Hibe Kredi

Alışverişlio Nedir? Kimin? Nasıl Üye Olunur? Kazanç Sistemi Tablosu!

8 senelik girişimcilik üzerine detaylı araştırmalar yaparak içerikler ve videolar üretmekteyim. Girişimcilik fikirleri üzerine yapmış olduğum araştırmalarda da çoğunlukla düşük sermayeli ama çok para kazandıran işleri sizlere servis etmekteyim. Bugüne kadar bu iş fikrileri içinde beni 5 yıl önceki projeden sonra ilk defa bu kadar çok heyecanlandıran bir iş fikri oldu. Az sermeye ile kurabileceğiniz ve bir önceki işimden dahi çok daha para kazandıracağına emin olduğum bu iş fikrinin ismi ise Alışverişlio!

Alışverişlio Nedir? Kimin? Nasıl Üye Olunur? Kazanç Sistemi Tablosu!

Alışverişlio projesine start vermeden de yine bir çok araştırma yaptım. İlk yaptığım araştırma ise kimin olduğunu yerinde görebilmek için alışverişlio yönetim merkezi olan İstanbul/Arnavutköy’e gitmek oldu. Yaklaşık 4 saatlik toplantı sonrasında ise aklımdaki tüm soruların cevabını fazlası ile aldım. (Bundan dolayı Mahmut EROL bey efendiye çok teşekkür ederim.) Almış olduğum bu cevaplara göre de ilk olarak sizlere alışverişlio nedir? Bunu ileri projeleriyle birlikte anlatacağım. Sonrasında ise detaylı kazanç planından bahsedeceğim. En son olarak ise her türlü desteği verdiğim (takım kurmada kol desteği, ücretsiz eğitim ve iş sunumu, doğru başlangıç için yol haritası) takımına kayıt olmak isteyenler için nasıl üye olunur? Bunu bıraktığım (referans) iletişim numaramla aramanız halinde bizzat yardımcı olarak anlatacağım. (Sizin ve çocuklarınızın geleceği için lütfen içerik sonundaki videomun tamamını izleyiniz.)

Alışverişlio Nedir? Sahibi Kim? Güvenilir Mi?

Alışverişlio nedir? Bunun bir çok cevabı var. Nedeni ise alışverişlio uygulamasının bir çok özelliğe sahip olmasıdır. Bu nedenle ilk olarak sizlere alışverişli uygumlasın sahibinin kim ve en denli güvenilir olduğundan bahsetmek den önce tüm bu özelliklerin neler olduğunu maddeler halinde listelemek istiyorum.

 1. 40000 üzerinde anlaşma sağlamış olduğu kurumsal ve yerel giyim, gıda, kafeterya, restoran ile indirimli olarak aşıveriş yapmanıza aracı olan Appel ve Android markette yer alan ücretsiz bir uygulamadır.
 2. Franchese (bayilik) alarak kendi işinizi çok düşük sermayelerle kurmamanızı sağlayan, bize katılmanız halinde kesinlikle zengin edecek harika bir projedir.
 3. Kendi KOBİ iş ortaklarınızı oluşturabileceğiniz alt yapı sistemine sahip bir uygulamadır.
 4. Evinize yerinizden dahi kalkmadan alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz bir sanal markettir.
 5. İçeriğinde yer alan 2. el pazarında Türkiye’deki tüm 2.el alışveriş sitelerinden %50 daha az komisyonla satış yapma imkanı sağlayan bir sitedir.

Alışverişlio uygulamasın ne olduğunu temel olarak anlatan 5 özellik bunlardır. Bu özelliklerin detaylı açıklamasını ise ⇓da bulabilir yada aklınıza takılan soru olursa bırakmış olduğum telefon numarasından beni arayabilirsiniz. Şimdi geldi sahibi kim? Güvenilir mi? Bu iki sorununda cevabını vermeye.

