KOSGEB Kredi

TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz Şifresiz 2021


TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz Şifresiz 2021

En fazla 60 saniyelik videolar çekme imkanı sağlamasına rağmen milyonlarca kullanıcısı olan TikTok uygulaması nedir? olduğunuz sizlere tam detaylı olarak anlatacağım. Öncelikle bilmelisiniz ki bu uygulama gün geçtikçe yeni içeriklerle eğlendirmeye ve kazandırmaya halan çok hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bundan dolayı da TikTok uygulaması sayesinde milyonlarca insan ciddi anlamda paralar ve hediyeler kazanmaktadır. Bu nasıl olur diye soracak olursanız. Yazımızın bütün içeriğinde merak ettiklerinizin cevaplarını bulabilirsiniz. Hatta bütün bunlar ile kalmayıp, hile uygulamaları ile nasıl takipçi arttıracağınızı da bizzat deneyerek sizler ile paylaşmış bulunmaktayım. Sizlerde bu anlatmış olduğum uygulamalar sayesinde bir anda 1000 2000 3000 takipçi artırabilirsiniz. Asla mümkün değil, demeyin gelin hep birlikte nasıl olduğunu görelim😉

Tiktok Nedir? TikTok Nasıl Para Kazandırır?

Öncelik olarak sizlere bu TikTok uygulamasının kısaca ne olduğunu anlatmak istiyorum. Birbirinden eğlenceli, yaratıcı, ilginç videoları müziklerle ve farklı efektler kullanarak hazırlamak. Bulunduğunuz her ortamda en fazla 60 saniyelik videoları çekip TikTok uygulamasında paylaşmaktır. Eğer sizde bende bu TikTok dünyasının içine girip hediyeler ve para kazanmak istiyorum diyorsanız yaratıcı ve ilginç olarak dikkat çekmeniz gerekiyor. Peki bu uygulamaya nasıl erişim sağlayacağım derseniz.

Telefonunuza yada kullandığınız tablete, bilgisayara hiç fark etmez. TikTok uygulamasını indirerek işe başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken profil simgesine dokunarak, kayıt oluşturmaktır. Oluşturacağınız kayıt;

 • Telefon numaranız ile
 • Diğer kullandığınız sosyal ağ hesaplarınız ile (Facebook, Instagram, Google Twitter gibi)
 • Yada mail adresiniz

ile yapılmaktadır. Kayıt oluştururken önemli bir nokta ise, kullanacağınız isimdir. İsminiz ne kadar doğru olursa sizin için o kadar dezavantaj olmuş olur. İyi ve kısa bir kullanıcı adı, yaratıcılığınızı ön planda tutacak harika bir açıklama, ve dikkat çekici iyi bir profil fotoğrafı koymanız gerekmektedir. Bunun sayesinde takipçileriniz face hesap olmadığını anlar ve hazırlamış olduğunuz videoları beğeni atıp, sizi takip etmeye başlar.

Profilinizin sol alt tarafındaki merceğe dokunarak, TikTok fenomenlerinin ve çeşitli birçok etiketi aratabilirsiniz. Takibe aldığınız ve izlemiş olduğunuz kişilerin videoları profilinizin ana sayfasına düşecektir. Ana sayfa üzerinden paylaşılmış olan videolardan fikirler alıp sizlerde kendinizi geliştirebilirsiniz. Sağ alt taraftaki merceğe tıkladığınızda ise size gelen mesaj ve bildirimleri görmüş olacaksınız.

Menü kısmında yani (+) simgesine dokunarak paylaşımda bulunacağınız videoları, seçmeye ve kayıt oluşturmaya başlayabilirsiniz. Videoyu hazırlarken üst kısımda yer alan ses seçin butonuna basarak müzikler ekleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz videonuzu paylaşımda bulunmak istiyorsanız. Sağ alt tarafta yer alam yükle menüsünden  galeriye girerek istediğiniz videonun paylaşımını yapabilirsiniz.

