Hibe Kredi

WeeRobot Trade Bot Nedir? Kazanç Planı Ne? (KAYIT SAYFASI)

WeeRobot Trade Bot Nedir? Kazanç Planı Ne? (KAYIT SAYFASI)

Kripto para yatırımı yaparak kazanç elde etmek istiyor ama hiç bir teknik bilgiye sahip değil misiniz? Yada daha önce almış olduğunuz coinlerden zarar mı ettiniz? Yada çok düşük bir sermayeniz var kendi işinizi kurmak mı istiyorsunuz? O zaman kesinlikle çok doğru yerdeniz. Çünkü, WeeRobot sizlere hem günlük kazanç sağlamakta da hem ise ticaretini yapmanız durumunda zengin olmanın önünü açmaktadır. Peki, hem günlük olarak kazanç sağlama hem ise zengin olmanın önünü WeeRobot bize nasıl açıyor? Gelin hep birlikte WeeRobot nedir ile birlikte görelim.

WeeRobot Trade Botu Nedir? Hangi Kazanç Kapılarını Sizlere Açıyor?

WeeRobot trade botu nedir? Teknik olarak bakıldığında, dünyanın en büyük ve güvenilir kripto para borsası olan binance de otomatik ve manuel olarak işlemler sağlamanıza olanak sağlan bir yazılımdır. Genel olarak bakıldığı zamanda ise kullanıcılarına 2 şekilde gelir elde etmesine imkan sağlayan bir uygulama olmaktadır. 2 farklı şekilde kazanç elde etmenize olanak sağladığı bu özellikleri ise şunlardır.

 1. Botun 6 farklı özelliğini kullanarak, kendi hesabınızda bulunan bakiyenizi aylık %30 ila %100 oranında otomatik işlemleri sayesinden arttırarak kazanç sağlamasıdır.
 2. Kullanıp beğendiğiniz WeeRobot’u sizin gibi kazanmasını istediğiniz sevdiklerinize tavsiye ederek de gelir elde edilmesidir.

WeeRobot’un sizlere sağlamış olduğu 2 farklı alandaki kazançların neler olduğunu da aşağıda özellikleriyle birlikte yer verdik. Lütfen para kazanmak istiyorsanız sayfanın sonuna kadar dikkatli bir şekilde okuyalım.

1- WeeRobot’un 6 Temel Özelliği Nedir? Bu Özelikleri İle Nasıl Para Kazanırsınız?

WeeRobot Trade Bot 6 temel özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Borsası’nda işlem sağlamaktadır. Bu işlemleri gerçekleştirirken de sizin vermiş olduğunuz yetki dahilinde hesabınızda bulunan bakiyeyi kullanır. Bu bakiyeyi kullanırken de sadece alım satım yapar. Kesinlikle WeeRobot kurulumda da göreceğiniz gibi yetki vermediğiniz için asla cüzdanınızdan çekim yapamaz. Bu önemli açıklamayı da yaptıktan sonra, şimdi gelelim WeeRobot’un diğer botlarda olmayan benzersiz 6 temel özelliğinin ne olduğuna.

