Hibe Kredi

Pınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır Şartları Nelerdir?

Pınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır Şartları Nelerdir?

Yaşar holding bünyesinde yer alan ve tamamı yerli sermaye sahip Pınar gurup sadece su sektöründe yer almak ile kalmayıp süt ve et ürünlerinde de lider marka haline gelmiştir. Ülkemizde oldukça prestije sahip Pınar gurup bünyesinde damacana su bayiliği (franchising) başvurusu nasıl yapılacağını firmanın talep ettiği şartların neler olduğunu sayfamızda bulabilirsiniz.

Pınar Su Bayilik Alacakların Bilmesi Gerekenler

Bir firmadan bayilik veya franchising almadan önce mutlaka firmayı iyi tanımamız gerekmektedir. Firmanın güvenirliği ve kalitesi her şeyden önce gelmektedir. Bu tüm franchising yada bayilik başvuruları için geçerli bir kriterdir. Nihayetinde az veya çok kendi işinizi kurmak için belli bir miktarda yatırım yapacaksınız. Pınar su da ülkemiz insanlarınca kaliteli olarak kabul edilen köklü firmalardandır, doğal olarak da yatırım yapılabilir bir firmadır. Sadece su ürünleri üretimi yapmak ile kalmayıp bir çok gıda ürünü imalatı yapmaktadır. Pınar su atmış olduğu stratejik adımlar ile tüketici odaklı sürdürülebilir, yenilikçi yaklaşımları ile çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

blank

Pınar-su-bayilik-alacakların-bilmesi-gerekenler

Oluşturduğu departmanlar tarafından tüm sektöre ayrı ayrı hizmet sunmaktadır. Almış olduğu bir çok sertifika ve belgeler ile tüketicilerine sağlık yönünden güven vermektedir. Pınarın içecek üzerine bayiliği veya dağıtımı almak isteyenler maden su dağıtımını da almaları cirolarını katlamasına vesile olacaktır. Limonlu, elmalı, karpuz çilek ve sade olarak üretilen maden suları her damak tadına hitap etmektedir. Su ürünleri cam damacana dan tutunda pet olarak her ebatta mevcuttur bu durum yine sizin lehinize olarak her kesimden müşteri potansiyeline ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca son yıllarda dünya genelinde yaşamış olduğumuzcovid-19 hastalığından dolayı almış olduğu tedbirler ile insan sağlığına verdiği değer ve önem için güvenli üretim belgesine de sahiptir. Mobil sipariş uygulamasında kredi kartıyla ödeme imkanı sunarak, temassız teslimatı tüketicilerimize en sağlıklı bir şekilde hazırlamasını yaparak uygulamaya geçirdi. Peki pınar su bayilik başvurusu nasıl yapılır? İyi bir su dağıtımı tesisi nasıl kurulmalıdır? gelin hep beraber konuyu ele alalım.

Pınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Adresleri, İletişim Numaraları

Yaşam pınarım sloganı ile ülkemizin hemen hemen her bakkalında, marketinde, büfesinde rahatlık ile görebileceğimiz Pınar su bayilik başvuruları İnternet üzerinden dolduracağınız form veya aşağıda yer alan iletişim numaraları ile yapılabilmektedir. İnternet üzerinden FORM burada sizler için mevcuttur. Formu gerekli olan bilgiler ile doldurduğunuz taktirde en geç 2 gün içerisinde sizlere geri dönüş sağlanmış olacaktır. İletişim sırasında sizlere daha fazla bilgiler verilmektedir. Sizlerde kafanıza takılan sorular yada herhangi bir bilgi almak için iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Pınar firması tarafından oluşturulmuş yatırımcı ilişkileri departmanına ait iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Ayrıca 444-99-00 numaralı müşteri hizmetlerinde de ulaşım sağlayabilmektesiniz.

blank

Pınar-Su-Bayilik-Başvurunuz-Kabul-Edilirse-Ne-Tür-Gereksinimlere-İhtiyaç-Duyacaksınız

Pınar su yatırımcı ilişkileri iletişim bilgileri

Adres: Şehit Fethi Bey Caddesi, Numara 120 / 35210 İZMİR

Telefon: 0-232-495-00-00 & Faks: 0-232-484-17-89

Pınar su Ataşehir ofisi 
Adres: Pınar Su ve İçecek Sanayi ve Ticaret A.Ş. Var yap Meri dian Sitesi I-Blok No:1 K:14
Barbaros Mahallesi Mor Sümbül Sokak ATAŞEHİR/İSTANBUL
Telefon: 0-216-504-61-35

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri Pınar su ürünleri üzerine yatırım yapmayı planlayan girişimciler için hizmet vermektedir.

