Hibe Kredi

Hiç Bir Bankalar Kredi Vermiyor! Neden? Ne Yapmalıyım? Çözüm Burada

Maaş aldığınız banka dahi size kredi vermiyor mu? Çok acil paraya ihtiyacınız var ama bulamıyor musunuz? Bunun içinde ne yapmalıyım diyorsanız, öncelikli olarak bankalar neden size kredi vermez bir bu sorunu birlikte bulmamız lazım. Sonrasında ise bu sorunu en hızlı şekilde nasıl çözeriz buna değinmek gerekiyor. Bu analizi ve çözümü uygulamamız durumunda bankalardan böylece çok rahat bir şekilde kredi kullanabileceksiniz. Bankalar haricinde kredi bulmak istiyorsanız…

Hiç Bir Bankalar Kredi Vermiyor! Neden? Ne Yapmalıyım? Çözüm Burada

Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Adana ve Antalya gibi büyükşehirlerde ikametgah edenlere çok hızlı nakit para bulacak 4 farklı yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntemlerle 12 ay kadar elden geri ödemeli 30.000 TL kadar nakit ihtiyaçlarınızı karşılatacağız. Kısacası.. Bankalar kredi çıkarmıyor diye hiç üzülmeyin.. Bize gelin…

Maaş Aldığım Dahil Hiç Bir Bankalar Kredi Vermiyor. İşte Nedenleriyle Çözümleri

Akbank, Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası veya Halkbank, Vakıfbank ve T.C. Ziraat bankası maaş müşterisi dahi olsanız bu kesin onaylı kredi alabileceğiniz anlamına gelmez. Hatta siz maaş müşterisi olduğunuz halde ihtiyaç kredi alamazken herhangi biri kolaylıkla o bankadan finansal ihtiyacını giderebilir. Bunun en büyük nedeni nedir derseniz. Çözüm yollarıyla birlikte o sebepler.

Nedenler:

 1. Findeks KKB notunuzun düşük olması.
 2. Kredi kullanım üst limitine takılıyor olmanız.

Çözüm:

 • Kredi notunuz düşük olduğundan ötürü kredi çekemiyorsanız, 3 ay içinde puanınızı yükseltebilirsiniz. Bunu yapmak için ise şunları yapmanız gerekir.
  1. Herhangi bir bankadan kredi kartınız olsun. Kredi puanından dolayı da eğer kredi kartı alamıyorsanız ”Bloke Teminatlı” olarak kredi kartı alabilirsiniz. Bunun nasıl olacağını ⇒ Teminat Blokeli Kredi Kartı Kara Listede Olanlara Kesin Çözüm! sayfamda anlattım.
  2. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatları verin.
  3. Kredi kartınızla internet dahil her türlü geçerli yerlerde aktif olarak kullanın.
  4. Nakit avans çekin.
  5. Tüm bu yaptığınız harcamaları tam gününde ödeyin.
 • Kredi kullanım üst limitine takıldıysanız, çekeceğiniz diğer kredinin ödemesini karşılayacak bir geliri beyan etmeniz yeterli olacaktır. Bu varsa kira geliriniz, aile fertlerinin maaş bordroları olabilir.

Maaş aldığınız banka dahil size kredi vermiyorsa bunun sorunları ve çözümleri bunlardır. Başka bir nedeni olmaz ama başka çözümleri vardır. Bu çözümlerden bir tanesi de ”Banka Kredi Sicil Affı Yasası” kanundan yararlanmanızdır.

Yasal mevzuatlar kapsamında bankalardan kredi alamayanlar için bu süreç en az 1 en fazla 6 ay kadar sürebilmektedir. Bu sürece gireceklerin hali ile düşük faizli kredi veren bankaları tercih etmelerini bizler tavsiye ederiz.

Temmuz 2023 ayı en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bu banka hangisi derseniz;

QNB Finansbank 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.57

Bu süreci uzun buluyorsanız başka hangi nakit para bulma yöntemlerine başvuru yapmanız tavsiye edilir?