Gerekli olan bütün işlemleri yapıp hesabınızı oluşturdunuz şimdi bundan nasıl para kazanırım diye düşünüyorsunuz? Ne kadar kolay gözükse de aslında zor bir süreç. TikTok uygulamasının içinde yüzlerce görsel efektler, ses efektleri, kısa videoların alt yapıları bulunmaktır.  Bu aşamada yapmanız gereken çok basit, sizlere verilen efektleri kullanarak, video çekecek bir ortam hazırlamak. Hazırlanmış olan konuşmalara yada ses efektlerine uyum sağlayarak kaliteli, eğlenceli, komik, ilginç ve dikkat çekici videolar çekmek. Ve çekmiş olduğunuz videoları herkese açık paylaşımlarda bulunmak. Hatta hazırlamış olduğunuz videoları diğer sosyal ağlarda, hesaplarınızı kullanaraktan paylaşımda bulunabilirsiniz. Böylelikle sizi tanıyanlar ve onların tanıdıkları aracılığı ile hedef kitleniz büyümüş olur. Sizlere 5 ana başlıktan oluşan formül vererek nasıl para kazanılacağınızı da anlatmak istiyorum.

1- Sponsor Bularak Gelir Kazanabilirsiniz!

TikTok  aracılığı ile para kazanmanıza yardımcı olacak yöntemlerden biriside sponsor bulmaktır. Hesabınızı aktif kullandığınız halinde sponsor bulmak için en az 50.000 takipçiye sahip olmanız gerekmektedir. TikTok ta sizlere sponsorluğunu verecek olan markalar, videolarınızda paylaşım yapmak için sizlere çeşitli ürünler göndermektedir. Bu ürünleri çekmiş olduğunuz videolar uyumlu reklam yaparak sponsorunuzun taleplerinizi yerine getirmiş olursunuz. Ama bunu yapmak için başvuruda bulunan kişilerden, öncelik olarak 50.000 takipçiniz olmasını talep etmektedir.

2- TikTok Trafiğini Youtube’a Yönlendirmek

Youtube üzerinden en sevdiğiniz beğenilen tüm videolarınızı paylaşımını yaparsanız, ekstra ek bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Çünkü, paylaşmış olduğunuz videolar böylece sadece TikTok uygulaması içinde kalmayacaktır. Tüm Türkiye’ye hatta Dünya genelinde yer almaya başlayacaktır. Tabi, bunu sağlaya bilmeniz için de YouTube bünyesinde yer alan bir kanalınızın da olması şarttır. Aksi taktirde TikTok videolarınzı yükleyemeyiz, Youtube dan para kazanmayı aktif edemezsiniz. Kanalınızın olması içinde tek ihtiyacınız olan @gmail uzantılı size özel bir e-posta adresidir. Bu posta adresini alarak, Youtube sayfasına girdiğimiz zaman sırasıyla şu adımları yapmamız gerekecek.

 1. Sağ üst tarafta yer alan OTURUM AÇ sekmesini tıklatalım
 2. Gmail adresimizi ve şifremizi girelim
 3. Sonra resimde de gösterdiğim yerden TikTok videolarımızı yükleyemeye başlayalım.
 4. Video düzenleme bölümünde başlık ve açıklamaları da girdikten sonra yayımla yapalım.

1000 takipçi ve 40 bin izlemeye oluşunca da böylece TikTok haricinde Youtube kanalımızdan da para kazanmaya başlayabiliriz.

3-E- Ticaret Yolu

TikTok özellikle son dönemlerde gençler arasında çok fazla talep görülen ve kullanılan hale gelmiştir. Gençlere yönelik e-ticaret yapmak üzere profillerinizi ve hazırlamış olduğunuz videolarınızı kullanabilirsiniz. TikTok’taki bazı videoları kullanmış olduğunuz markaları kısa vadeli videolar oluşturarak ürün tanıtımlarında kullanabilirsiniz. TikTok aracılığı ile para kazanmanın en kolay yolu aslında e-ticarettir. Eğer buradan yola çıkacaksanız özellikle gençlere yönelik ürünler ile ilerlemeniz gerekir. Gençlerin en çok ilgi odağı teknoloji ve giyim üzerinedir. Bununla yola çıkmanız sizin için çok iyi bir fırsat olacaktır.

