KOSGEB Kredi

Bankadan İcralık Evraksız Satılık 2. El Traktörler (İhale Adresleri)


Bankadan İcralık Evraksız Satılık 2. El Traktörler (İhale Adresleri)

Bolu da Kastamonu hatta Kars ilimizde dahi bankadan icralık bir çok traktör ihalesi düzenlemektedir. Çok ucuza uygun fiyata traktör alacak olan köylülere böylelikle mükemmel bir fırsat yaratılmaktadır. Sizler de en çok tercih edilen traktör markalarının 2.ellerine sahip olmak istiyorsanız bu ihalelere katılım göstere bilirsiniz. Nasıl, başvuru yapacağınızı da sizlere bizzat kendim üye/kayıt olarak gösterdiğimi belirtmek isterim. Tabi bankadan icralık satılık traktörlere de sadece bu sayfada yer vermedik. Bununla birlikte Konya, Çukurova gibi geniş havzalara sahip illerimizde köylüden evraksız olarak satılık 2. el traktör ilanlarını da olanak sağladık. Böylelikle ister traktör almak için bankaların icralık İnternet sitelerini tercih edebilirsiniz. İsterseniz de direk köylüden evraksız bir şekilde traktör satın alabilirsiniz.

Bankalardan İcralık Traktör Listesi (Ziraat, HALKBANK, Vakıfbank)

Bankalar icralık olarak ev ve araç satış ilaheleri düzenlemektedir. Bu bankaların içerisinde devlete ait bankalar listesinde yer verdiğim Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank ta yer almaktadır. Özel bankaların da düzenlemiş oldukları icra kanalları ile el koydukları ihaleler tüm halka açıktır. Dolayısıyla cebinde parası olan herkes bu ihalelere katımım göstere bilir. Katılım göstere bilmesi içinde illa ihalelin düzenleneceği il yada ilçeye gitmesi icap etmez. Çünkü, bankalar icralık araç ihalelerini İnternet üzerinden düzenlemektedir. İcralık İnternet satış üzerine giriş yaparak hiç bir ücret ödemeden satılık icralık traktör var mı? Şayet var ise de hangi model ve markadan oluştuğunu göre bilirsiniz.

Bankalardan İcralık Traktör Listesi Ziraat HALKBANK Vakıfbank

Şimdi, sizlere ilk olarak tüm bankaların icralık olarak satışa koydukları bütün marka ve modellere ait 2. el araç ihale adreslerini paylaşmak istiyorum. Sonrasında ise şayet satış listesinde icralık traktör mevcut ise nasıl ihaleye katılım göstererek fiyat teklifinde buluna bileceğinize değineceğiz.

Sizlere bütün icralık araç satışı yapan bankaların adreslerini paylaştım. Bu paylaşmış olduğum bağlantıların bir kısmında doğrudan icralık araç satış listesine erişim sağlaya bilirsiniz. Bir kısmında ise resimde de göstermiş olduğum şekilde, kategori seçiminin de ‘Traktör’ olarak seçmeniz gerekebilir.

Bankalardan-İcralık-Traktör-Adresleri

Kategori listesinde traktör yok ise, muhtemelen icralık olarak satışta yer alan traktör yoktur. Ya da banka ipotek teminatı olarak traktör kabul etmiyordur. Peki, ola ki bankalardan icralık olarak satışta traktör buldunuz. Bunun içinde alım ihalesine girmek istiyorsunuz. Ne yapmanız gerekiyor?

Bankalardan Nasıl İcralık Traktör Alınır?

Bankalar kullandırmış olduğu kredinin borcunun ödenmemesi durumunda bazı yaptırımlarda buluna bilir. Bu yaptırımlar ilk taksit ödenmediği zaman ikinci taksite ilave faizli olarak ödeme planının oluşturulması. İkinci taksit ödenmesi durumunda ihtar ve üçüncü taksit ödenmediği zaman ise icra kanallarına başvuru yapar. Böylelikle ipotek teminatlı olarak vermiş olduğu kredinin ana parasını satışını yaptığı ev/arsa/araç tan çıkartır. Ziraat Bankası Satılık 2. El İcralık Araç Satış İhalesi sayfamda Türkiye’nin en çok icralık arsa/tarla sayfamda bu bahsetmiş olduğum ilanları sizler de görebilirsiniz. Satışa çıkarmış olduğu tüm bu icralıkları cebinde satın alacak olan parası olan bütün herkeste katılım gösterebilir. Nasıl göstereceği ise bankalara göre az da olsa değişiklik göstere bilmektedir. Ama, genel olarak izledikleri satış politikası şu şekildedir.

 1. İlk olarak bankanın icralık araç satış İnternet sitesine kayıt olmanız gerekir.
 2. Sonra ihaleye girmek istediğiniz aracı bulmanız gerekmektedir.
 3. Bulmuş olduğunuz traktöre ait ilan numarasının ve teminat bedelini bir yere not alınız.
 4. Sonrasında araca ait ilan numarasına ait teminat bedelini ihaleyi düzenleyen bankanın herhangi şubesine yatırmanız.
 5. Teminat bedeli dekonta alındıktan sonra banka sizlere ihaleye katılabilmeniz için giriş şifresi verecektir.
 6. Şimdi yeniden icralık traktör sitesine giriş yapalım.
 7. Bu kez siste de SİSTEME GİRİŞ diyelim.

  Bankalardan-Nasıl-İcralık-Traktör-Alınır

 8. Siteme girdikten sonra ihaleye katılmak istediğimiz traktöre fiyat teklifinde bulunalım.

Şayet, teklif süresi bitene kadar bizim üzerimizde bir fiyat teklifinde bulunan olmazsa, traktörün geri kalan bedeli ödemek kaydı ile birlikte satın alabiliriz. Bankalardan Nasıl İcralık Traktör Alınır Kılavuzu da Ziraat bankası ihalelerine katılacaklar için çok detaylı bir anlatımı bulabilirsiniz.

Kastamonu Kars Konya Bolu Konya da İcralık Satılık Traktörler

Ülkemizde traktörlerin en çok bulunduğu iller Kastamonu, Kar ile Konya ve Bolu ilimizdir. Tabi, Adana ile Antalya ilimizde de bu listenin çokta uzağında değildir. Bu illerimizde traktörü işlerin çok fazla olması hali ile icralık olarak diğer illere göre daha fazla bir sayıya sahip olmasına sebep olur. Tabi icralık traktörler sadece bu saydığım iller de vardır diye de bir kanun yoktur. Sizler de göreceksiniz ki, biraz sonra paylaşacağım adreste Türkiye genelinde tüm illerde icralık satılan traktörler vardır. Bankalardan icralık olarak traktör bulamayanlara özellikle bu yöntemi önerdiğimi de belirtmek isterim. Peki, Tümosan, Massey, New Holland gibi dev markalarında yer aldığı bu icralık traktörleri nasıl göre bilirsiniz.

 • Bunun için tek yapmanız gereken, https://bit.ly/32AGZuT adresine giriş yapmanızdır. İlgili İnternet sayfasında bir çok ilimizde ihaleye çıkacak olan icralık traktörleri böylelikle göre bilirsiniz.

İnternet adresini paylaştığım siteye girdiğiniz vakit bir çok icralık traktörler gözükmektedir. Bu sitemiz de yalnız görmüş olduğunuz icralık traktörlere doğrudan fiyat teklifinde bulunamazsınız. Bunun sebebi ise şudur.

Bahsi geçen İnternet sitesi, sadece icralık olarak satışa çıkan traktörleri; fiyat, marka ve model ile hangi ilde olduğunu gösterir.

İhalenin nerede ve hangi adreste olduğunu öğrene bilmeniz için ise bağlantısını vermiş olduğumuz siteye kayıt olmalısınız. Kayıt olmak ücretsiz tir. Fakat ücretsiz kayıtla çok kısıtlı imkanlardan yararlanırsınız. Bu sebep ile olarak siteye kayıt olmalısınız. Sonrasından ise ücretli paketlerden size uygun olanlardan herhangi birini satın almanız gerekir.

Kayıt olabilmek için e-posta, şifre ve adınız soyadınız ile cep telefon numaranızı girmeniz yeterlidir. Kayıt olduktan sonra ise mutlaka hizmet paketlerinden bir tanesini almanız gerekir. Bunun sebebini bir defa daha hatırlatmam gerekir ise, sistem ücretli olduğundan dolayı ilaheye dahil tüm verileri görebilme imkanını yakalaya bilmeniz içindir. Paketlerin ücretlendirmeleri ne kadar diyorsanız? sizlere tüm paketlerin özellikleri ile birlikte fiyatlarını aşağıda paylaştım.