1- Kefille Kredi Başvurusunda Bulunabilirsiniz

Bankaların size kredi vermemesinin en başlıca nedeni geri ödemesini yapamayacağınız kaygısıdır. Yoksa neden para satarak para kazanan bankalar kredi vermek istemesin ki? Bu kaygıyı bertaraf etmek için ise sizlere bir seçenek daha sunar. Bu seçeneğin ismi ise kefille kredi başvurusunda bulunulmasıdır. Böylece ortada bankalarca geri ödeme endişesi ortadan kalkar. Kredi başvurunuz da çok kısa sürede onay alır. Peki kefille kredi başvurusu nasıl yapılır? Kefilde olması gereken şartlar nelerdir?

Kefilde Olması Gereken Şartlar:

 • Düzenli bir gelire sahip olması gerekir.
 • Findeks KKB notu 1500 puandan az olmaması gerekir.
 • Çekilecek olan kredinin aylık taksitinin %50 üstü gelire sahip olmanız aranır. (Varsa ödemesi devam kredi taksitleri çekilecek olan kredinin aylık ödemesinin üzerine eklenerek hesaplanır.
  • Örneğin: Çekilecek olan kredinin aylık taksit ödemesi 2.000 TL. Sizin de ödemesi devam eden krediniz var. Onun taksit ödemesi de 3.000 TL. Aylık hane geliriniz bu iki kredinin taksit ödemesinin iki katı olması gerekir. Yani 3.000 TL + 2.000 TL = 5.000 TL eder. Sizin geliriniz ise 5.000 TL * 2 = 10.000 TL olması gerekir.
 • Kefil olacak kişinin eşinin gönül rızası kredi sözleşmesine imzalı olarak atılması gerekir.

Başvuru Nasıl Yapılır:

Kredi başvurusunda bulunacak olan bankaya şahsen giderek bireysel müşteriler departmanına müracaat eder. Kredi başvurusu için talep edilen evraklar olan;

 • Gelir belgesi.
 • İkametgah belgesi.
 • Nüfus cüzdan fotokopisi

teslim edilir. Kredi başvuru sözleşme hazırlanır. Kefil olacak kişi bu başvuru sonrasında eşi ile birlikte ilgili bankaya gider. Kefil de aynı şekilde kredi başvurusunda bulunandaki belgeleri taktim eder. Eşi ile birlikte kredi sözleşmesini imzalar. Kredi başvurusu genel müdürlüğe servis edilir. Onay alması halinde kredi başvuru sahibinin hesabına geçer.

2- BOSCH Arçelik Evkur Gibi Mağazalar Nakit İhtiyacınıza Çözüm Olabilir!

Evet yanlış duymadınız, BOCH, Arçelik, Evkur yada Vestel gibi mağazalar nakit para ihtiyacınıza çözüm olabilir. Bu anlatacağım yöntemle emin olun bir çok kişi 12 ay elden ödemeli nakit para ihtiyaçlarını tedarik etti. Onlarca defa bu yöntemle acil nakit para ihtiyacını gideren tanıdığım oldu. Hatta Eskişehir de bir arkadaşım belli bir komisyon karşılığında anlaşmış olduğu mağazalar üzerinden acil para ihtiyacı olanların işlemlerini kendisi sağlamaktadır. Peki, BOSCH, Arçelik, Evkur yada Vestel gibi mağazalardan sizler nasıl nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz?

 1. İsmini saydığımız yada varsa yakın tanıdığınız beyaz eşya mağazalarına gidin.
 2. Beyaz eşya paketi satın almak istediğinizi, ödemesinin de elden taksitle yapacağınızı beyan edin.
 3. Findeks KKB notunuzu mağaza müdürü sorgulama yapacaktır. Puan sorgulamasına takılmazsanız ürününüzü satın anında alabilirsiniz.
 4. Kredi puan sorgulamasına takılırsanız da siz den daha önce alışveriş yapan bir kefil isteyecektir. Kefili getirdiğiniz taktirde yine ürünlerinizi anında satın alabilirsiniz.
 5. Satın aldığınız ürünlere hiç dokunmayın. Hatta mağazada belli bir süre kalacağını söyleyin.
 6. Ürünlerin resimlerini çekin. Özelliklerini isteyin.
 7. Son olarak resmini çekmiş olduğunuz ürünleri 2.el internet sitelerinde (Letgo, gittigidiyor vb.) %10 daha aşağı fiyata satışa çıkarın.

Bu şekilde çok kısa sürede ürünler satılacak ve taksitli aldığınız ürünler nakit paraya dönecektir. Şuan en ucuz BOSCH beyaz eşya sesi 45.000 TL ile 60.000 TL aralığındadır. Bunu sizler de https://www.akakce.com/beyaz-esya-seti/bosch.html bu bağlantıda görebilirsiniz. Hadi diyelim ki 50.000 TL aldınız. Aldığınız ürünleri de %10 daha ucuza sattınız. Bu şekilde olunca; 50.000 * %10 = 45.000 TL ürünü pazarlamış olursunuz. Emin olun bankalardan kredi çekseniz daha fazla faiz + sigorta ve işlem ücreti ödersiniz. Ve dediğim gibi İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Adana gibi büyükşehirlerde senetle kredi veren bir çok firma bu şekilde çalışmaktadır!

3- Faturalı Herhangi Hat Acil Para Sorunuzu Çözebilir

Faturalı hatlara kredi veriyoruz diye sizlerde eminim ki bir çok firmanın reklamını görmüşsünüzdür. Çoğunlukla bankalar kredi vermiyor diyenlerin başvurduğu bir para bulma yöntemidir. Sizler de bankalardan kredi alamıyorsanız bu yöntemle acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için arana tek şart ise en az 6 ay boyunca cep telefonu faturanızı düzenli bir şekilde ödemenizdir. En az 6 ay boyunca cep telefonu faturanızı düzenli bir şekilde ödemeniz durumunda ise 12 ay geri ödemeli olarak 5.000 TL ile 25.000 TL arasında nakit para ihtiyacınızı karşılama şansını yakalayabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

 1. Abonesi olduğunuz şebekenin bayisine gidiniz.
 2. Oradaki görevliye hat puanınızı sorunuz.
 3. Puanınıza karşılık gelen cihazları mağazadan belirleyin.
 4. Satımı kolay olacak cep telefonu yada tablet alımını faturanıza taksitli olarak yansıtılacak şekilde satın alınır.
 5. Satın aldığını ürünü hiç kutusundan açmadan Letgo, Gittigidiyor gibi 2.el internet sitelerinden biraz daha uygun fiyata satışa çıkarınız.

Bu şekilde de en az 5.000 TL en fazla 40.000 TL kadar acil nakit para ihtiyacınızı karşılamış olabilirsiniz.

Not: Bankalar kredi vermiyor ne yapmalıyım diyenlerin %90 gibi büyük kesimi bu sayfada bahsetmiş olduğum yöntemlerle acil para ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Acil para bulmak için bahsetmiş olduğum 2. ve 3. yöntem için ise bir çok danışmanlık firması faaliyet göstermektedir. Yasal sorumluluk almamak için bir bu firmaların hiç birinin adreslerini ve iletişim numaralarını makale içeriğinde yer vermiyoruz. Ama sizler taleplerinizi yorumlarda arzu ederseniz bu firmalara iletmek için bırakabilirsiniz. Gün içinde bu işlemleri sizin yerinize yapacak bu firmalarla böylece kontak kurabilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 5 Ortalama: 3.4]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 33 YORUM
 1. Nurhayat dedi ki:

  Merhaba admin tarık reis isimli kredi verdigini idda eden sahıs var onun hakkında hiç yorum yoktu ilk yorumu ben yapmış olayım. O adam tam bı şerefsiz çıplak resminiz karşılığında size para göndereceğini söylüyor. Bunları adliyeye bildireceğimi soyledigimdeyse korkudan deliye döndü. İnsanların zor durumlarından faydalanmak bu kadar kolay olamaz! Lütfen herkes görsün ve o kullanıcıyı engelleyin

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Tarik tarafından yapılan yorum çöp kutusuna taşındı. Geri bildirim için çok teşekkür ederim Nurhayat hanım. İnsanlara yardımcı olmak için mesajlarını onaylıyorum. Ama aralarında böyle şerefsizler çıkıyor ne yazık ki. Elimizde olmayan nedenler, çok özür dilerim. (İletişim de numara var, doğru kişiyi kaldırmadığımı düşünüyorsanız, bana whatsapp dan uyarın lütfen.

 2. Ahmet Ali dedi ki:

  Merhaba! Böbreğimi aile sorunumu halletmek için verdim ve bugün çok zenginim. Böbreğimi Altı Yüz Bin ABD Dolarına sattım. Böbreğinizden birini vermekle ilgileniyorsanız, lütfen bu whatsapp numarasından onlarla iletişime geçin: +12136028454

1 3 4 5