Hibe Kredi

Sigortasız Kredi Çekilir Mi? Çalışmayan Biri Nasıl Çeker? Hangi Bankalar Verir?

Sigortasız kredi çekilir mi? Size net olarak bunun cevabı evet derim. Neden bu kadar kendinizden eminsiniz derseniz, ben tam 8 senedir çalışmayan biri olarak 4 defa ihtiyaç kredisi çektim. Hatta bir defasından ihtiyaç kredisinin yanı sıra araç kredisi başvurum dahi onay aldı. Tüm bunları sizlere burada kanıtlayacağım. Ama önce nasıl SGK (SSK) kaydı olmadan biri olarak nasıl kredi çektiğime geçmeden önce..

Sigortasız Kredi Çekilir Mi? Çalışmayan Biri Nasıl Çeker? Hangi Bankalar Verir?

Bankalar neden sigortasız olduğum halde bana kredi veriyor? İlk olarak bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha sonrasında ise sigortasız sizler nasıl ve hangi bankalar dan kredi kullanabileceğinizi anlatacağım.

Bankalardan Sigortasız Kredi Çekilir Mi?

Bankalardan sigortasız kredi çekilir mi? Bunun cevabını sizlere kesin ve net olarak evet derim. Bu kadar özgüven içinde evet dememin sebebi ise ben 8 senedir çalışmayan biri olarak tam 4 defa çünkü çektim. Peki hangi şarta sahip olduğumdan dolayı bankalar bana 4 defa sigortasız kredi verdi? Bunun cevabına geçmeden önce söz verdiğim gibi size hala sigortasız olduğumu bir e-Devlet aracılığı ile kanıtlayayım. blank

Sitemizin iletişim bilgileri bölümüne bakarsanız adımın Murat YALÇINKAYA olduğunu sizlerde görürsünüz. Şimdi burada sizlere sigortasız biri olduğumu kanıtladım. Adımlar halinde ilerlersek, sigortasız biri olarak ben hangi şartı sağlıyorum ki bankalar bana kredi veriyor?

Sigortasız Kredi Kullanmanın Tek 1 Şartı Var

Bankalardan sigortasız olarak kredi çekebilirsiniz. Hiç bir yerde çalışmayan biri olsanız dahi kolayca ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ben yaklaşık 8 yıldır sigortasız ve hiç bir yerde çalışmayan biri olarak bir çok farklı bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Sigortasız biri olduğumu da zaten ⇑ da sizlere kanıtladım. Nasıl çektiğimi de kanıtlarıyla birlikte sayfamızın devamında yer verdim. Nasıl çektiğime geçmeden önce bankalar neden bana sigortasız kredi verdiğine değinmek istiyorum. Çünkü, sigortasız kredi çekecekler eğer ki bu şarta sahip değillerse benim kadar şanslı olmayabilirler. Sigortasız kredi çekmenin ise sadece tek 1 şartı vardır. Bu şart ise;

Sigortasız kredi çekmenin şartı ⇒ Findeks KKB notu değerinin en az 1300 ve üzerinde olmasıdır.

Findeks KKB skorunuz eğer ki 1300 ve daha üzeri bir puana sahip değilseniz sigortasız kredi çekmeniz bir hayli zordur. Bu nedenle önce sigortasız kredi başvurusunu aşağıda benim gibi yapmaya başlamadan Findeks KKB skorunuzun kaç olduğu sorgulatın. Bun sorgulamayı ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı da 5 Yöntemle Kredi Notu Ücretsiz Nasıl Öğrenilir? sayfamda açıkladım. Bu sorgulama sonrasında kredi notunuz düşükse de nasıl yükselteceğinizi yine KKB Findeks Kredi Notu Puanını Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir? sayfamda sizin için anlattım.

Eğer ki sigortasız kredi çekmenin bahsettiğim şartlarına sahipseniz nasıl çektiğimi kanıtıyla birlikte aşağıda bulabilirsiniz.

İşte Kanıtıyla Sigortasız Bankalardan Nasıl Kredi çekilir?