İCRALIK TRAKTÖR İLAN DETAYLARINI GÖRME PAKETLERİ (NORMAL)
30 GÜNLÜK 90 GÜNLÜK 180 GÜNLÜK 365 GÜNLÜK
99 TL 149 TL 249 TL 349 TL

TÜM PAKET ÖZELLİKLERİ

 • Bütün ihaleleri görebilirsiniz
 • İhale ücretini görebilirsiniz
 • İhalenin satış tarihini görebilirsiniz
 • İhalenin adreslerini göre bilirsiniz
 • İhalenin yapılacağı yeri görebilirsiniz
 • İhalenin resmi şartnamesiniz göre bilirsiniz.

 

İCRALIK TRAKTÖR İLAN DETAYLARINI GÖRME PAKETLERİ (GOLD)
90 GÜNLÜK 180 GÜNLÜK 365 GÜNLÜK
99 TL 149 TL 249 TL
 • Bütün ihaleleri görebilirsiniz
 • Tüm ihalelerin bedellerini göre bilirsiniz.
 • İhale satış tarihlerini göre bilirsiniz
 • İhale adreslerini öğrene bilirsiniz
 • İhalenin yapılacağı yeri öğrene bilirsiniz
 • İhaleye ait resimleri göre bilirsiniz
 • Resmi şartnamelerini göre bilirsiniz
 • 2. ihaleye kalanların bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz
 • Sitenin bünyesinde yer alan avukat ve uzmanlar ile çalışabilirsiniz.

Böylelikle icraya ait düzenleneceği yer ve saat dahil tüm bilgilere erişim sağlamış olacaksınız. Katılım yapmak için ise icrayı düzenleyecek adrese traktöre ait teminat bedelinin %20 miktarını yatırmanız gerekir. Sonra ihalenin saat geldiği vakit katılım sağlar, kazanmanız durumunda icradan 2. el traktörünüzü satın almış olursunuz. Katılım gösterecek şayet vaktiniz yok ise arzu ederseniz sitenin avukatları ve uzman bilir kişileri bu tüm işleri yerine getire bilmektedir. Sıklıkla merak edilen soruların yanıtlarını İcralık Traktör Almak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları Rehberi den öğrene bilirisiniz.

Köylüden Evraksız Satılık Traktörler (Acil İlanlar)

Traktörler çoğunlukla çiftçilik faaliyetlerinden kullanılmaktadır. İş makinası olarak çok az sayıda traktör kullanımı görebilirsiniz. Dolayasıyla traktör sahiplerinin %98 oranını köylüler oluşturur. Hayvancılık yapanda toprak altı ve üstü tarım yapanında vaz geçilmez makinasıdır. Çiftçinin bir nevi eli ayağı olan bu makineler belli bir süre sonra yetersiz kalır. Bunun en büyük nedeni ise traktörün eskimesinden ziyade ekili alanlarının çoğaltılmasıdır. Bu yüzden çiftçilerimiz traktörlerini 4 çeker ve daha güçlü bir hale getirmek için elindekini satışa çıkartır. Satışa çıkarmış oldukları traktörleri genelde çeşitli İnternet sitelerinde sunarlar.

Örnek: Sahibiden.com & Arabam.com gibi

Bunun haricinde bir de evraksız olarak kullanılan traktörler mevcuttur. Evraksız olarak köylerde bulunan traktörler ise çoğunlukla bahçe ve ufak alana sahip tarlaların ekilmesi için kullanılır. Evraksız ama ruhsatı olan böylece piyasa da bir çok traktör bulunur. Bu tür traktörlerin ilanlarını ise bizim sitemizin yorumlarında görebilirsiniz. Bunun haricinde ise özellikle facebook gibi sosyal sayfalarda bula bilirsiniz.

Örnek: https://bit.ly/3avby9q

Sosyal sayfalar da oluşturulan bu guruplarda sadece köylüden satılık traktörleri görmekle de kalmazsınız. Bunla beraber bir çok yine satılık 2.el tarımsal makineleri de bula bilirsiniz. Ben bu içeriği yazarken ilanlarda bir çok bu bahsetmiş olduğum evraksız ve tarımsal makineleri gördüm. Sizler de isterseniz yorumlarımız haricide bu tür sayfalarda yer alan evraksız 2.el traktörleri göre bilirsiniz.

Köylüden-Evraksız-Satılık-Traktörler

Şayet bulduğunuz ruhsatlı olması durumunda traktörünüz 5 yada en çok 7 yaşında ise bankalardan da kredi çekebilmektesiniz. Hatta Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları Hesaplama da yer alan imkanlarla da devlet faiz destekleri ile de sağlaya bilmektesiniz.

"Bankadan İcralık Evraksız Satılık 2. El Traktörler (İhale Adresleri)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Bankadan İcralık Evraksız Satılık 2. El Traktörler (İhale Adresleri)" - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKrediler.Com