Hibe Kredi

18 Bin TL’ye Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

18 Bin TL’ye Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Şanlıurfa yöresine ait olan çiğköfte, herkesin damak tadına hitap etmesi ile Türkiye’nin her bir iline hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Son zamanlar da en popüler bayilikleri veren çiğköfte alanıdır. Bu yüzden bulunduğumuz her semtte muhakkak bir veya en az iki tane çiğ köfte dükkanı ile karşılaşmaktayız. Sizlerde kendi işinizin patronu olup, iş kurmayı düşünüyorsanız, işinizi şansa bırakmamalısınız. Sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olabilirsiniz. Çiğ köfte bayiliği almak sizler için mükemmel bir iş fırsatı olabilir. Almış olduğunuz bayilik ile küçükte olsa kendi dükkanınızı açabilirsiniz. Bunu ziyafet çiğköfte bayiliğini alarak mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz. Ziyafet çiğköfte bayiliği sizler için düşük bir maliyet ile fazla kazançlar elde etmeniz yolunda güzel bir fırsat olabilir. Ziyafet çiğköfte bayilik almak isteyen kişilere yardımcı olarak, her konuda destek çıkmaktadır. Bizde sizler için bunun araştırmasını yaparak doğru bilgiler sunduk. Ziyafet çiğköfte bayilik ücreti  ne kadar? Hangi şartların gerekli olduğunu ve iletişim adreslerine kadar sizler için paylaştık.

Neden Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Almalıyım?

Ziyafet Çiğköfte Anadolu mutfağının bu güzel lezzetini, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırarak, doğru adımlarla büyümeyi hedeflemektedir. 440 franchise  şubesi ile çiğköfte sektörünün en yaygın olan zincirlerinden biri olarak bilinir. Yurt dışından da çok fazla sayıda franchise talepleri almaktadır. Bu yüzden görüşmeleri devam etmektedir. Etsiz çiğköftenin gerçek lezzetini, tattırma hedefinde olarak bu yola adım atmışlardır. Ziyafet çiğköfte bayilik sistemi ile şubeler açarak, tüm Türkiye genelinde bu vazgeçilmez lezzeti tanıtmaktır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Ziyafet Çiğköfte vermiş olduğu bu bayilik hizmetleri sayesinde, sayesinde  vatandaşlarımıza iş imkanları sunmaktadır. Damak tadı ve ürün kalitesine ek olarak, çok düşük maliyetler ile kar marjı yüksek olan getiriler sunmaktadır. Müşterilerin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet verdiği üretim alanlarında gerekli tüm sağlık ve hijyen kurallarına uymaktadır. Ziyafet çiğ köfteyi bayilik sistemi ile sizlerde bu vazgeçilmez lezzeti, özel ve taze baharatlar ile farklı bir tat ve bakış açısı getirebilirsiniz.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır? İstenilenler Şartlar Nelerdir?

Ziyafet çiğköfte bayilerini ve franchise sayısını hızlı, güvenilir ve başarılı bir şekilde arttırarak ilerlemeye devam etmektedir. Türkiye’nin çiğköfte alanında, bilinirliği en yüksen ve başarılı markalarının içinde sizlerde yer almak isterseniz.  Öncelikle ziyafet çiğköfte bayiliği alabilmek için finansal yeterliliğe, finansal ve insan yönetimine sahip olmak gerekir.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Bayiliği-Nasıl-Alınır-İstenilenler-Şartlar-Nelerdir

Başlıca bu özellikleri taşıdığınız taktirde, bayilik alımında hiçbir problem ile karşılaşmış olmazsınız. Finansal yönetime sahip olan kişiler, bayilik alması durumda yüksek gelirler elde etmesi mümkündür. Bu gelirlerin yüksek olmasının sebebi ise, ziyafet çiğköfte markasının herkes tarafından bilinmesi ve lezzetinin kanıtlanmış olmasıdır. Bu sebeplerden dolayı sizin için avantaj sağlayan bu bayiliklerin sizden beklentileri şu şekildedir.

 • Yürüyüş alanı, AVM yanlarında ve caddeler üzerinde bir dükkan bulmanız.
 • Metro istasyonları, tramvay durakları, çarşılar ve etrafında bolca büyük market olan yerler seçilmelidir.
 • Yakınlarında park olan yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu yerler belirlemelisiniz.
 • Tutacak olduğunuz dükkan en az, 15 m2 üzeri olması ve önüne masa sandalye koyacak kadar 3 m cephesinin olması gerekir.
 • 5 m2 den büyük en az 4 masa koyulacak kadar alanı olması istenmektedir.
 • Ve belirlenmiş olan miktarı karşılıyor olabilmeniz.
 • İnsan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesi olması gerekmektedir.
 • Tüm zamanını vererek bu işe adapta olması gerektiğini bilmelidir.

Bu şartları taşıdığınız taktirde başvuruda bulunabilirsiniz. Sonrasında Ziyafet çiğköfte tarafından görevliler gelerek seçmiş olduğunuz bölgenin ve konumun değerlendirmesini yaparlar. Ziyafet çiğköfte açmak için istenilen yeterli standartlarda olup olmadığını değerlendirmeye alarak detaylı bir şekilde inceleme yaparak rapor hazırlarlar. Yapacak olduğunuz yatırım miktarını da göz önünde bulundurarak, kar ve zarar tabloları hazırlanır. Bunların hepsi göz önünde tutularak verilmiş olan karar ziyafet çiğköfte bayisine franchise  tarafından talepte bulunan kişiye aktarılır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ve bir sonraki adımlara geçilmek üzere hazırlıklar başlanır.

Ziyafet Çiğköfte Maliyeti ve Verdiği Destekler Nelerdir?

Bayilik almayı düşünen kişiler Ziyafet Çiğköfte tarafından minimum denecek kadar az yatırımlar ile yüksek kazançlar elde etmeleri mümkündür. Çiğköfte bayilik veren en iyi markalar arasındadır. Almış olduğu yüksek talepler doğrultusunda yatırımlarını kazanca dönüştürmektedir. Bu nedenler ile dükkanı için 15 ila 30 m2 alana sahip bir ziyafet çiğköfte mağazasının, içindeki ekipmanlar ve dükkanın dekorasyonu dahil olmak üzere hesaplanır.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Maliyeti-ve-Verdiği-Destekler

Eğer bu işi yapmayı düşünüyor, ama gerekli olan maliyet elinizde yok ise, devletin sağlamış olduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. İŞKUR KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır? sitesini ziyaret ederek gerekli olan  tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Ve toplam maliyet oranı 18 bin TL olarak belirlenir. Yani sizlerde bu sayede 18.oo TL ye kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ve bu yatırmış olduğunuz miktarı en az 5 ay içerisine fazlası ile geri dönüşünü sağlayabilirsiniz. Tabi bütün bunların sonrasında ziyafet çiğköftenin verdiği desteklerde bulunmaktadır. O vermiş olduğu desteklerde şu şekildedir.

 • Doğru yer seçiminin yapılmasında yardımcı olmaktadır.
 • Genel reklam ve pazarlama desteği vermektedir.
 • Bilgi ve merak ettiğiniz her konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.
 • Açılış öncesi eğitim vererek elemanlar yetiştirir ve takip eder.
 • Ekipmanların ve ürünlerin sürekli güncelleştirilmesini sağlar.
 • Mal ve hizmet standardı sağlar.
 • Bölge koruma sistemi düzenler.

Belirlenmiş olan konseptler, kişinin mali durumuna göre verilmektedir. Firma bayilerinden isim hakkı olarak herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca bayinin açılış ve tüm kurulum masraflarını firma kendi tarafından karşılamaktadır. Dükkanda ki kurulum işlemleri yetkili personel ile birlikte ziyafet çiğköfte tarafından yapılmaktadır. Başvuruda bulunan kişi ile yapılacak sözleşme bayinin ve ziyafet çiğköftenin ortak çıkarları göz önünde bulundurularak hazırlanır. Bayilere gönderilen ürünler tesislerde, paketlenerek gönderilmektedir. Gönderim aşamasında ise hijyenik ortamda ve gerekli olan yasal şartları karşılayarak muhafazası yapılmaktadır. Sizlere bayisi olan bir dükkanın yapmış olduğu konuşmayı aktarmak isterim. Aşağıdaki videomuzu izlemiş olursanız karar vermenizde yardım sağlayacaktır.

Firma olarak yapılan reklamlardan veya basın haberlerinden, bayiler tarafından  herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu kadar vermiş olduğu desteğe rağmen sizler hala düşüncede misiniz? Sizlere tavsiyemiz biran önce  aşağıda vermiş olduğumuz adresler ile hızlı bir şekilde büyüyen ailenin içine dahil olmanız.😊

Ziyafet Çiğköfte Başvurusu ve İletişim Bilgileri

Ziyafet çiğköfte bayiliği almak isteyen adaylar, öncelik ile gerekli olan şartlara uyum sağlamaları gerekir.  Daha sonrasında, Ziyafet Çiğköfte resmi web sitesi üzerinden form doldurarak başvuruyu gerçekleştirebilirler. Formu doldururken dikkat etmeniz gerekenler ise doru bilgiler verecek eksiksiz doldurmanızdır.

web adresi: info@ziyaretcigkofte.com

Eposta: ziyafet@ziyafetcigkofte.com.tr

Tel numarası: 444 3 405

Faks: 0212 667 59 75

GSM: 0542 497 49 02

Adres:  Akıncı Gıda İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti

Malkoçoğlu Mahallesi,  Eski Edirne Asfaltı no:869 Sultan gazi/İSTANBUL

Başvuruda bulunduğunuz taktirde en geç 2 gün içerisinde sizlere dönüş sağlamış olacaklardır. Şunu unutmamamız gerekmektedir ki ziyafet çiğköfte sektörde parlayan yıldız olarak ilerlemektedir. Belirlemiş olduğu şartlar oldukça makuldür. Bu yüzden hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Başvurusu-ve-İletişim-Bilgileri

Sizlerde bu büyümeye dahil olmak için geç kalmadan verdiğimiz adresler üzerinden başvuru sağlayabilirsiniz. Umarım kafanızdaki soruları cevaplamakta yardımcı olmuşuzdur. Sizlere şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Ve bizleri doğru bilgiler üzerine takip etmeye devam etmenizi istiyoruz.😉

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.