Hibe Kredi

Kredi Notum 0 Hiç Oluşmadı! Nasıl Oluşturabilirim? Kredi Çekebilirim?

Kredi Notum 0 Hiç Oluşmadı! Nasıl Oluşturabilirim? Kredi Çekebilirim?

Kredi notunuz 0 olduğu halde bankalar size kredi veriyor dersem külliyen yalan olur. Bunu iddia eden İnternet siteleri var ise bilin ki onlarda kocaman bir yalan atıyor. Findeks KKB Kredi notum sıfır, kredi yasal olarak nasıl alabilirim diye sorarsanız, bak işte o konuda size yardımcı olabilirim. Bunun yanı sıra, kredi notu ile ilgili diğer bir konu hakkında da size yardımcı olacağım. Bu ise; kredi notu hiç oluşmamışların ne yapacağızdır. Özellikle bu durumda ev kadınları, herhangi bir yerde SGK kayıtlı bordrolu olarak çalışmayanlar muzdarip tir. Bu durumda olan arkadaşlarımızın da kredi notunu nasıl maaşsız oldukları halde en çok 6 ay içinde 1400 puana kadar çıkara bileceklerinden bahsedeceğim. Böylelikle de gelir belgesiz olarak bir çok bankadan kredi çekebilmelerinin önlerini de açmış olacağız. Netice olarak ev hanımı dahi olsanız, hiç bir yerde çalışmayan herhangi 18-68 yaş aralığı birey dahi olsanız bankalardan kredi hatta kredi kartı dahi alabileceksiniz. Bu nasıl mı olacak? Lütfen dikkatli bir şekilde okuyun ve uygulayın.

Kredi Notum Neden Sıfır Olabilir? Bunun 2 En Önemli Sebebi Nedir?

Findeks KKB notunuzun kaç olduğunu sorguladınız. Gelen raporda ise 0 puan gördünüz. Bundan dolayı da bankaların hiç bir ürününden hali ile istifade edemiyorsunuz. Neden kredi puanım sıfır diye de bize soruyorsanız, size bunun 2 tane nedeninden bahsetmek istiyorum. Kedi notunuzun neden sıfır olduğunun bu 2 nedeninin cevabına istinaden size yine şu iki konu hakkında yardımcı olacağız. 1- Hiç bugüne kadar kredi notunuz oluşmadıysa nasıl 6 ay gibi bir süre içinde en az 1400 puana ulaşabilirsiniz. 2- Mevcudiyette var olan kredi notunuzun sorgulama sonrası 0 olması durumunda nasıl tekrardan eski performansına ulaştıra bileceğinizdir. Çözüm odaklı bu soruları cevaplamadan önce neden kredi notunuz sıfır olduğunun 2 nedenini öncelikle ele alalım.

 1. Bugüne kadar hiç bir bankadan ürün almadıysanız (kredi yada mevduat kartı ve araç, ihtiyaç yada konut kredisi) kredi notunuz oluşmadığı için Findeks KKB notunda 0 olarak gözükür. Bunun sebebi ise kredi puanının oluşması için referans olucu herhangi bir adım atmamış olmanızdır. Bu durumda daha çok ev hanımları yada bugüne kadar maaş bordrosuz olarak herhangi bir yer de işçi olarak çalışmışlar yer alır.
 2. Bankacılık ürünlere ait ödemeleri vaktinde ödememeniz tir. Bu yine herhangi kart yada kredi türünden oluşmaktadır.

Findeks KKB notunuzun sıfır olmasının 2 temel nedeni budur. Bunun haricinde bir sebep ise emin olun ki yoktur. Şimdi, gelelim bu durumdan nasıl düzlüğe çıka bileceğinize. 2. maddede yer alan arkadaşlarımızın ne kısa sürede nasıl kredi notlarını yeniden eski hallerini çıkardıklarını ayrı özel bir içerikle anlattım. KKB Findeks Kredi Notu Puanını Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir? de bunu bulabilirsiniz. Bu nedenle bu konuya burada hiç girmiyorum. Burada özel olarak başlıkta da bahsetmiş olduğum ve 1. maddede yer alan hiç bir kredi notu oluşmamış arkadaşlara yol göstereceğim. Bu sınıfta yer alanlarda yine belirtmem gerekirse ev hanımları, herhangi bir yerde maaş bordrosuz olarak çalışanlardır. Emin olun ki bu göstereceğim yolla da 6 ay gibi bir sürede hiç bir yerde çalışmıyor olsalar bile 1400 puanlara varan bir kredi puanına sahip olacaklar. Böylece gelir belgesiz kredi veren bankalar dan rahatlıkla nakit ihtiyaçlarını tedarik edecekler. Ha benim kredi için 6 ay gibi bir vaktim yok da diyorlarsa yine 10.000, 15.000 hatta 20.000 TL kadar 12 ay taksitli bir kredi imkanının da yine kredi notu tüm 0 olan arkadaşlara bir çözüm yolundan bahsedeceğim.

