Hibe Kredi

Türkiye’nin En İyi Network Marketing Şirketi (Ponzi Olmayan 1 Numarası)

Daha önce network marketing işi yapmış olabilirsiniz. Bunlar yatırım yada ürün network projelerinden oluşabilirler. Size bu projeler muhtemelen harika paralar kazandırmış tır. Şuan yeni bir proje için arayışta bu nedenle olabilirsiniz. Yada bu güne kadar hiç bir network marketin firmasıyla çalışmamış, sağdan soldan çok para kazanmışları da duymuş olabilirsiniz. Bunun için burada bu içeriği okuyor ve sizde kazanmak istiyor olabilirsiniz. Her ne şekilde olursanız olun arkadaşlar, eğer sonuç olarak çok para kazanmak istiyorsanız kesinlikle tam yerindesiniz. Çünkü, Türkiye’nin en iyi 1 numaralı olan network marketing şirketini sizlere burada tanıtacağım.

Türkiye’nin En İyi Network Marketing Şirketi (Ponzi Olmayan 1 Numarası)

Neden Türkiye’nin en iyi ağ pazarlama işi diyorsanız da bunun için bir çok haklı nedenlerim var. İlk olarak 7 yıldır girişimcilik üzerine içerik üreten biri olarak 2. kafama yatan proje olmasıdır. Kolay kolay network projelerine onay vermem çünkü. Sizde benim gibi çok seçici biri iseniz projeyi duyunca da bana kesinlikle hak vereceksiniz de! Eminim yeni bir network projesi arıyor yada network marketing sektörüne ilk defa dahil olacaksanız da beraber çalışacağız. Benim bundan hiç bir kuşkum eğer bu pozisyonda iseniz yok! Size düşen tek şey ise bu içeriği sonuna kadar okumak. Böylece Türkiye’nin en güvenilir, en çok kazandıran ve kesinlikle ponzi olmayan 1 network marketing numaralı işine sahip olacaksınız.

Network Marketing İşine Başlarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Network marketing işine başlarken nelere dikkat etmelisiniz? Bu başlığı Türkiye’nin en iyi network marketing şirketi hangisi olduğunu tanıtmadan en başta yer vermek istedim. Bunun nedeni ise günlerce, aylarca emek sarf edip bu emeklerinizin firmanın patlaması ile ilk olarak boşa gitmemesidir. İkinci olanı ise muhtemelen ilk olarak yakın çevrenizle işinizi kuracağınız için önce kendinizin sonrasında ise onların mağduriyet buna bağlı olarak yaşamamanızdır. Bu nedenle çok paralar kazanacağım derken hem emeklerinizden hem de sevdiklerinizden olmamak için önce doğru başlangıç yapmak için nelere dikkat etmeniz gerekiyor çok önemlidir. Bu sebeple sizlere network marketing işine başlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini önce maddeler halinde sıralamak istiyorum.