Sahibi: Mahmut EROL;

 • 2005 : EGS güvenlik sistemleri.
 • 2008 : Lorems tekstil A.ş.
 • 2012 : Cebir bilişim teknolojileri ltd.
 • 2015 : SAW tekstil dış ticaret ltd.
 • 2021: Alışverişlio Elektronik Ticaret A.ş.

hayata geçirmiş olan başaralı bir iş insanı.

Güvenilir Mi?

Bunu görmek için ilk olarak şirketin bir geçmişine bakmak gerekiyor. Ben şirketin geçmişini araştırdım. Hatta en başta söylediğim gibi bizzat merkez ofisine kadar gittim. Şirket 30 yıllık bir deneyime sahip. Yaptığım araştırmalarda da bu güne kadar hiç bir olumsuzluk yaşamamış ve yaşatmamış. Biraz daha araştırma yaptığımda şirketin bir kaç tane daha çatısında altında şirketlere sahip olduğunu gördüm. Bu şirketlerin isimleri ise;

 • Alışverişlio Elektronik Ticaret A.Ş.
 • Esas Yatırım Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti.
 • Erol Gıda San. ve Tic. Şti.
 • Aden Oyuncak Sanayi ve Tic. A.Ş.
 • Cebir Bilişim Teknoloji Ltd. Şti.
 • Saw Tekstil Sanayi ve Tic. Şti.

Bu şirketlerin bir çoğu yurt dışına ürün ihracatı yapmaktadır. Yurt içinde ise LC Waikiki, A-101 gibi bir çok kurumsal mağazanın tedarikçi olduğunu öğrendim. Tüm bunlara baktığımız zaman bana sorarsanız Alışverişlio kesinlikle güvenilir bir şirket arkadaşlar.

Alışverişlio hakkında en çok merak edilen 3 sorunun yanıtını eminim ki sizi tatmin edecek şekilde verdim. Şimdi sıra geldi kazanç planının ne olduğundan bahsetmeye.

Alışverişlio Detaylı Kazanç Planı Nedir? (Gündelik Harcamalardan Para Kazanın!)

Alışverişlio 9 farklı kazanç planına sahiptir. Bu kazanç planlarının ne olduğunu sizlere sırası ile aşağıda anlatacağım. En güzel örneği ise içlerinden en beğendiğim iki tanesiyle birlikte içeriğim en sonundaki videomda yer vereceğim. Bu nedenle alışverişlio kazanç planını görsel olarak inceledikten sonra muhakkak videomu da izlemenizi tavsiye ederim.

1- Müşteri Geliri

Alışverişlio uygulamasını ücretsiz olarak sizin referans bağlantınızla indirip kullananlardan elde edilen gelirdir. Böylece sizin referansınızla uygulamayı indirip harcama yaptıkları miktar kadar kullanıcısına nakit para kazandırırken size kazandırmış olur. İndirim ve buna doğru orantılı olarak nakit para iadesi miktarları ise şu şekildedir.

Kullanıcı:

 • Kafeterya, market, restoran → %3
 • Giyim → %7

Referans Sahibine:

 • Kafeterya, market, restoran → %1
 • Giyim → %3

Örnek:

5 Kişilik Bir Ailenin 1 Kullanıcı Üzerinden Aylık/Senelik Ortalama Harcama/Nakit İade Size/Sene/Toplam
Harcama Türü Aylık Senelik Nakit İade/Senelik
Kafeterya, Market, Restoran 5.000 TL 60.000 TL %5 ⇒ 3.000 TL 600 TL
Giyim 3.000 TL 36.000 TL %7 ⇒ 2.520 TL 1.800 TL
TOPLAM 8.000 TL 96.000 TL 5.520 TL İade 2.400 TL Kazanç

Açıklama: Sadece 5 kişilik bir ailenin ortalama aylık 8.000 TL yıllıkta 96.000 TL yaptığı gıda, lokanta, giyim harcamalarından sizin bağlantınızla ücretsiz olarak indirip kullandığı alışverişlio uygulamasından size yapılan 2.400 TL iade anlatılmıştır. (Bu sayı 100 kullanıcı olduğu zaman senelik size iade 2.400  x 100 = 240.000 TL yapar. Ödeme iadeleri de anında hesaplarınıza geçer.)

