Hibe Kredi

Bankasız Para Göndermenin En Kolay, Hızlı Yolu MİGROS!

Bankasız Para Göndermenin En Kolay, Hızlı Yolu MİGROS!

Güvenilir bir şekilde bankasız olarak para göndermek istiyorsanız o zaman sizlere MİGROS tarafından başlatılan yeni bir uygulama ile tanıştırayım. Her ne kadarda bedava, ücretsiz havale EFT ile para transferi nasıl yapılır? yöntemi gibi olmasa da bu yol ile hızlı bir şekilde istediğiniz kadar parayı banka şubesiz olarak transfer edebilirsiniz. Hafta sonu cumartesi, pazar dahil olmak üzere saat 08:00 ile 22:00 aralarında istediğiniz saat Türkiye’nin her iline ve ilçesine MİGROS ile para göndermek hem hızlı hem de bankalara göre çok daha hesaplı.

Hafta Sonu Bankasız Para Göndermenin En Kolay, Hızlı Yolu

Hafta içi yada hafta sonu hiç fark etmez, para göndermek istiyor iseniz sizlere MİGROS’ un yeni uygulamasını taktim edeyim. Bu hizmetin adı ”Gönder AL Para Transferi”  denilmektedir. Bu hizmet ile Migros’un tam 2036 mağazası ile Türkiye’nin her iline para transfer işlemini ucuz maliyetler ile yapabilmektesiniz. Herhangi bir banka hesabına gerektirmeksizin sadece cep telefonunuz ve kimlik belgeniz ( ehliyet olur ) ile para gönderme işlemini MİGROS üzerinden yapabilirsiniz. Özellik ile banka sırası beklemeden hafta sonu dahil güvenli para transferi yapmak isteyenler için MİGROS gerçekten çok iyi bir alternatif. Şimdi sizlere en çok merak edilen MİGROS para gönderme işlem ücretlerin den ve sonrasında bu işlemin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. İster göndereceğiniz kişinin ismine ister ise banka IBAN numarasına bu işlem sırası ile para göndere bilirsiniz.

MİGROS Para Gönderme İşlem Ücretleri Ne Kadar?

Bankacılık işlemlerinin bilindiği biri bir çoğu ücrete tabidir. Para gönderme işlemini de bu ücretli işlemlerin içinde ne yazık ki yer almaktadır. Şayet banka ile bir anlaşmanız yok ise göndereceğiniz paranın miktarına göre bir sizden para transfer ücreti alınmaktadır. Anlaşmanız olmadan Ücretsiz Havale EFT İle Para Transferi Nasıl Yapılır?  sizlere daha önce bahsetmiştim. Şayet bu bahsetmiş olduğum olanaklara sahip değilseniz o zaman sizlere önerim MİGROS üzerinden para göndermeniz olacaktır. Bunun nedeni ise;

  1. Banka sırası beklemek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde işleminizi halledersiniz.
  2. Herhangi bir banka hesabınızın olmasına gerek yoktur.
  3. Hafta sonu dahil para göndere bilirsiniz.
  4. Herhangi bir işlemi kendiniz yapmak zorunda kalmazsınız. (Özellik ile yaşlılar için tavsiye ederim)

Şimdi sizlere sağlanan bu avantajlar ile para gönderme bedelini de yayımlamak istiyorum. Bana kalır ise bankalara göre çok daha uygun fiyata para göndere bilmektesiniz. Konu gerçekten ilgilimi çektiği için sizlere bizzat kendime en yakın MİGROS mağazasına giderek işlem ücretlerini ve diğer bilgilerini edindim. Edindiğim ve aşağıda sizler için çekmiş olduğum para gönderme hizmet bedeli rakamlarına göre 7 bin TL kadar para transferi için işlem ücretleri şu kadardır.

  1. 1 TL ile 100 TL arası 8 TL işlem ücreti ödemektesiniz
  2. 101 TL ile 250 TL arasına 16 TL işlem ücreti ödersiniz.
  3. 251 TL den 500 TL kadar ise 17 TL ödersiniz.
  4. 501 TL den 1.000 TL kadar 24 TL transfer işlem ücreti ödersiniz.
  5. 1.001 TL ile 5.000 TL kadar sadece 30  Lira ödersiniz
  6. 5.0001 TL den 7.000 TL kadar ise 40 TL bir işlem kesintisi ödersiniz.
blank

MİGROS Para gönderme hizmet bedeli

İsime Para Göndermek İsteyenler İçin MİGROS En İyi Yol

Teknoloji geliştikçe bir çok şey çok daha kolay olmaya başlıyor. Önceleri para göndermek ne kadar zordu. Şimdi ise alış veriş mağazaları ile para göndermek için sizlere yardımcı olmaktadır. MİGROS bu işlemi güvenli ve sağlık bir şekilde hem isime hem de banka IBAN numarasına gönderen mağazalardan kuşkusuz ki bir tanesi. Sizin bu işlemi yapabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken her ile ve ilçede olan size en yakın MİGROS alış veriş mağazasına gitmeniz olacak. Daha sonra kasiyere para göndermek istediğinizi belirterek işlemlerinizi başlata bilirsiniz. Şuan için en fazla 7.000 Liraya kadar tek seferde para gönderebiliyorsunuz. Ama isterseniz bir kaç sefer de bu miktarı aktara bilirsiniz. Kasiyer göndereceğiniz para miktarına göre aşağıdaki adımları sağlayacaktır.

blank

MİGROS Para gönderme hizmeti nasıl yapılır

İşlemler sizin de gördüğünüz gibi 2.000 TL üzeri ve altı olmak ile IBAN ve isim için 4 farklı yöntem ile gönderilmektedir. Siz bankasız para göndermek için Migros’a başvurunuzu yaptığınız vakit kasiyer buna göre tablodaki işlemleri gerçekleştirecektir.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.