Hibe Kredi

Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi (GÜVENLİ FİRMALAR)

3 aydan başlayıp 12 aya kadar Vodafone faturalı hattınız üzerinden kredi kullana bilirsiniz. Kaç TL kredi çekebiliriz diyorsanız da bunun yanıtı sizde saklıdır. Çünkü, kullanılacak kredi miktarı, hattınız kayıt süresi ve fatura tutarına göre değişir. Buna bağlı olarak da 5.000 TL den 15.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Peki, hem faturalı hatlara kredi veren firmalar üzerinden hem de bireysel olarak nasıl bu krediyi çekebilirsiniz? Güvenli bir şekilde komisyonsuz olarak acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler. Bu iki bizzat kendim tarafımdan uygulanmış olduğum yolu sizler için açıkladım.

Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi (GÜVENLİ FİRMALAR)

Böylece bankaların kara listesinde dahi olsanız, kolayca acil para ihtiyacınızı emin olun ki rahatlıkla 12 ay geri ödemeli olarak karşılaya bileceksiniz. Etrafımda bir çok kişi bu şekilde acil para tedarikinizi de karşıladığını belirtmek isterim. Bu nedenle aklınıza eğer ki takılan olursa bun da bizlere yorumlar da sorun.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Alınabilir Mi? Güvenli Midir?

Yaklaşık olarak 15 yıldır aralıksız olarak Vodafone hat kullanıcısıyım. İlk zamanlar bir çok kişi gibi bende kontörlü hat tercihinde bulunmuştum. Sonralarında ise faturalı hattın sağlamış olduğu cazip tekliflerinden dolayı yanılmıyorsam 9 yıldır kontörlü hatlardan uzağım. Faturalı hatların bana sağladığı belki de en büyük ayrıcalık nedir? diyorsanız kullanabildiğim kredi imkanıdır derim. Şayet sizlerde özellikle bankalardan kredi çekemiyorsanız. Çok fazla meblağlarda nakit ihtiyacınız da yoksa, benim gibi Vodafone faturalı hattınız üzerinden kredi çekebilirsiniz. Bu deneyimimden de anlaşıldığı gibi, Vodofone hatta kredi alınabilir mi? Sorusunun yanıtı da böylece EVET olmaktadır.

Şimdi, Vodafone faturalı hatta kredi alınabilir mi? ve güvenilir mi? bu iki kritik sorunun yanıtını verdik. Peki, nasıl Vodafone faturalı hattımız üzerinden kredi kullana biliriz? Bu sorunun da iki tane yanıtı var. Bunlar ise şunlardır.

 1. Bireysel olarak başvuruda bulunabilirsiniz.
 2. Faturalı hatlara kredi veren firmalarla çalışabilirsiniz.

Bu bahsetmiş olduğumuz iki yolla da şayet şartlara uygun bir Vodafone hat kullanıcısı iseniz, kolaylıkla en az 5.000 TL en fazla ise 15.000 TL kadar kredi çekebilirsiniz. Kullanacağınız kredinin vadesi ise yine size bağlı olarak 3 ila 12 ay arasından değişebilmektedir. Peki, bu vade ve miktarlardan oluşan her iki yöntemle nasıl Vodafone faturalı hattınız üzerinden kredi kullana bilirsiniz? İşe bu iki sorunun sizler için yanıtı.

Vodafone Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalardan Nasıl Kredi Alınır?

Vodafone faturalı hatlara kredi çıkartan firmalar günümüzde bir çok vardır. Faturalı hatlara kredi veren bu firmalar hangileridir? nasıl alınır? sorusunu yanıtlayacağım. Ama, bundan daha önemli bir konumuz var. O ise, Vodafone faturalı hattınıza kredi veren firmalarla çalışırken dikkat etmeniz gerekenlerdir. Aksi taktirde dolandırılma ihtimaliniz çok yüksektir. Peki, hattınız üzerinden firmalarla çalışarak kredi kullanmak isteyenler ne gibi tedbirler alması gerekmektedir?

 1. Kesinlikle faturalı hatta kredi veren firmalara ÖN ÖDEME YAPMAYINIZ. Şayet görüşmüş olduğunuz faturalı hatlara kredi veren firma sizden ön ödeme talep ediyorsa da direk telefonu yüzüne kapatınız. Çünkü %100 o firma dolandırıcıdır!
 2. Referansı olan firmaları tercih edin. Mümkün ise referanslar birinci derece tanıdıklarınızdan olsun.
 3. Firmasını Türk Ticaret Kanunu kapsamında kuran firmaları tercih edin.

Şayet, bu uyardığımız 3 maddeyi dikkate alırsanız, faturalı hatlara kredi veren firmalardan bir zarar görmezsiniz. Aksine, belli bir komisyon kesintisi sonrasında daha kolay bir şekilde yaklaşık 10 dakika gibi bir sürede taksitli nakit paranıza kavuşa bilirsiniz. Benim, bu 3 kriterlere uygun olarak önereceğim firma hangisi diyorsanız? Sizlere yıllardır sektörde faaliyet gösteren MİSYON KREDİ firması derim. (Ama kefilde olmam, bu nedenle lütfen ön ödeme hiç bir firmaya yapmayın. Mümkünse de belirtmiş olduğum adresine giderek işlem sağlayın.)

Firmanın İletişim Adresi:

 • Telefon: 0-212-934-01-12 & 0-850-888-29-01
 • Adres: Merkez Mahallesi, Hasat Sokak, Şişli/İstanbul

Firmanın çalışma saatleri ise, hafta için her gün 09:00 ile 18:00 olmaktadır. Peki, faturalı hatlara kredi veren firmaları nakit ihtiyacını karşılamak için tercih etmeyenler diğer yol olan bireysel olarak nasıl hatları üzerinden kredi kullana bilirler?

Bireysel Olarak Vodafone Hattınız Üzerinden Nasıl Kredi Kullana Bilirsiniz?

Herhangi bir faturalara hatlara kredi veren firmalara ihtiyaç duymadan bireysel olarak da hattınız üzerinden kredi kullana bilirsiniz. Nasıl kullana bileceğinize geçmeden bu işlemin bir dezavantajı bir de avantajının olduğunu bilmenizi isterim. Bunların neler olduğunu sizler de görünce, bireysel olarak Vodafone hattınızdan hangi yöntemle kredi çekebilme kararını daha sağlık olarak vereceğinizi düşünüyorum. Peki, bu bireysel olarak faturalı hattınız üzerinden kredi çekmenin dezavantaj ile avantajı nedir?

 • Avantajı: Faturalı hatlara kredi veren firmalara ödeyeceğiniz işlem ücretinden kaçmış olursunuz.
 • Dezavantajı: Tüm işlemleri kendiniz yapmak zorundasınız. Dolayısıyla, faturalı hatlara kredi veren firmalar kadar hızlı bir şekilde işlem sağlayamaya bilirsiniz. Yine aynı doğrultuda istediğiniz miktarda hattınız üzerinden kredi çekemeye bilir, size uygun bir şekilde geri ödeme planı oluşturamaya bilirsiniz.

Bireysel olarak faturalı hattınız üzerinden kredi kullanmanın avantajı şayet daha size ağır basıyorsa, yapmanız gerekenler şu şekilde olacaktır.