2- Kişisel Kayıt Geliri

Alışveriş uygulaması bayiliğini aldıktan sonra sizin gibi kazanç elde etmek istediklerinize uygulamayı bağlantınızla pazarlamanız durumunda elde etmiş olduğunuz gelirdir. Bayilik paketinize göre %10, %15 veya %20 gelir elde edebilirsiniz.

Örnek:

Alışverişlio ProMax paket aldınız diyelim. 10 kişiye de Alışverişlio ProMaz paket almasına vesile olduğunuz 30.000 TL gelir elde edersiniz.

Not: İstediğiniz kadar bayilik satışı yapabilirsiniz.

3- Eşleşme Geliri

Benim en sevdiğim gelir kapısı. Sizi kesinlikle zengin edecek olan kazanç kapsı bu bence. Nedeni videomda anlattım. İzlerseniz de bana sizlerde hak vereceksiniz. Arkadaşlar bu gelir yolu ile altınızda oluşan sonsuz bütün ikili eşleşmelerin cirosundan bayilik paketinize göre gelir elde edersiniz.

Örnek:

blank

Sonsuz olarak sol kolunuzdan 100.000 TL, diğer kolunuzdan da 50.000 TL bir eşleşme oldu diyelim. Sizden kayıt olsun olmasın size direk paketiniz ProMax pakete sahipseniz 10.000 TL gelir yansır. (Sınır kesinlikle yoktur.)

4- Kariyer Bonusu

Aylık eşleşme gelirlerinden verilen nakit ve yurt içi ve dışı tatil, araç, fatura, SGK desteklerinden oluşur. Verilen nakit para ve promosyonlar ise şu şekildedir.

GİRİŞİMCİ LİDER PROAKTİF LİDER İKİ YILDIZ LİDER
3.000 TL Eşleşme 7.000 TL Eşleşme 15.000 TL Eşleşme
300 TL Promosyon 1.000 TL Promosyon 2.000 TL Promosyon

 

ÜÇ YILDIZ LİDER DÖRT YILDIZ LİDER BEŞ YILDIZ LİDER
30.000 TL Eşleşme 50.000 TL Eşleşme 70.000 TL Eşleşme
3.000 TL Promosyon 5.000 TL Promosyon 5.000 TL Promosyon
Yurt İçi Tatil Referans Pirimi SGK Desteği
  Fatura Desteği

 

BRONS LİDER PLATİN LİDER GÜMÜŞ LİDER
100.000 TL Eşleşme 150.000 TL Eşleşme 200.000 TL Eşleşme
5.000 TL Promosyon 10.000 TL Promosyon 10.000 TL Promosyon
Yakıt Desteği Yurt Dışı Tatil Araç Desteği

5- Referans Geliri

Sizin kayıt altına aldığınız ekibinizin ilk 3 kademesinin eşleşmelerinden kazanılan para tır. Derinliğe göre %2, %3 ve %10 gelir elde ederseniz.

blank

Bu gelir kapısı da size takımınız oluşunca ciddi kazanç elde ettirecektir.

6- Liderlik Gelirleri

Artık belli bir takıma ulaştığınız zaman alışverişlio size kendi cirosundan da pay vermeye başlamaktadır. Kariyerlere göre vermiş olduğu pay miktarları ise şu şekildedir.

 • Altın Lider ⇒ İl cirosundan %1
 • Zümrüt Lider ⇒ Bölge cirosundan %1
 • Elmas Lider ⇒  Ülke cirosundan %1

7- KOBİ Gelirleri

Sizin aracılığınızla alışveriş uygulamasına iş ortağı kazandırmış olduğunuz işyerlerin toplam cirosundan alacağınız kâr tır. Gıda ve teknoloji sektörlerin de %0.5 kâr payı alırsınız. Giyim üzerine ise %1 kâr payı almaktasınız.

Örnek:

Alışverişlio iş ortağı olmayan bir KOBİ’yi uygulamaya dahil ettiniz. Uygulama üzerinden sizin kaydınız olsun yada olmasın kim alışveriş yaparak ödeme yaparsa toplam cirodan kâr payı alırsınız.

8- Pazar Yeri Gelirleri

Sizin referansınızla kayıt olmuş yada müşteri olmuş kişilerin alışverişlio uygulamasında yer alan ”Çarşı” bölümünde yapacakları satışlardan size yansıyan gelirdir. Yapılan satıştan kesilen %10 miktarının %1 ile %1.5 size yansır.

Örnek:

Alışverişlio uygulamasını sizin referansınızla kayıt oldum. Sonra üretmiş olduğum bir ürünü ”Çarşı” bölümünden 10.000 TL sattım. Bu satıştan %10 komisyon olan 1.000 TL alışverişlio kesinti uygular. Benden kesmiş olduğu 1.000 TL den bana 150 TL size ödeme yapar. (Bu komisyon oranı gittigidiyor, N11 gibi sitelerde %20 olmaktadır.)

9- Kampanya ve Ekstralar

Alışverişlio işinizi büyütmek için sürekli olarak teşvikler verir. Yat turları, yurt içi yada yurt dışı tatiller, cep telefonları bunlara bazı örneklerdir.

EVET ARKADAŞLAR SADECE ALIŞVERİŞ YÖNTEMİNİZİ DEĞİŞTİRMENİZ VE DEĞİŞTİRTMENİZ DURUMUNDA ALIŞVERİŞLİO TARAFINDAN SİZLERE SAĞLANMIŞ OLAN KAZANÇ PLANLARI BUNLARDIR.

Şimdi gelelim nasıl alışverişlio iş ortağı olabilirsiniz?

Alışverişlio Kayıt Nasıl Olunur? Referans Kodu (Numarası)

Alışveriş kayıt olabilmeniz için bir referans koduna/numarasına ihtiyacınız vardır. Referans olarak beni seçip kayıt olmanız halinde size yazımızın başında da söylemiş olduğum gibi takım kurmada kol desteği, ücretsiz eğitim ve iş sunumu, doğru başlangıç için yol haritası gibi konularda ciddi destek sağlayacağım. Böylece çok ama çok kısa sürede ciddi paralar kazanmaya da başlayacaksınız. Benim referans kodum ile kayıt nasıl olacaksınız diyorsanız da aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

 1. https://ref.alisverislio.com/3tFk bağlantısını tıklayalım. Cep telefonunuzun işletim sistemine göre alışverişlio uygulaması otomatik olarak inecektir.
 2. Daha sonra uygulamayı çalıştırın. Tanıtım bölümleri işaretlediğim bölümü tıklayarak geçin. blank
 3. Kayıt ol deyiniz. blank
 4. Referans bölümünde öncelikle 63503 numaranın olduğunu kontrol ediniz. Yoksa yazınız. Daha sonra isim soy isim ve cep telefon numaranızı girip DEVAM deyiniz. blank
 5. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz. blank
 6. Tebrikler!

Artık sizde alışverişlio ailesine katılmanın ilk adımını attınız. Şimdi bundan sonra peki ne olacak? Aşağıdaki videomda da anlatmış olduğum gibi referans vererek para kazanmak için alışverişlio bayilik paketlerinden bir tanesini almanız gerekecek. Bu alımı nasıl yapacağız diyorsanız lütfen beni arayınız yada whatsApp dan ulaşınız.

Tel: 0-541-665-7000

Alışverişlio işinden nasıl zengin olabileceğinizi anlatan videom:

Arkadaşlar, buradaki video haricinde bir de uygulamayı kullanırken + kazançlarımın göstermiş olduğum video çektim. Onu da  https://www.youtube.com/watch?v=61pgTOkAvM0&t=90s bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM