KOSGEB Kredi

KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)


KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)

Belki de etsiz çiğ köftede en çok kampanyaya ve ilave menüye sahip olan bir markadır KOMAGENE! Bir çok ile ve ilçede mutlaka değişik marka olmuş adı ile dikkatinizi çekmiştir. Rakiplerine fark yaratmak adına yapmış olduğu %50 bedavalar ve yöresel lezzetleri müşterilerine sunan KOMAGENE çiğ köfte bayilik başvurusu yapanlar kazanmaya devam etmektedir. Ufak bir sermaye ile kurulacak en karlı işler den olan çiğ köfte evlerini Avm veya dükkanlara kurabilirsiniz. Tabi bunun için mutlaka bayilik başvurusunu almak istediğiniz markaya yapmanız gerekmektedir. Bu sayfamızda etsiz çiğ köftenin lider markalarından biri olan KOMAGENE çiğ köfte bayilik açma şartlarını ve franchise almak için fiyat bedellerini ele alacağız.

KOMAGENE çiğ köfte bayilik başvurusu hakkında bilmeniz gerekenler

Düşük sermayeye sahip girişimci ve yatırımcıların son yılların gözde sektörü olan çiğ köfte bayiliği oldukça rağbet görmektedir. Halkın yoğun olduğu sokaklar, caddeler veya alış veriş merkezlerinde mutlaka artık bir çiğ köfte standını yada dükkanını görebilirsiniz. Aperatif atıştırmalık için oldukça iyi bir seçim olan çiğ köfte için bir çok marka bayilik ( franchise ) imkanı sunmaktadır. KOMAGENE de bu markaların başında yer almaktadır. 2004 yılında başlayan serüvene gün geçtikçe büyüyerek devam eden KOMAGENE sadece yurt içinde değil ülke dışında da kurmuş olduğu işletmeler ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. İster acılı ister acısız çiğ köftenin yanı sıra bir çok yöresel ürünü de müşterine sunan firma halk tarafından oldukça rağbet görmektedir. Firmanın tüketicilere sunduğu menüyü aşağıda başlık da sizler için yer verdik.

KOMAGENE geniş ürün yelpazesine sahip!

komagene menü

komagene menü

Müşterilerine sadece çiğ köfte satmak ile yetinmek istemeyen firma yöresel ürünlere de ağırlık vermektedir. Lokantalarda veya restaurantlar da bulama imkanına sahip olamayacağınız bir çok yiyeceği KOMAGENE bayilerinde bulabilirsiniz. Hali ile bu durum firmayı rakiplerinin önüne çıkarmaktadır 😉 Peki firma ne tür ürün konseptine sahip gelin beraber inceleyelim.

Genel olarak mezelerden oluşan menü de;

Acılı ezme, Haydari, Amerikan salatası, Kuru biber ve patlıcan dolması, yaprak sarma, şakşuka, kadın budu köfte, arnavut ciğeri, patlıcan ezmesi veya salatası yer almaktadır.

Komegene soğuk meze ve yöresel lezzetlere ilaveten tatlılar ile destek vermektedir. Tatlıların başında ise kadayıf dolması, kabak tatlısı, tavuk göğsü, kazan dibi, şeker pare ve höşmerim çekmektedir. İçeceklerden ayran, şalgam ve şerbetleri saymıyorum 🙂

Komagene bayilik başvurusu nasıl yapılır, franchise şartları nedir?

Belkide Türkiye’deki en geniş çiğ köfte bayilik ağına sahip olan KOMAGENE sadece ülke genelinde değil dünya genelinde başvuru yapanlara bayilik imkanı sunmaya devam etmektedir. Çiğ köfte bayilik başvurusu diğer tüm markalarda olduğu gibi iletişim formu ile sağlanmaktadır. BAŞVURU FORMU BURADA YER ALMAKTADIR! form ile yapılan başvurular ön başvuru olarak kabul edilmekte ve belirttiğiniz bölgeye en yakın idari müdür tarafından sizin ile irtibat kurulmaktadır. Yüz yüze yapılan görüşmeler neticesinden sonra işletme sahibinde aranan özellikler yeterli ise süreç devam etmektedir.

Dükkan veya stand yerinin belirlenmesi

komagene bayilik başvuru şarlatı bedeli

komagene bayilik başvuru şarlatı bedeli

Firma genel olarak Avm veya ana cadde üzerinde yoğun geçiş trafiğe sahip alanlara bayilik imkanı sunmaktadır. Avm ler de stand kurarak iş hayatına atılacak olanlar için firma yetkilileri de sizlere yardımcı olmaktadırlar. Ama şehir içinde dükkan açmak isteyen girişimciler ise kiralık yada satın alacakları alanları kendilerin bulması gerekmektedir. Alan için m2 olarak diretme yapmayan firma bayilik başvurusu için yapılan ortama harcama fiyat bedeli olarak 20 bin TL ile 30 bin TL arasında belirlemektedir. Firma anlaşmış olduğu reklam şirketi tarafından ihtiyacınız olan tüm restorasyon işlemlerini yaptırmaktadır. Konsept dahilinde arzu eden kendiniz de iş yerinin dekorasyonlarını yaptırabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak vermiş olduğu eğitimlerde ürün sunumu ve pazarlama teknikleri (paket servis) hakkında detaylı bilgiler yatırımcıya ve iş ortaklarına hatta çalışanlarına dahil verilmektedir.

KOMAGENE bayilik başvuruları hakkında sıkça sorulan soruların yanıtı

KOMAGENE ‘den bayilik almak isteyen girişimcilerin sıklık ile sorduğu soruları cevabını sizler için yer verdik. Yukarıda belirtilen ürünler dışında satış yapmanız firma tarafından izin verilmemektedir. Ürünler soğuk hava deposuna sahip özel araçlarda ve vakumlu poşetlerde gelmektedir. Bulunduğunuz bölgeye göre haftada 2 veya 3 kez ürün sevkıyatı sağlanmaktadır. Çalıştırmak istediğiniz personeli kendiniz belirleyebilirsiniz. Ancak alınan personelin eğitime girmesi gerekmektedir. Eğitimler ise İstanbul veya bölge müdürlüklerince ücretsiz olarak verilmektedir.

"KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Açma Şartları (Franchise Fiyat Bedeli)" - 23 YORUM
 1. sevgi Türkmen dedi ki:

  merhaba ben fransanın le mans şehrinde yaşıyorum komangene çiğ köfte bayiliği almak istiyorum ama nerden başlayıyacağımı bilemiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 2. Habil Erdoğan dedi ki:

  Fransa’da Çiğlöfte salonu açmak istiyorum bu nasıl mümkün olabilir şartlar neler ?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şartlar yurt içi ile aynıdır, vakumlu olarak ürünler gönderildiği için mümkündür.

   1. Sevda koylu dedi ki:

    Komegene bayılıgınde de kosgeb kredı verıomu

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     Çiğ köfte sektörüne destek verilmektedir.

KOSGEBKrediler.Com