Hibe Kredi

AVM’de Stant Açmak İsteyenlere 10 Değişik İş Fikri

AVM’de Stant Açmak İsteyenlere 10 Değişik İş Fikri

AVM’ler hız geçmeden çoğalmasından dolayı bir çok girişimci işlerini ileri yönelik olarak bu alanlara kurmayı tercih etmektedir. Özellik ile halkın yoğun olduğu veya araç trafiğinin işlek olan alanlara kurulan AVM (Alış veriş merkezleri) yoğun ilgi görmektedir. Yazın sıcağından, kışın soğunun dan etkilenmeden rahatlık ile alış veriş yapılma imkanı sunan AVM’ler, stand açmak isteyenlerin de iştahını kabartmaktadır. AVM’de ister bayilik alarak yapacağınız işler veya değişik iş fikrine sahip girişimcilerin kurmuş oldukları stantlar gerçekten ciddi karlar elde edilmesini sağlamaktadır. Peki AVM’de stant açmak veya bayilik alarak iş kurmak isteyenler ne gibi bir iş sektörü üzerine faaliyet göstermelidirler? Hangi işi kurarsanız kazanırsınız, işte sizlere yılların tecrübesi ile 10 değişik iş fikri.

1- AVM’de eğlence üzerine açılacak değişik iş fikirleri My Play!

avm de değişik iş fikirleriden my play

avm de değişik iş fikirleriden my play

Ticarette bir işi ilk yapanlar her zaman kaymağını yiyen kişiler olmuştur. Bizi takip edenler kazanmaya devam etmektedir. İşte sizlere son zamanların oldukça rağbet göreceğine inandığımız bir iş sektörü My play! Gerçek ile hayal dünyasını sizlere 360 derece görsellik imkanı sağlayan gözlük ile aktaran ve harekete duyarlı koltuğu ile o anı yaşatan uygulamanın bayiliği alanlar kesinlik ile çok karlı bir işe yatırım yapmış olacaklardır. Unutmayın insanlar AVM’lere alış verişin yanı sıra yemek yemeye ve hoşça bir vakit geçirmeye gelmektedir. Güzel zaman geçirmek isteyen her yaşta ki insanlara yönelik olarak kuracağınız My play uygulaması ile yüksek gelir elde etmeniz bizce mümkün. My play bayilik başvurusunun nasıl yapılacağını daha önce sitemiz de yayınlamıştık. İşletmenin sahipleri ile bizzat telefon ile görüşme olanağını bulduk. Gerçekten sizi aileye katmak için ellerinden gelen imkanları kullanıyorlar. Bu güzel ailenin parçası olun derim 🙂

avmde eğlence

avmde eğlence

2. Çocukların gözdesi AVM içinde tren yolculuğu

Tren yolculuğuna ne dersiniz! Yine Avm ‘de eğlence üzerine değişik iş fikri arayanlar için önerilerimiz arasında yer alan fikirlerden biri Avm içinde tren yolculuğu yaptırmaktadır. Hemen hemen her yaş kesiminden ilgi duyulan bu sektörde yer alarak kazanç elde edebilirsiniz. Tren yolculuğu ile ilgili videomuz burada yer almaktadır.

3- Alış verişe sıcak bir mola ” KAHVE DÜNYASI ”

kahve dünyası

kahve dünyası

Hani dedik ya insanlar AVM’lere alış verişe, yemeye, eğlenmeye birde içmeye giderler 🙂 İçecek üzerine açılacak olan ve oldukça rağbet gören sektör haline gelmiş kahve dünyası ve taze sıkılmış meyve suyu reyonları oldukça ilgi duyulmaktadır. İster bayilik alarak isterse kendi markanızı yaratarak alış veriş merkezlerine içecek üzerine bu tür stantlar açabilirsiniz. Değişik ebatlardaki bardaklar her kesimden tüketiciye hitap ettiği ettiği için günlük ciroları ve müşteri talebi oldukça fazladır. İçecek üzerine bir çok firma bayilik vermektedir. Bayilik veren firmaların hazır konseptlerinden yararlanarak işinizi beklemeden kurabilirsiniz. Demlik, Cezve, Bi çay, Sokak kahvecisi gibi bir çok içecek üzerine kurulmuş olan firmalar bayilik imkanı sunmaktadır.

4- Pide, Döner her zaman tutar!