 1. Otomatik Trade: Binance borsasında tüm kripto paraları sizin için izler. 18 farklı indikatör ve ösilatörler den gelen verileri, yapay zeka yardımıyla analiz ettikten sonra en yüksek kârlılık için bir strateji üretir. Analiz ettiği kripto paranın geçmiş 1 aylık direnç ve destek noktalarını belirledikten sonra, piyasayı yönlendiren coin olan BTC’nin de geçmiş 1 aylık verilerini tarar. Yaptığı 2 analizinde uyuşması durumunda belirlediği kripto parayı yürüyen stop loss özelliği sayesinde en dip noktadan alır. Yine yürüyen stop loss özelliği sayesinde aldığı bu kripto parayı, mümkün olan en kârlı seviyede satar. Böylece otomatik trade modu piyasanın yükseliş durumlarında size herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan çok hızlı para kazanma imkanı sunar.
 2. Manuel Trade: Bütün kripto para borsalarında manuel olarak, işlem yapabilirsiniz. Fakat, belirlediğiniz bir kripto parayı alıp cüzdanınıza eklemeden, satış emri veremezsiniz. Ayrıca, sadece cüzdanınızda bulunan toplam bakiye kadar alım emri verebilirsiniz. WeeRobot’un manuel trade özelliğinde ise; dilediğiniz kadar, kripto para için cüzdanınızdaki bakiyeden bağımsız olarak, alım emri verebilir, o kripto para henüz alınmadan, ister tek seferde, isterseniz de kademeli olarak satış emrini kendiniz belirleyerek verebilirsiniz. Dilerseniz bu işlemleri belirlediğiniz sayıda tekrarlatabilirsiniz.
 3. Ping Pong Trade: Bu özellik, piyasanın yatay hareket ettiği dönemlerde çok etkili sonuçlar vermektedir. Piyasa yatay durumda iken koinlerin fiyatı belli bir bant aralığında hareket eder.
  • Örneğin; BTC’nin 500 dolar düşüş 500 dolar yükseliş hareketi sergilediğini varsayalım. Aynı masa tenisindeki top gibi, fiyat dar bir alanda gün içinde defalarca bu şekilde hareket eder. BTC’nin bu harekette anlık fiyatının 21.000 USD olduğunu var sayalım. Biz %1 düştüğünde 50 dolarlık al, %2 yükseldiğinde de sat emrini veririz. Yürüyen stop loss özelliğini de %0,2 oran belirledik diyelim. BTC %1 düştüğünde bot fiyat hareketinin ne tarafa doğru olduğunu kontrol eder. Eğer hala düşüş olma ihtimali varsa alımı, bu emri girmenize rağmen yapmaz, çünkü %1,2 düşüşü daha bekler. Düşüş hala devan edecekse %1.4’ü bekler. Ta ki ne zaman Btc düşüşten, yükselişe geçti işte o zaman belirlediğimiz bakiye oranında alım yapar. Aynı düşüşte olduğu gibi yükselişte de yürüyen stop loss özelliği devreye yine girer. %2 kar gerçekleştiğinde hareketin yönüne bakar ve %2,2’lik kar oranını bekler. O gerçekleşirse %2,4, o gerçekleşirse %2,6 oranını bekler. Ne zaman yükseliş tamamlanır, düşüş yönlü hareket başlarsa orda  satışı gerçekleştirir. Bu özellikte dilediğiniz kadar coin için alım, satım ve tekrarlama emri verebilirsiniz.
 4. Sosyal Trade: WeeRobut’un bu özelliği ile diğer kullanıcıların Ping-Pong ve Manuel moddaki kazanç oranlarını görebiliyoruz. Aynı sosyal medya hesaplarındaki gibi dilersek en başarılı kullanıcılara takip isteği, gönderebiliyoruz. Eğer onlar takip isteğimizi kabul ederse, takip ettiğimiz kullanıcının açtığı işlemlere bizde otomatik olarak girebiliyoruz. Bu özelliği kullanılırken bakiye ve kâr oranlarını istersek kendimize göre de düzenleyebiliyoruz.
  • Örnek: Takip ettiğimiz kullanıcı, BTC işlemini 1000 USD bakiye ve %5 kâr oranı ile açtı. Biz aynı işleme kendi ayarlamamızla 50 USD bakiye ve %3 kâr oranı ile girebiliyoruz.
 5. Teknik Trade: Bu özellik sayesinde kullanıcı kendi belirlediği indikatörler ile stratejisini oluşturup, bu stratejiyi geri dönük olarak test edip, kişiye özel bot tasarlayabilecek.
 6. Futures: Binance borsasında otomatik olarak günlük işlem hacimlerine göre ortalama 20 ila 80 arası işlem açmaktadır. Long ve short olarak açmış olduğu bu işlemlerle ile de aylık ortalama %30 ila 100 arasında bir kazanç sağlamaktadır. Bu da 1.000 USD bir bakiyeniz var ise size aylığa vurulduğunda ortalama 300 ila 1.000 USD kazanç sağlayacak anlamına gelmektedir.

Piyasada kripto para al sat botlarında sadece otomatik alım satım özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği de sadece botu tasarlayanın belirlediği strateji ve bakiyeler ile çalışmaktadır. WeeRobot’ta ise tüm özellikleri kullanıcı kendi isteklerine göre dizayn edebilmektedir. WeeRobot trade botunun 6 temel özelliğiyle sizlere nasıl para kazandırdığından bahsettik. Şimdi sıra botu satın almanız, kullanmanız ve memnun kalmanız halinde tavsiye ederek nasıl zengin olabileceğinizin yolunu göstermeye geldi?

2- WeeRobot Ticareti Sizi Nasıl Zengin Eder?

Sizin de bildiğiniz gibi insanlar kullanıp memnun kaldığı her ürün ve hizmeti sevdiklerine tavsiye etmektedir. Fakat bu yaptıkları tavsiye edilen ürün ve hizmeti satan firma para kazanırken, tavsiye eden kullanıcılar ne yazık ki para kazanamamaktadır. WeeRobot ticaretinde ise, yazılımı kullanıp, tavsiye eden ve bu tavsiye neticesinde robot satışına vesile olanlar oluşan ticaretten 6 farklı şekilde kazanç sağlayabilmektedir. Bu tavsiye ticaretini sistemli bir şekilde yapanlar ise, ciddi kazançlar elde edip,  zenginlik yolunda hızla ilerleyebilmektedir. Peki bu kazanç yolları nelerdir?