 • https://bit.ly/3x8h6Q9 adresine gidelim.
 • Sisteme giriş yapmak için şifre oluşturmanız gerekiyor. Şifre oluşturmak için ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne S yazınız. Bu mesajı da 7000 numarasına ücretsiz olarak gönderiniz.
  • Örnek: S 7000
 • Giriş için şifreniz saniyeler içinde cep telefonunuza gelecektir. Şimdi cep telefon numaranız ve şifrenizi resimde de göstermiş olduğum şekilde girerek, DEVAM ET diyelim. blank
 • Karşımızda size özel tekliflerin de yer aldığı Vodafone İnternet sayfasını göreceksiniz. Bu sayfanın da en üst ana menüsünde ‘CİHAZ TEKLİFLERİM‘ yer alacaktır. Şimdi lütfen bu butona bir kere tıklatalım.
 • Karşımızda 100 den fazla tarifinize ek ödemeli olarak bir çok marka ve modele ait cihaz teklifleri çıkacaktır. Sizi karşılayan bu cihazlar tamamen hattınıza ait puana göre otomatik olarak oluşturulmuştur. İlk olarak görmüş olduğunuz cihaz ise hattınıza ek ödemeli olarak satın alabileceğiniz en pahalı marka ve model olduğunu bilmenizi isterim.
 • Listenin ilk sırasında çıkan cep telefonu özellikle KOLAY SATILABİLECEK bir marka ve model ise şimdi yapmanız gereken, bu cihazın üzerine bir kere tıklayarak, sonrasında SEBETE EKLE deyiniz.
Çok Önemli Hatırlatma!
Listede görülen cihazlardan, sadece bir tane alma hakkınızın olmadığını lütfen unutmayınız. Kredi limitini arttırmak için birden fazla olarak cihazı sepetinize eklemeyi lütfen deneyiniz.
 • Sepetinizde toplamda alabileceğiniz cihaz adetiniz göreceksiniz. Bununla birlikte yine cihaz bedelinin toplamda kaç TL olduğunu da göre bilirsiniz. (Bana örneğin, 2 adet Apple iPhone SE 64 GB çıktı. Toplamda ise bedeli 10.620 TL olarak gözükmektedir. Geri ödeme taksit sayısı ise en fazla 3 ay olarak gözükmektedir.)
 • Bu tutar size uygun ise şimdi yapmanız gereken ekranın sağ köşesinde yer alan DEVAM ET butonuna basmaktır.
 • 2. olarak açılan sayfada şuan bu iki cihazı teslim alacağınız adres bilgilerin girilmesi istenilir. Şimdi sipariş bilgilerin bulunduğu bu alana teslim alacağınız adres bilgilerini lütfen girelim. Sonrasında ise sağ tarafta bulunana AYDINLATMA METİNİ OKUDUM diyelim ve yine DEVAM edelim. blank
 • Şimdi ise cep telefonunuza bir onay kodu gelecek. Bu onay kodu 6 haneden oluşmaktadır. Gelen bu onay kodunu açılan alana girerseniz. Yapmış olduğunuz siparişiniz onay alacaktır.

Yapmış olduğunuz başvuru sonrasındaki cihazlarınız ise ücretsiz olarak 3 ile 6 gün içinde evinize gelecektir. Peki, şimdi ne olacak? İşte bu noktada garantili ve kapalı bir kutu şeklinde aldığınız cihazları peşin olarak satmanız gerekiyor. Nasıl vereye satacağız diyorsanız.

 1. Hepsiburada yada Gittigidiyor gibi 2.el satışı yapabileceğiniz İnternet sitelerinden
 2. İnstagram veya Facebook gibi sosyal ağ sayfalarından.
 3. 2.el olarak istediğiniz cep telefon bayisine

rahatlıkla satabilirsiniz. Peki, bu alış veriş işleminde elinize tahmini olarak kaç TL geçer? Bunu da yine bir örnek ile sizlere açıklamak istiyorum.

Örnek: 12.000 TL bir cihaz satın aldığınız vakit, bu cihazı rahatlık ile en düşük 10.000 liraya sata bilirsiniz. Zaten normalde bir ihtiyaç kredisi kullandığınız vakit;

 • Hayat sigortası 200 lira.
 • 10.000 lira için faiz en aşağıya 12 aylık vade ödemeniz 934 TL ödemeniz. Toplamda da 11.208 TL geri ödemeniz olacaktır. (Aylık %1.50 faiz oranıyla)
 • 100 lira ortalama bir işlem masrafı olacaktır.

Böylece de toplamda bankadan kredi çekiyor olsanız size 10.000 TL,

1.208 TL + 200 TL + 100 TL = 1.508 TL masrafla gelecektir.

Şöyle bir karşılaştırdığımız da hiç kredi çekememekten ise, sadece 400 TL gibi bir kayıpla faturalı hattınız üzerinden nakit ihtiyacınız karşılamak çok daha mantıklı gibi gözükmektedir.

Vodafone Faturalı Hatlara Kaç Liraya Kadar Kredi Çıkmaktadır?

Vodafone dahil olmak üzere tüm faturalı hatlara ne kadar kredi çıkacağınız bizler buradan bilmeyiz. Bunu öğrene bilmeniz için sizin muhakkak devreye girmeniz gerekir. Çünkü, hattınıza tanımlı kredi miktarını öğrenmek için mutlaka telefon numarasının bilinmesi gerekir. Böylece faturalı hattınıza kaç TL kredi çıkacağı sorgulanır. Buna bağlı olarak da en fazla 15.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Peki, telefon hattınızın hangi özelliklerine göre çekilecek olan kredi miktarı belirlenmektedir?