Kredi Puanım Oluşmamış, Nasıl Oluştura Bilirim? Ne Zaman Oluşur?

Bankalardan kredi çekebilmeniz için ilk olarak Findeks KKB notunuzun oluşması gerekir. En önemli olan bu şart oluşmadığı taktirde bankalardan bireysel ihtiyaç kredi alabilmeniz bir hayli zordur. Konut ile araç kredisi alabilmeniz ise nerede ise imkansızdır. Bu nedenle şayet bankalardan kredi yada kredi kartı gibi ürünlerden yararlanmak istiyorsanız, ilk önce bu puanınızı oluşturmamız gerekiyor. Peki, Finedeks KKB kredi notu oluşmamış özellikle ev kadınlarıyla, bugüne kadar SGK kaydı olmaksızın maaş bordrosuz çalışan işçi arkadaşlarımız bu puanı nasıl oluştura bilir. Atacağımız adımlarla ayrıca ne kadar süre zarfında bankalardan kredi kullana bilecek bir kredi notuna kavuşa biliriz? 2. sorunun yanıtı, yani ne zaman oluşacağını hiç bekletmeden hemen söyleyeyim. En az 6 ay yani 180 gün süre zarfında diyebiliriz. 1. sorumuzun cevabı ise, aşağıda bir kaç maddeyle yanıtladım arkadaşlar.

 • Herhangi bir bankaya giderek teminat blokeli kredi kartı alınız. Bu kartı alış verişlerinizde kullanınız. Ödemelerini de 6 ay boyunca düzenli bir şekilde sağlayınız. Blokeli Kredi Kartı Kara Listede Olanlara Kesin Çözüm! de bu kartı nasıl alacağınızı detaylı olarak anlattım arkadaşlar.
 • Bloke teminatlı kredi kartı almak istemiyorsanız, EVKUR, TEKNOSA, Vatan yada Mediamarkt gibi firmalardan banka kredili olarak ürün satın alın. Banka bu konumda ürün pazarlayanla aranızda aracı firma olduğu için hiç kredi notunuz oluşmamış dahi olsa size kredi onayı büyük olasılıkla verecektir. Onay alamazsanız da 200 300 TL nakit ile bir ürün alarak yanında yüksek meblağlı banka kredili elektronik ürün alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünün aylık ödeme taksitlerini yine tam zamanında yaparak kredi puanınızı oluştura bilirsiniz. Böylelikle en fazla 6 ay gibi biz zaman içinde bankalardan gelir belgesiz kredi kullana bilecek seviyeye çıkarta bilirsiniz.

Netice de bu iki şekilden herhangi birini uygulayarak artık bir Findeks KKB notuna sahip olmuş olacaksınız. Kredi notunuz oluştuğu taktirde de benim gibi sizlerde çalışmıyor dahi olsanız dijital bankacılığa sahip tüm bankalardan kredi kullana bileceksiniz.

Peki bu kadar süre zarfım yok diyenler, nasıl 20.000 TL kadar 12 ay taksitli nakit ihtiyaçlarını karşılaya bilirler. Şimdide söz verdiğim gibi bu soruyu cevaplamak istiyorum.

Kredi Notu Olmayana Kredi Veren Bankalar Var Mı? Nasıl Alabilirler?

Kredi notu olmayana kredi veren bankalar var mı? Size, kesin ve garanti veririm ki, yok arkadaşlar. Şayet var diyen varsa da kalıbımı ortaya koyarım ki sizi kandırıyor dur. Bunun için kredi notu sıfır olan bankalardan kredi kesinlikle çekemez. Kredi notu olmayanlar bankalardan nasıl kredi çekebilir peki diye soruyorsanız bunu sizlere cevaplayacağım. Yasalar kapsamında nerede ise tüm bankalardan 6 ay sonra böylece kolaylıkla 50.000 TL kadar 36 ay vadeli kredi kullandırabileceğiz. Benim bunun için hiç vaktim yok diyorsanız da yine sizlere bu konu hakkında da söz vereceğim. Bunun içinde 12 ay vadeli 15.000 ila 20.000 TL kadar taksitli nakit para nasıl bulabilirsiniz anlatacağım. Şimdi sırası ile gitmemiz gerekir ise, ilk olarak kredi notu olmayan nasıl 180 gün sonrasında bankalardan gelir belgesi kredi çekebilirler bunu anlatayım.

KREDİ NOTU HİÇ OLUŞMAMIŞ OLANLAR:

Kredi notunuz oluşmadan bankalardan kesinlikle bireysel ihtiyaç kredisi kullanamayacağınızı yazımın en başında söyledim. Bundan ötürü de bankalardan kredi kullana bilmeniz için 6 ay gibi bir zamana ihtiyacınız olduğundan bahsettim. Bu bekleme süresine sahipseniz de atmanız gereken adımları aşağıda sıralıyorum. Ev hanımı olanlar, işsiz yada bugüne kadar hiç bir yerde çalışmamış olanlar. Bu adımlar sonrasında size temin ederim ki 50.000 TL kadar kredi kullana bileceksiniz.