4-Sosyal Medya Hesaplarını Büyüterek İzlenmesini Sağlamak Takipçi Ve Beğeni Sayınızı Yükseltmek

TikTokta geniş bir kitleye sahip olduysanız, diğer sosyal medya uygulamaları aracılığıyla hesaplarınıza bağlanabilirsiniz. Instagram twitter facebook gibi hesaplardan kullanıcılar tarafından sizlere talepler yoğunluk göstermiş olacaktır. Onların sayesinde sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Bu sayede diğer sosyal medya hesaplarınız doğrudan büyümüş olacaktır. Bütün sosyal medya hesaplarınızda aktif bir şekilde izlenmeye devam ederseniz sizlere reklamalar gelir. Bu reklamlar sayesinde hesabınızı tanıtarak ister satabilirsiniz. İsterseniz de reklam yaparak sosyal medya hesaplarınızdan para kazanmış olursunuz. Son zamanlarda özellikle Instagram hesaplarına yönelik bir çok reklamlar verilmektedir.

5- Sık Sık Devamlı Olarak Canlı Yayınlar Yapmak

TikTok ta belirlediğiniz kazanca ulaşmanın yollarından biride sık sık düzenli olarak canlı yayınlar yapmaktır. Yapmış olduğunuz canlı yayınlar sayesinde hayal dahi edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Ülkemizde sadece TikTokta canlı yayın yaparak çok paralar kazanmış TikTok fenomenleri bulunmaktadır. TikTok uygulamasının en keyif verici özelliklerinden biride canlı yayındır. Bu yapılan canlı yayınlar sayesinde hediye alma fırsatınız oluşmaktadır. Yani canlı yayın yaptığınız sırada izleyiciler tarafından yada hayranlarınız tarafından ücretleri değişiklik gösteren hediyeler size gönderebilir. Birde son dönemde çok rağbet gören Brawl Stars oyunu bulunmaktadır. Bu canlı yayınlarınızda Brawl Stars 100,000 Elmas Hilesi yazımdan bahşederek para kazanmanız çok mümkündür.

Tabi ki bu hediyelere ulaşmak için gayet dikkat ve ilgi çekici olmalısınız. Diğer TikTokırların yapmış olduğu canlı yayınlara katılarak tecrübe almış olursunuz. İzleyicileriniz için hazırlanmak, onların ilgisini çekecek günden konulardan bahsedip sohbet ortamı yaratabilirsiniz. Yada gösteriler hazırlayıp onların karşısında şarkı söyleyebilirsiniz. Yani burada önemli olan amaç izleyicilerinizin canlı yayın yapacak diye hayranlıkla beklemesi ve size bu konuda destek çıkmasıdır. Ve sizin kazanmanızı sağlamaktır.

TikTok Takipçi Arttırma Hileleri İçin Uygulamalar

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden ara kazanmak oldukça tercih edilen bir yöntemdir. TikTok serüvenine sizlerde yeni katılmış iseniz ve bu sayede gelir elde etmek istiyorsanız. TikTokun belirlemiş olduğu bazı kuralları yerine getirmeniz gerekmektedir. Sosyal medya üzerinden gelir etmek için takipçi sayılarınız ve hazırlayıp paylaşmış olduğunuz videoların beğenilerine bağlıdır. TikTok hesabı açtığınızda en büyük hedefiniz kısa bir sürede fenomen olup gelir elde etmektir. Tabi ki bunlar hemen öyle bir anda gerçekleşmiyor. Maalesef ki😒 TikTok Takipçi Arttırma Hilelerine başvurmanız gerekmektedir. Para ödemeden takipçi sayılarınızı bir anda artırmak isterseniz. Öyle bir hile düşünmelisiniz ki, uygulayacağınız programın %100 çalışıyor olsun. Ve bir anda hiç bir ücret ödemeden takipçi sayınız

 • 20.000, 30.000, 40.000 takipçiniz olsun.
 • Üstelik uygulamasız ve ücretsiz
 • İPHONE cep telefonlarından ve ANDROİD telefonlarından şifresiz kullanılabilen bir yöntem olsun.

TikTok hesabınız üzerinden daha fazla takipçi ve beğeni elde edebilirsiniz. Uygulama olarak doğal kasma takipçi yöntemini uygulayabilirsiniz. Sosyal medya tabiri ile organik takipçi kasma ve takipçi kazanma diye bilinmektedir. Doğal takipçileriniz kaliteli ve dikkat çekici videolarınızı beğenip sizi doğal olarak takip edenlerdir. Bunlar sayesinde de ilerleme kat edebilirsiniz. Yalnız size aşağıda vermiş olduğumuz adres üzerinden 500 ve daha fazla organik takipçi ve beğenisi almanız mümkün.

 • Buraya Tıklayarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
 • Kullanıcı adınızı girdikten sonra devam butonuna basmalısınız.
 • Türk takipçiler yönlendiriliyor diye ekranda görmüş olacaksınız.

