Hibe Kredi

Eskişehir Bilecik Bozüyük’te Kendi İşini Düşük Sermaye İle Kurabilirsin

Eskişehir, Bilecik ve Bozüyük ilçesinde ikametgah eden emekliler, öğrenciler, ev hanımları, kısaca tüm girişimciler… Size düşük sermaye ile kendi işinizi kurmanız için harika bir iş fikrimiz var. Bu iş fikrimiz her ne kadar da düşük sermaye ile kurulabilecek olsa da, kazanç bakımında emin olun ki sizi ekonomik özgürlüğün en üst seviyesine çıkaracak.

Eskişehir Bilecik Bozüyük’te Kendi İşini Düşük Sermaye İle Kurabilirsin

Eskişehir, Bilecik, Bozüyük yada Pazaryeri gibi çevre ilçelerimizde ikamet edip iş fırsatı arayışında olan girişimciler için ise bu projemizi de özellikle bire bir görüşerek birlikte oluşturuyoruz. Kendimin de şuan içinde bulunduğum bu iş fırsatının ne olduğunu ise merak ediyorsanız ana hatları ile birlikte ⇓ da görebilirsiniz.

Eskişehir, Bilecik, Bozüyük’te Düşük Sermaye İle Sizi İş Sahibi Yapıyoruz

Değerli Eskişehir, Bilecik ve Bozüyüklü hemşerilerim. Şuan bu içeriği okuduğunuz sitenin sahibi olan ben Murat YALÇINKAYA. Yaklaşık olarak 8 seneden bu yana internet sitem ile bir çok girişimciye iş fikirleri paylaşımında bulundum. Bir çok girişimci arkadaşımızda bu iş fikirleriyle kendi işlerini kurdular. Hazırlamış olduğum iş fikirlerine yönelik içerikleri sizlerle paylaşmadan öncede detaylı bir şekilde araştırma içinde bulundum. Bu araştırmalar sonrasında gerçekten fayda sağlayacaksa doğru bir şekilde paylaşım yaptım. Şuana kadar bu iş fikirleri içinde ise beni en çok cezbeden biraz sonra sizlere genel olarak anlatacağım iş fikri oldu. Bunun en büyük başlıca nedenleri ise şunlardır.

 1. Düşük sermaye ile herkesin rahatlıkla kendi işini kurabiliyor olması.
 2. Düşük sermayeye karşın yüksek kazançlar elde edebilmenize olanak sağlıyor olması.
 3. Güvenilir olması.
 4. İleri yönelik proje olması.
 5. Yapılabilir olması.
 6. Cazip olması.
 7. Vasıflı veya vasıfsız herkesin bu işi yapabiliyor olması.
 8. Sosyal aktivite imkanı sağlaması.
 9. Herhangi bir çalışma saat dilimine bağlı kalınmaması.
 10. İstediğimiz her yerde işimizi yapabiliyor olmamız.

Bu ve bunlar gibi daha bir çok neden.. Eğer sizin içinde biraz sonra anlatacağım iş fikri bu nedenler yeterli ise bence okumaya ve sonrasında videomu izlemeyi, son olarak ise benim ile kesinlikle irtibata geçmelisiniz!

Hayatımızı Sosyal Ve Ekonomik Olarak Değiştirecek Projenin Adı: Alışverişlio

Hayatımızı sadece ekonomik olarak değil, sosyal olarak da değiştirecek olan projenin adı Alışverişlio arkadaşlar. Peki alışverişlio nedir? Hadi ilk olarak bunu bir öğrenelim. Sonrasında ise bizim hayatımızı hem sosyal hem ise ekonomik anlamda nasıl değiştiriyor birlikte görelim.

Alışverişlio; Her gün alışveriş yapmış olduğumuz en seçkin 40 bin ve üzeri kurumsal ve yerel mağaza/market/kafeterya gibi işletmelerde kullanıcısına nakit iadeli indirim sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Ücretsiz olarak bizlere sunulan bu uygulama sadece indirimli nakit iadeli alışveriş imkanı sağlamakla da kalmamaktadır. Hali hazırda yer alan bu proje ile kendi işini kurmak isteyenlere de iş ortaklığı olanağı sağlamaktadır. Peki bunu nasıl sağlamaktadır? Sağladıktan sonra sizlere nasıl bir kazanç kapısı aralamaktadır?

1- Alışverişlio: 9 Farklı Kazanç Kapısı Sağlamaktadır

Alışverişlio; A-101, ŞOK, Köfteci Yusuf, Mc Donalds, Köfteci Yusuf, LCW, Mavi Jeans dahil aklınıza gelebilecek bir çok kurumsal ve yerel mağazalar ile iş ortaklığı kurmuş yeni nesil bir alışveriş uygulamasıdır. Bu uygulama tamamen ücretsiz olmaktadır. Ücretsiz bir şekilde anlaşma sağlanan tüm mağazalar ile benim ile irtibata geçerek nakit iadeli alışveriş yapabilmektesiniz. (Murat Yalçınkaya: 0-541-665-70-70)  Peki ne kadar indirim sizlere sağlamaktadır.

 • Market, Kafeterya, Restoran yada Teknoloji üzerine ⇒ %4
 • Giyim üzerine ⇒ %10

varan indirim sağlamaktadır.

Peki ben bu imkanı sizlere neden sağlıyorum?

İşte burada 1. kazanç imkanından bende alışverişlio iş ortağı olduğum için yararlanmaktayım. O kazan planın adı ise ”Müşteri Geliri” peki müşteri geliri nedir?

1- Müşteri Geliri:

Ücretsiz olarak müşteri edinmiş olduklarımızın harcamalarından elde etmiş olduğumuz gelir olmaktadır. Bu gelir ise şu şekildedir.

Müşterinin yapmış olduğu;

 1. Giyim harcamasından %3 gelir elde ederiz.
 2. Gıda harcamasından ise %1 gelir elde ederiz.

Yani;

Alışverişlio iş ortağı olduğumuz zaman ücretsiz olarak edindiğimiz müşterimiz;

 • Ortalama 5.000 TL harcamış olduğu gıda harcamasından 150 TL nakit iade alırken, size de 50 TL nakit para gelmektedir.
 • 5.000 TL giyim harcamasından 350 TL nakit iade gelirken, size de 150 TL nakit para gelmektedir.

Böylece, ücretsiz edinmiş olduğumuz sadece 1 müşterimizin aylık 10.000 TL harcamasından kendisi 500 TL kazanırken biz ise 200 TL para kazanmış olur.

Bu sayı zaman ile 100 kişi olursa bizim gelirimiz böylece 20.000 TL ulaşmış olur.

Onlar harcadıkça mutlu, bizler ise onlar harcadıkça mutluyuz. Çünkü her ikimizde para kazanıyoruz.

Alışverişlio iş ortağı olduğumuz zaman 1. gelir kapımız olan müşteri gelirinden bahsettik. Şimdi geldi alışverişlio iş ortağı olduğumuz zaman bize sağlamış olduğu 2. gelir kapısının ne olduğuna.

2- İş Ortağı Edinme Geliri:

Alışverişlio iş ortağı olduğumuz vakit bize sadece ücretsiz müşteri edinme ve onların harcamalarından gelir elde etme imkanı sağlanmakla kalınmamaktadır. Buna ilaveten ayrıca bir de alt bayilik olanağı da sağlanmaktadır. Böylece kendi iş ortaklıklarımızı da aynı sizin gibi ücretsiz müşteri edinmek isteyenlerle birlikte kurabilmekteyiz. Tabi bunun için önce yine alışverişlio iş ortağı olmamız gerekmektedir. 😊 Ama önce alışverişlio iş ortağı nasıl olacağımıza geçmeden size bu gelirden de bahsetmek istiyorum.

 • Lisans Satışı Geliri: Satmış olduğumuz bayiliklerden elde edilen gelir olmaktadır. İstediğimiz kadar bayilik satarak gelir elde edebiliriz. Satmış olduğumuz bayilik bedeline göre böylece gelir elde edebiliriz.
 • Alt Bayilik Geliri: Satmış olduğumuz bayiliklerin yine satmış oldukları alt bayiliklerinden de %20 varan gelir elde etmemize olanak sağlamaktadır.

İş ortağı edinme gelirimiz bizi belki kısa vadede olmasa da uzun vade de bize oldukça iyi gelirler elde ettirecek bir kazanç planı olmaktadır.

3- KOBİ İş Ortaklığı Geliri:

Alışverişlio KOBİ geliri de yine iş ortaklarına sağlanmış olan güzel bir ticari kazanç planı olmaktadır. Alışverişlio KOBİ gelirin ana mantığı ise şudur. Çevremizde daha önce alışverişlio iş ortağı olmayan KOBİ’lere sizin vazıhtanız ile irtibata geçerek, onlara yeni müşteriler edindirirken, size de anlaşmaya varmış olduğunuz işletmeye kâr payı ortağı olma olanağının sağlanmasıdır. KOBİ ile yapmış olduğunuz anlaşmaya göre de size aylık cirosuna göre aşağıdaki yer kazanç verilir.

 • %10 altında bir iskonta anlaşmanıza %0.5
 • %11 ve üzeri olan yaptığınız anlaşmanıza %1

Bu kazanç planı gerçekten efsane niteliğinde. Düşünsenize arkadaşlar. Bir işletme var. O işletmenin hiç bir kurulum ve çalıştırma maliyetine karışmadan doğrudan kazanç planına ortak oluyorsunuz.

Sizde benim ile birlikte bu işin ortağı olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise videomu da izledikten sonra beni 0-541-665-70-00 telefon numaramdan aramanızdır.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Songül dedi ki:

  Eskişehirde eve paketleme işi ariyorum

 2. Büşra dedi ki:

  İyi günler bozüyüklüyüm ama şırnakda ikamet ediyorum suanda gelip basvuru yapma imkanım yok rica etsem arayablirmisiniz 05458040696 oradan ev aldık burada kira veriyoruz 3 yıl anaokulunda calışdım yoğun iş temposuna alışkın olduğum için evde sıkılıyorum ek gelir sağlamak istiyorum