Hibe Kredi

Çiğköftem Bayilik Alma Şartları Nedir? Kimlere Veriliyor?

Bugün sizler için bizzat çiğköftem bayilik almayı araştırdım. Bunun içinde bölge müdürü ile bire bir görüşme yaptım. Yaptığım bu görüşmede çiğköftem bayilik alma şartlarının neler olduğunu sordum. Sağ olsun bölge müdürü Murat bey bana tek tek tüm çiğköftem bayilik alma şartlarını anlattı. Yapmış olduğum bu görüşmede kendisine çiğköftem bayilik almak için en çok merak edilen soruları da ayrıca sordum. Peki sormuş olduğum bu sorular neydi?

Çiğköftem Bayilik Alma Şartları Nedir? Kimlere Veriliyor?

Öncelikli olarak çiğköftem bayilik almak için benim en az ne kadar sermayem olması gerektiğiydi. Sonrasında ise bayilik almak için kaç m2 bir dükkan tutmam gerektiğini sordum. Son olarak ise tutacağım bu dükkanın pozisyonu ne olacaktı. Tabi kendisine sormadan da Murat bey bana şu bilgileri de verdi.. Bizim aileye katıldığınız zaman franchise yada marka bedeli ödüyor muyum? Yeni katılan iş ortaklarına sağladıkları desteklerin neler olduğu. Tüm bu merak edilenleri sizde öğrenmek istiyorsanız, içeriğimizi lütfen sonuna kadar okuyunuz. Böylece sadece Türkiye’de değil, Avrupa da en çok şubesi olan gerçekten çiğköfte bayiliği almak için çok kaliteli bir aileyi tanımış olacaksınız.

Çiğköftem Bayilik Veriyor Mu?

Son dönemlerde reklamlarını sıklıkla gördüğünüzü biliyoruz. Bu nedenle bizlerde çiğköftem bayilik veriyor mu? İlk olarak girişimcilerimiz için bunları yanıtlamak istedik. Sonrasında ise çiğköftem bayilik almak için ne kadar bir bütçeye sahip olmanız gerektiğini sizlerle bölge müdürü ile yaptığımız görüşme sonucunda paylaştık. Devamında ise nasıl başvuru yapacağınızı ve başvuru için şartların neler olduğuna değindik. Ama ilk olarak çiğköftem bayilik veriyor mu? Bunu yanıtlayım. Evet arkadaşlar, çiğköftem bayilik veriyor. Sizi mutlu edecek olan bu soruyu cevapladıktan sonra gelin isterseniz bir de çiğköftem bayilik almak isteyenler için bu firmayı bir yakından tanıyalım.

Bu tanıtıma başlamadan önce çiğköftem markasının Avrupa’nın en büyük çiğköfte zinciri olduğunu söylemek istiyorum. Firma 1993 yılında gıda sektörüne girmiştir. Bugüne kadar başarılı bir şekilde gelmiştir. Şuan Türkiye’nin en büyük fastfood zincirlerinden biridir. Firma kendine has yöntemlerle ülkemizin en çok beğenen çiğköftesini ayrı bir lezzet katarak sevenleriyle buluşturmuştur. Sadece kendine has çiğköfte lezzetini oluşturmakla da kalmayıp harika bir sunumla birleştirerek de marka değerini en yukarılara taşımıştır. Böylece sadece yurt içinde değil yurt dışında da yüzlerce bayilik ağı oluşturmuştur. Şuan yurt dışında en çok bayisi olan bir marka halinde böylece gelmiştir. Firma sadece vizyonu gereği kendi menfaatlerini düşünmekle kalmayıp yatırımcıları için de harika fırsatlar tanımaktadır. Bunların en başında ise çok düşük maliyetler ile bayilik vermesi, yönetim ve denetimin kolay olması, elde edilecek cirodan herhangi bir pay almaması gibi olanaklar gelmektedir. Bu vizyonla sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız çiğköftem %100 kazanç imkanıyla ailenize katılmayı davet etmektedir. Peki, çiğköftem bayisi olmak isteyenler için bu maliyet ne kadar?

Çiğköftem Bayilik (Franchise) Ücreti Ne Kadar? Kaç Para Maliyetini Hesapladık

Şimdi gelelim asıl konuya. Çiğköftem bayilik alma ücreti ne kadar? Kaç para franchise almanız için gerekiyor? Bu sorunun cevabını kesinlikle çiğköftem resmi internet sayfasında bulamazsınız. Bunun bana kalırsa en büyük nedeni ise malum ülkemizde sürekli maliyetlerin arması. Bundan dolayı firma yetkilerini de kesinlikle kınayamıyorum. Bakın bu nedenden ötürü bende tarih yazıyorum 11.02.2022 tarihinde sizler için bu maliyeti öğrenmek için firma ile irtibata girdim. Yapmış olduğum görüşme ile bizzat bölge müdürünün ağzından çiğköftem bayiliği olmak için gerekli olan maliyeti de öğrendim. Ha, bu tarihten sonra bu maliyet hesaplaması 3 yada 5 artar ama kesinlikle ben düşmeyeceği kanısındayım onu da baştan söyleyeyim. Hadi şimdi lafı fazla uzatmadan gelelim çiğköftem bayilik alma maliyetinin ne kadar olduğuna?

 • Diğer markalar ait çiğköfte bayiliklerinin şartları neler olduğunu bu bağlantıdan öğrene bilirsiniz.

Arkadaşlar yukarda yazdığım tarih itibarı ile çiğköftem bayisi olmak için en düşük cebinizde bir 67.000 TL para olması gerekiyor. Peki bu miktarda bir sermayeniz olursa, çiğköftem size ne gibi olanaklar sağlıyor. İşte görüşmemde aldığım notlar.

 1. Bir hafta boyunca size ve personelinize ücretsiz olarak eğitim desteği veriyor.
 2. Sizden kesinlikle marka bedeli talep etmiyor. Yani franchise bedeli yok!
 3. Bir defaya mahsus 150 kg yakın bedava çiğköfte veriyor.
 4. Paketleme tezgahı, 4 kişilik masa sandalyenizi de veriyor.
 5. Tanıtım için destek sağlıyor.

Bunun harici olarak tutacağınız iş yerinizin boya işleri size ait. Ayrıca ihtiyaç duyursanız derin dondurucuyu da siz almanız gerekmektesiniz. Çiğköftem bayilik almak için vereceği bu imkanlarla vermiş olduğum tarih itibarı ile size böylece 10.000 TL bir geri dönüş imkanı sağlamış oluyor. Tutacağınız özelliklerine gelirsek. Firma kesinlikle bayilik alacak olan girişimcilerden ana cadde üzerinde bir dükkan olmasını talep ediyor. Dükkanın da ebadı en az 15 ila 20 m2 olması gerekmektedir. Peki bu şartları kabul ediyorsanız nasıl çiğköftem bayisi olabilirsiniz.

Çiğköftem İletişim Numarası Ne? (Doğrudan Whatsapp Telefon Numarası)

Çiğköftem bayii başvurusu yapmak için bir kaç yol vardır. Bunlardan bir tanesi sitenin internet sayfası üzerinden forum doldurmaktır. Bit diğeri ise çok daha hızlı yöntem olan iletişim numarası üzerinden irtibata geçilmesi tir. Ben çiğköftem bayilik başvurusu için bilgi almak için ise ilk olarak whatsapp numarası üzerinden irtibat kurdum. Whatsapp üzerinden kurmuş olduğum irtibat sonrasında ise bana bölge müdürü Murat bey iletişime geçti. Ben etik olmadığı için sizlere Murat beyin cep telefon numarasını vermeyi uygun görmüyorum. Murat beyin cep telefon numarasını vermememin bir diğer nedeni ise; her bölgeye farklı bir müdürün bakıyor olmasıdır. Bu nedenle değerli arkadaşlar çiğköftem bayilik başvuru yapmak için ilk olarak +090 850 550 93 93 telefon numarası ile irtibata geçin. İrtibata geçtiğiniz zaman ise müşteri departmanındaki görevli sizden şu bilgileri isteyecek.

 1. İsim soyisim
 2. İletişim numarası
 3. Mail adresi
 4. Bayilik düşündüğünüz il/ilçe
 5. Yurt dışı ise eyalet
 6. Bizi nereden buldunuz

Tüm bu bilgileri verdikten sonra sizi mesai saatleri içinde arayacaklardır. Gerçi beni bölge müdürü saat 8:20 gibi aradı 🙂

Çiğköftem Bayilik Alanların Yorumları Burada

Bizler her konuda yorumlara çok değer veriyoruz. Bu nedenle de mutlaka sayfamızda bir yorum bölümü oluşturuyoruz. Sizler de daha önce çiğköftem bayilik aldıysanız lütfen çok kıymetli yorumlarınızı bizden esirgemeyin. Bunun yanı sıra bizlere çiğköftem bayilik alma hakkında sorularınızı da yorumlar bölümünde hiç çekinmeden iletebilirsiniz. Yapacağınız yorumlarda sadece çiğköftem bayilik alma için sorular sormak da zorunda değilsiniz. Harici olarak devletimizin bayilik alacaklara sağladığı imkanların neler olduğunu da bizlere danışabilirsiniz.

Hele bir de kadın girişimci iseniz emin olun sermaye ihtiyaçlarınız için devletimiz Halkbank aracılığı ile sizlere faizsiz krediler dahi sağlamaktadır. Tüm bunları ücretsiz olarak sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktan emin olun çok mutlu olmaktayız.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.