TikTok Takipçi Hilesi

 • Takipçiler bulunuyor diye uyarı gelecektir. Bu arada aktivasyon işlemi gerçekleşmiş olacaktır.
 • Kullanıcı adınıza ait TikTok hesabınıza 25000 takipçi gelmesi için telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.
 • Arkasından size SMS onayı gelecektir.
 • Telefona sms yolu ile gelmiş olan kodu girerek istediğiniz takipçi sayısına ulaşmanız mümkündür.

Verdiğimiz yoldan devam ederseniz TikTok takipçileriniz bir anda çoğalacağını sizlerde görmüş olacaksınız. Vermiş olduğumu site güvenilir ve daha önceden denemiştir. Takipçi sayınızı arttıracak diğer siteler ise şu şekildedir.

 • APK özellikli TikTok takipçi ve beğeni hilesi Tikmaster
 • TR için en uygunu olan TikFans TikTok Takipçiler
 • Yurt dışı kaynaklı uygulama olan TikFans TikTok Followers
 • Takipçi ve beğeni olan TikPlus
 • Hızlı Takipçi Kasma Tikfamous
 • Google Play de en popüler olan uygulama Takipçi Hilesi

Vermiş olduğumuz bu uygulama adreslerini de kullanarak istediğiniz takipçi sayısına ve beğenilere ulaşabilirsiniz. Sizin bu yolda tek yapmanız gereken gerçekten emek vererek içtenlik ile dikkat çekici, ilginç, komik videolar yaratmak. Buda sizin elinizde olan bir durum. Bunu iş olarak görüp işinize özenle sahip çıkmanız gerekmektedir. Ayrıca Eylül kızımın sizler için hazırlamış olduğu bir video var. Açık ve net bir anlaşım ile anlatmaktadır sununa kadar izleminizi tavsiye ederim. Çünkü bu video sayesinde bir çok takipçi kazanacağınıza eminim. İyi seyirler.😉

Sizlerin de gördüğünüz gibi, net ve anlaşılır bir şekilde anlattığı üzere, bir anda takipçileriniz katlanmaya başlayacaktır. Bu uygulamayı kendi bizzat deneyerek başarılı oldu. Sizlerde kızımın söylemiş olduğu gibi adımlar atarsanız eğer hedeflemiş olduğunuz takipçilere ulaşabilirsiniz. Ve bu sayede fenomen olma yolunda ilerler canlı yayın açma imkanı sağlamış olursunuz. Unutmayınız ki, yukarıda da belirttiğim gibi ne kadar çok içerikli canlı yayın yaparsanız kazancınız o kadar çok olur. Hiç beklemeden biran önce uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

TikTok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır? 2021’de Ne Kadar?

TikTok kullanıcılarına açtığı TikTok cüzdan ile kazandığınız miktarları direk paraya çevirebildiğiniz gibi diğer arkadaşlarınıza hediye olarak da gönderebilirsiniz. TikTok jeton sayesinde popülerliğiniz yükselmiş olur. Elde etmiş olduğunuz gelirleri yüksek boyutlara taşıyabilirsiniz.

ÜRÜNLER  JETON ÜRÜNLER JETON
TikTok Talent 250 Çay 50
Unicorn 5000 Gramofon 199
Görkemli Şato 20000 Hoş Geldin Ramazan 2
Baklava 2 Ramazan Feneri 1000
Nazar Boncuğu 5 Bravo 2
Lale 200 Alkış 9
Merhaba 10 Lokum 2

TikTok jeton fiyatları yüksek gelen kullanıcılar için, TikTok ücretsiz yani bedava olarak jeton hilesi yapılmaktadır. Ona geçmeden önce TikTok jeton nasıl kazanılır? Kısaca size anlatmak istiyorum.