 1. Dijital bankacılığa sahip herhangi bankaya şahsen nüfus cüzdanınızla gidin. Bu banka Akbank, QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası olabilir. Bu bankalardan herhangi birine vadesiz mevduat hesabı açın. Bu hesaba 1.000 yada 5000 TL gibi bir bakiye yatırın. Daha sonra aynı bankanın bireysel müşteriler departmanına gidin. Açtırdığınız vadesiz mevduat hesabınız için ”Bloke Teminatlı Kredi Kartı” almak istediğinizi beyan edin.
 2. Bireysel müşterilerdeki çalışan size mevduat hesabınızdaki bakiye kadar limitli bir kredi kartı oluşturacaktır. Bununla birlikte bir de daha sonradan uğraşmamak için İnternet bankacılığına giriş şifresi talep edin.
 3. Bu iki işlemi sağladıktan sonra da kurye ile elinize ulaşan kredi kartınızla alış veriş yapın. Otomatik ödemeler verin. Yapmış olduğunuz tüm bu alış verişlerin ödemelerini kredi kartınızın son ödeme tarihini kesinlikle geciktirmeden sağlayın. (Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri de basılan kartınızı takip edebilirsiniz.)
 4. 6 ay sonra Findeks KKB notunuz en az 1300 ortalama ise 1400 puan olarak sistemlerde gözükecektir. Bu puan da size gelir belgesiz olarak kredi kullana bilmeniz için yeterli olacaktır.

Peki, bundan sonra 50.000 TL kadar kredi başvurunuzu nasıl yapacaksınız? Bunu kesinlikle banka şubesinden yapmayacağınızın baştan söylemek istiyorum. Kredi başvurusu için yapacağınız kanal, özellikle belirtmiş olduğum dijital bankacılık üzerinden tir. Bunu yapmak için de aldığınız şifreyle birlikte şu adımları sırasıyla yapınız.

 1. Cep telefonunuzdan hızlı ve pratik bir şekilde yapmak için bankaya ait mobil uygulamayı cep telefonunuza indirin. https://play.google.com/ bu adresten tüm bankalara ait mobil uygulamaları bulabilirsiniz.
 2. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra çalıştırın. Tüm bankaların mobil uygulamalarında ”Başvurular” diye bir bölüm olur. Akbank’ın ana sayfada resimde görmüş olduğunuz yerdedir. Bu butona tıklayın. blank
 3. Karşınıza Kredi Başvurusu butonu çıkacaktır. Şimdide bu butona tıklatalım. blank
 4. Kullanmak istediğiniz kredi miktarını, vadesiyle birlikte belirleyin. Sonra BAŞVUR diyelim. blank

Bu noktadan sonra kredinizin onay aldığı muhtemelen cep telefonunuza SMS ile gelecektir. Bankanın müşteri temsilcisine sesli imza ile onayda verdikten sonra kredinizi güle güle harcaya bilirsiniz. Kredi notu hiç oluşmamış olanların 6 ay içinde nasıl bankalardan kredi çekebileceğini anlattık. Peki, 6 ay beklemeye tahammülü olmayanlar kredi notu 0 olsa bile nasıl nakit ihtiyaçlarını taksitli olarak sağlaya bilirler.

KREDİ NOTU SIFIR OLUP YÜKSELTMEDEN KREDİ ALMA:

Findeks KKB notunuzu 6 ay süre zarfında yükseltmeden kredi kullanmanın bir kaç yolu vardır. Bu yollarla da en çok 20.000 TL krediyi 12 ay geri ödemeli kullana bilirsiniz. Kredi notu sıfır olarak kredi teriminden ziyade nakit para ihtiyacınızı taksitli olarak tedarik edeceğiniz bu yollardan biri de teknoloji firmalarından geçer. Nerede ise hepsinin iş birliği içinde olduğu bankalar aracılığıyla kavuşacağınız taksitli nakit için atmanız gereken adımlar ise şu şekildedir.

 1. Mediamarkt, TEKNOSA,  Vatan gibi mağazalara gidin. Kredili cep telefonu yada bilgisayar almak istediğinizi görevli arkadaşa beyan edin.
 2. T.C. kimlik numaranızla göreli bunu alabileceğinizi sorgulayacaktır. Şayet olumsuz yanıt alırsanız da 200 300 TL değerinde bir ürünü nakit olarak alacağınızı söyleyin. Bunla birlikte bu vakit kredili ürününüz çalışan büyük olasılıkla onaylatacaktır.
 3. Satın aldığınız ürünü kapalı kutu olarak satın.

Bu şekilde yine yasal bir şekilde nakit ihtiyacınızı taksitli olarak karşılayacaksınız. Diğer farklı yöntemlerle nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız. Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi tam size göre!

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM