Hibe Kredi

Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum, Başvuru Şartları Nedir?

Damla Su Bayiliği Almak İstiyorum, Başvuru Şartları Nedir?

Damla su, cam damacana ve %100 doğada çözülebilen doğal katkılı pet şişe ile 4 kaynağının her biri üstün lezzet kalitesi almış bir firmadır. Her firma gibi Damla su da müşteri potansiyelini geliştirmek için franchese sisteminde yer alır. Kendi müşteri ağını kurmak için oluşturmuş olduğu bayilik sistemi üzerinden de Türkiye genelinde bir çok noktada satış istasyonlarına sahiptir. Daha fazla kesime erişim sağlamak için de halen bayilik vermeye de devam etmektedir. Bayilik alacaklar için de çok fazla bir şart talebinde de bunmaz. Sizde düşük sermayeli bir iş kurmak istiyorsanız Damal su ile iş birliği yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı da firmanın iletişim bilgileriyle birlikte yazımızın devamında bula bilirsiniz.

Damla Su Bayiliği Alacakların Bilmesi Gereken Bilgiler

Su sağlıktır ilkesi ile yola çıkan damla su firması yapmış olduğu yatırımların meyvesini almaya başlamış gibi gözükmektedir. Rakip firmalarına istinaden geliştirmiş olduğu doğada tamamen çözülen pet şişe ve hemen hemen her ebatlarda yer alan cam damacanaları ile çıtayı bir hayli yükseltmiş gibi gözükmektedir. Sağlığına değer verenlerin kullandığı damacana su tüketicileri damla su tarafından piyasaya sürülen bu ürünleri mutlaka dikkate alacakları kanısındayız.

blank

Damla-su-bayiliği-alacakların-bilmesi-gereken-bilgiler

Su bayiliği almak istiyorum diyen girişimcilerinde ileri dönük yatırımlarının değer kazanmaları için bu şekil sağlığa odaklı fizibilite yatırımları yapan bir firma ile iş birliği içerisinde olmasının kazançlarının hiç ölmeyeceği anlamına gelmektedir. İster damla su franchising alın ister bayilik başvurusunda bulunun firma tarafından istenilen şartlar ve ihtiyaç duyacağınız yardımcı alet, edevatlar aşağıdaki gibidir.

Damla Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sadece insan sağlığına değer vermek ile yetinmeyen damla su, çevreye de değer veren firmalar arasında yerini almaktadır. Almış olduğu bu yönlü belgeler aidata bu vizyonunu kanıtlar niteliğindedir. OHSAS ve TSE-ISO belgelerine sahip firmanın su lezzet kalite sertifikaları da mevcuttur. Bu denli insan sağlığına değer veren bir firmanın bayisi olmak ayrıcalıktır diye düşünüyoruz. Nasıl bayisi olacağız diyorsanız da size bunun için iki tane yol göstere biliriz.

blank

Damla-su-bayilik-başvurusu-nasıl-yapılır

Bunlardan bir tanesi firmanın oluşturmuş olduğu bayilik başvuru formunu dolduraraktır. Cam damacana veya ilaveten fabrikalara, işletmelere veya market yada bakkaliye gibi esnaflarımızın bünyesinde yer alan ticarethanelere ürün satmak isteyen girişimcilerimiz damla su bayilik başvurusunu http://www.damlasu.com.tr/tr/iletisim-formu/ yer alan form üzerinden sağlayabilirler.  Bu form haricinde bayilik başvurusun için ikinci izleyeceğiz yol ise firmanın iletişim merkezi ile irtibata geçmektedir. Bunu da aşağıdaki numaralar üzerinden sağlaya bilirsiniz.

  • 0850-201-30-35 numaralardan veya
  • iletisimmerkezi@damlasu.com.tr adreslerinden ön başvurularını sağlayabilirler.

Her iki şekilde de yapacağınız bayilik başvurularında, firma sizlere gerekli olan aşağıdaki şartları talep edecektir.

Damla Su Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Hangi markanın su bayiliğini alırsanız alın mutlaka ihtiyaç duyacağınız bazı yardımcı aletler bulunmaktadır. İhtiyaç duyacağınız yardımcı aletlerin kalitesi müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Öyledir ki su bayileri sadece su üzerine ürün satmak ile kalmayıp tüketiciye hizmette pazarlamaktadır.

blank

Su-bayiliği-kurulumda-nelere-ihtiyaç-duyacaksınız-2

Bayiliğini almış olduğunuz su firmanızı ne kadar kaliteli ve prestijli olursa olsun siz şayet müşteriye ürünü geç teslim ederseniz pazarınızı çok kısa sürede kaybedersiniz! Bu neden dolayıdır ki dağıtım aracınız ve personeliniz mutlaka kaliteli ve kalifiye olması gerekmektedir! Gelelim şimdi su bayisi olmak için nelere ihtiyaç duyacağınıza. Az önce bazı tüyoları aslında verdik 🙂 Genel olarak ihtiyaç duyacağınız araçların başında su dağıtım aracı gelmektedir. Kapalı kasa ve mümkünse modelli bir araç her firmanın istediği ilk şarttır. Araç temininden sonra dükkan veya depo tarzı rutubet ve kokusuz bir kapalı alan istenilmektedir. Taşımalı sistem ile ürün pazarlayacağınız için bu alanın muhiti çok da önemli değil, dolayısı ile dükkan kiranız da bir hayli düşük olacaktır, en azından ana cadde veya işlek mekanlara nazaran.

blank

Su-bayiliği-kurulumda-nelere-ihtiyaç-duyacaksınız

Daha sonra sabit hatlı bir telefon ve İnternet bağlantısına sahip bir bilgisayarda ihtiyaç duyulacak aletler arasında yer almaktadır. Bu demir baş, araç ve alet edevatlarına temininden sonra su dağıtımı için tercihen çevreyi bilen ehliyetli bay personel ve siparişleri alacak da tercihen bayan bir personel gerek duyulmaktadır. Dağıtımı veya siparişleri ben alırım diyorsanız personel bakımından tasarruf sağlamış olursunuz 😉 Ayrıca, kuracağınız su bayiliğini Devlet, KOSGEB üzerinden de destek sağladığını bilmesiniz. Sektöre sağlamış olduğu NACE kodu ise şudur.

  • 47.25.03 – Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda içme suyu perakende ticareti. Şişelenmiş veya damacanaya konulmuş olanlar dahil, şebeke suyu hariç.

Bu destek NACE kodu üzerinden nasıl KOSGEB’den hibe nasıl alırız diyorsanız da, 5 Adımda KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır? sayfamıza ziyarette bulunmanız yeterlidir.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
  1. Tuncay erbek dedi ki:

    Merhabalar nasılsın ben Tuncay erbek Üsküdar acıbadem mah İstanbul Anadolu bölgesi olan Su bayisi açmak istiyorum şuanda o bölgede motor kuryelik yapıyorum şartlarınız nelerdir bayilik için teşekkürler

  2. Ahmet KITIR dedi ki:

    Merhabalar ben tekirdag ergene velimese oduruyorum yeni gelisen fabrika sanayisi var botansiyeli büyük bir yer bayi ala bilirmiyim sartlari ve bana damacana basi ne kaar kazndirir