KOSGEB Kredi

Kripto Para Günlük Al Sat Taktikleri İçinde 1 Numara Olanı!

Kripto Para Günlük Al Sat Taktikleri İçinde 1 Numara Olanı!

Kısa vadeli olarak kripto üzerinden para kazanmak isteyenler trader yani al sat yaparlar. Ne yalan söyleyeyim ben bile uzun vadeli yatırım harici belli bir miktar sanal para ile al sat yapmaktayım. Yaklaşık 3 yıldır da fabrikadan çıkış yaparak aldığım tazminatla evimi de bu şekilde geçindirmekteyim. İlk zamanlar her ne kadar da kaybetmiş olsam da ilerleyen süreçte kendimce geliştirdiğim uygulama olmadan al sat taktileri sayesinde nerede ise hiç kaybetmiyorum. Böylece günde bazen 7.000 TL bazen ise 1.500 TL gibi garanti kazançlar elde edebiliyorum. Sizler de benim tavsiye edeceğim içlerinden 1 numara olan al sat taktirleri ile Bitcoin (BTC) harici bir çok altcoin üzerinden isterseniz para kazanabilirsiniz. Böylelikle hep birlikte kripto para kazananlar kervanında yer almış oluruz. Nasıl mı diyorsanız? Bana kalırsa çok basit! Yazımı en baştan sonuna kadar bir defa dikkatlice okursanız, sizin için de bir hayli kolay olduğunu göreceksiniz.

Kripto Para Nasıl Kazanılır? Bunun Tam 6 Tane Yolu Var!

Kısa yoldan zahmetsizce zengin olmak isteyen insanların nerede ise %90 kısmı kripto para nasıl kazanılır araştırmasını yapmaktadır. Günümüzün en favori hızlı ve kolay para kazanma yolu olduğu ön görüldüğü için de bu araştırma içindedirler. Bana kalırsa hiçte haksız da değillerdir. Hele bir de kripto para nasıl kazanılır için doğru adresteler ise çok kolay bir şekilde zengin olmaları içten bile değildir. Bu nedenle bende ortalamalı olarak 3 senedir içinde yer aldığım bu sektörden para kazanmak isteyenlere tecrübelerimi paylaşmak istedim. Kripto para nasıl kazanılır içinde ise bu sayfada ‘‘Al Sat Taktileri Neler” buna yer verdim. Ama merak edenler için tüm kripto para nasıl kazanılır? Bunları da burada ufakta olsa bir listelemek istedim. Sonra sizlere kanıtlarımla birlikte al sat yaparak nasıl günlük en az 1.700 ortalama ise 10.000 TL gibi paralar kazandım bundan bahsedeceğim.

Kripto Para Nasıl Kazanılır? İşte Bunun Bütün Yolları:

 1. ASIC ⇒ Daha çok BTC madenciliği için kullanılır. ASIC adı verilen cihazlarla kazı yapılarak BTC elde edilir. Oldukça maliyetli bir yöntemdir.
 2. CPU ⇒ Çok yüksek GB sahip bilgisayar ekran kartları üzerinden yapılan kripto para madenciliğidir. Özellikle elektrik tüketim maliyet çok fazladır.
 3. Prof Of Active ⇒ Teknik bilgi gerektirdiği gibi yüksek RAM kapasitesine sahip bilgisayarlarınızın da olması gerekir. Oldukça kafa ağrıtan bir kripto para kazanma yoludur.
 4. Havuz madenciliği ⇒ Cebinizde nakit para olması gerekir. Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Ama doğru madencilik yapacağınız İnternet sitesini bulmazsanız. Bundan ötürü de muhtemelen dolandırılırsınız.
 5. Borsa Yatırımı ⇒ Doğru yerden doğru alt coin alınması halinde biraz da sabırla yüksek katlama yaparak kripto kazanma yoludur.
 6. Al Sat Yaparak ⇒ Tecrübe edinilerek günlük para kazanma taktiğidir. Hiç bir tecrübeniz yoksa da bizi izlemeye devam etmeniz yeterlidir.

Görmüş olduğunuz gibi sanal para üzerinden gelir nasıl kazanılır için tam 6 tane mevcudiyette yol vardır. Bu yolların içinde en hızlı kazanma yöntemi ise Al Sat Yaparak olanıdır. Tabi, bu yöntemler için ise sadece sermaye yetmez. Çok ciddi bir tecrübeye de sahip olunması gerekilir. Aksi taktirde kâr elde edeyim derken, elinizdekinden de olmanız içten bile değildir. Al sat yapmak için hiç bir tecrübeye sahip değilim ben diyorsanız da benim tecrübelerimi uygulayarak para kazana bilirsiniz. Nasıl mı? İşte benim %95 kadar düşük risk içeren al sat için 1 numaralı o taktiğim.