 1. Referans (Tavsiye) Bonus: Sizin tavsiyenizle satılan, her WeeRobot yazılım tutarının %20’si, anında hesabınıza aktarılır. blank
 2. Binary (Eşleşme) Bonus: Sağ ve sol takımınızda oluşan ciro denkliklerinin %8’si hesabınıza WCS coin olarak yansımaktadır. Bu yansıyan WCS coinleri dilediğiniz zaman borsada nakitte çevirebilmektesiniz. blank
 3. Kariyer Ödülü: Kariyeriniz arttıkça, takımınızın satışlarından da tablodaki oranlarda ekstra gelir elde edebilirsiniz. blank
 4. Kariyer Bonus: Belirlenen süreler içinde kariyerlere ulaşmanız halinde 120 USD’den başlayıp, 170.000 USD’ye kadar kariyer bonuslarını almaya hak kazanırsınız. blank
 5. Araç Bonus: Takımızla birlikte tabloda belirtilen, araç bonusu şartlarını yerine getirdiğiniz taktirde her ay 520 USD’den başlayıp, 2.320 USD’ye kadar çıkan araç desteği alırsınız. blank
 6. Bonuslar: Şirket belli dönemlerde, bu kazanç yöntemlerinin haricinde başarılı distribütörlerini ödüllendirmek için nakit ve seyahat (tatil) ödülleri vermektedir. blank

WeeRobot Ticaret’i o kadar basit ve herkesin kolaylıkla yapabileceği şekilde tasarlanmıştır ki, sadece 2 iş ortağı ile bile bu ticareti kursanız, planlı ve ciddi bir çalışma kısa sürede zengin olabilirsiniz.  Gelin bunun nasıl gerçekleştirebileceğimizi, bir örnekle ve tablo yardımıyla inceleyelim.

 • Siz botu aldınız, kullandınız ve kazanç oranlarından memnun kaldınız. Şimdi soru şu; bu güne kadar kullanıp memnun kaldığınız ürün ve hizmetleri çevrenizde bulunan sevdiklerinize tavsiye ettiniz mi? Tatbikî hepimiz memnuniyetimizi sevdiklerimizle paylaştık. Peki etrafınızda kripto sektörüyle ilgilenen tanıdıklarınız var mı? Ek gelir arayışında olan, işinden memnun olmayıp, kendi işini kurmak isteyen tanıdıklar? Yada, işinden kovulan, iflas edip ticaretini sonlandırmak zorunda kalan? Sadece mutfak masrafım çıksa yeter diyen ev hanımları, geliri yetmeyen emekli tanıdıklar? Mezun olunca ne iş yaparım diyen öğrenciler? Hepimizin etrafında bu durumda olan tanıdıklarımız mutlaka var değil mi? Bu tanıdıklarımızdan bir defaya mahsus, sadece 2 iş ortağı ile ticaretimizi başlattık diyelim. Peki her adımda size yardımcı olan, bu ticareti nasıl kuracağınız ile ilgili size eğitim veren, tecrübeli yol arkadaşınız olan bizlerle bu 2 iş ortağını ne kadar sürede bulursunuz? 1 gün, 1 hafta, hadi diyelim 1 ay olsun. Biz 1 ayda 2 iş ortağı bulduk. Bu iki iş ortağı nasıl bulunur? Bunu öğrendik. Aynı şeyi, yani 1 ayda 2 iş ortağı bulmayı, bizimle başlayan bu 2 iş ortağımıza da öğretebilir miyiz? Tatbikî, biz yapabildiysek onlara da bunu yapmayı öğretebiliriz değil mi? Onlarda 1 ayda 2 iş ortağı bulsunlar. Daha 2. ayımızda 6 yeni iş ortağımız oldu. Peki her yeni ş ortağı 1 ayda ve bir defaya mahsus 2 iş ortağı bulsa 1 yılda ne kazanırız. Gelin bunu tabloda hesaplayalım.
ZAMAN (AY) SOL TAKIM (KİŞİ) SAĞ TAKIM (KİŞİ) KAZANÇ (AYLIK) USD
1 1 1 32
2 2 2 64
3 4 4 128
4 8 8 256
5 16 16 512
6 32 32 1024
7 64 64 2.048
8 128 128 4.096
9 256 256 8.192
10 512 512 16.384
11 1.024 1.024 32.768
12 2.048 2.048 65.536
1 YILLIK TOPLAM KAZANÇ: 131.040 $

Gördüğünüz gibi ticarete başlayan her iş ortağının bir kereye mahsus sadece 2 iş ortağı edinmesi halinde 12. ayda 65.536 USD, 1 yıllık toplamda ise 131.040 USD kazanmaktadır. Bu tablo her şeyin %100, yani ticarete başlayan her distribütörün 1 ay gibi uzun sürede 2 iş ortağı bulması durumunu gösteriyor.