 • TikTok uygulamasına erişim sağlayıp, canlı yayınlar yapmanız gerekmektedir. Yalnız bu aşamada bilmeniz gereken önemli olan bir konu var. Bu işlemi yapabilmek için 1000 kişinin sizi takip etmiş olması gerekmektedir. Bu takipçi sayısına ulaştıktan sonra canlı yayın açabileceksiniz.
 • Canlı yayın açmanız hesabınız tarafından destekliyor olması gerekmektedir.
 • Kotayı aşıp belirli bir kitleye sahip olduktan sonra, yapacağınız canlı yayınlarda sizi izleyen kişiler tarafından, gönderilen hediyeler, sizin para kazanmanızı sağlamış olacaktır.
ÜRÜNLER  JETON ÜRÜNLER JETON
Mishka Bear 100 Öpücük 150
1 Jeton 1 Elmas Aşk Yüzüğü 300
Sceptre 150 Altın Spor Araba 29999
Oud 300 Çiçekler 7
Nakit Yağmuru 999 Lolipop 10
Yat 7499 Parfüm 20
Kalp 10 Gül 1
 • Sizlerde canlı yayın yapan arkadaşlarınızı izleyip, onlara destek olmak amaçlı hediyeler göndermek isterseniz, kazanmış olduğunuz bakiyeden düşecektir.
 • TikTok jeton para özelliklerine sahip olmak için, bağış sistemi özelliğini aktif hale getirmek ve bu sistem üzerinden sizlerde bağışta bulunmanız gerekmektedir.
 •  Kazanmış olduğunuz TikTok jetonlarından bir miktar kesinti uygulanıyor. Ama sıklıkla kullandığınız halde ilerleyen zamanlarda hiçbir kesinti yapılmamaktadır.
ÜRÜNLER  JETON ÜRÜNLER JETON
TikTok 1 LOVE Ballon 699
Finger Heart 5 Altın Madeni 1000
Mikrofon 5 Garland 1500
Goodnight 10 Carousel 2020
Konfeti 100 Ferris Wheel 3000
Kalpler 199 Panda 5
Güneş Gözlükleri 199 Big Love 25
Konser 500 Güneş Kremi 50
Legendary 1000 Gökkuşağı Pukesi 100

 

 • Yayın sırasında jeton kazanma özelliği aktif hale gelmektedir. Bu sayede kullanıcılar tarafından sizlere jeton bağışı yapılmaktadır. Bu bağışta bulunan kişilerde sizin yapmış olduğunuz canlı yayın sırasında kendi reklamlarını vererek üst seviyede olmuş oluyorlar.
 • Size gönderilen jetonları toplayıp, bozdurabilir ve paraya dönüştürebilirsiniz.
 • Bunu her kullanıcı uygulama üzerinden çok basit adımlar ile yapabilir.

Kazanmış olduğunuz jetonların amaçları kısaca bu yöndedir. Bu jetonlara sahip olabilmek için kitlenizi genişletmeniz gerekmektedir. Takipçi sayısını fazlalaştırıp popülerliğinizi yükseltmeniz gerekmektedir. Tabi bütün bunların hepsi doğal yöntemler ile yapılmaktadır. Birde bunun hile yöntemine gelecek olursak.

 • Apple Store, Google Play Store’ de yada IOS Market üzerinden TikTok jeton dağıtacağını bildiren APK uygulamalar var.
 • Bunlar üzerinden kolayca hileler yapılması mümkün.
 • Bu uygulamalardan indirip, kullanıcılara reklam izlettirmeniz ve sizin izlemeniz gerekmektedir.
 • Sizin izlediğiniz yada izlettirdiğiniz reklamlar üzerinden uygulama geliştiricileri, reklam verenlerden para kazanıyorlar. Ve bu kazanmış olduğu paraları sizlere jeton olarak geri dönüşüm sağlamış oluyor.
TİKTOK BEDAVA JETON HİLESİ PROGRAMLARI
aylink.com TikTok free.fun jeton softanic.com
takipavm.com takipcıvar.com birtakipci.com
hilelipc.net gramtakipci.com jetonhilesi.com

TikTok için jeton hileleri bu programlar sayesinde ücretsiz bedava jeton hilesi alabilirsiniz. Fakat 18 yaşından küçük iseniz jeton satın almanız mümkün değildir. Bu yaş sınırı geçtikten sonra indirdiğiniz program üzerinde istediğinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bütün bunların yanında keşfet bölümünde arama butonun yanında, yer alan barkod bölümüne giriş yapın. Ve arkadaşlarınızın barkodunu okutarak takip sürecini hızlandırmış olursunuz. Gelen kutusuna düşen mesajlarınızda sizi kimler takip ediyor, paylaşımlarınızın beğenisini ve kimlerin paylaşımda bulunduğunu görebilirsiniz.

TikTok Banka Hesabı Açma Nasıl Olur?