 • En önemli olan kaç yıldır Vadofone faturalı hat sahibi olduğunuz. (En az 12 ay, normalde 24 ay tercihen)
 • Daha da önemlisi düzenli olarak Vadafone fatura ödeme işleminin yapıyor musunuz?
 • Daha önce herhangi bir cep telefonu yada tablet gibi cihaz alıp almadığınız
 • Yaşınızın kaç olduğu
 • Hat taşıma işlemi yapıp yapmadığınız da önemlidir.

Faturalı hatlara kaç TL kredi çıkacağını belirleyici en önemli unsurlar bunlar olmaktadır. Sizin de görmüş olduğunuz gibi kesinlikle bu kriterler içerisinde FİNDEKS KKB kredi notu değeri yoktur. Dolayısıyla bankaların kara listesinde dahi olsanız, kolaylıkla bu yöntemle nakit ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Findeks KKB kredi notunuz düşük dahi olsa, faturalı hat üzerinden kredi kullanmaya alternatif bir yol dahi olduğunu bilmenizi isterim. Bu yöntemler neler derseniz, 1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var? da bulabilirsiniz.

Şayet 15.000 TL kadar faturalı hat üzerinden kullana bileceğiniz kredi miktarı size yeterli gelmiyorsa, size bir müjdemizin olduğunu da burada belirtmek isterim.

Bunun ne olduğunu görmek için de hemen alt başlığımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

15.000 TL Bana Yetmez Mi Diyorsunuz? Bu Haber Sizi Çok Sevindirecek!

Yukarıda sizlerin de görmüş olduğunuz gibi 16 yıla yakın Vodafone faturalı hat sahibiyim. Bu yıla kadarda tüm faturalarımı tam zamanında ödedim. Fakat buna rağmen adıma 11.000 TL kadar kredi çıkmaktadır. En fazla bu yöntemle de 15.000 TL kadar kredi çekebileceğinizi de özellikle söyledim. Bu miktar size yetiyorsa yukarıda bahsetmiş olduğum 2 yöntemle hat üzerinden kredi kullana bilirsiniz. Fakat bana yetmiyor diyorsanız çaresiz bankaların imkanlarına başvuru yapmanız gerekir. Şimdi eminim diyorsanız ki, bankalardan kredi çekebilsem zaten hat üzerinden neden kredi çekmekle uğraşayım. O zaman çok sıkı durun! Kredi notunuzdan dolayı bankalardan kredi çekemeyenler için kredi sicil affı yasasından yararlana bilirsiniz. Böylece, de bir çok bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Sicil Affı Yasasından Yararlanarak Nasıl Kredi Çekilir? konumuzu mutlaka okuyunuz.

Bahsetmiş olduğumuz şekilde yasadan yararlanmanız durumunda da sizlere kredi konusunda aşağıdaki bankamızı tavsiye ederiz.

 • BURGAN BANK (ON) Temmuz ayı için 0 ile 36 ay vadeler için aylık %3.50 faiz oranı uygulamaktadır. Mevcut faiz oranlarına göre kredi hesaplama işlem tablomuz ise şöyledir.
BURGAN BANK Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar Vade Aylık Ödeme TOPLAM MALİYET
30.000 TL 12 3.266,50 TL 39.198,04 TL
24 2.043,87 TL 49.052,92 TL
36 1.669,97 TL 60.118,52 TL

BURGAN BANK (ON) kredi başvuruları İnternet üzerinden hemen yapabilmeniz için buradaki uygulamayı öncelikle cep telefonunuza indirmeniz gerekilir. Daha sonra uygulama üzerinden başvuru işleminiz gerçekleştire bilirsiniz. Faiz oranı belki biraz yüksek ama kredinizin onay alma ihtimalide yüksek 🙂

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 7 Ortalama: 2.4]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 105 YORUM
 1. Adem cicek dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum şartlar neler

 2. Hasan dedi ki:

  Nasıl basvuru yapılıyor

 3. Ömer ARI dedi ki:

  Merhaba ben uzun yıllardır vodafon abonesiyim bende vodafondan böyle bir uygulama yapabilirmiyim.

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, hattınız faturalı ise yapabilirsiniz.

 4. Kamile işleroglu dedi ki:

  Hattından nekadar kredi alabiliyorum buay odeyemedim ilk defa gecikti

 5. Alparslan erdöl dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz