Hibe Kredi

Rulomatik Bayiliği Alanlar Ciddi Kazançlar Elde Ediyorlar!

Rulomatik Bayiliği Alanlar Ciddi Kazançlar Elde Ediyorlar!

Sürekli sizler için yapmış olduğum araştırmalarda faklı sektörlerde bayilik veren güzel yatırımlar denk geldikçe sizler ile paylaşmaya özen gösteriyorum. Benim aklıma yatmayan hiç bir iş sektörünü de kolaylık ile sizlere tavsiyede bulunmuyorum. Rulomatik de farklı bir iş fikri olduğu için biraz araştırma yaptım ve bayiliği şartları hakkında sizler için bilgiler edindim. Ufak sermayeler ile ciddi kazançlar elde etmek isteyen girişimciler bu araştırmamı bir okur iseniz sizin için faydalı olacağını düşünüyorum.

Rulomatik Nedir?

İlk olarak yatırım yapacağımız sektörün ne olduğunu isterseniz bir yakından tanıyalım ne dersiniz ? Bunun için rolamatik nedir ? sorusuna yanıt bularak başlayabiliriz. Rulomatik özellik ile benzin istasyonlarında araç yıkama makinelerinin yanlarına konuşlandırılacak olan bir araç temizleme bezi makinesine verilen isimdir. 1 TL madeni para ile çalışan makine araç sahiplerine oldukça kaliteli bir araç temizleme bezi vermektedir. Tamamen yerli sermaye ile kurulan rolumatik üretim fabrikası gün geçtikçe ülkemize vermiş olduğu bayilik fırsatları ile yayılmaktadır. Ülkemizdeki her benzin istasyonuna rahatlık ile kurulumu yapılan ve 24 saat boyunca hiç bir elaman ihtiyacı olmaksızın bol kazanç sağlayan bu iş fikrini sizlerde bayilik alarak bölgenizde yapabilirsiniz.

Rulomatik Bayilik Şartları Nedir?

Her bayilik imkanı sunan firmalar gibi rulomatik firmasında bayilik imkanını sizlere sunar iken bazı şartları vardır. Bu şartları ise şu şekilde liste halinde gözükmektedir.

 1. Bayilik başvurusunda bulunacak olan girişimcinin adına düzenlenmiş olan bir vergi levhasının olması önceliklidir. Ama uygun görülen girişimcilerden vergi levhasının sonradan da alınmasında herhangi bir mahsur gözükmemektedir.
 2. Bayilik başvurusunda bulunacak olan yeni girişimcinin daha önceki ticari hayatı dahil olmak üzere herhangi bir yüz kızartıcı suça karışmamış olmaması aranmaktadır. Bu suret ile adli sicil kayıtları istenilebilir.!
 3. Bölgelere göre rulomatik alma şartları vardır. Bulunduğunuz coğrafi bölgeye göre belirlenen en az sayıda rulomatik makinesi alınması gerekmektedir.
 4. Verilen bölge bayilikleri il olarak ön görülmektedir. Başvuru sahibi bulunduğu ilçe için başvuruda bulunmaması gerekir.

Rulomatik Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

2 yıl makine garantisi veren firma sizlere tam 10 senede ihtiyaç duyacağınız makine parça teminatını sağlamaktadır. Ayrıca rulomatik firması bayilik alacak olan yeni girişimciden hiç bir tanıtım yada marka bedeli gibi ekstra ücretler talep etmemektedir. Firmanın tek talep ettiği şey bayilik aldığınız ili karşılayacak sayıda rulomatik makinesini almanızdır. Yukarıda belirttiğimiz bayilik şartlarına uygun olan girişimciler ön başvuruları için http://www.rulomatik.com.tr/bayilik.php buradaki formu doldurmaları gerekmektedir. Yapılan ön başvuru sonrasında rulomatik bölge müdürü sizin il irtibata geçecektir. Şartlara uygun görmesi durumda ise sizden bazı evrakları hazırlamanızı talep edecektir. Bu evraklar ise şu şekildedir.

 1. Kimlik belgesinin örneği
 2. Vergi levhası fotokopisi

bu evraklar sonrasında sizin ile bir bayilik sözleşmesi formu imzalanacaktır. Bu sözleşme formu burada yer aldığı gibidir. Bence rulomatik bayilik başvurusunda bulunmadan önce bu sözleşme formunun lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bakalım rulomatik fabrikasına sizler için aşağıdaki gibi bir elektronik posta attım,

” Merhaba en az olarak il için kaç adet rulomatik almam gerekiyor. Rulomatik makine fiyatının bir tanesinin bedeli nedir. ? Kar oranı % kaç olarak belirlenmektedir. Bu konular hakkında detaylı bilgi verir iseniz çok memnun olurum. ” 

En kısa sürede kendi siteleri dahil olmak üzere hiç bir yerde bu soruların olmayan cevaplarını bulacağımı düşünüyorum. Postama cevap gelir gelmez makale altında sizler ile paylaşacağım. Ama bana kalır ise kar oranı en az %40 civarlarındadır. Düşünsenize bu makinelerden bulunduğunuz tüm il için 100 adet aldınız ve günde her birinin 10 adet satış yaptığınız. Hemen hesaplayalım.

100*10 adet satsanız günde = 1000 adet satış demektir. Buda günlük 1000 TL kazanç denilir. Bunun kar oranı en az %40 olsa size 400 TL günlük getirisi olur aylık ise 400 * 30 = 12 bin TL gibi bir gelir kapısı sağlar. Rulomatik bayiliği alanlar ciddi kazançlar elde ediyor derken şaka yapmıyorduk 🙂

 

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kağan dedi ki:

  Merhaba sizin ile iletişime bu yol haricinde nasıl geçerim mail adresiniz yada Bir hesabınız varmıdır sormak istediğim birkaç soru var da?

 2. Mehmet ali yıldırım dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum bayilik için herhangi bir ücret talebi varmı varsa ne kadar bilgi verirseniz sevinirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bayilik almak için ücret isteyeceklerini zannetmiyorum. Ama markalı ürün alımı için elbet bir sermaye gerekecek.