Hibe Kredi

PARIBU Box Ne Demek? Kaç Coin Var? Avantajlarıyla Yer Verdik

PARIBU bir çoğumuzun da bildiği gibi Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından bir tanesidir. 5.000.000 dan fazla kullanıcıya sahiptir. Liderliğini korumak için de sürekli kendini geliştirici adımlar atmaktadır. Taraftar (Fan) token derken Box kategorisi de bunlardan bir tanesidir. Yüksek işlem hacmini istikrarlı bir şekilde elinde tutmak için en son oluşturmuş olduğu Paribi Box peki nedir? Bir çoğunuzun merak ettiği bu kategorinin avantaj ve dezavantajlarıyla birlikte sizlerle paylaşmak istiyorum.

PARIBU Box Ne Demek? Kaç Coin Var? Avantajlarıyla Yer Verdik

Paribu Box kategorisinin ne olduğunu ve avantajlarının neler olduğuna da değindikten sonra şunları da aşağıda bulabilirsiniz. 1- Paribu Box da kaç tane coin var? 2- Paribu varlıklarım ne demek? Son olarak da buradaki kripto paralarını nasıl satın alıp satabileceğinizdir.

Paribu Box Ne Demek? Avantajı Nedir?

Tüm kripto para borsaları işlem hacimlerini yükseltmek için sürekli kendilerini geliştirmek zorundadırlar. Bunun için de genelde en çok ilgi duyulan kripto para birimlerini alım satım işlemine açarlar. Fakat bu kesinlikle yeterli değildir. Çünkü, bir kripto para birimi popüler olduysa zaten bir çok yerli  ve yabancı farklı borsada alım imkanı da var demektir. İşte bunun içinde yeni piyasaya çıkan kripto para birimlerini listelemek borsaların işlem hacimlerini artırmak için daha mantıklı gelmektedir. Paribu tarafından Box adı verilen kategoriyi de bunun için oluşturmuştur. Kısaca Paribu Box ne demek = güvenirliği sağlanmış, gelecek vadeden yeni çıkan kripto paraların listelendiği yerdir. Peki PARIBI Box avantajı nedir?

 • Piyasaya yeni çıkan kripto paraları değer kazanmadan satın almanıza imkan sağlar. Böylece Binance, Coinbase, Kraken gibi global borsalardan listelenmeden satın alma imkanı bulursunuz. Buda size çok fazla değer kazanmadan satın alma avantajı sağlar.

Paribu Box ne demek? Amacı ve avantajı ile birlikte sizler için yer verdim. Bana kalırsa gerçekten hem alıcı hem ise PARIBU için bu uygulama oldukça mantıklı. Bu kategori de hangi coinler alınır diyorsanız bilmem ama aşağıda özellikleri ile birlikte bulabilirsiniz.

Paribu Box Kategorisinde Hangi Coinler Var? Özellikleri Neler?

Paribu Box kategorisinde hangi coinler var? Bunları özellikleri ile birlikte sizler için yer vereceğim. Hangisini alacağınızı da böylece siz karar verebileceksiniz. Ben şimdi şunu alın derim, gider içinizden biri şikayet eder, (Yatırım tavsiyesi veriyor diye.) Hiç bu nedenle kafamı sizin de hak vereceğiniz gibi ağrıtamam. Bu sebeple kısa ve anlaşılır bir şekilde sizlere PARIBU borsasında var olan coinleri özellikleri ile birlikte yer vermeyi daha doğru buluyorum.

 1. Ceek VR ⇒ Metaverse tabanlı bir kripto para birimidir. Amacı ise dünya genelinde bulunan ünlü sanatçıları kendi platformumun da hayranlarıyla bir araya getirmesidir.
 2. Terra Virtua Kolect (TVK) ⇒ ERC-20 tabanlı bir token olmaktadır. Kullanıcılarını sanal gerçeklik ve çevrim içi olarak NFT yaratıcıları ve koleksiyoncularını bir araya getiren, küratör destekli bir pazar yeridir.
 3. Gala ⇒ Dünyanın en büyük oyun şirketi olan Zynga’nın kripto para birimidir.
 4. Radio Caca ⇒ Yaratıları ile bana göre ön planı çıkmaktadır. Dünyanın en zengin kişisi olan Elon MUSK’un annesi Maye MUSK kurucularındadır. Ayrıca yine dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance sahibi CZ’nin de orakları içinde yer aldığı söylenmektedir. Metaverse projesidir. Detayları ise Radio Raca (Caca) Coin Nedir? Hangi Borsalarda Var? Geleceği Ne Olur? bağlantımızda bulabilirsiniz.
 5. Star Atlas ⇒ Kendi oyuna sahip bir metaverse projesidir. Yine detaylarını merak edenler Star Atlas (POLIS) Coin Nedir? Geleceği Ne Olur? Güvenilir Mi? bağlantısın da görebilirler.
 6. Spell Token ⇒ Kullanıcılarına pasif gelir vadeden bir projedir.
 7. Alien Worlds ⇒ Ücretsiz ve herkes tarafından erişebilir bir metaverse oyun projesidir.
 8. My Neighbor Alice ⇒ Sanal olarak adalar alıp satabilme imkanı sunan yine bir metaverse projelerinden bir tanesidir.
 9. Flare (FLR) => Flare Networ’un resmi sanal para birimidir.

PARIBU box kategorisinde yer alan 9 token özellikleriyle birlikte bunlardır. Dediğim gibi hangisini alacağınız konusunda sizleri ne yazık ki yönlendiremem. Ama, benim gözlemlediğim şuana kadar en iyi içlerinde performansı nedendir bilinmez Ceek VR sergilemiştir.

PARIBU Box Token Nasıl Satın Alınır?

PARIBU Box kategorisinde yer alan 9 tane token özellikleriyle yukarda yer verdik. Paribu tarafından bu kategorinin ne amaçla da oluşturulduğundan da yine yukarda bahsettik. Eminim ki bu amacı okuyan bir çok kişi bu kategoriye ilgi duymaya başladı. Şuan nasıl satın alınır diye de soruyorlar. Bu nedenle satın almak isteyenler için de bir başlık oluşturmak istedim. Satın alacakların izleyecekleri yolu ise daha iyi anlaşılır olması için adımladım.

 1. PARIBU borsasında kayıt olunması gerekilir. Nasıl üye olacağınızı bu video anlatıyor.
 2. Oluşturmuş olduğunuz PARIBU hesabına TL cinsinden para gönderin. Yine bu işlemi nasıl yapacağınızı buradaki video anlatmaktadır.
 3. Uygulamayı çalıştırın. Sağ üst tarafta yer alan Giriş Yap düğmesine tıklayın. blank
 4. Cep telefon numaranız ve şifreniz ile giriş işlemini gerçekleştirin. blank
 5. Varlıklarım da bulunan Piyasalar sekmesini tıklayın. blank
 6. BOX kategorisini seçin.blank
 7. Paribu Box sekmesinde satın almak istediğiniz token seçimini üzerine tıklayarak yapın. blank
 8. Satın almak istediğiniz token için alış bilgilerini giriniz. Sonra AL deyiniz. blank

Tüm bu adımlar sonrasında PARIBU BOX kategorisinde yer alan istediğiniz token alım işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Aslına bakıldığında Paribu da yer alan diğer kripto para birimlerinin alım işlemi ile aynı yol izlenmektedir.

 • WeeRobot Trade Bot Nedir? Kazanç Planı Ne?  de sizi harika bir uygulama beklemektedir. Otomatik olarak tüm alım satım işlemleri sizin yerinize yapan bu kripto para al sat botunu mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. İlgili sayfada kurmuş olduğumuz WhatsApp hattına bizden de bilgi alabilirsiniz.

Evet, arkadaşlar. PARIBU BOX nedir? Kaç coin var? Tüm bunları özellikleri ve nasıl alacağınıza kadar sizin için yer verdik. Konu hakkında var ise sorun, istek, şikayetlerinizi bizimle ⇓ da paylaşabileceğinizi bilmenizi isterim.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.