 1. Ponzi olamaması. Bu bir network marketin işinde aranacak en önemli kriter olması gerekir. Sebebi ise hiç bir gelire dayanağı olmayan network marketing işlerin mutlaka gün gelir patlaması tır. Şirketin ponzi olup olmadığını anlamanızın en kolay yolu ise gerçekten aklınıza fikrinize yatan bir gelire dayanağı olup olmadığının sorgulanmasıdır.
 2. İşin yeni başlıyor olması. Güvenilir bir network marketing işi bulduktan sonra yeni olması da bence çok önemli. Nedenine en basit örnekle vermem gerekir ise; Siz işi tavsiye edene kadar tavsiye olarak almamanızdır. Çevrenizde duyulmayan yeni bir işe sizin sahip olmanız durumunda böylelikle lider vasfı sizde olur. Tabi buna bağlı olarak en çok kazanan da siz olursunuz.
 3. Kazanç planı harika olması gerekir. Çalışacağınız network marketing işinin kazanç planı çok önemli. Netice de para kazanmak için çalışıyoruz değil mi? Bu sebeple kazanç planını kesinlikle inceleyin.
 4. Güçlü lider! Benim en çok dikkat ettiğim konulardan bir tanesi de liderim çok iyi olması tır. Çünkü sizi zengin edecek olan takımınızdan önce liderinizdir. İyi, güçlü bir lideriniz olmazsa zaten para kazanacağız takımı kuramazsınız.
 5. İşin popüler olması. Milattan kalma network işlerini bırakın artık! İnsanlar çağın getirdiği işleri araştırıyor. Bu nedenle günümüzde yeri olan işler üzerine kurulmuş network marketing projelerini değerlendirin.
 6. Günlük pasif gelir. Bu geliri ürün network işlerinde bulamazsınız. Ama, işi tanıtacağınız kişiler üzerinde eğer yukarıdaki şartlara da uygun bir iş bulur ve bu geliri sağlarsa da muazzam bir etkisi olduğunu göreceksiniz.
 7. İstediğiniz zaman çekim yapabilme. Benim için bu da çok önemli. Nedeni ise bazı işlerin aylık yada blokeli olduğu için 3 ay dahi sonra çekme imkanı sağlamsıdır. Ben istediğim zaman kazancımı çekemiyorsam yerim öyle network marketing işini!
 8. Yerli olması, Türkçe destek. Network marketin işlerinde ağ yönetimi bilindiği gibi şirketin ilgili sitesi üzerinden sağlanır. Bazen keyfi bazen ise zaruri durumlarda değişikliklere gidilmesi gerekilebilir. Böyle durumlarda yerli olması çok önemli. Bunla birlikte Türkçe ara yüzü ve yine dilimizi bilen bir destek hattınız bulunması da son derece benim için mühim.
 9. Yasal olmalı. Özellikle yasa dışı bahisler üzerine kurulan bir iş modeli ile benim işim olmaz arkadaşlar.
 10. Caiz olmalı. Benim için buda önemli. Haramdan gelecek para ile yine işim olmaz. Bundan dolayı gelirin kaynağının helal yoldan olması gerekir.

Yukarıda network marketin işine başlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğinizi anlatan tam 10 tane madde sıraladım. Sıraladığım bu maddeleri okudu iseniz de network marketin işine başlarken ne kadar seçici olduğumu anlamışsınızdır.

%100 Başarılı Ücretsiz En İyi Kripto Para Al Sat Bot Programı size harika paralar kazandıracağından hiç şüpheniz olmasın

Şimdi bir de neden network marketin işi yapmanız gerektiğinizi açıklayayım. Sonra benimde şuan yaptığım hangi network marketin işini yapmanız gerektiğinize ait başlığa gelelim gayri.😉

Neden Network Marketing İşi Yapmalıyım? Ne Kadar Kazandırır?

Hayatımızda ortalama 1 defa bir şeyleri tavsiye ediyoruz. Bu ettiğimiz tavsiyelerden ise sadece satıcılar kazanıyor. Biz neden kazanmayalım? İşte neden network marketing işi yapmanız gerektiğinin ilk nedeni bu! Memnun olduğunuz şeyleri tavsiye ederken para kazanmanız. Bunun yanı sıra benim için network marketing işi yapmamım bir çok nedeni var. Bunların neler olduğunu da şimdi ne kadar kazandırır? Bundan bahsetmeden listeliyorum.

 1. Patronunuz yok.
 2. Düşük sermayelerle kendi işinizin patronu oluyorsunuz.
 3. Herhangi bir dükkanınızın olması gerekmiyor.
 4. Stok derdiniz yok.
 5. Çalıştıracak elaman ihtiyacınız yok.
 6. Vergi yok.
 7. Mesai saatlerinizi kendiniz belirliyorsunuz.
 8. Yeni dostluklar kuruyorsunuz.
 9. Harika kamplara katılıyorsunuz.
 10. Süper etkinliklerde yer alıyorsunuz.
 11. Başarılı olduğunuz zaman bir hayli prestij sahibi oluyorsunuz.
 12. Çok para kazanıyorsunuz.
 13. İnsanlara da para kazanmasına vesile oluyorsunuz, buna bağlı olarak hürmet görüyorsunuz.
 14. Siz hasta olsanız dahi para kazana biliyorsunuz.
 15. Yurt dışı gezilerine ücretsiz gidebiliyorsunuz.
 16. Cep telefonu, araç gibi hediyeler kazanabiliyorsunuz.
 17. Çeşitli hediyeler alıyorsunuz.
 18. Araç gibi promosyon kazanabiliyorsunuz.