 • Bu tabloda %50 başarı sağlasak dahi 12. ayda 32.768 dolar kazanırız.
 • Gelin en kötü durumu, yani tabloya göre %90 bir başarısızlık durumunu inceleyelim. %90 oranında bir başarısızlık durumunda bile 12. ayda, aylık geliriniz 6.553 USD  gibi gayet güzel bir rakama ulaşabilir.

Şimdi lütfen düşünün, bundan 1 yıl sonra, mevcut gelirinize ek olarak aylık 6.553 USD’lik bir gelir, finansal anlamda hayatınızda ne gibi bir değişiklik yaratırdı? Çok şeyler dimi? Peki sizlere hem Binance Borsası’nda güvenli ve karlı al-sat yaptırarak kazanç sağlayan, hem de ticaretini yaparak zenginliğe doğru götürecek bu Weerobot’a nasıl sahip olacaksınız?

WeeRobot Nasıl Satın Alınır? Ücreti Ne Kadar?

Hem Binance Borsa’sında spot ve kaldıraçlı işlemlerde güvenli ve karlı bir şekilde al-sat yaparak kazanç imkanı sunarken, hem de ticaretiyle ciddi kazanç elde etme imkanı sunan WeeRobot’un 1 yıllık kullanım bedeli sadece 400 USD‘dır.

Bu yazılım lisans ücretinin dışında her kullanıcı için, kişiye özel olarak kurulan server ücreti bulunmaktadır. Server kulanım süre ve bedelleri aşağıdaki tabloda gösterildiği gibidir.

1 AYLIK  3 AYLIK  12 AYLIK 
10 USD 21 USD 72 USD

Bizim önerimiz, aylık tutarı 6 USD’ye denk gelen 1 yıllık server alımı yapmanız. Bu şekilde 1 yıllık yazılım lisans ve 1 yıllık server ücretiyle birlikte toplamda sadece 472 USD bir bedelle hem harika bir trade botuna sahip olurken, hem de çok karlı bir ticarete adım atabileceksiniz. Peki WeeRobot’u nasıl satın alabiliriz?

 1. Öncelikli olarak Binance global borsasında bir hesabınızın bulunması gerekiyor. Kayıt işleminizi https://accounts.binance.me/tr/register?ref=59613888 bu referans kodu ile çok daha düşük işlem ücreti ödemek için oluşturabilirsiniz.
 2. Oluşturmuş olduğunuz Binance global hesabınıza WeeRobot lisans ücreti + server ücreti ve çalıştırmak istediğiniz bakiyeyi yükleyiniz.
 3. https://backoffice.weecoins.org/addNewMemberBySponsor/7242182 WeeRobot satın alma işlemi için paylaşmış olduğumuz bu referans kodu ile ön kayıt işleminizi yapınız.
 4. https://backoffice.weecoins.org/login adresine ön kayıt esnasında oluşturduğunuz, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapınız.
 5. Giriş sonrasında WeeRobot alımını gerçekleştiriniz.

Bu işlemler esnasında yardıma ihtiyacınız olması durumunda, oluşturduğumuz Whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilir, her türlü teknik desteği talep edebilirsiniz.

WeeRobot WhatsApp Destek Hattımız

WeeRobot’un Ankara/Çankaya merkez ofis dahil Azerbaycan, ( Azərbaycan) Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Kırgızistan, Gürcistan ve Özbekistan olmak üzere toplada 8 ülkede ofisi bulunmaktadır. Ankara merkez ofiste ürün geliştirme (yazılım), teknik destek, müşteri temsilcisi ve finans bölümlerinde bulunan tecrübeli çalışanlarıyla, siz değerli kullanıcılarına hem en iyi ürün, hem de en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

blank

Bunun yanı sıra, şirket yetkilileri tarafından her hafta Pazartesi ve Cuma günleri WeeRobot ve ticaretinin detaylı bir şekilde anlatıldığı on-line zoom toplantıları yapılmaktadır. Zoom toplantısı davet linki ve whatsapp üzerinden destek almak için aşağıdaki bağlantı linkinkinden bizlere ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN ARKADAŞLAR HAYATINIZI MADDİ AÇIDAN DEĞİŞTİRECEK BU VİDEOYA 16 DAKİKANIZI AYIRIN!

WhatsApp Destek Hattı ⇒ https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTpN

Cep Tel: 0-541-665-7000

Unutmayın! Aynı şeyleri yaparak, farklı sonuçlar elde edemezsiniz!

 

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.