Hibe Kredi

Vakıfbank 36 Ay Vadeli Kredi Yapılandırmada 1 Numara

Vakıfbank kredi borç yapılandırma için 3 ay ödemesiz geri ödeme planı sağlamaktadır. Yeniden taksitlendirme için en fazla 36 ay vadeli ödeme planı oluşturmaktadır. Farklı bankalarda ihtiyaç kredinizi Vakıfbank şubesine taşımanız için ise iki şarta sahip olmanız yeterlidir. Bunlardan ilki KKL yani kredi kullanım limitinizin transfer işlemine yeterli seviyede olmasıdır. Diğer bir şart ise, yeniden bireysel kredi çekerek taksitlerini transfer edeceği için o gün ki Findeks KKB skorunuzun sorgulaması olumlu geçmelidir. Böylelikle sizin de onayınızla herhangi bir başka bankadaki tüketici krediniz aynı gün içinde Vakıfbank hesabınıza transfer olur.

Vakıfbank 36 Ay Vadeli Kredi Yapılandırmada 1 Numara

Vakıfbank borç transferi için kullanacağınız kredinizin şuan ki mevcut faiz oranı kaç olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Bunun nedeni ise ”Mevcut borcunuzun faiz oranın altında olmaması durumunda taksit ödemelerinizin daha fazla çıkması tır” Bu nedenle 2023 Haziran ayının bireysel krediler için yapılandırma faiz oranın %1.91 olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. 100.000 TL üst limitli olarak yapılandırma başvurusu yapmak için de sizleri Vakıfbank şubesine gitmenizi öneriyoruz.

Vakıfbank’tan Esnaf ve Bireysel Müşterilerine 3 Müjdeli Haber!

Türkiye’nin en gözde devlet bankalarından olan Vakıfbank zor durumda kalan halkımızın yüzünü güldürecek 3 yardım paketini hayata geçirdi. Bu yardım paketleri sayesinde aylık taksit ödemelerinde zorluk çeken hem esnafımız hem de bireysel konumdaki vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak. Banka tarafından hayata giren destekler ile şu imkanlardan istifade edebileceksiniz.

 1. Bireysel kredi kartlarınızı yapılandırma yaparak 24 ile 36 ay vadeli olarak geri ödeme imkanına sahip olabileceksiniz.
 2. Takip borçlarınızı faiz sıfırlama kampanyası ile 12 ay vadeli olarak geri ödeme imkanını yakalaya bileceksiniz.
 3. Aynı yada farklı bankalardan 2023 yılı öncesi çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredilerini tam 36 aya kadar yeniden yapılandırma yapabileceksiniz!

Borçlarını ödemekte zorlanan tüketicilerimizin ciddi anlamda rahatlatacak olan bu 3 kredi kampanyasının detayları ise şu şekildedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2023

Vakıfbank tarafından bizler ile paylaşılan ilk müjdeli haber kredi kartlarındaki yapılandırma imkanların başlamasıydı. Bu müjdeli habere göre artık kredi kartlarınızın borçlarını ister bireysel kredi ile 60 ay isterse 12 ay vadeli olarak yeniden yapılandırma yapabileceksiniz. Üstelik kredi kartı yapılandırma fırsatlarından istifade edebilmek için illa kredi kartınız Vakıfbank’a ait olması gerekmiyor.! Bu özellik sayesinde Vakıfbank en iyi borç kapatma kredisi veren bankalar listemiz de 1 numaraya yermiş oldu.! Aynı yada farklı bankalarda oluşan kredi kartı borçlarınızı yapılandırma yaparken vadeye göre aşağıdaki faiz imkanlarından istifade edebilirsiniz.!

 • Bireysel kredi faiz oranları ile 36 ay vadeli olarak yapılandırmak isteyenler için Temmuz ayında uygulanacak olan kredi faiz oranı aylık %1.89 olmaktadır.
 • TCMB tarafından belirlenen 12 aya kadar taksitlendirme bildirisine göre taksitlendirme yapmak isteyenler için uygulanacak olan faiz oranı ise aylık %1.91 tır.
  • %1.50 faiz oranı ile 5.000 lira kredi borçlarını 12 ay olarak taksitlendirme yapacaklar için aylık taksit ödemesi sabit 464,13 TL olacaktır.
  • Yine %1.36 faiz oranı ile 7.500 lira kredi kartını taksitlendirmek isteyen Vakıfbank müşterisinin aylık ödemesi 696,20 TL olur.

