Hibe Kredi

Evde Plastik Pet Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler

Evde ek iş arayanlara büyük bir fırsat. Covid-19 salgınıyla birlikte dünya genelinde bir çok kayıplar yaşadık. Hem maddi hem manevi hem de can kaybı. Dünya’da ve ülkemizle binlere vatandaşımız işsiz kaldı. Bu sebeple kişiler çoğunlukla evde ek iş yapma arayışına girdi. Üniversite okuyan öğrencilerimiz, ev hanımlarımız aile bütçelerine birazda olsun katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapma arayışında. 2022 yılında evde paketleme yaparak bir çok vatandaşımız sadece ek gelir olarak değil, geçimlerini sağlamaktadır.

Evde Plastik Pet Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler

Evde paketleme işi arayanlara önerebileceğimiz çok büyük bir iş fırsatı bulunmakta. Evde ek iş olarak plastik pet bardak paketleme yaparak aylık 1000.00 TL ile 2000.00 TL arasında para kazanmak bu iş sayesinde çok kolaydır. Hatta evlere ek iş veren firmalar, düzenli olarak hizmet verdiğinizde, çalışmalarınızı beğendiği halinde sizlere SSK dahi yapmaktadır. Bu nasıl olur mu? diyorsunuz. Gerekli tüm bilgiler detayları ile birlikte makalemizin devamında sizler için mevcuttur.

Evde Plastik Pet Bardak Paketleme

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen tüm vatandaşlarımız için mükemmel bir iş fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Neden mi? Dünya genelinde uzun süredir yaşanılan 2020 yılında başlayan ve hala devam eden korona virüs salgını nedeni ile vatandaşlarımız sağlığı için çok dikkatli ve titiz olmak zorunda kaldılar. Bu ister istemez herkesin normal hayat yaşantılarını da etkiledi.

blank

Evde-Plastik-Pet-Bardak-Paketleme

Mesela sıklıkla gittiğimiz kafelerde, restoranlarda, çay bahçelerinde artık her şey tek kullanımlık olarak tasarlandı. Kullan at. İçtiğimiz çay, kahve bardakları dahi plastik pet bardak yada karton bardak oldu. Hatta çok fazla titiz olan kişiler bu uygulamayı evlerinde de yapmaya başladılar. Şuan için herkes evlerinde dahi tek kullanımlık ürünler kullanıp atıyorlar. Çünkü herkesin kendi canı, sağlık her şeyden daha ön planda Sizce bu konuda haksız mıyım? Eee haliyle bu durum karşısında firmalar paketleme işini yetiştirememektedir. Ne yapıyorlar hem sürümden kazanmak hem de siparişlere yetişebilmek amacıyla evlere paketleme işi veriyorlar.

Evde ek iş yapmak isteyenler için iş imkanı çok fazladır yeter ki iz bir şekilde çalışmak isteyin. Plastik pet bardak paketleme işi size cazip gelmediyse, Ek İş Arayan Bayanlara Harika Bir Teklifimiz Var! adresi üzerinden farklı iş imkanlarına bakabilirsiniz.

Tabi ki her başvuruda bulunana iş imkanı sunmuyorlar. 2022 yılı için firmalara gelen başvuruları titizlikle ve özenli değerlendirip sonrasında karar veriyorlar. Vermiş oldukları kararı başvuruda bulunan kişilerin iletişim adresleri üzerinden dönüş sağlayarak bildirimlerini yapmış oluyorlar. Şimdi gelelim evde plastik pet bardak paketleme işi nasıl yapılıyor.

Evde Plastik Pet Bardak Paketleme Nasıl Yapılır?

Öncelik ile sizlere söylememiz gereken plastik bardak paketleme işi evinizin her köşesinde yapabileceğiniz bir ek iş imkanıdır. Yani bu işi yaparken ev işlerinizi de beraberinde yürütebilirsiniz. Normal hayat standartlarınızı etkileyecek bir durum söz konusu olamaz. Sadece biraz zaman ayırmanız gerekmektedir. Ve karşılığında sizi tatmin edecek kadar para alabileceksiniz. Emin olun.😉

Plastik pet bardak paketleme ek iş standartları size uygun gelmediyse. Şayet elinizde biraz sermaye varsa, sizler için muhteşem iş fırsatları bulunmaktadır. Hem de çok Az Sermaye İle Evde Yapılacak Süper İş Fikri bulunmaktadır. Sizler için gerekli tüm bilgiler detayları ile birlikte vermiş olduğumuz adres üzerinde mevcuttur.

Başvuruda bulunmuş olduğunuz firma tarafından sizlere dönüş sağlayıp adres bilgilerinizi ister. Sonrasında adresinize gelerek sizinle tanışma imkanı sağlar.

blank

Evde-Plastik-Pet-Bardak-Paketleme-Nasıl-Yapılır

Plastik yada pet bardak paketlemesi için sizlere gerekli olan tüm malzemeler bırakır. Vermiş olduğu malzemelerin arasında,

 • Kutular içerisinde bulunan plastik pet bardak yada karton bardak firmadan firmaya göre değişiklik gösterebilir.
 • Bardakları belli bir sayıda ambalajlamanız için şeffaf ambalaj poşeti
 • Ambalajlamayı yaparken kullanacağınız eldiven
 • Poşetin ağzını kapatmak için zımba makinası veya paket lastiği
 • Son olarak yapmış olduğunuz paketleri deforme olmasın diye dizeceğiniz büyük paket kolileri

sizlere verilmektedir. Firma tarafından gelen görevliler iş hakkında size bilgiler verecektir. Gerekirse getirdiği malzeme üzerinden bir kaç örnek göstererek işi size tarif edecektir.  Ve muhakkak eldiven ile çalışmanızı isteyecektir. Genel olarak istenilen paketleme şekli ise,

 • İlk yapmanız gereken ayrı olacak şekilde her bir ambalaj poşetinin içine 50 yada 100 adet dizmeniz gerekecektir.
 • Ambalaj poşetine verilen sayı kadar koymuş olduğunuz plastik yada karton bardakların ağız kısmını getirdikleri malzeme zımba yada paket lastiği neyse onunla kapatmalısınız.
 • Yapmış olduğunuz paketleri kolilere düzgün bir şekilde dizmelisiniz.
blank

Evde-Paketleme-İşi-Veren-Firmalara-Nasıl-Başvuru-Yapılır

Görmüş olduğunuz üzere işin zorluğu yok. Sadece firmanın sizden istemiş olduğu özenle çalışıp zamanında istedikleri kolileri almak. Hazırlamış olduğunuz malzemeler anlaşmaya göre firmaya teslim edilir. Genelde firma tarafından görevli kişiler evinize gelerek 1 yada 2 gün aralıklarla kolileri teslim alır.

Evde Plastik Pet Bardak Paketleme İşinden Kazancınız Ne Kadar Olur?

Yapacağınız evde plastik pet bardak işinde yeteri kadar özeni ve titizliği gösterirseniz firmalar sizi bırakmaz. Yeter ki sizden ve yapmış olduğunuz işinizden memnun kalsınlar. Düzenli bir şekilde çalışıp siparişleri zamanında özenle hazırlayıp teslim ederseniz firma size SSK dahi yapabilir.

blank

Evde-Plastik-Pet-Bardak-Paketleme-İşinden-Kazancınız-Ne-Kadar-Olur

Ayrıca evinizde yapabileceğiniz düzenli bir iş imkanınız olur. Ne evinizin işleri aksar nede ihtiyaçlarınızı karşılamak için paraya ihtiyaç duyarsınız. Peki bu plastik pet bardak paketleme işinden 2022 yılı içinde ne kadar kazancımız olur deseniz.

 • Genelde firmalar paket başına 1.00 TL vermektedir. Yapmış olduğunuz paketlemeye göre kazancınız değişmektedir. Tablo üzerinde sizlere örnek gösterecek olursak,
Tek Bir Paket Fiyatı Günlük 10 paket plastik pet bardak paketlediğinizde Günlük  100 paket plastik pet bardak paketlediğinizde 20 gün paketleme işi yaparsanız alacağınız para
1.00 TL 10.00 TL 100.00 TL 2.000.00 TL
 • Verilen miktarlar iş veren firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar paket başına 50 kuruş vermektedir. Peki 50 kuruş aldığınızda hesaplama nasıl olur derseniz.
Tek Bir Paket Fiyatı Günlük 10 paket plastik pet bardak paketlediğinizde Günlük  100 paket plastik pet bardak paketlediğinizde 20 gün paketleme işi yaparsanız alacağınız para
50 Kuruş 5.00 TL 50.00 TL 1.000.00 TL

