bir şey olmuş olsaydı nasıl olurdur? Öyle bir indirim sağlayan kart/uygulama olsun ki bu A-101, ŞOK gibi mağazalarda sadece olmasın, buna ilaveten 40000 giyim/market/kafeterya/lokanta da geçerli olsun! Elbette çok daha iyi olurdu dimi? Peki öyle bir kart/uygulama var mı? Var arkadaşlar! Adı ne derseniz, sizi bütün özellikleriyle alışverişlio ile tanıştırayım..

Alışverişlio Avantajları Neler?

Alışverişlio avantajları aklına gelecek bütün indirim kupon/kart/uygulamalarından çok ama çok daha fazladır. Bunların en başında ise sadece belli mağazalarda geçerli kalmamasıdır. Dolayısı ile kurumsal mağaza/marketlerin yanı sıra yerel market ve mağazalarda da indirim sağlamaktadır. Üstelik yukarda da bahsetmiş olduğum gibi nakit iadeli olarak. Peki alışverişlio sadece sizlere yerel ve kurumsal mağazalarda nakit iade mi sağlamaktadır. Elbette hayır! Nakit iadeli indirim yanı şu olanakları da beraberinde sağlamaktadır.

  1. Kendi müşterilerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece, oluşturmuş olduğunuz müşteriler ücretsiz olarak uygulamayı kullanıp alış veriş yapınca da size de yaptıkları alışverişlere ilaveten nakit iade gelir.
  2. Etrafımızda alışverişlio ile anlaşması olamayan yerlerle de sizlerde anlaşama yapabilirsiniz. Böylece anlaşma yaptığınız giyim, gıda, kafeterya, lokanta üzerinden alışveriş yapanların toplam cirosundan %1 kâr marjı alırsınız.
  3. Kendi bayilik ağımızı kurabiliyoruz.
  4. Bir çok bedava kampanyalardan yararlanabiliriz.
  5. Uygulamada yer alan 2. el mağazasından varsa ürünlerimizi satabiliriz.
  6. Bir çok bedava (tatil, otel, cep telefonu) kapmayanlarından istifade edebiliriz.

Bütün bu saydıklarımın detaylarını hatta nasıl bu uygulamadan yararla bileceğinizi => Alışverişlio Nedir? Kimin? Nasıl Üye Olunur? Kazanç Sistemi Tablosu! sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.