KOSGEB Kredi

Radio Raca (Caca) Coin Nedir? Hangi Borsalarda Var? Geleceği Ne Olur?

Radio Raca (Caca) Coin Nedir? Hangi Borsalarda Var? Geleceği Ne Olur?

2022 yılı kripto sektöründe bence kesinlikle mataverse conlerin senesi olacak. İçlerinde Radio Raca da bana kalırsa bir hayli ön planda yer alacak. Neden mi? Bunu anlamak için ilk olarak Radio Raca (caca) coin nedir? Bir buna bakmamız gerekiyor. Daha sonra zaten geleceğinin ne olacağı az buçuk şekillenmiş olacaktır. Benim ve takipçilerimizin yapmış olduğum yorumlar sonrasında da bana kalırsa nasıl satın alınır diye soracaksınız. Tabi ben bunu da düşünerek hangi borsalarda şuan listelendiğini ilk olarak sizlerle paylaştım. Sonrasında nasıl satın alacağınızı içinden seçmiş olduğum bir borsaya göre anlattım.

Radio Raca Coin Nedir? Kimin, Ne Projesi?

Radio Caca bir decentralized autonomous organization yani DAO projesidir. DAO olarak da yönetilmektedir. Tabi bu yönetim ekibinin içinde de en önemli insanlardan biri olan Maye MUSK yer almaktadır. Maye MUSK kimdir diye soracak olursanız. Size Dünyanın en zengin insanı olan Elon MUSK’un annesi demek sanırım yeterli olacaktır. Bu nedenle de Radio Caca en çok pirimi bu isim üzerinden yapmaktadır. Reklamlarını da bu isim üzerinden çoğunlukla orginize eder. Projeyi yöneten diğer DAO üyeleri ise Dünyanın dört bir yanından farklı insanlardan oluşmaktadır. Bu gurup üyelerin amacı ise Radio Caca projesiyle sanal bir Dünya yaratılmasıdır. Hepimizin de anlayacağı gibi bu da demek oluyor ki Radio Raca Coin bir metaverse projesi tir. Bu projeyle yaratmak istedikleri evrenin ismini bile şimdiden DAO üyeleri belirlemiştir. Bu evrene ise proje sahipleri ”Universal Metaverse” demekteler.

Raca coin değerinin artması için bugüne kadar sadece projeler ön planda yer almamıştır. Eylül ve Ağustos aylarında yüklü şekilde yakım işlemleri de yapılmıştır. Bu da aslına bakılırsa şu demek oluyor. Projenin arkasındaki insanlar değerini yükselmesi için sadece kendilerini ön planda tutmakla kalmıyorlar. Haricinde mevcut ellerindeki Raca coinleri de hiç düşünmeden yakım yapabiliyorlar. Peki bu projenin amacı nedir?

Radio Raca Coin Projesinin Amacı:

 1. USM yani Universal Metaverse içinde küçük çaplı oyun geliştiricilerin ve sanatçılarının dükkan açmasına ve etkinlik düzenlemesine olanak sağlanacaktır.
 2. Yine USM üzerinden market açılacak ve bu market üzerinden NFT satışları gerçekleştirilecektir.
 3. Play-to-Earn yani oynayarak kazanmak için Metamon adıyla bir 3 boyutlu oyun geliştirilecek.

Radio raca projesinin oluşturan ve bu projenin amacına bakılırsa geleceğini ben çok parlak görüyorum. Birde bunun yanı sıra toplam arzının maksimum arzına eşit olmasıdır. Buda şu demek oluyor ki DUMP yani ani düşüşler Raca Coin de olmayacaktır. Bununla birlikte yeni Raca coin üretimi de yapılmayacaktır. Dolaşımda olan Raca Coin ise mevcut üzerinden %50 olduğunu da görmekteyiz. Yani bu da şu oluyor ki halen %50 Raca coin kitlenmiş bir şekilde bekletilmektedir.

Radio Raca Coin Hangi Borsalarda Var? Nasıl Alınır?

Radio Raca Coin özelliklerini bahsettik. Bence arkasındaki kişileri ve projenin özelliklerini duyunca bir hayli etkilenmiş olmalısınız. Şahsen ben bir hayli etkilendim. En çokta yeni bir metaverse projesinin olması beni cezbetti ne yalan söyleyeyim. Tabi DAO yöneticilerin içinde bir Tweet ile DOGE coini %500 arttıran Elon MUSK’un annesini olmasını saymazsak 🙂 Sizde belki DAO yöneticileri içinde olmazsanız. Ama isterseniz bu topluğa dahil olabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Radio Raca Coin satın alarak. Peki, bu coini şuan hangi borsalardan nasıl satın alabilirsiniz. Coinmarketcap verilerine önce hangi borsalarda şuan yer alıyor bir bakalım. Daha sonra en kolay nasıl ve nereden alacağımızı da anlatacağım.

 • Gate.io
 • Uniswap
 • Poloniex
 • PancekeSwap
 • OKEx
 • MEXC
 • LBank
 • Paribu
 • Biswap
 • CoinEx
 • AAX
 • XT.COM
 • OpenOcean
 • BKEX
 • Bibox
 • Hoo
 • Hotbit
 • Bitget
 • BitMart
 • LATOKEN
 • CoinW
 • Hotcoin Global
 • DODO BSC
 • ZT

Bu borsalar içinden hangisinden alalım derseniz. Ben Türkiye merkeziyete sahip olduğu için PARIBU önerisinde bulunurum. Nasıl alacağız diyorsanız, hemen hızlı bir şekilde hiç daha önce PARIBU dan kripto para almamışlar için anlatayım.