Pınar Su Bayilik Başvurunuz Kabul Edilirse Ne Tür Gereksinimlere İhtiyaç Duyacaksınız?

Su sektörün de her ne kadarda rakibiniz fazla dahil olsa kullanacağınız ekipmanlar ve iş arkadaşlarınız kalifiye ise mutlaka başarılı olursunuz. Eve ve iş yerlerine sipariş üzerine dağıtım yapacağınız için sadece ürününüz kaliteli olması yeterli değildir. Müşteriye sunmuş olduğunuz hizmet de en az su kalitesi kadar kaliteli olmak zorundadır. Bayilik aldığınız zaman içerisinde kar marjınızın yükselebilmesi için, müşteri memnuniyetine sunmuş olduğunuz hızlı ve güler yüzlü hizmet ile sağlamış olursunuz. Bu sayede nasıl cironuzun arttığını da göreceksiniz.

blank

Pınar-Su-Bayilik-Başvurusu-Nasıl-Yapılır-Şartları-Nelerdir

Tüm bunların gerçekleşebilmesi adına da iyi birer ekip arkadaşları ve ekip malzemelerine ihtiyaç duyacaksınız. Ekip malzemeleri ise, dağıtım aracı, bilgisayar ve çağrı telefonundan oluşmaktadır. siparişlerinizin yönetimi ve kontrolü için bilgisayarınızda internet olması şarttır. Dükkanınızın yerinin çok da önemi yoktur. Yerleşim yerine yakın olması ve mümkünse serin, rutubetsiz olması kafidir. Ekip malzeme seçiminde ise üstü veya tamamı kapalı modeli yüksek bir araç, sistemin işlevinin hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için iyi bir bilgisayar yeterli olacaktır. Dağıtım için ise çevreyi bilen kendine özen gösteren tercihen erkek, gelen siparişleri karşılayacak diksiyonu düzgün tercihen bayan arkadaşın olması sizin lehinize olacaktır. Bütün bu şartları karşılamanız içinde elinizde bir miktar sermayeniz olması gerekmektedir.

Bayilik Almak İsteyenlerin Sermaye Sorununa Önerilerimiz

İş yeri kurulması sermayenin var olması ile başlar. Oluşturulan planın uygulanması ile son bulmaktadır. Şayet yeterli bir sermayeye sahip değilseniz iş planınız yarıda kalabilir. Bu yüzden yaptığınız harcamalarda askıda kalması mümkündür. Bunun için ihtiyacınız olan sermayeyi iyi analiz etmelisiniz. Yeterli sermaye sahip olamayanların işyeri açma kredisi almaları veya devletten (KOSGEB) den destek almalarını öneririz. Vermiş olduğumuz adres üzerinden sizlere bilgiler verilmektedir. İşinize yarayacağını düşünerek siteye girip incelemenizi tavsiye ederiz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Bayram Odabaş dedi ki:

  İyi günler dilerim bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusunuz bayılık hakkında bigi verirseniz sevinirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bayram bey, bizler firmalar tarafından payalaşılan bilgileri sizler ile paylaşıyoruz. Başvuruları ise bahsetmiş olduğumuz gibi sizin yapmanız gerekir.

 2. cetin cinar dedi ki:

  merhaba, istanbul sultanbeyli de PINAR SU bayiligi almak istiyorum. Bunun icin sartlariniz nedir? Ve su alim-satim fiyatlariniz hakkinda bilgi verirmisiniz.
  Tesekkurler

  Cetin cinar

 3. tugrul dedi ki:

  mrh lar zonguldak çaycuma bölgesinde ikamet etmekteyim uzun yıllar başka bayii altında işçi olarak hizmet verdim ve şimdi kendi işimi kurmak istiyorum vede ikamet ettiğim yerde bayiniz olmadığı için sizi tercih ettim sizinle nasıl iletişime geçebilirim şartlarınız nelerdir öğrenebilirmiyim

 4. Ayhan Süsoy dedi ki:

  Selam ben Kumburgaz kamiloba celalıye Pınar yaşam bayilik almak istiyorum