Hibe Kredi

Metaverse Coinler Nedir? Nereden Nasıl Alınır? (Oyun, Arsa)

Hep söylemişimdir, ”Fırsatlar, Zamanında Değerlendirilirse Fırsattı” Bu yüzden eğer fırsat kovalayan biriyseniz bana kalırsa muhakkak Metaverse coinler nedir kesinlikle bilmeniz gerekiyor. Metaverse nedir? Ne işe yarar bunu öğrendikten sonra da fırsatı değerlendirmek için de nereden ve nasıl alınır? Bu en doğru olan şekilde bilmelisiniz. Tabi en ucuza almak istiyorsanız!

Metaverse Coinler Nedir? Nereden Nasıl Alınır? (Oyun, Arsa)

Metaverse coin nedir? Ne işe yarar ve en ucuza en güvenilir nereden alınacağını da öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederim. Çünkü; metaverse projeleri içinde yer alan oyun, tarla ve müzik kategorileri için size 7 yıllık tecrübelerime dayanarak gelecekte ışığı parlak olanların hangileri olduğundan bahsedeceğim.

Metaverse Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son yıllarda özellikle TV haberlerinden Metaverse evreninden bahsedildiğinin eminim dikkatinizi çekmiştir. Facebook’un da bu evrene dahil olmasıyla Metaverse terimi daha çok hayatımıza girmeye başlamaktadır. Biz kabul etsek de etmesek de Metaverse hayatımıza oyun, arsa (tarla) hatta müzik olarak girecektir. Bu nedenle ister Metaverse evreninde yer almak isteyen olun isterse olmayın bana kalırsa en basitinden çağın gerisinde kalmamak için Metaverse nedir? Bunu doğru bir şekilde bilmeniz ve anlamız gerektiğini düşünmekteyim. Hele bir de geleceğe yönelik yatırımcı iseniz de kesinlikle Metaverse nedir? Nasıl kullanılır ve en önemlisi en uygun bir şekilde nereden alınır? Bu 3 sorununda cevabını bilmelisiniz. Bu konu hakkında benimle aynı düşüncelere sahip olduğunuzu varsayarak sizler için Metaverse hakkında en çok merak edilen bu 3 sorunun yanıtı vermek istedim. İlk olarak da Metaverse nedir? Bunu yanıtlamakla başlıyorum.

Metaverse (Coin) Nedir? (Örnekler)

Metaverse Türkçe anlam olarak sanal evren anlamına gelir. Türkçe karşılığı olarak da aslında anlaşılacağı gibi Metaverse bir sana evren tir. İnsanlar bu sanal evrene Metaverse gözlüklerle bağlanarak aklınıza gelecek her şeyi ilgili coin (token) ile yapabilirler. Şuan en revaçta olanları ise, özellikle yatırımcılar için ilerde değer kazanacak olan bölgelerden arsa yada tarla almak gelmektedir. Eğlence sektöründe ise en ön planda oyun ve müzik gibi kategoriler gelir. Oyun alanında da çoğunlukla kullanıcılar çeşitli karakterlere yada gezegen ve ya oyun türüne göre gemilere, evlere, kalelere yatırım yaparlar. Müzik Metaverse alının da ünlü sanatçılar hayranlarıyla konserler de bir araya gelerek onlara evlerinden çıkmadan bir araya gelme imkanı sağlar.

 • Arkadaşlar lütfen bu uyarımı dikkate alın. Tüm metaverse coinler dahil olmak üzere Binance borsasında yer alan bütün kripto paralardan otomatik al sat botu ile kolayca kazanabilirsiniz. Benimde severek kullandığım bu bot üstelik sizlere sadece para kazandırmakla da kalmamaktadır. Ticaretini yapmanız durumunda zengin dahi olmanız içten bile değil. Nasıl mı? Hepsinin cevabı WeeRobot Trade Bot Nedir? Kazanç Planı Ne?  sayfasında yatmaktadır. Mutlaka okuyun! Aklınızda soru varsa da gelin bize ilgili sayfadaki WhatsApp hattımız üzerinden sorun.

Metaverse nedir? Sizlere en anlaşılır bir şekilde örnek vererek açıkladım. Şuana kadar tüm Metaverse projeleri ise bu kategorilerden oluşturmaktadır. Nedir bu Metaverse cevapladığımıza göre şimdi hangi token yani jetonlar (coin) bu projede yer almaktadır bunları görelim. En son olarak da nereden nasıl alınacağını sizin için açıklayacağım.