Hiç bir yerde çalışmayan 18+ herkes yukardaki bahsetmiş olduğum şarta sahipse sigortasız kredi çekebilir. Ben yukardaki şartı sağlayarak sigortasız ihtiyaç kredisi tam 4 defa çektim. Geçmiş dönemlerde çekmiş olduğum miktarlarsa 100.000 TL ile 40.000 TL ve aralıklarında değişen rakamlardan oluşmaktaydı. Şimdi sizlere sigortasız nasıl kredi çektiğimi anlatacağım. Ama önce SGK olmadan çekmiş olduğum bu kredilerin dekontlarını önce bir göstererek kanıtlayayım.

Sigortasız 40.000 TL çektiğimin kanıtı: blank

Sigortasız 100.000 TL çektiğimin kredinin kanıtı: blank

Yukarda sigortasız olduğumu da buna rağmen ihtiyaç kredisi çektiğimi de kanıtladım. Şimdi sıra geldi yine yukarda bahsetmiş olduğum şartı taşımanız durumunda sizlerin de benim gibi nasıl sigortasız kredi çekebileceğinizin anlatımına geçmeye.

 1. İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız, önce bir internet bankacılığı hesabı oluşturun. Bunun için ben sigortasız olarak kredi kullandığım bir banka olan Akbank’ı tavsiye ederim. Bu hesabı da 2 şekilde oluşturabilirsiniz.
  1. Banka şubesine nüfuz cüzdanınızla giderek.
  2. İnternet üzerinden ⇒ https://www.youtube.com/watch?v=LskR-GUkOfg  bu videomda anlatmış olduğum gibi.
 2. Akbank uygulamasını indiriniz.
  1. Android ⇒ BURADAN
  2. IOS ⇒ BURADAN
 3. Uygulamayı size özel kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın. Sonra ana ekranda yer alan KREDİ İŞLEMLERİ bölümüne gidin. blank
 4. Benim sigortasız çekmiş olduğum kredi ödemem devam ettiği için ekran aşağıdaki gibi gözüküyor. Sizde direk KREDİ BAŞVURUSU çıkacak. Başvuru da bulunmak için o butona basınız. blank
 5. Çekmek istediğiniz kredi miktarını ilgili alana girin. Sonra HEMEN BAŞVURMAK İSTİYORUM butonuna tıklayın. blank

Bu şekilde yapmış olduğunuz başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilecektir. Eğer yukarda bahsetmiş olduğum şarta uygunsanız da krediniz çok büyük olasılıkla onay alacaktır. Bu şekilde yapacağınız kredi başvurusu için bu ay Akbank tarafından size uygulanacak faiz oranı ise güncel olarak aşağıda olduğu gibi olacaktır.

AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%3.49 %3.69

Evet arkadaşlar sizlere sigortasız kredi nasıl bankalardan çekilir, tüm kanıtlarıyla anlattım. Şimdide Akbank dahil olmak üzere sigortasız kredi veren bankalar hangileri olduğundan bahsetmek istiyorum.

Sigortasız (SGK) Çalışmayanlara İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Sigortasız olarak ben Akbank T.A.Ş dan yukarda sizin de görmüş olduğunuz gibi 2 tane kredi kullandım. Akbank haricinde yine SGK olmadan ENPARA üzerinden de ihtiyaç kredisi çektim. Nasıl çektiğimi yine kanıtlarıyla görmek isteyenler 4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz! sayfamız ziyaret edebilir. Sigortasız olanlara inanın sadece bu iki bankamız kredi vermiyor. Bunun haricinde hiç bir yerde çalışmayanlara bir çok farklı bankalarda yukarda anlattığım şartlarda ve başvuru yoluyla tüketici kredisi vermektedir. Bu bankalar hangileri diyorsanız.

 1. Akbank
 2. ENPARA
 3. QNB Finansbank
 4. Türkiye İş Bankası
 5. CEPTEB
 6. Denizbank
 7. Yapı Kredi
 8. Garanti BBVA
 9. Şekerbank
 10. ING

Sizin de görmüş olduğunuz gibi nerede ise tüm özel bankalar sigortasız olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Ben Akbank ve ENPARA faiz oranı o an için düşük olduğundan dolayı ihtiyaç kredisi bu iki bankamızdan çekmiştim. Sizler eğer var ise internet bankacılığı hesabınız ve faiz oranını da size uygun geliyorsa kredi başvurusu için diğer listede yer alan alternatif bankaları değerlendirebilirsiniz.

Sigortasız nasıl ve hangi bankalardan tüketici kredisi kullanabileceğinizden de bahsettim. Peki araç almak isteyen sigortasızlar kredi kullanabilir mi?

Gelir Belgesiz Sigortasız Araç Kredisi Nasıl Çekilir?

Gelir belgesiz ve sigortasız araç kredisi bankalardan nasıl çekebilirsiniz? Şunu net söylemem gerekir ki kesinlikle bankalardan bu çekemezseniz. Çünkü bankalar araç ve konut kredileri için sizlerden bir çalışma belgesi talep eder. Resmi olarak çalışıyor gözükmeniz içinde 4/A sigorta dökümü gerekir. Ama bankalar haricinde sigortasızlar taksitli olarak özellikle 0 km araç kredisi kullanabilmeleri için bir yol vardır. Ben bu yolla yine sıfır km araç kredisi başvurusunda bulundum. Başvurum da yukarda ”Sigortasız Kredi Kullanmanın Tek 1 Şartı Var” başlığı altında yer verdiğim şarta sahip olduğum için onayladı. Bunu ne yazık ki aracı satın almadığımda ötürü elimde herhangi bir olmadığından size kanıtlayamıyorum. Ama bana inanıyorsanız nasıl alacağını aşağıdaki anlattım şekilde sizlerde yaparak görebilirsiniz.

 1. Sıfır KM araç satan Fiat bayisine gidin.
 2. Fiyat bayisi OTO KOÇ finansmanı kapsamında araç kredisi kullandırmaktadır.
 3. Satın alacağınız araç için OTO KOÇ finansmanı kapsamında kredi kullanacağınızı satış görevlisine beyan edin.
 4. Satış görevlisi satın alacağınızı 0 km araç için kaç TL araç kredisi kullanabileceğinizi sizin için hesaplama yapacaktır. Daha sonrasında aylık taksit ödemelerini size söyleyecektir. Eğer aylık ödemeleri hesabınıza geliyorsa sizin sözünüzle onay için sisteme gönderecektir.
 5. Findeks KKB notunuz riskli bölgede değilse sigortasız dahi olsanız yapacağınız araç kredisi başvurunuz onay alacaktır.

Ben tam olarak Bilecik/Bozüyük Fiat bayisinden 0 km araç kredisi için başvuru bu şekilde yaptım. Dediğim gibi yapmış olduğum başvuruda onay aldı.

Bu başvurular sadece Fiat bayilerinden geçerli olmadığını bilmenizi isterim. Renault, Wolkswogen, Honda gibi bir çok otomobil bayilerin yapmış olduğu bankalarla anlaşmalarla da sizin için geçerli tir.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 10 Ortalama: 3.5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 145 YORUM
 1. İbrahim dedi ki:

  Size çok çok teşekkür ederim akbank ı deneyin dediniz ben akbanktan kredi kartı başvurusunda bulundum baktım kredi vermiyorlar bende akbanktan kredi yerine kart başvurusnda bulundum yarım saat içinde 18 bin tl lik kredi kartı onayladı şimdi diyorum kartı onay veren banka üstüne kredi verirmi size gerçekten çok soru sordum farkındayım ama gerçekten çok yardımcı oldunuz hakkınzıı helal edin lütfen son sorum buydu

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Rica ederim. Kredi başvurusu yaparken pandemi işaretini koyun mutlaka onay alacaktır. Almazsa egerki kredi kartını kullanın düzenli ödeyin kesin alır. Yardımcı olduysam ne mutlu bana

1 12 13 14