Vermiş olduğumuz tablo üzerinde de görüldüğü gibi plastik pet bardak paketleme işinden güzel gelirler kazanabilirsiniz. Şayet aileniz ile birlikte yada arkadaşınızla, komşunuzla gurup halinde bu işi yaparsanız. Çok daha güzel gelirler elde edebilirsiniz. Hatta çalışma hızınıza göre asgari ücretten daha fazla maaş alma imkanınız dahi olabilir. Her şey açık ve net ortada siz hala düşünüyor musunuz? Bence biran önce işe koyulun ve firmaları araştırmaya başlayın😉

Evde Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız eğer, Türkiye’de bir çok firma tarafında farklı iş imkanları ile evlere ek iş verilmektedir. Başta büyük şehirlerimiz olmak üzere İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Adana gibi daha bir çok şehrimizde bulunan firmalar farklı iş sektörleri ile evlere ek iş vermektedir.

blank

Evde-Paketleme-İşi-Veren-Firmalara-Nasıl-Başvuru-Yapılır

Siz iş yapmak isteyin yeter ki, şehir mevki önemli olmamaktadır. Büyükşehirlerimize uzak olsanız dahi siz yine de başvurunuzu yapın. Çünkü büyük firmaların farklı il ve ilçelerde şubeleri de bulunmaktadır. O yüzden şehir dışındaki vatandaşlarımıza da iş imkanları sağlanmaktadır. Plastik pet bardak yada karton bardak paketleme işi yapmak için sadece firmaların vermiş oldukları duyuruları takip etmeniz gerekiyor.

Aslında dünya genelinde bayanlarımız erkeklere göre biraz daha şanslılardır. Bu her konu için geçerlidir. İş sektöründe dahi kadınlarımıza yönelik bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Sürekli söylemiş olduğum gibi bu konuda arayış içinde olanlar caba gösterenler çokta rahat iş bulma imkanına sahipler. Hatta ev hanımlarımız için Kadınlara Evde Emekli Olma İmkanları dahi bulunmaktadır. Merak eden ve ilgilenenler muhakkak vermiş olduğumuz adresten bilgileri almanızı tavsiye ederim.

Daha sonrasında ilanı gördüğünüzde sayfanın aşağısında yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzda firma muhakkak size olumlu yada olumsuz kısa bir sürede geri dönüş sağlayacaktır. Sizlerin tek yapması gereken takipte olmanız. Ve vermiş olduğunuz iletişim adresi sürekli açık kalmasıdır.

Evde Plastik Pet, Karton Bardak Paketleme İş İlanlarını Öğrenme

Eğer büyük şehirlerde yaşıyor iseniz, sizlerin yapması gereken sürekli araştırmaktır. Yani oturduğunuz yerden bu işler olmuyor. Siz gerekli araştırmaları yapmazsanız iş size gelmez gelecek diye beklemeyin hiç. Etrafınızda iş veren  firmalar varsa sürekli takipte olun ve elaman ihtiyacında yada evde ek iş verdiklerinde direk başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

blank

Evde-Plastik-Pet,-Karton-Bardak-Paketleme-İş-İlanlarını-Öğrenme

Ayrıca bu konuda İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu? (10 FARKLI PAKETLEME İŞ İMKANI)paketleme ilanları da yapmaktadır. İŞKUR üzerinden ilan takiplerini de yapabilirsiniz. Bu takibi yapmak için İŞKUR sitesine kişisel bilgileriniz ile kayıt olmanız gerekmektedir.  Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken site üzerindeki

 • iş ilanları bölümüne giriş sağlamanız.
 • ardından arama butonuna paketleme yazmalısınız.

Açılacak olan sayfa üzerinde 2022 yılı içerisinde verilmiş olan ilanlar karşınıza çıkacaktır. Sayfa üzerindeki iletişim adreslerinden iş veren firmalara ulaşım sağlamış olacaksınız. Sonrasında gerekli olan bilgileri verdiğinizde iş imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca sayfamızı takip ederek yorumlar kısmında da, evde paketleme iş imkanı sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar evde paketleme işi için bizlere yorum bırakabiliyor. Ve gerekli iletişim bilgilerini verebiliyor. Bu durumda sürekli takipte olmanız gerekmektedir.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 6 Ortalama: 3.8]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 65 YORUM
 1. Betül gençerler dedi ki:

  Manisada yaşıyorum işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

1 8 9 10