Metaverse Coinleri Hangileri? (Yeni Çıkanlar Dahil)

Kripto para sektöründe bir çok kategoride yer alan token yani jetonlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Metaverse coinler olmaktadır. Metaverse coinleri hangileri? Yeni çıkanlar nerede yer alıyor diye merak ediyorsanız size yardımcı olabilirim. Ancak, sürekli olarak yeni Metaverse coin çıktığı için aşağıdaki listeyi en son çıkanları zamanında belki ekleyeme de bilirim. Bu nedenle Metaverse coinler hangileri listesinde yer alanlara yeni dahil olanları görmek için aşağıda bıraktığım bağlantıyı da tıklayarak bir göz atmanızı tavsiye ederim.

 1. Sandbox SAND
 2. Decentraland MANA
 3. Polka City POLC
 4. Radio Caca RACA
 5. CEEK Smart VR Token CEEK
 6. STARLINK STARL
 7. UFO Gaming UFO
 8. OVR
 9. Axie Infinity AXS
 10. BOSAGORA BOA
 11. ALICE
 12. vEmpire DDAO VEMP
 13. Metawear WEAR
 14. Kryptomon KMON
 15. Mobox MBOX
 16. Spellfire SPELFIRE
 17. Decentral Games DG
 18. Revomon REVO
 19. Dereamverse DV
 20. Boson Token BOSON
 21. Solice SLC
 22. Metafluence
 23. Epik Prime EPIK
 24. Aavegotchi GHST
 25. X Protocol POT
 26. Lootex LOOT

Şuan için oyun, arazi ve müzik sektöründe yer alan Metaverse coin listesi bunlardan ibarettir. Ha! Bunların haricinde muhakkak başka Metaverse coin vardır. Ama ne kadar projesi güvenli onu bilemem. Listemizde yer alan bu Metaverse coin ve yeni eklenen diğer güvenilir Metaverse tokenları da görmek istiyorsanız, bu adresi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar Metaverse coinler hangileri? Şuan en güvenilir olanları olarak sizlere listeledim. Bu Metaverse coinleri nereden ve nasıl alırız diyorsanız da lütfen okumaya devam edelim.

Metaverse Coin Nereden Nasıl Alınır? (3 Güvenilir Borsa)

Metaverse üzerinden arsa, oyun karakteri yada etkinliğe katılmanız için ilgili projeye ait token yani jetona sahip olmanız gerekir. Hangi Metaverse projesinde yer almak istediğinizi ben bilemem. Ama yer almak istediğiniz Metaverse projesi için en güvenilir jetonunun nereden alacağınız için size 3 tane güvenilir borsa adı verebilirim. Hatta bu 3 Metaverse coin satışı yapan borsa adresini vermekle de kalmayıp nasıl satın alacağınızı da anlatabilirim. İlk olarak en güvenilir ve en ucuz olarak nereden Metaserve kripto parası satın alacağınız bu 3 adresi sizlerle paylaşayım.

 1. Binance
 2. Gate.io
 3. Paribu

Benimde Metaverse coin satın aldığım bu 3 borsa sizin için oldukça iyi bir seçenek olacak. Bu borsalar içinde ise en uygun fiyata satın alabileceğiniz ise Gate.io olanıdır. Nedeni ise, Binance ve Paribu borsalarına Metaverse kripto birimi daha düşmeden çoğunlukla Gate.io borsasında listeleniyor olmasıdır. Bu nedenle en uygun fiyata Metaverse coin alacağınız borsa bu 3 tanesi içinde Gate.io olanıdır. Gate.io dan nasıl Metaverse coin alabileceğiz diyorsanız da size bunu anlatabilirim. Bu anlatıma başlamak için de öncelikli olarak şu iki şeyi yerine lütfen getirin.

 1. Paribu yada BTCTurk gibi yerli borsadan bir hesap açınız. Nasıl hesap açacağınızı ise BURADA videolu olarak anlatılmıştır.
 2. Gate.io borsasında hesap açınız. Bu hesabın nasıl açılacağını da bilmiyorsanız yine BURADAKİ videoda görebilirsiniz.

Paribu ve Gate.io dan hesaplarımızı açtıktan sonra artık Metaverse coin satın alabilirsiniz. Gate.io borsasından Binance ve Paribu gibi borsalara daha gelmeden Metaverse coin satın almak için ise izlemeniz gerekilen yol şu şekildedir.

ANA MANTIK:

 1. Paribu cüzdanınıza TL göndermek.
 2. Paribu borsasından USDT almak.
 3. Satın aldığınız USDT birimini Gate.io cüzdanınıza göndermek.
 4. Gönderilen USDT ile ilgilendiğiniz Metaverse kriptosunu satın almak.

ATILACAK ADIMLAR:

 • Paribu adresinize giriş yapınız. (Açılan kutucuğa cep telefon numaranızı ve şifrenizi girerek.) blank
 • Cüzdan menüsünden TL yatırma alanına gidelim. blank
 • TL YATIR diyelim, çıkan IBAN adresine kendimize ait hesaptan göndermek istediğimiz parayı gönderelim. (Ekranı sağ tarafa kaydırarak farklı bankalara ait IBAN adreslerini de görebilirsiniz. blank
 • Hesabımıza geçen TL birimini şimdi USDT birimine çevireceğiz. Bunun içinde TL cinsindeki paramız Paribu hesabına geçtikten sonra KRİPTO AL SAT diyelim. Sonra Menüden TETHER (USDT) seçimi yapalım. blank
 • TETHER AL bölümünden + basarak yada ne kadarlık USDT alacaksak belirleyip satın alma işlemimizi tamamlayalım. blank

Şimdi arkadaşlar USDT satın aldık. Satın aldığımız bu USDT birimini Gate.io borsasında transfer edeceğiz ve Gate.io dan da istediğimiz Metaverse coin satın alacağız. Bunu yapmak içinde yine izlemeniz gerekilen adımlar şu şekildedir.

 • Gate.io giriş işlemimizi yapalım. Sağ üstten daha önce oluşturmuş olduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile OTURUM AÇ diyelim. blank
 • Sağ üst taraftan CÜZDAN diyelim, sonra SPOT hesabı seçelim. blank
 • Kaşımıza muhtemelen resimde de görmüş olduğunuz gibi USDT birimi çıkacaktır. Bu birimi tıklayalım ve ardından da YATIR diyelim. blank
 • Karşımıza çıkan TRC ağına ait TETHER adresimizi şimdi kopyalayalım. blank
 • Oluşturan ve TRC-20 TETHER adresimize Paribu hesabımızdaki USDT yani TETHER birimlerimizi şimdi göndermemiz gerekiyor. Bunun içinde Paribu adresimize yeniden giriş yapıyoruz. Yukarda anlattığım gibi cüzdan diyoruz, sonra USDT seçiyoruz. blank
 • Buradan da TRC-20 ağını seçerek çekilecek adrese de bu kopyaladığımız adresi yapıştırıyoruz ve ÇEK diyoruz. (Aynı ağ seçimi yapmak son derece önemli olduğunu bilmenizi isterim. Bu nedenle burada çok dikkat edelim.) blank

Mail adresinize gelen onay mesajı ile birlikte Gate.io adresine USDT gönderimi gerçekleşmiş olacaktır. Geldikten sonrada şimdi sıra geldi Gate.io adresinden Metaverse kripto para alım işlemini gerçekleştirmeye. Bunu da yapmak için.

 1. Piyasalar/Market diyelim. Daha sonra Metaverse kategorimizi seçelim. blank
 2. Hangi Metaverse coin alacaksak onun üzerine tıklayalım. Alış fiyatımızı aynı pencereden belirledikten sonra ne kadarlık alım sağlayacaksak işlemimiz gerçekleştirelim.

Bu en son işlem için sizi yönlendirmemek için resim koymadım arkadaşlar. Buraya kadar metaverse coin nedir? Nereden en uygun fiyata, nasıl alınacağına kadar anlattım arkadaşlar. Şimdi ise metaverse birimine göre arsa yada diğer materyaller nasıl alınacağından bahsetmek istiyorum. Bunu da güzel bir video paylaşarak değinmek istiyorum.  Merak edilen tüm sorularında yanıtının yer aldığı videomuzu izledikten sonra varsa diğer sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. Yada https://www.kosgebkrediler.com/kripto/ kategorimize bir göz atabilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.