İlk Olarak Kripto Para Nasıl Oynanır? Doğru Yeri Bilmeniz Gerekir!

Kripto al sat yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? Bunun için ilk olarak nasıl oynanır dan ziyade doğru borsada işlem yapmanız son derece önem arz eder. Bunun 2 tane en büyük nedeni vardır. 1- Elinizdeki kripto parayı TL veya USD bazına çevireceğimiz vakit, borsanın kitlenerek işlem zaman aşımına uğruyor olması. 2- Güvenli bir borsa da işlem yapmadığınız vakit, geçmişte örnekleri olduğu gibi borsanın şalterinin indirilerek işleme kapatılması. Bu iki en büyük nedenden dolayı nasıl kripto oynanır dan önce en güvenilir + iyi borsa tercihini ilk olarak yapmalısınız. Benim size bunun için önereceğim yerli ve yabancı kripto para borsaları ise sırasıyla şunlardır.

En Güvenilir Yerli & Yabancı Kripto Para Borsaları
Yabancı Kripto Para Borsaları Binance
Coinbase
FTX
Kraken
KuCoin
Huobi
Yerli Kripto Para Borsaları BtcTürk
Paribu
BitExen
Bitlo

Hacim bakımından Türkiye ve Dünya tarafından en çok tercih edilen kripto para borsaları bunlardır. Al sat için bizim sizlere önereceğimiz borsa ise yerli olarak BtcTürk, yabancı ise Binance olmaktadır.

Neden Yerli Borsa Uygulaması Olarak PARİBU Değil?
Kendisiyle tanışalı yaklaşık 3 sene oldu. İlk zamanlar borsasında 10 tane kadar coin vardı. Şuan ise 60 üzeri taraftar token ve kripto para var. İlk zaman da işlem hacimleri çoğalınca kilitleniyordu, ne yazık ki şuanda bu AYNI! Bu nedenle ben her ne kadar kullanıcı ara yüzü tüm kripto para borsalarına göre daha kolay olsa da pek fazla PARİBU uygulamasını tavsiye etmiyorum. Ama isterseniz benim gibi İnternet sayfası üzerinden hiç bir sorun yaşamadan da kullana bilirsiniz. Böylece ani yükselişlerde satış işlemini hiç bir sorun yaşamadan gerçekleştire bilirsiniz.

Kripto para al sat yapmak için doğru borsayı bulduğumuzu düşünüyoruz. Peki, nasıl şimdi al sat yaparak günlük para kazana biliriz? Hazırsanız, şimdi de yolumuza günlük olarak al sat yapacağımız doğru alt coini bularak devam edelim. Sonra da bizzat uyguladığım 1 numaralı taktiği sizler için paylaşacağım.

Al Sat Yapılacak En İyi Coinler Hangileri? (Tam 10 Tane Listeledim)

Al sat yaparak para kazanmak isteyenlerin doğru kripto para borsasını bilmeleri kadar, almaları gerektikleri alt coinler hangileri olduğunu da bilmesi gerekiyor. Aksi taktirde günlük olarak al sat yaparak para kazanmaları bir hayli zor dur. Bunun sebebi ise bilinçsizce alacakları işlem hacmi düşük bir alt coin yüzünden herhangi bir hareket olmadığı için al sat yapamamaları tır. Peki, al sat yaparak kazanmak isteyenler doğru kripto parayı bulmak için nelere dikkat etmesi gerekiyor? 1- Kesinlikle popületesi olan bir coin olmalı. 2- Ciddi projelere sahip olması. 3- Olabildiğince yeni piyasaya çıkmış olması. 4- Fiyatı bir hayli diğer coinlere göre düşük olması. (Mümkün olduğunca önünde sıfırlı) 5- İşlem hacminin sıralamada sürekli yukarda yer almadı. Bu özelliklere sahip şuan için hangi alt coinler var diyorsanız. Sizlere al sat yapmaya gelecek tavsiye edeceğim bu alt coinler ise şunlardır.

 1. Shiba Inu (Ship)
 2. Bittorrent (BTT)
 3. Avalanche (AVAX)
 4. Holo (Hot)
 5. The SandBox (SAND)
 6. Decentraland (MANA)
 7. OMG Network (OMG)
 8. Loopring (LRC)
 9. PowerLedger (POWR)
 10. Bat (BAT)

Bana kalırsa en iyi al sat işlemine gelecek olan alt coinler den ilk 10 tanesi bunlar. En güvenilir kripto para borsalarının nerede ise tamamında bu saydığım alt coinleri bulabilirsiniz.