Alış veriş merkezlerinde yiyecek üzerine bir çok firmayı ve markayı görebilirsiniz. AVM’nin bulunduğu konuma ve yoğunluğa göre yiyecek firmaların sayısı artmakta ve azalmaktadır. AVM de yiyecek üzerine kurulan hiç bir firmanın battığını veya zarar ettiğini ben duymadım, bu neden ile yapmış olduğunuz yatırımın kaybet ihtimali oldukça zayıftır. AVM de yemek üzerine bir girişimde bulunacak olanlara önerimiz halkın kültürünü çok iyi analiz etmenizdir. Kimi halk kırmızı eti severken kimi toplumda hamur işine rağbet göstermektedir. Ülkemizin bir çok kesimde yer alan AVM’leri gezme şansına sahip oldum. Bunların başlıcaları İstanbul, Ankara, Adana, Eskişehir, Muğla, Antalya da yer alan AVM’ler dir. Turizme sahip olan ve kültürel yemekler üzerine yatırım yapan firmalara olan talepler her zaman diğerlerine oran ile fazla idi. Birde ortak damak lezzetine hitap eden sektörler yer almaktadır. Bunların başında et veya tavuk döner + pide ve lahmacun gelmektedir. Bu sektörlerde bayilik veren firmalar ile irtibat kurmanızı öneririm, tabi AVM deki rakiplerinize göre! İş ve sektör seçimi nasıl olmalıdır hakkında sizler için daha önce bir makale yayımlamıştık.

5- Vitamin bar sağlıklı yaşamak isteyenlerin en çok talep ettiği stant!

Yılın her mevsiminde mevcut olan meyvelerin sularını pazarlayarak da güzel paralar kazana bilirsiniz. Üstelik Vitamin Bar adı kurulacak olan stantların sermayesi çok düşük miktarlardan oluşmaktadır. İster bayilik alıp ister ise kendi markanızı oluşturarak şayet yoksa her tür AVM de vitamin bar kurarak, mevsimine uygun meyve suyu sata bilirsiniz.

6- Çiğ köfte satanları hep tercih edilmektedir

Pratik atıştırmalıkları göz ardı etmeyin! özellik ile son yılların gözdesi çiğ köfte veya çeşitli sos seçenekleri ile oluşan mantı evleri yada çiğ börek aperatif olarak değerlendirilebilir! Vakti olmayanları hemen açlıklarını bastırmak için tercih ettikleri çiğ köfte stantları size düşük sermayeler ile AVM’de bir stant sahibi yapacaktır. Hele birde halkın damak tadına uygun bir çiğ köfte bayiliği alırsanız, para kazanmama gibi bir ihtimaliniz nerede ise sıfırdır.!

7- Değişiklik olsun diyorsanız masaj istasyonu kurmayı düşünün derim!

Belkide bir AVM ‘de görebileceğiniz en değişik iş fikri masaj istasyonlarının kurulmasıdır. Ben şahsen buna Eskişehir ESPARK ‘da şahit oldum. Hatta şahit olmak ile kalmayıp deneyim yaşamak adına 10 dakikalık bir masaj seansına da dahil oldum. Oldukça hoşuma gitti açıkçası. Hanımların alış verişlerini yapmalarını beklerken güzel ve rahatlayıcı vakit geçirmek isteyen bir çok bey olacaktır.! Hele birde masörlerimiz bayan ise, güzel paralar kazana bilirsiniz. Yaşamış olduğum bu deneyimi anlattığım içerimi https://www.kosgebkrediler.com/avm-masaj-merkezi-acmak-gercekten-cok-yaratici/ buradan sizlerde görebilirsiniz. Bu farklı iş fikrini bir değerlendirin derim.!

8- Cep telefonu aksesuar satış standı

Artık Türkiye ‘de cep telefonsuz kişi nerede ise yok. Bunu göz önünde bulundurarak alış veriş mağazalarında bu sektöre yönelik bir yatırım yapmanız hiçte fena olmayacaktır. Hele bir de kontur satışı ile hızlı şarj istasyonu da kura bilirseniz, değmeyin sizin keyfinize.! Kesinlik ile bu sektöre yönelik bir yatırım sizlere kazanç olarak geri dönecektir. Şayet bu iş fikrini düşünüyorsanız mutlaka 3 operatör içinde kontur yükleme haklarına sahip olmanızı öneririm.

9- Son zamanlarda waffle stantları çok gözde!

Uzun süredir aslında hayatımızda olan ama adı Waffle olarak gündeme gelen bu enfes tat kokusu ile müşterilerini kendilerine çekmektedir. Açıkçası ailem ile gittiğim de o harika kokusuna karşı duyamayan çocuğumuz sayesinde waffle stantların dan nerede ise hiç boş geçmiyoruz. Tabi waffle’nin yanında içilen içecekler de yatırımcısına güzel bir gelir elde etmesine imkan sağlamaktadır. Siz de bu iş fikrini bir düşünün derim. 😉

10- En son bomba AVM ‘de iş fikrimiz çocuklara eğlence parkı

Kendiniz den fedakarlık yapabilirsiniz, belki eşinizin de arzularından fedakarlık göstere bilirsiniz. Ama asla çocuğunuz dan fedakarlık yapamazsınız. Bunun bilincinde olan bir çok yatırımcı çocuklar için eğlence parklarını AVM içlerine kurmaktadır. Atari, çeşitli ufak istasyonlu oyunlar çocukların vazgeçilmez eğlencelerinden tir. Kartlı sistem ile 4 oyun 10 lira olduğu da düşünülürse bu işte çok para var derim.!

 

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.