Sosyal medya uygulamaları arasında en çok popülerliği olan ve gittikçe ağını genişleten uygulama TikToktur. Belirli sayıda aboneliklere ulaştıktan sonra sizlere belli miktarlarda paralar kazandırıyor. Peki bu kazandığınız paraları nasıl çekeceğiz derseniz. Adınıza banka hesabı veya kredi kartınız olması gerekir. Bunlar olmadığında hesabınızdan para çekmeniz mümkün olmayacaktır. İlk öncelik banka hesabınızı eklemek olacak. Nasıl yapacağınızı sizlere vermiş olduğum maddeler halinde aşağıda anlatabilirim

 • TikTok hesabınıza açarak ”Ayarlar” bölümüne giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan bölümde ” Para Çekme Yöntemi Ekle” butonu olacaktır.
 • Butona tıklama yaptığınızda, sekmenin alt kısmında ”Banka Hesabını Bağla” seçeneğini göreceksiniz.
 • Gördüğünüz o seçeneğe tıklayarak hesabınızı ekleyebilirsiniz.
 • Mevcut olan banka hesabınızı TikTok uygulamasına eklemeniz için telefonunuza 4 haneli hesap doğrulama kodu almış olacaksınız.
 • Almış olduğunuz bu kodu onayladıktan sonra. banka hesabınızı etkinleştirmek için bir bölüm çıkacaktır. Orada çıkan bütün bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

Buraya kadar sorunsuzca geldik ve işlemlerimizi tamamlamış olduk. Peki ya bundan sonrası için yapmamız gerekenler nelerdir? TikTok para çekme işleminizin gerçekleşmesi için, sizden istenilen bazı bilgiler var.

 • Öncelik ile vermiş olduğunuz ilgili bankaya at olan SHIFT/BIC kodu
 • Size ait aktif olan e-posta adresiniz
 • Vermiş olduğunuz hesabın, IBAN numarası
 • Hak sahibi olan kişinin kullanıcı adı
 • Yine hak sahibine ait olan adres bilgilerini

doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra, istediğiniz tüm bilgileri banka hesabınıza eklemiş olursunuz. Ve böylelikle TikTok hesabınızdan kazandığınız paraları çekmek için hesap oluşturmuş olursunuz. Şimdi gelelim kazanmış olduğunuz bu paraları nasıl çekeceğinize.

TikTok Nasıl Para Çekilir?

TikTok üzerinden kazanmış olduğunuz parayı çekebilmek için bakiyenizde en az 30 $ bakiye olması gerekmektedir. Bu bakiye tamamlanmadığı halinde hiç bir şekilde para çekmeniz mümkün değildir. Paranızı çekmek için TikTok hesabınıza giriş yaparak;

 • ”Ayarlar” bölümüne gelin
 • Ödeme limitleri ve bakiyeniz olduğu butona giriş yapın
 • ”Ayarlar” bölümündeki ” BAKİYE” bölümüne giriş yapın
 • Karşınıza çıkan canlı yayın hediyeleri kısmında en AZ 30$ olduğunu gördü iseniz.
 • ”Parayı Çek” seçeneğine giriş yaptığınız taktirde para çeke işleminiz onaylanmış olur.

Bu işleme onay verdikten 12 yada 15 gün içerisinde belirlemiş olduğunuz hesabınıza kazanmış olduğunuz miktar aktarılacaktır. Mobil uygulama üzerinden takibini yapabilirsiniz. Paranızın yattığını gördüğünüz taktirde, gidip ATM’ler den çekebilirsiniz. Sizlere şimdiden hayırlı olsun der, iyi harcamalar dileriz.😉

TikTok 1000 2000 3000 Takipçi Kaç TL?

Özellikle gençler tarafından çok tercih edilen popüler sosyal paylaşım uygulaması olan TikTok eğlendirici ve eğlenceli videolar çekmenin yanı sıra para kazanmamıza da yardımcı olmaktadır. Yüksek oranlarda bir etkileşime sahip olduğu ve her geçen gün daha da büyümesi ile ciddi gelirler kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Sosyal ağlarda hesabınızı doğru ve kurallara uygun bir şekilde kullanıldığınız taktirde kazancınız sınırı olmayacaktır. Youtube‘ de Google Adsense ile Instagramda reklam alarak TikTok tada izlenme başı para kazanma şansınız olmaktadır. Tiktok ta izlenenlerin ortalama ne kadar para kazandırdığını sizlere aşağıdaki hazırlamış olduğumuz tabloda göstereceğiz.