Şayet tercihinizi 36 ay vadeli olarak Vakıfbank tüketici kredisinden yana kullanacaksanız, o zaman sizler için oluşturduğumuz aylık sabit ödemeli bu hesaplama takviminden yararlana bilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Tüketici Kredisi İle Ödeme
Miktar VADE Aylık Ödeme Toplam Maliyet
15.000 TL 5 Ay 3.209,40 TL 16.047,02 TL
7 Ay 2.343,76 TL 16.406,38 TL
9 Ay 1.863,43 TL 16.770,93 TL
11 Ay 1.558,24 TL 17.140,69 TL
12 Ay 1.443,95 TL 17.327,46 TL

Belirtmiş olduğumuz geri ödemeleri isterseniz 3 ay sonra ödemeli olarak da planlama yaptıra bilirsiniz. Onun için yüksek tutarlar için bunun hesaplamasını da en altta yer verdim.

Takip Borçlarınızın Faizlerini Sıfırlıyoruz!

Özellik ile belki de ticari esnafımızın en dert yandığı konutlardan bir tanesi de ödenmekte zorlandıkları borçlarından dolayı takibe girmektir. Takibe girmek sadece sizlere + kredi faiz ile dönmek ile kalmayıp ne yazık ki belli bir süre sonra bankaların kara listesine de sokacaktır. Bu ve bunun gibi bir çok sebepten ötürü birikmiş olan takipteki kredi borçlarınızın faizlerini 12 ay eşit vadeli olarak yeniden yapılandırma yapabilirsiniz.! Tam 100.000 liraya kadar olan takip deki kredi borçlarınızı 12 ay taksit ile geri ödemek için bankalara başvurunuzu gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Yapılandırma

İşte Vakıfbank’ın diğer tüm bankalar içinde 1 numara yapan bir özelliği daha. Bireysel yada ticari olun hiç fark etmeksizin daha önce 12 ay vadeli olarak kullandığınız ama ödemekte zorluk çektiğiniz kredi borçlarınızı tam 36 aya kadar yapılandırma yapabilirsiniz. Üstelik yapılandırma yasası kapsamında bu işlemleri yaparken bir çok avantajı da beraberinde yakalayacaksınız. Şayet taksit ödemenizin zamanı geçti ise ve borcunuzu ödemekte gerçekten zorlanıyor iseniz Vakıfbank ihtiyaç kredisi yapılandırma ile birlikte şu avantajları da yakalaya bilirsiniz.

 • Aylık taksit ödemeleriniz düşecek.
 • Bireysel iseniz 3 ticari müşteri iseniz 6 ay ödemesiz imkanlardan istifade edeceksiniz.
 • Çok düşük faiz oranları ile yapılandırma olanaklarından yararlana bileceksiniz.

blank

Sizin de görmüş olduğunuz gibi yeniden yapılan yapılandırma için 3 ay ödemesiz dönemlerden yararlana biliyorsunuz. Polis Bekçilere Özel Kredi Müjdesi (En Az 0.10 Puan Düşük Faiz) daha düşük faiz uygulayan bankanın bu avantajı ile 3 ay rahat bir nefes almak isteyenler için ise uyguladığı olanaklar şu şekildedir.

Vakıfbank 36 aya kadar bireysel ihtiyaç kredisini yeniden 3 ay ödemesiz yapılandırma için uyguladığı tüm vadelere faiz oranı Aralık için ayda sadece %1.91 oranındadır.

Vakıfbank 3 Ay ödemesiz İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Hesaplaması
Miktar VADE 3 Ay Sonraki İlk Taksit Diğer Aylar Taksit
30.000 TL 18 Ay 3.636,14 TL 2.260,94 TL
20 Ay 3.428,01 TL 2.052,81 TL
22 Ay 3.262,01 TL 1.886,81 TL
23 Ay 3.191,05 TL 1.815,85 TL
24 Ay 3.126,66 TL 1.751,46 TL

Bankamızın sunmuş olduğu bu imkanlar ile tüketici kredinizi yeniden taksitlendirme yapmak için buradaki forma;

 1. Kimlik Bilgilerinizi
 2. Kredi Bilgileriniz
 3. Gelir Bilginizi

Girerek onay sürecini başlata bilirsiniz. Krediniz onay aldıktan sonra herhangi bir Vakıfbank şubesine e-devlet şifreniz yada https://intvrg.gib.gov.tr/ adresinden gelir beyanınız ile başvuruda bilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 34 YORUM
 1. Ferda çakmak dedi ki:

  Vakıf bank yanındaki güç kampanyası ne zaman bitiyor acaba

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şuan için herhangi bir bilgi elimize ulaşamadı efendim.

 2. Mehmet dedi ki:

  Ben ,2013 yılında almış olduğum tüketici kredisi ni odeyemedim.İlk taksit gelmeden cezaevine girdim,tır işletmecisi idim,sonuçta sonuçta işsiz kaldım.şimdiye kadarda hiç imkanım olmadı,şimdı borcunun faizleri kaldırılıp,ana para ya taksit yapılırsa ben borcumu ödeyeceğim inşallah.. yardımlarınızı bekliyorum…

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Banka ile görüşün eğer borç varlık şirketlerine aktarılmadı ise taksitlendirme yaparlar.