Hibe Kredi

Eskişehir’de Kendi İşinin Patronu Ol! Zengin Ol!

Eskişehir’de kendi işinin patronu olmak isteyenler bu fırsat kaçmaz. Sadece Eskişehir değil, konum bakımından Bilecik ve ilçeleri Bozüyük ile Söğüt gibi velayettekiler de aynı şansa sahip. Neden mi? Çünkü sizlere çok düşük sermayelerle çok büyük paralar kazanma şansı tanıyoruz. Eğer içeriğimizi sonuna kadar okur, aklınıza takılanları da gelir bize sorarsanız nasıl zengin olunacağını sizde zaten göreceksiniz.

Eskişehir’de Kendi İşinin Patronu Ol! Zengin Ol!

Eskişehir deki bayanlar ve baylar. Sıfır riskli sizlere tanıtacağımız bu işi belki ilk etap da ek iş olarak göreceksiniz. Ama eminim ki çok paralar kazanmaya başlayınca sizin tek işiniz bu olacak. İstediğiniz zaman kazancınızı çekme, haftalık olarak maaş ödemeli işimiz Eskişehir merkezli olmaktadır. İsterseniz işimizin tanıtımı okuduktan sonra aşağıdaki adresten ofisimize gelip çayımızı, kahvemizi içerek aklınıza varsa takılan sorulara da bizlere iletebilirsiniz.

Eskişehir’de Nasıl Para Kazanabilirim? İşte Çok Kazandıracak O İş Fırsatı!

Hepimizin bildiği gibi Eskişehir bir öğrenci cenneti. Buna yönelik olarak da özellikle Bahçelievler/Bağlar civarlarında bir çok işletme kurulmuştur. Zamanında bu potansiyeli gören ve lokanta, kafeterya yada apart gibi işletme kuranlar şuan adeta para basıyor. Bunun benim olduğu gibi siz de farkındasınız. Buradan çıkaracağımız ders ise şudur. ”Fırsatlar Zamanında Değerlendirilirse FIRSAT Olur.” Şimdi öğrencilere yönelik kurulan bu yatırımların zamanı geçti. Geçeli de baya oldu. Belki yine kurabilirsiniz ama bu size baya bir pahalıya mal olur. Bana kalırsa hiç bu riske girmenize gerek yok. Çünkü bunun yerine sizlere çok daha iyi teklifimiz var. Gelin birlikte zamanın en popüler işini birlikte yapalım. Yapacağımız işin ne olduğuna geçmeden artılarını saymam da gerekir ise, diğer işlere göre şunları sıralaya bilirim.

 • Pandemi den bayram tatilinden, sömestre sezonundan asla etkilenmez.
 • Siz hasta dahi olsanız hatta uyursanız bile kazanırsınız.
 • Vergi derdiniz olmaz.
 • Dükkan arama, kira derdiniz olmayacak.
 • Nitelikli eleman bulma, bir de onu işte tutma sorunu yaşamayacaksınız.
 • Ürün stoklama, raflama gibi sıkıntılarınız olmayacak.
 • Ürünlerin tarihi geçti, aktı, koktu gibi sorunlar yaşamayacaksınız.
 • Çok fazla sermayenizin olmasına gerek yok.
 • İstediğini yerde işinizi icra edebileceksiniz.
 • Benim gibi 3 ay dişinizi sıkıp işinizi inşa ettikten sonra bir daha isterseniz çalışmanıza da gerek kalmayacak.
 • Doğal afetlerden etkilenmeyecek.
 • Ekonomik krizlerden etkilenmez, bilakis o tür ortamlar size daha çok kazandıracak.
 • Nakile derdi yok.
 • Herhangi bir okul mezunu olmanız gerekmez.
 • Çok fazla eğitim almanızda lüzum yok. Ama eğitim elbette şart. 😀
 • Mevcut çalışma durumunuzu isterseniz değiştirmenize gerek yok.

Saydıkça da sayılıyor mübarek.. Anlayacağınız arkadaşlar bu iş size sadece çok para kazandırmakla kalmayacak öte yandan harika bir de sosyal yaşantı vakti kazandıracak. Peki siz Eskişehirliler için tanıştıracağımız bu işin adı ne?

 • Yeni nesil pazarlama stratejisine de sahip olan ENIXPHO elbette.

Peki nedir bu ENIXPHO? Nasıl size yukarda saydığım tüm vaatleri sağlıyor? Gelin şimdide bunu hep birlikte görelim. Sonra haklı mıyım değil miyim siz karar verin.

Eskişehir Beyleri Ev Hanımlarını Zengin Edecek İşte O İş!