İZLEME SAYISI GÜNLÜK ÇEKİLEN VİDEO AYLIK KAZANÇ
5.000 1 1000 TL
10.000 2 45000 TL
50.000 3 20,000 TL

Bu tabloyu reklam ajansları ile olan çalışmalar ve bunlara ek olarak canlı yayınlarda yapılan bağış jetonları ile, ortalama olarak kazançlara 1.000 izlenme için 1000 dolar seviyesinde belirlenmiştir. Yani 1000 izlenme 1 dolar oluyor ise, 2021 yılında dolar 8,22  Türk Lirası olduğuna göre, çıkarmış olduğumuz hesap bu yöndedir. Sizin de görmüş olduğunuz üzere TikTok’ ta para kazanma diğer sosyal ağlara göre çok daha kolay olmaktadır. Tabi ki kazanılan bu para miktarı sadece izlenme sayısına göre hesaplanmamaktadır. Canlı yayınlar sayesinde aldığınız Jetonlar bağışlar da hesaplanmaktadır.

Sınırsız Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Oldukça fazla oyuncu kitlesi bulunan Brawl Stars oynayan TikTokırların en büyük ihtiyaçlarından biri elmas kazanmak olmaktadır. Bu oyunda ne kadar zor şartlarda kazanıldığı üzere oyunculara  İnternet üzerinden Brawl Stars Elmas Hilesi arayışına çıkmaktadırlar. Yalnız bulmuş oldukları bir çok site neredeyse cevap vermemektedir. Yani çalışmamaktadır.

Sınırsız-Brawl-Stars-Elmas-Hilesi-Nasıl-Yapılır

Gerçekten çalışan Brawl Stars Elmas Hilesi 1 yada 2 sitede bulunmaktadır. Brawl Stars Elmas Hilesi sayesinde ihtiyacınız olan bedava elmas ve bedava yeşil taş sahibi olursunuz. Kazandığınız elmasları dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Bu sayede karakter yada karakter kostümleri almış olursunuz. Brawl Stars Elmas Hilesi sayesinde günde en az 6000 elmas alabilirsiniz.

Önemli bir uyarıdan bahsedecek olursak. Bu siteler sizden telefon numaranızı yada para talep ederse asla gönderimde bulunmayın. Bu siteler sahte olup hattınızdan mobil ödeme çekerek sizi dolandırabilirler. Buna kesinlikle izin vermeyin!

Brawl Stars Elmas hilesi yapmak için sizlere 2 yol sunacağım. 1, yol APK dosyası kullanarak, bu uygulama sayesinde elmas kazanmaktır. Hile ile elmas kazanmak için bu uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu indirmiş olduğunuz uygulama ile gerekli adımları takip etmiş olmalısınız. Brawl Stars sunucularına bağlanarak, sizin hesabınızı yönetecektir. Bu sayede sizlere dilediğiniz kadar elmas kazanmanıza yardımcı olacaktır. APK uygulamasını indirdiğiniz anda, gerekli izinleri verdiğiniz taktirde hemen hile ile elmas almaya başlamış olursunuz. 2.diğer bir yol ise;

 • Öncelik olarak https://brawlturkiye.com/ElmasHilesi sayfasına giriş yapın. Açılmış olan sayfa üzerinde almak istediğiniz elmas miktarını girin.
 • Daha sonrasında Brawl Stars ID adresini girerek sisteme giriş sağlayın. Ve sonucunda istediğiniz elmaslara sahip olabileceksiniz.

En popüler uygulamalar arasında yer alan Brawk Stars başarısının sırrı rekabetçi modunun yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Elmas kodlarını oyun içinde kullanarak bir çok avantaj sahibi olabilirsiniz.  Saatlerce oyun oynayarak kazandığınız elmasları vermiş olduğumuz hile programını kullanarak saniyeler içinde kazanabilirsiniz. Bu yapmış olduğunuz hile de ban riski almış olmazsınız. Hile durumu aktif gözüktüğü taktirde hiçbir ban riski bulunmamaktadır. Kullanıcılar sorun yaşamasın diye program tarafından güncelliği korunmakta ve kontrolü sağlanmaktadır.

"TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz Şifresiz 2021" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz Şifresiz 2021" - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKrediler.Com