 • Bu listenin içinde Bitcoin (BTC) yer almamaktadır. Kripto paranın babası olan bu coin üzerinden nasıl para kazanırız diyorsanız buna sizin için ayrı bir sayfa ayırdım. Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır? Zengin Olanlar! bağlantımız da bunu bulabilirsiniz.

Evet, kripto para al sat yapmak için doğru borsa ile doğru alt coinlerin hangileri olduğunu artık öğrendik. Şimdi al sat yaparak günlük kripto üzerinden para kazanmaya hazırız. O zaman hadi başlayalım.

Günlük Al Sat Yaparak Sanal Para Kripto Üzerinden Nasıl Kazanılır?

Günlük al sat yaparak kripto üzerinden para kazanmak istiyorsanız, önce yukarıdaki uyarılarımı lütfen dikkatlice okuyunuz. Çünkü; al sat yaparak kripto üzerinden para kazanmak için doğru borsa ve alt coin hangisi olduğunu bilmezseniz burada anlatacaklarım havada kalabilir. Al sat yaparak para kazanmak için doğru borsayı seçtikten sonra nasıl para kazanacağız? Bunun tekniği nedir, diyorsanız? Sizlere sırasıyla benim uyguladığım bu tekniği de hemen aşağıda bahsettim. Sizler de benim nasıl kazandığımı görünce, indikatörlerin ne kadar aslına bakılırsa arka planda kaldığına da ayrıca burada şahit olacaksınız. O zaman hazırsak, günlük al sat yaparak kripto para kazanma başlaya biliriz.

 1. Bunu söylememe gerek yok sanırım ama yine de hiç bir bilgisi olmayanlar için hatırlatmak istiyorum. Kripto para al sat yaparak kazanmak için önce herhangi bir kripto para borsasında hesabınızın olması gerekmektedir. Nasıl bu hesaba sahip oluruz diyorsanız, Sanal Para Bitcoin BTC Nasıl Alınır Satılır? da bunu anlattım.
 2. Gündelik olarak kesinlikle sizlere al sat için tavsiye ettiğim alt coinleri Tweter & Youtube hesaplarından takip ediniz. Böylece yeni listelenecek borsalardan ve yapılacak güncellemelerden önceden haberiniz olur. Bu tür haberler bir alt coini ani yükselme (pump) için tetikleyici en önemli etkendir.
 3. Kripto para borsasın da her şeyin yolunda gittiğinden emin olun. Bunun içinde Bitcoin (BTC) ve Tehter (USDT) seviyelerinin stabil bir çizgide olduğunu kontrol edin. Unutmayın! Tehter (USDT) yükselirse Bitcoin (BTC) düşer. BTC düşer ise de tüm alt coinler her ne kadarda olumlu bir haber almış olsa da yükselişe geçemeye bilir.
 4. Herhangi bir olumlu alt coinler için haber almasanız dahi bu yükselmeyecek anlamına gelmediğini unutmayın. Bitcoin (BTC) dominace düşmesi alt coinlerde mutlaka yükselmeye gidecek anlamına gelir. https://bit.ly/324kuBn adres üzerinden BTC dominance takibinde buluna bilirsiniz. Not: Bunun için 42 seviyelerin altı oldukça ideal tır.
 5. Tüm tavsiye ettiğim alt coinlerin grafiklerini inceleyiniz. Bunu tüm borsalarda görebilirsiniz. Sizin için bir ekran görüntüsünü aşağıda paylaşıyorum. Önemli bir haber yok ise en düşük seviyede olanı yukarıda belirtmiş olduğum şartlar oluşması durumunda alınız. En düşük seviyede hangisi olduğunu borsanın ayarlar bölümünden, piyasalar/değişime göre diyerek oluşturarak görebilirsiniz.
 6. Tüm bu kriterler göz önünde en iyi al sat yapılacak coini bulmuş olacaksınız. Günlük olarak satın alacağınız alt coinin en dipte olduğunu belirlemek için de ayrıca saatlik yakmış olduğu mumları da izlemenizi tavsiye ederim. Böylece en düşük seviyedeki destek bölgesini de görmüş olabilirsiniz. Buna örnek vermek gerekirse de örneğin: Shiba coin için https://bit.ly/324kHo5 adresine giriniz. Ben şuan girdiğim de aşağıdaki grafiği görüyorum.
 7. Bu grafiğe göre tam 3 defadır bu alt coin 0.00004831 civarlarından hep yukarı doğru dönmüş. Ortalama 0.000050 ile 52 civarlarında inse bir dirençle karşılaşarak geri düşmüş. Buda demek oluyor ki, herhangi bir aksi BTC ve USDT de hareket olmadıkça bu aralıklarda al sat yapılabilir.

