Hibe Kredi

10.000 TL Sermayeli İşler İle Yüksek Kar Elde Edebilirsiniz

10.000 TL Sermayeli İşler İle Yüksek Kar Elde Edebilirsiniz

Hepimizin bildiği gibi bir iş kurmak için cebimizdeki sermaye miktarı çok önemlidir. 10 bin  TL gibi bir sermayeli işler ile de çok yüksek yatırımlar yapmadan aylık 5 bin TL den belki inanmayacaksınız ama 15 bin TL kadar yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Ama bayilik alarak ama ise hiç bir firmaya franchise almadan 10.000 TL yatırım ile ne tür işler yapabilirsiniz gelin hadi hep birlikte bir göz atalım.

10 Bin TL Sermaye İle Kuracağınız İşlerden Zengin Olabilirsiniz!

Her ne kadarda günümüzde bu sermaye oranı az gibi gözükse de doğru iş modeli ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İllaki çok para kazanmak için yüksek yatırımlar yapmak bence şart değil. Doğru iş ve doğru yatırım sizlere ciddi kazançlar elde etmenize vesile olacaktır. Peki doğru işi nasıl belirleyebilirsiniz. Gelin ilk olarak 10 bin TL sermayeli işlerin neler olduğuna değinmeden önce bu konuyu ele alalım.

 1. İşletme kurum maliyetini çok ucuza getirmeniz gerekir; Yani kurulacak olan işletme için giderleri mümkün melteme de kendinizin imal ediyor olmanız gerekir.
 2. Çalışan sayısı çok önemli; 5 işçi alacağınıza doğru 2 işçi almanız işletmenin maliyetini düşürmek için çok önemlidir. Hatta bizim tavsiyemiz, işletme sahibin kasada sadece hesap almak için oturmasından ise gelen müşteriler ile ilgilenmesi gerekir. Böyle hem 1 elaman ihtiyacını karşılamış olursunuz hem de müşteri ile aranızda samimiyet duygusu kurarsınız.
 3. Kira bedelini dikkate alınız. Kuracağınız işletme için tutacağınız dükkanın kirasını hafife lütfen almayın. Ay dediğiniz geliyor 🙂 bu yüzden özellik ile işe ilk defa giriyorsanız küçük bir dükkan kiralayarak kolları sıvamanızı öneririm.
 4. Çevre faktörlerine dikkat edelim. Doğru iş seçiminde bu çok önemli bir kriterdir.  Yöre halkının önemsediği damak tatları ve giyim tarzı hatta yaş ortalaması ile hane başı gelirini mutlaka göz önünde bulundurun. ( Örnek vermek gerekir ise muhafazakar bir kesimde oturuyorsanız renkli vitrinli bir iç giyim dükkanı açmayınız. )
 5. İşletme ismi belirlerken de bir o kadar çevre faktörünü göz önünde bulundurun. Yani turistlik bir yerde ve yabancıya hitap eden bir işletme kuracaksanız yerel bir isim belirle meyiniz.

Bu faktörler sizin elinizdeki sermaye ile doğru bir iş kurmanız için oldukça önemlidir. Peki konu başlığında da belirmiş olduğum gibi 10 bin TL sermaye yatırarak genel anlamda nasıl bir iş kurabilirsiniz.

Benim Favorim Çiğ Köfte Evleri

Benim 10.000 TL ile kurulacak olan ilk favorim çiğ köfte sektöründen geçmektedir. Zira bu sektöre girmek için;

 1. Herhangi bir markanın bayiliği almanız şart değildir.
 2. Kendinizde ürünlerinizi üretebilirsiniz.
 3. Çok az çalışana ihtiyaç vardır.
 4. Çok fazla bir dükkan tutmanız icap etmez.
 5. Herhangi bir raf ömrü çok fazla isteyen ürünler gerektirmez
 6. Çok rahat yasal mevzuatlardan geçer ve ruhsat alabilirsiniz.
 7. Ustalık belgesi istemez
 8. Her bölgenin damak tadına hitap eder.

bunlar sadece bu sektörü önermem deki bazı başlıca nedenler. Ama ben hiç etliye sütlüye karışmayayım tüm ürünler bana direk gelsin diyorsanız ve cebinizde de 10 bin TL varsa o zaman size o paralara bayilik imkanı sunan bir çiğ köfte markası adresi ile önereyim.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Firma 5 bin TL 10 bin ve 15 bin TL kadar hazırlamış olduğu paketler ile sizlere sektöre ait çiğ köfte dükkanı açma imkanı sağlamaktadır. Kendi işinizin patronu olun slagonu ile başlatmış olduğu bu kampanya ile dükkanınızın ihtiyacı olan köpük tabağa kadar kendileri temin etmektedir. Firmanın iletişim bilgileri ise şöyledir.

 • Telefon: 0-212-515-9-444
 • İletişim Adres: Güneşli Mahallesi, Evren Caddesi, 1262 Sokak, Numara 11 Bağcılar / İSTANBUL

Afiyet Çiğköfte

4.500 TL sermaye ile üstelik kira desteği imkanı ile sektöre girmek isteyenler için Afiyet Çiğ köfte markasını da incelemeden geçmeyin derim.

 • Telefon: 541-868-20-10
 • Adres: Ulu cami Mahallesi, Gölbaşı Caddesi, Özenler Sokak Numara: 368 Sümer Evler / ADIYAMAN

Sektöre kendi imalatı ile girmek isteyenler için ise etsiz çiğ köfte nasıl yapılır, bir videoya yer vermek istedi.

Peki 10.000 TL Sermayeli Ne Tür Bir İş Kurabilirsiniz?

10 Bin TL Sermayeyle Kurulacak En İş Fikirleri

10 Bin TL Sermayeyle Kurulacak En İş Fikirleri

Belki bu da yine yiyecek sektörü olacak ama yüksek gelir elde etmek için bu işi de sizlere önermeden geçemeyeceğim. Düşük sermayeyle kuracak bu işin adı ”SULTAN KEBABI” salonu açmak. Hem farkındalık yaratmak hem de iyi bir gelir elde etmek için bu işi de bir inceleyin derim. Bu sizin bildiğiniz sultan kebaplarından aslında biraz farklı. Daha çok tantuniye benzer bir şekilde servis yapılan değişik bir lezzet. Sizin de gördüğünüz gibi ihtiyacınız olan tek şey ana pişirim malzemeleri ve ürünü pişirdikten sonra sürekli sıcak tutmak için elektrikli bir ısıtıcı. Bu https://www.facebook.com/musa.keles.1158/videos/1796358930427170/ adreste de ekmek arasından ne kadar muntazam bir şekilde sultan kebabının durduğunu görebilirsiniz. İçeceklerin muhafaza edilmesi için bir kaç soğutucu ve bir kaç masa sandalye ile sizde sultan kebabı yaparak hazır yemek sektöründe yerinizi sadece 10 bin TL sermaye ile alabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan tavuk ve kırmızı et ile yapacağınız sultan kebap ile hem fiyat hem de damak tadını ön planda tutup çok farklı kesimlere hitap edecekler için bu iş bence kaçmaz.

Bu önemli iki iş modeli haricinde arzu ederseniz 10.000 TL ve altındaki bütçeniz ile,

 • Seyyar satıcılık
 • Mahalle Manavı
 • Çocuk giyim
 • Mini market (özellik ile EKOMİNİ oldukça hızlı şekilde büyümektedir)
 • Vitamin bar
 • En ihtiyaç duyulan oto yıkama jetonlu istasyonlar
 • Mideye tava dükkanı açabilirsiniz.

gibi farklı işlerde yapabilirsiniz.

 

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.