Bu ve daha bir çok daha nedenden dolayı bana kalırsa kesinlikle network marketing işi yapmalısınız. Ben tüm bunları saydıklarımı yaşadığım dan dolayı da network marketing işi yapmaktayım. Peki hangi network marketing işini yapmalısınız. İşte bunu da ne kadar kazanacağımızın hesaplamasıyla birlikte sizlere anlatacağım.

Hazırsak hadi hayatımızı değiştirecek işi öğrenmek için devam edelim arkadaşlar.

Hangi Network Marketin İşini Yapmalıyım?

Arkadaşlar network marketing işini yapmak için yapmayın. Her işte olduğu gibi öncelikle bu işi de yaparken seveceğiniz, aklınıza fikrinize yatacak bir projenin olması gerekiyor. Başarılı olmanız için bu ilke son derece mühimdir. Bununla birlikte sarf edeceğiniz emeklerinizin de karşılığını böylece almış olursunuz. Bundan dolayı da çoğunlukla bayanlar ürün network projelerinde bir araya gelmektedir. Erkekler için ise genelde yatırım network projeleri ön plana çıkmaktadır. Bana hangi network marketin işini yapmanız gerektiğini de soruyorsanız benim sizlere kesinlikle tavsiyem şudur.

 • Enixpho!

Şimdi bana diyeceksiniz Enixpho nedir? Benim için Enixpho 42 yaşına kadar 10 senelik network marketin hayatımda tanıdığım en iyi projedir. Enixpho öyle bir projedir ki ”Neden Network Marketing İşi Yapmalıyım?” başlığı altında yer alan tüm özelliklere sahiptir. Evet, çok ama çok doğru duydunuz. Enixpho projesi bir insanın network marketing yapması için tüm nedenleri bir araya getirmiştir. Bana inanmıyorsanız bunu aşağıdaki başlık altında sizlerde görebilirsiniz. Okuyun, haksızsam yorumlara bunun nedeni yazın, mutlaka cevabı olacaktır.

blank

Türkiye’nin En Çok Kazandıran En İyi Network Marketin İşi Hangisi?

Size Türkiye’nin en çok kazandıran ve bana kalırsa en iyi network marketin işi hangisi olduğu ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin isminin Enixpho olduğunu yukarıda yer vermiştim. Peki neden Enixpho? Gelin şimdi de bunun sebeplerini ilk olarak yakından bir inceleyelim. Bakalım ne kadar haklıyım hep birlikte görelim.

Dünya genelinde en çok kripto paraya yatırım yapan 4 ülke Türkiye olduğunu biliyor muydunuz? Buyurun global bir prestijli haber sitesinin o açıklaması => https://www.ntv.com.tr/ekonomi/en-cok-kripto-para-kullanilan-ulkeler-belli-oldu-turkiye-avrupada-birinci-dunyadadorduncu,2yYbosOdhE2LAGgwgcK5CA

Neden bana kalırsa en iyi network marketing işi Enixpho? Bunun nedenlerini aslında yukarıda sıraladım. Ama bir de kendi düşüncelerime göre niçin Enixpho projesinde yer almanız gerektiği açısında bakalım.

 • Öncelikli olarak Enixpho projesi kesinlikle ponzi bir iş değildir.
 • Hiç kimseden kesinlikle 21 USD haricinde riske atılacak bir para talep etmez.
 • Dünyada en çok kripto para sektörü Türkiye’de olduğunu göre oldukça popüler bir sektördür.
 • Dünyanın en güvenilir kripto para borsası olan Binance ile çalışmaktadır.
 • Yatırımlarınıza aylık %110 varan bir gelir elde etmenize imkan sağlar.
 • Harika bir network kazanç planına sahiptir.

Benim açımdan neden Enixpho projesinde olmamızın sebepleri bunlardır. Tabi daha bir çok nedeni vardır. Enixpho nedir? Diyorsanız da size kısaca yapmış olduğu işi şu şekilde açıklayabilirim.

Binance de size ait olan kripto para cüzdanınızdaki varlığı sizin gözetiminizde sizin vermiş olduğunuz yetki kapsamında sizin için al sat yaparak çalıştıran bir uygulamadır.