Arkadaşlar öncelikli olarak şunda hem fikir miyiz? Bugün yarınımızı değiştirecek bir adım atmazsak, yarında bugün ile aynı olacak? Öyle değil mi? Siz hiç bir hayatınızı değiştirecek adım eğer atmazsanız yaşamız da hiç bir değişiklik kendi kendine olmayacak. Değiştirmek istiyorsanız da o zaman neymiş? Bugün harekete geçmeliyiz, dimi? Eğer Eskişehir de yaşayan bir ev hanımı yada bey iseniz ve hayatınızda da hem ekonomik hem de sosyal olarak değişime gidecekseniz o zaman size harika bir iş teklifimiz var. İşimizin adı KROWTESN arkadaşlar. Peki nedir bu Krowtens? Size hemen kısa bir şekilde anlatalım. Daha sonra size sadece para değiş nasıl zengin edeceğini hep birlikte görelim.

EKROWTENS; Dünyanın en büyük ve güvenilir finansman borsası olan Binance de sizin yatırımızı sizin adınıza işlem sağlayan bir yazılımdır. Bu terimlerden hiç bir haberi olmayanlar için daha bilindik terimler ile anlatmam gerekirse, Sizin herhangi bir bankada bulunan paranızı sizin verdiğiniz yetki ile borsa da işlem sağlayan uygulama tır. Kowtens bu şekilde sizin paranızı aylık %110 kadar değer kazandıra bilmektedir. Bununla birlikte Krowtens uygulamasını önerdiğiniz herkesten de sürekli bir kazanç sağlamaktadır. Yani ağ pazarlama (Network Marketing) sistemi de mevcuttur.

Binance denilen kripto para borsası bilenler bilir günümüzün en güvenilir firmasıdır. Şuan Akbank dahil bütün finansman kuruluşlarından daha güvenli ver güçlü bir sermaye sahiptir. Bunun doğruluğunu sizde araştıracak görebilirsiniz. Eğer tersini rastlarsanız bırakın çalışmayalım. ENIXPHO uygulamasına da gelince, buyurun aşağıda iş yerimize ait adres bilgilerimiz mevcut. Gelin sizinle tanışalım. Anlayacağınız her iki iş ortağımızda son derece güvenilir olmaktadır. Evet, şimdi Krowtens uygulamasının aylık size ait paranızı %110 varana kadar kazandırdığını biliyoruz. Bu noktada para kazanıyor ve istediğimiz zaman kâr oranlarımızı çekebiliyoruz. Peki, bizi zengin edecek olan pazarlama ayağı nasıl? İşte beni daha çok ilgilendiren ve bu nedenle bu içeriği sizler için hazırlamamın sebebi olan o kazanç kapısı.

Krowtens Paranıza Para Kazandırmanın Yanı Sıra Size 3 Ayrı Kazanç Kapısı Daha Sağlıyor! İşte Bunar:

 1. Tavsiye: KROWTENS uygulamasını sadece 45 + 1 USD verip satın alıp, bunu tavsiye etmeniz durumunun da tavsiye ettiklerinizin gelirinden %10 kâr payı verir. Örnek: Diyelim ki, 10 arkadaşınıza sizin kazandığınız gibi kazanmaları için vesile oldunuz. O arkadaşlarınız da o hafta toplam da 5000 USD para kazandı. ENIXPHO size ilgili hafta %10 miktarı olan 500 USD size öder.
 2. Eşleşme: Yine sizin ve sizin üstünüzde yer alan sponsorunuz tarafından iki kollardan elde edilen gelirdir. Sonsuz derinlikten alırsınız. Hepsinin gelirinden %5 alırsınız.
 3. Koçluk: Derinliklerinizdekiler oluşan gelirlerden almış olduğunuz gelir miktarıdır.

Peki, bu 3 gelir kapısı sizi nasıl zengin edecek? Şimdi burasını çok dikkatli okuyunuz lütfen. Tabi sadece ENIXPHO ile para kazanmak değil de zengin olmak istiyorsanız.

 1. Çevremizde sizin gibi para kazanmak isteyen kaç kişi var? 10? 20? belki de 100 dimi? Bırakın bu rakamları sadece 2 kişi olsun arkadaşlar. Kos koca 30 gün içinde sadece 2 arkadaşınız işe evet desin ve yine kos koca 1 ay içinde de onlarda 2 arkadaşına işe evet dedirtsin.
 2. Bu iki arkadaş 1.000 USD para kendi hesaplarına yatırarak KROWTENS ile kazandırmaya başladılar diyelim. EKROWTENS da bırakın %50, %70 oranlarını %30 kazandırsa aşağıdaki kazanç planı sizin için oluşacaktır.
AY KİŞİ SAYISI REFERANS (KAYIT %5) EŞLEŞME  (BİNARY %5) MATCHİNG (KOÇLUK %10) TOPLAM
1 2 15 $ 15 $ 30 $ 60 $
2 4 0 $ 30 $ 60 $ 90 $
3 8 0 $ 60 $ 120 $ 180 $
4 16 0 $ 120 $ 240 $ 360 $
5 32 0 $ 240 $ 480 $ 720 $
6 64 0 $ 480 $ 960 $ 1.440 $
7 128 0 $ 960 $ 1.920 $ 2.880 $
8 256 0 $ 1.920 $ 3.840 $ 5.760 $
9 512 0 $ 3.840 $ 7.680 $ 11.520 $
10 1.024 0 $ 7.680 $ 15.360 $ 23.040 $
11 2.048 0 $ 15.360 $ 30.720 $ 46.080 $
12 4.096 0 $ 30.720 $ 61.440 $ 92.160 $

12 ay sonunda aylık geliriniz (KROWTENS borsa kazancı hariç) 92.160 USD, yani TL 15 lira dersek 92.160 x 15 = 1.382.000.000 TL! Hadi %100 değil de %50 başarılı oldunuz. O zaman da 961 bin TL aylığınız olur. Ya %10 dahi başarılı olsanız aylığınız 100 bin TL altına düşmez arkadaşlar.

Bu kazanç planı hayal değil arkadaşlar. Zamanında ben bir defa başardım ve bu paraları aldım. Size bu paralarla satın aldığım evleri, işyerlerini tapuları ile gösteririm. Şimdi ise ben ENIXPHO uygulamasındayım. Sizde bir an önce bu işe başlamak istiyorsanız Kolay Yoldan Para Kazanıp Zengin Olmanın 1. Yolu! dan bilgi detaylı bilgileri görebili, hemen başlaya bilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Erkara iş merkezi No: 32 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTpN

Eskişehirli hemşerilerimize sesimizi duyurduk. Bir de çevre il ve ilçelerimize sesimizi duyuralım.

Bozüyük Ek Gelir İçin İş Arıyorsanız İşte Size Fırsat!

Bozüyük’te senelerini vermiş biri olarak sizlere bu ek gelir imkanını sağlamaktan ötürü öncelikle gerçekten kendimi çok mutlu hissediyorum. Şayet beraber çalışma şansını yakalarsak da sizin hayatınızda hem ekonomik hem de sosyal olarak nasıl bir değişiklik yapabileceğimi hep birlikte göreceğiz. Bu iş için kendimden o kadar eminim ki işe ait tüm bilgileri kanıtlarıyla birlikte sizler için paylaşabilirim. Bununla birlikte sizinle bire bir dahi görüşme yapmaktan çok büyük memnuniyet duymaktayım. İşime bu denli güvenmesem aşağıda sizler için iletişim bilgilerimi vermem zaten değil mi?

 • İsim: Murat YALÇINKAYA
 • Tel: 0-541-665-70-00

Birlikte yapacağımız işin ne olduğunu ise yukarda sizler için anlattım. Farklı bir sayfada ise biraz daha detaylı yapacağımız iş modelinden bahsettim. Bence para kazanmaktan ziyade zengin olmak istiyorsanız bu işi kaçırmayın derim.

Bilecik Ek İş Kurarak Ayda En Az 10 Bin TL Kazanmak İster Misiniz?

Bilecikli hemşerilerimiz, sizlerin aile bütçesine katkıda bulunmak için Bozüyük ilçemizde bir ofis açtık. Açmış olduğumuz bu ofis ile ister bay olun ister ev hanımı olun sadece 1.000 USD ile kendi işinizin olmasına vesile oluyoruz. Bozüyük’ün ana caddesinde yer alan ofisimiz ile sizlere ayda en az 10 bin TL gelir elde etme iş imkanını sağlıyoruz. Şayet ailenize ciddi bir şekilde gelecek bırakmak istiyorsanız yaşınız her kaç olursa olsun bu fırsattan istifade edebilirsiniz. Sizlere kurmanızda yardımcı olacağım bu iş fırsatı ile,

 • İstediğiniz zaman çalışma olanağı.
 • Türkiye’nin her yerinde işinizi yürütebilme imkanı.
 • Profesyonel olarak bizlerden destek olanakları.
 • Ücretsiz olarak eğitimler.

sağlanacaktır. Bunun içinde ilk olarak tek yapmanız bu harika teklifi öğrenmek için eşiniz ile birlikte ofisimizi ziyaret etmenizdir. Bakın sizlerde göreceksiniz ki sadece 1.000 USD ile nasıl kendi işinizi nerede ise hiç bir risk faktörü olmadan kuruluyor göreceksiniz.

Size birlikte çalışmayı teklif edeceğimizi KROWTENS işimize ait tüm bilgileri yukarda bulabilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Songül dedi ki:

  Eskişehirde eve paketleme işi ariyorum

 2. Büşra dedi ki:

  İyi günler bozüyüklüyüm ama şırnakda ikamet ediyorum suanda gelip basvuru yapma imkanım yok rica etsem arayablirmisiniz 05458040696 oradan ev aldık burada kira veriyoruz 3 yıl anaokulunda calışdım yoğun iş temposuna alışkın olduğum için evde sıkılıyorum ek gelir sağlamak istiyorum