Ben al sat yaparak günlük kripto para piyasasından bu şekilde para kazanıyorum arkadaşlar. Hatta en son al sat yaparak kazancımın verileri de aşağıda yer almaktadır.

Görmüş olduğunuz gibi size al sat için tavsiye ettiğim alt coin listesinde yer alan Decentraland (MANA) saat 17:22 de 33.900 den cüzdanıma girmiş. Saat 21:27 de ise 35.800 den satışa çıkarmışım. Bu iki seviye arasından da gün içinde emin olun ki nerede ise hiç çıkmadı.

Günlük olarak kripto al sat yapacaklara altın tavsiyem. 1- Lütfen fazla aç gözlü olmayın. 2- Kazancınızı gördüğünüz zaman cebinize koyun. 3- Sert düşüşlerde ise azda olsa zararına çıkmaktan çekinmeyin. 4- Forumlarda milletin ön görüleri üzerinden alış veriş yapmayın.

Umarım tüm bu günlük olarak kripto para al sat teknik be uyarılarımı göz önünde bulundurarak kazanç elde edersiniz. Kripto paralar hakkında farklı sorularınızı da bizlere sormak için lütfen çekinmeyin. Ben bu sorular içinde en çok merak edilen kripto para al sat yapan uygulama var mı? Buna cevap vererek sizden gelecek sualleri beklemeye geçiyorum.

Kripto Para Al Sat Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar Var Mı?

Google Play ve App Store sayfalarına baktığınızda size binlerce uygulama karşılar. Bu uygulamaların bazı gerçekten çok kaliteli bir şekilde yazılmış tır. Bazıları ise sadece ilgi çekerek cep telefonlarına indirilmesini sağlamak amacıyla yazılmıştır. Kripto para al sat yaparak para kazandıran uygulamalar da tam olarak bu şekildedir. Son yıllarda rağbetin artmasını fırsata çevirmek isteyen bir çok kişi bu tür uygulamalar çıkartmaktadır. İçlerinde emin olun çalışanı dahi var ise hiç bir algoritma hatta yapay zeka dahi kripto para alım satım yaparak gün içinde para kazanmanız için doğru hamleyi yapamaz. Yapa bilmesi için;

 1. Blockchain olmak üzere binlerce borsadan API alması ilk olarak gerekir.
 2. Milyonlarca İnternet sayfasın dan sizin belirlediğiniz yada kendince belirlenen kripto paranın gelişmelerini takip ediyor olması, daha önemlisi yazılanları olumlu yada olumsuz bir şekilde yorumluyor olması gerekir.
 3. Kesinlikle bir anlaşmalı kripto borsası ile al sat yapa bilmesi için anlaşma yapmış olması gerekir. Anlaşma yapsa bile ne kadar güvenerek bu uygulamaya kullanıcı adı ve şifrenizi gire bilirsiniz?
 4. Uygulamanın bir İnternet sitesi üzerinden verileri çekerek çalışması gerekir.

Bu ve bunun gibi bir çok nedenden dolayı günlük kripto paradan al sat yaparak para kazandıracak uygulama olmaz. Olsa da en basit bir şekilde sizin belirleyeceğiniz bir kripto para üzerinden yine sizin belirleyeceğiniz aralıklar da al ve sat işlemi yapar. Bunu zaten siz de istediğiniz tüm borsalardan uygulama olmadan emir girerek yapa biliyorsunuz. Stop Loss yani Türkçe olarak Kaybı Durdur ile Limit Order yani Limit Emri nasıl verilir diyorsanız, sizlere aşağıda en çok hacme sahip bir kaç borsa için resimli olarak anlattım.

PARIBU
Stop Loss (Düşünce Otomatik Bozma Talimatı) Limit Order (İstediğiniz Limitten Alış Emri Verilmesi)
 • Satışını yaptığınız coin üzerine tıklayınız.
 • KOŞUL TL kısmına tetikleyici rakamı giriniz. (Örneğin: 50.00 TL)
 • EMİR TL kısmına satmak istediğiniz miktarı giriniz. (Örneğin: 49.500 TL)
 • COİN İSİM YAZAN KISMINA ise satılacak adeti giriniz.
 • Alışını yapacağınız coin üzerine gelinir.
 • Bu bölümden KOŞUL seçilir. (Örnek: 52.000 TL)
 • KOŞUL TL kısmına tetikleyici rakam girilir. (Örnek: 53.000 TL)
 • EMİR kısmına satın alınacak coin miktarı girilir.

Diğer kripto para borsalarında da bu işlem nerede ise aynıdır. Sadece terimlerde az da olsa değişiklikler olabilir.

YORUMLAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.