 1. Öncelikle bir mevduat hesabınızın bankalarda olması gerekir. Bununla birlikte işlemlerin daha hızlı sağlana bilinmesi için İnternet bankacılığına da sahip olmanızı tavsiye ederim. Bu ikisini evinizden çıkmadan nasıl yaparız diyorsanız. Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Vadesiz Online Hesap Açma (İnternet Şifre Alma) da anlattım.
 2. Daha sonra PARIBU uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Bunu da güvenilir olarak https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paribu.app&hl=tr&gl=US bu bağlantı üzerinden indire bilirsiniz.
 3. Uygulamayı indirdikten sonra PARIBU hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bunun içinde yapmanız gerekilenler şunlardır.
  1. Sol üst taraftan ÜYE OL diyelim.
  2. İsim, e-mail ve şifrenizi oluşturun. Sözleşme metinlerini okuyarak onay verin.
  3. Telefonunuza gelen doğrulama SMS kodunu giriniz.
  4. Son olarak kaydı tamamlayın ve postanıza gelen bağlantıyı tıklayınız.
 4. PARIBU hesabınıza TL göndermeniz gerekiyor. Gönderimi de yapmanız için önce PARIBU hesabınızda yer alan CÜZDAN bölümünden TL göndereceğiniz IBAN numarasını görmeniz gerekmektedir. Bunu da resimde gösterdiğim CÜZDAN dedikten sonraki yerden öğrene bilirsiniz.
 5. PARIBU hesabınıza TL geçtiği zaman artık Radio Raca Coin alım işlemini gerçekleştire bilirsiniz. Bunuda en hızlı olarak PARIBU hesabınızda yer alan KOLAY AL-SAT seçeneğinden Radio Raca seçimi yaparak AL demenizle yapabilirsiniz.

Radio RACA (CACA) nedir? Hangi borsalarda var? Son olarak da nasıl alınır? Sizler için anlattım. Son 3 merak edilen başlığa da değinerek artık bu kripto paranın da incelemesini tamamlamak istiyorum.

Raca Coin Binance Borsasında Listelenecek Mi? Ne Zaman?

Raca Coin için belki de en çok merak edilen soruların en başında Binance borsasında listelenecek mi? Listelenecek ise de ne zaman listeleneceğidir. Ben ne zaman Binance de listelenecek için ise belki tam tarih veremeye bilirim. Ama Binamce de listelenecek mi? sorusuna net olarak evet diyebilirim. Yani, bırakında bunca özelliğe sahip, arkasında çok ciddi isimlerin yer aldığı bir kripto para Binance borsasında listelensin artık dimi?

https://www.kosgebkrediler.com/kripto/ bu bağlantımızda sizi şaşkınlığa çevirecek bir çok haberi bulabilirsiniz.

Binance borsasında listeleme olursa fiyatının da kesin olarak artacağını düşünmekteyim. Ne kadar artar diye soruyorsanız buna yüzdelik olarak ancak cevap verebilirim. Benim bu konuda ön görüm en az %30 tur. Sizde bence Raca coin Binance de listelenecek haberini duyduysanız bana kalırsa %30 değer kazandıktan sonra kademeli olarak TL’ye geçiş yapabilirsiniz. Tabi yine de siz bilirsiniz.

Raca Coin Geleceği Hakkında Yorumlar

Gelelim şimdi Raca Coin geleceği hakkında şahsi düşüncelerimin ne olduğuna. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte! https://www.youtube.com/watch?v=ESMuYP1ksD8 bağlantımda bahsetmiş olduğum USD seviyeleri de korunursa. Bununla birlikte, halen bu haberi okuduğunuzda Binance de Raca Coin listelenmemişse. Bana kalırsa kesinlikle geleceği yukarı doğru olacak. Tabi Binance de listelendi diye geleceği stabile geçecek diye de bir kavram yok. Özellikle müzik marketleri meta evrende hayata geçmesiyle yine yön yukarı olacaktır. Hele bir de metaverse projeleri içinde Elon MUSK ben Radio Raca destekçisiyim derse, bu coin tadından yenmez arkadaşlar. Muhtemelen de benim ön gördüğüm gibi olacak.

Raca Coinciler, Aşağıdaki Resimdeki Kişinin Kim Olduğunu Biliyor Musunuz? Hadi Bilenler Yoruma!

Tabi Raca Coin içinde bence kazanmak isteyenler kısa vadeli düşünmemeli. Projesi olan bir çok kripto para gibi uzun vadeli olarak düşünülmesi gerekilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan para haricinde ben yatırım yapılmaması konusunda sizi uyarmak istiyorum.

Radio Raca Coin Son Dakika Gelişme Haberleri BURADA

Sitemizde yer alan tüm coinler gibi Radio Raca Coin içinde en son gelişmeleri bir başlık altında yayımlayacağız. Bu nedenle Radio Raca Coin Sok Dakika Gelişme Haberleri adı altında bir alt başlık oluşturmak istedim. Sürekli kripto para birimleri içinde yer alan biri olarak, Radio Raca Coin hakkında gelişmeler haber merkezimize düştükçe sizlerle maddeler halinde paylaşacağım. Tabi sizler de var ise kaynağı sağlam olan haberler, bunları bizlerle yorumlar da paylaşım yapabilirsiniz.

YORUMLAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.