Uygulama sadece 21 USD vererek 365 gün sahip oluyorsunuz. Size şirkette diyor ki! Haftalık olarak size kazandırdığımız paranın %50 miktarını bize gönder. Kazandırmıyorsak da gönderme arkadaş. Daha bundan öte ne olabilir ki! Buna karşılık olarak da kurmuş olduğunuz takımın kazancı kapsamında her göndermiş olduğu %50 kazancının ortalama %25 kadar miktarını network kapsamında sponsorlarına yani size haftalık olarak ödeme yapıyor. Yani;

 • Hem Enixpho al sat bot ile haftalık gelir elde edebiliyorsunuz, hem de takımınızın gelirine ortak oluyorsunuz?

Dediğim gibi riske edilecek para ise sadece Enixpho uygulaması için ödenen sadece 21 USD olmaktadır. Network kazanç planı olarak ise Enixpho 3 farklı alanda size gelir elde etmenizi sağlar. Bunlar ise oranlarına göre şu şekildedir.

1- Kayıt (Referans) Geliri: Size ait reforans kodu ile Enixpho alanlardan elde edilen gelirdir. Böylece sizin kayıt ettiğiniz herkesin, Enixpho al sat botu ile haftalık elde ettikleri gelirin tam %5 şirket size öder. Örnek: Diyelim ki sizin referans kodunuzla 10 kişi Enixpho uygulaması kullanıyor. Bu kişilerde toplamda 50 bin TL bir Binance hesabında para çalıştırıyor. O hafta toplamda %25 kazanç Enixpho al sat botu bu kişilere sağladı. Takımınız Enixpho al sat botundan gelir elde etmek için bu gelirin 25 bin TL siz şirketin USDT adresine gönderdi. Şirket bu paranın %10 olan 2.500 USD sizin USDT adresinize gönderir.

2- Binary (Eşleşme): Sizin altınızda bulunan sağ ve sol koldaki gelirlerden kısa kol üzerinden elde edilen %5 kazançtır. Örnek: Altınızdaki sınırsız eşleşmeden sol koldan 100.000 USD sağ kolda ise 70.000 USD ciro döndü diyelim. Şirket kısa kolda bulunan 70.000 USD %5 miktarı olan 3.500 USD sizin hesabınıza yine USDT olarak gönderir.

3- Koçluk Bonusu: Sizden başlayan organizasyondaki 7 derinliğe kadar elde edilen kazanç türüdür. İlk 4 derinliktekilerin toplam network kazancından %10 kalan 3 derinliktekiler den ise %5 gelir elde edersiniz.

Enixpho anlayacağınız size sadece Binance üzerinden al sat yaparak paranıza para katmakla kalmamaktadır. Bunla birlikte tavsiye mekanizmasıyla zenginliğin yolunu da açmaktadır.

Yardımcı Bağlantılar:

Değerli arkadaşlar tüm bu bilgilendirme rağmen aklınıza takılan tüm soruları lütfen bizlere çekinmeden whatsApp hattımızdan sorunuz. Sizi bekliyor olacağız..

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. kemal dedi ki:

  NATURALİS AYMNET VE HERBALİFE CAİZ Mİ

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ürün satışı olan her network işi caiz efendim.

   1. Anonim dedi ki:

    Ama üyenin kazandırdığı üyeden para almak caiz değildir deniliyor

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     Fetva verme yetkim yok, ama olaya şöyle bakalım. Diyelim ki bir bakkal açtınız daha sonra ikinci bakkal için de doğal olarak siz bakamayacağınız için bir başkasına bayilik verdiniz. Bu ikinci bakkalda sizin vesileniz ile açıldı ve ürün satarak para kazanıyor, sizde buna vesile olduğunuz için (o riske girdiğiniz için) kendi kar payınızı aldınız. Sizce bu durumda haram mı olur?

     1. :) dedi ki:

      Haklısınız peki Türkiye de piramit sistemi kullanan hala var mı eğer varsa hangileri olduğunu söyler misiniz

     2. KOSGEBAdmin dedi ki:

      Bütün network marketing sistemleri piramittir. Önemli olan ponzi olup olmadığıdır. Lütfen buna göre sorunuzu güncellermisiniz.

     3. :) dedi ki:

      Ülkemizde ponzi olan network marketing firması var mı ?

     4. KOSGEBAdmin dedi ki:

      Kripto para üzerine (madencilik) adı ile kurulan bir çok firma diyebilirim. İsim vermem de doğru olmaz.