KOSGEB Kredi

Loris Parfüm Bayilik Alma Şartları Ve Maliyetleri Ne Kadar?

Loris Parfüm Bayilik Alma Şartları Ve Maliyetleri Ne Kadar?

Bay ve bayana yönelik tam 400 çeşit parfüm esansına sahip olan Loris parfüm bayilik almak isteyenlere uygun imkanlar sunmaktadır. Bayilerine sadece parfüm temin etmek ile kalmayan Loris, farklı kozmetik ürünlerini de iş ortaklarına sağlamaktadır. Büyük ve köklü bir gurup olan Loris ailesinde sizde yer almak istiyorsanız, firma tarafından talep edilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Sayfamızda sizler için açık parfüm bayiliği alma maliyetleri ve gerekli belgeleri ayrıntılı olarak belirttik.

Loris parfüm bayiliği almak için izlenmesi gereken yol nasıldır?

Marka haline gelmiş ve üretime dayalı imalat yapan bir çok firma ürünlerini ülke pazarına daha yaygın bir şekilde sunabilmek adına girişimcilere ve yatırımcılara bayilikler sunarak iş imkanı sunmaktadır. Son yıllarda özellikle işlek caddelerde veya sokaklarda görmeye alıştığımız açık parfüm firmaları yatırımcısının yüzünü güldürmektedir. Büyük bir kazanç pastası haline gelen açık parfümeri ve kozmetik sektörü uygun fiyatları sayesinde bir çok kesime hitap etmektedir. 3 bin TL gibi çok düşük maliyet oranları ile kurabileceğiniz parfümeri ve kozmetik dükkanınız ile yüksek paralara kazanabilirsiniz. Tüm bu saydıklarımızı gerçekleştirebilmeniz için ise mutlaka marka haline gelmiş bir firmanın bayiliğini de almanız gerekmektedir. Loris parfümde yatırımcısının yüzünü güldüren firmaların başında yer almaktadır. Bir çok kalite standartlarına uygun üretime sahip olan firma sağlık bakanlı onaylı kozmetik ürünler üretmektedir. İlk olarak sizlere Loris parfüm buradaki bayilik alma şartlarını belirtilen sonrasında açık parfümeri kurma maliyetlerini ortalama olarak ele aşacağız.

Loris parfüm alma şartları nedir?

Loris firmasından ilk olarak izlenmesi gereken yol doğal olarak başvuru işleminin gerçekleştirilmesidir. Firmaya bayilik başvurularınızı 3 şekilde sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerden en kolay ve hızlı sitenin resmi İnternet sitesi üzerinden burada yer alan formu doldurmanız dır. Kişisel ve sektörel bilgilerin girilmesi icap edilen form sonucunda bırakmış olduğunuz iletişim numarasından yetkili arkadaşımız sizin ile irtibat kurarak aşağıdaki aşağıdaki bilgileri isteyecektir.

 • Kurulmasını düşündüğünüz parfümeri dükkanı hakkında bilgiler. (Burada firmanın istediği işlek cadde veya iş hanlarında parfümerinin kurulmasıdır )
 • Kurulması planlanan Loris parfümeri il ve ilçedeki nüfus dağılımı
 • Tutulması düşünülen dükkanın m2 ( en az 10 m2 )
 • Yatırım için planladığınız meblağ ( en az 10 bin TL )

Loris parfümeri dükkanı açılması ve ürün pazarlama hakkında

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kurulması düşünülen açık parfüm dükkanı hangi il veya ilçede yer alırsa alsın mutlaka halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda yer alması gerekmektedir. Bu bütün kozmetik ürün gurubunda satış yapmak isteyen yatırımcılar için geçerlidir. İllaki işlek ve ana caddeler üzerinde işletme kurmanıza gerek yoktur. Yol boylarında yer alan alış veriş merkezleri veya il yada ilçelerde yer alan iş hanlarında da parfümeri işletmenizi kurabilirsiniz.

Loris parfümeri kurulaması için maliyet cetveli

Duş jeli, oda ve araç kokuları, roll-on ve kolonya gibi zengin içeriğe sahip olan Loris parfümeri kurulması için ortalama olarak 10 bin TL gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu giderlerin yarısı dükkan içi ve dışı restorasyonuna giderken diğer yarısı da alacağınız ürünlere gidecektir. ( Maliyet cetvelinde dükkan için elektrik, doğal gaz, su, telefon açılma masrafları ile maliye, belediye için yapılan harcamalar ve harçlar dahil değildir. ) Giderler;

 • Ortalama olarak 2 bin TL dış tabela
 • 3 Bin TL kadar iç raf, dolap ve restorasyon
 • 5 bin TL kadar da ürün paketi

için gerekmektedir. Tabi bu maliyet oranları tutulacak dükkanın büyüklüğüne ve alınacak olan ürün sayı, içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Loris parfümeri kurulması için gerekli evraklar ve belgeler

İlk olarak iş yerini kuran vatandaşın SGK lı veya Bağ-kura kayıtlı olması gerekmektedir. Bunun haricinde yine çalışan personelinde yine mutlaka SGK ya kayıtlı olması istenilmektedir. Aksi taktirde kaçak işçi çalıştırmak dan dolayı maliye – vergi dairesi tarafından cezai işleme tabi tutulursunuz. İş yeri kurulduktan sonra belediyeden ruhsat vergi dairesinde de vergi numarası alınması gerekmektedir. Sıhhi müesseseler içerisinde yer alan kozmetik iş yeri açmak için gerekli evraklar ve belgeler ayrıntılı olarak burada yer almaktadır.

Loris parfüm tanıtım videosu

Loris parfüm iletişim adres ve telefon numaraları

Binlerce aromadan imalat edilen zengin koku seçeneğine sahip Loris parfüm her tene uygun kokuyu üretmede lider konumda yer almaktadır. Tamamen insan sağlığına uygun içerikler ile üretim yapan tesisin iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Sultan Orhan Mahallesi, 1181/1 Sokak Numara: 5 GEBZE / KOCAELİ

Tel: 444-8-345

Elektronik Posta: info@lorisparfum.com

YORUMLAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Abdullah Aydin dedi ki:

  Hayirli günler,
  Ben Afrikada kaliyorum (Burkina Faso) ve aklima Sizin ürünler gelmis! Acaba Burda imkanimiz olurmu? Tabiki sicak bir ülke biraz fakirlikte var Ama Burda dandik sahte parfümleride görüyoruz onun icin! Sizin ürünlerinizi kendim zatende kullaniyorum ve Bence Burda tutturabiliriz! Bana yanliz biraz daha Bilgi lazim Eger mümkünse…

 2. Orhan Korkmaz dedi ki:

  Merhaba ben Orhan
  Ankara’da bu işi yapmak istiyorum ortalama 20 metre kare bir yer için görsel stand ve ürün bedeli nekadar,parfüm hariç satabilecegim yan ürünleriniz nelerdir,isim hakkı reklam parası ve cirodan pay adı altında talepleriniz varmı?

 3. Cihan dedi ki:

  Meraba ben loris parfüm açmak istiyorum ızmirde sartlarinizi ogrenebilirmiyim?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Loris parfüm eskisi kadar artık çok büyük metre karelerde dükkan şartı koşmamak tadır. İşlek bir yerde ve varsa size en yakın loris parfüm bayisine en az 3 km uzaklıkta bir yer olması yeterlidir. Diğer detaylar için ise merkezi arayabilirsiniz.

 4. Özcan alp dedi ki:

  Bayilik istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tsklerr

 5. Hakan dönmez dedi ki:

  Kolay gelsin bayilik için bekar TL ve şartlar gerekir