Hibe Kredi

Yerinize Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Danışmanlık Firmaları

2023 yılında kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin slagonu ile faaliyet gösteren danışmanlık firmaların sayıları çok daha fazla arttı. Bu sayının en çok arttığı illerin en başında ise İstanbul gelmektedir. Ardında ise Ankara ve İzmir ile Antalya takip etmektedir. Bankalardan bireysel ihtiyaç kredisi alamayanları başvuru yaptıkları bu danışmanlık firmaları peki ne kadar güvenli. İlk olarak bunun için yorumlarda sizlere şikayet etme hakkı tanıdığımızı bilmenizi isterim. Ön ödemesiz yada komisyon karşılığı kredi veren bu danışmanlık firmaları nasıl işlerini icra ediyorlar? Güven sorunu ile çalışma politikalarını kabul edenler nasıl başvuru yapabilirler?

Yerinize Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Danışmanlık Firmaları

Bankalardan kredi çekemeyen bireysel ve esnaflar için tüm bu soruların yanıtlarını verdik. Bunla birlikte ayrıca KOBİ ile esnafların bankalardan kredi kullanmamaları durumunda nasıl Faktoring firmalarından ticari kredi kullanabileceklerine de değindik. Böylece acil para lazım olan hem bireysellere hem de KOBİ ve esnaflarımızın parasal sıkıntılarını gidermiş olduk.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Danışmanlık Firmaları Nedir?

Kredinizi biz çekelim, taksitlerini siz ödeyin kelimesini duyunca aklına direk haklı olarak şu geliyor dimi? Ben bankalardan kredi çekemediğim için benim yerime biri kredi çekecek, bende gidip onun adına çekilmiş olan kredinin taksit ödemelerini yapacağım. Bunun gelmesi de bence gayet normal. Çünkü, önünüze gelen kimi çevirip deseniz ki, arkadaş ”Kredinizi sizin adınıza biz çekelim taksitlerini siz ödeyin” direk sizin bu anladığınız şekilde anlar. Şimdi ise ben size bir kaç soru sormak istiyorum. 1- Peki bunu Türkiye’de gerçekten yapabilecek birinin olduğuna sizin aklınız kesiyor mu? 2- Bir kişi bu işi yapmak için gerçekten bir firma kurar mı? Ben 13 yıllık finansman alanında ne bu slagon ile bir kurulan bir danışmanlık firması gördüm. Nede birinin bir başkası adına kredi çekeceğine şahit oldum. Dolayısı ile arkadaşlar kesinlikle, kredinizi biz çekelim, taksitleri siz ödeyin adı altında bir danışmalık firmaları yoktur.

Sicil Affı Yasasından Yararlanarak Nasıl Kredi Çekilir? Bankalardan kredi kullanamayanlar için dilekçe örneği ile birlikte ilgili bağlantımda yardımcı oldum.

Peki şimdi gelelim diğer ana soruya. O halde kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin slagonu nerden çıktı. Aslında asıl sorulması gerekilen soru bence bu. Bu sorununda yanıtı yine doğru bir şekilde hiç bir birimizi kandırmadan aşağıdaki başlık altında cevapladım.

Ön Ödemesiz Komisyonla Komisyonsuz Kredi Nasıl Alabilirsiniz?

Ön ödemesiz komisyonla yada komisyonsuz olarak kredi alınır mı? Bende kesinlikle alınır. Nasıl alınır diyorsanız da bunun için size danışmalık firmalarının adreslerini gösteririm arkadaşlar. Peki, ön ödemesiz komisyonla yada komisyonsuz olarak bu danışmanlık firmaları sizlere nasıl kredi çıkartır. Bunun için gerçekten çok ciddi bir araştırma yaptım. Hatta Eskişehir de bir kaç firma ile tanıştık. Halen bile ara sıra kendileri ile görüşürüm. Bir çok arkadaşımı da bu firmalara yönlendirdiğimi de bilmenizi isterim. Şuana kadar hiç biride şikayetçi olmadı. Çünkü, iletişim bilgilerini vermiş olduğum kişiler gerçekten işini ciddi bir şekilde aşağıda bahsetmiş olduğum gibi yapıyorlardı.

 1. Talep edilen kredi miktarı 15.000 TL üzerinde bir rakam ise (20.000 yada 30.000 gibi) doğrudan daha önce anlaşma yaptıkları spot beyaz eşya mağazalarının yolunu tutuyorlar. Burada senet karşılığında taksitli olarak size beyaz eşya ile elektronik ürün aldırıyorlar. Siz hiç ürünü görmeden bile 2. el olarak satışını alıp karşılığı olan parayı direk size veriyorlar. Bu işlemde aracı danışmanlık firması komisyonunu işlem sonrasında almaktadır. Herhangi bir dolandırıcılık vakası da şimdiye kadar bireysel olarak gidilerek yapıldığında yaşanmamıştır.
 2.  İhtiyacınız olan nakit para 10.000 TL kadar ise bu sefer uyguladıkları yol şu şekilde olmaktadır. Yine anlaşma yaptıkları GSM operatörünün satış mağazasına sizle giderler. Hat kullanım puanınıza göre akıllı cep telefonu satın aldırırlar. Anında 2.el olarak geri alırlar. Bu işlem sonrasında yine nakit paranızı size verirler.

Şuan en yaygın olarak kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin adı altında müşteri çeken danışmanlık firmaları bu iki yöntemi uygulamaktadırlar.

Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi (GÜVENLİ) de bu işlemi yapan bazı danışmalık firmaların adreslerini paylaştım arkadaşlar.

Bankalardan kredi çekemeyen bireysellerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için çözüm önerimiz bu şekilde arkadaşlar. Komisyonsuz olarak işlem yapmak istiyorsanız şansınızı kendinizde Arçelik, BOSH yada EVKUR gibi mağazalara giderek deneye bilirsiniz. Peki bankalardan kredi çekemeyen bir esnafsanız ve daha fazla bir nakit paraya ihtiyacınız varsa ne yapabilirsiniz.

Bankalardan Kredi Çekemeyen KOBİ Esnaf Nasıl Yasal Kredi Kullanabilir?

Bankalardan kredi çekemeyen KOBİ yada ticari faaliyet yürüten esnaflarımız nasıl yasal olarak kredi bulabilir? Bunun yolu sadece bir tanedir. Çözüm yolu ise ülkemizde BDDK gözetimi altında faaliyet gösteren faktoring firmalarından geçer. Bu faktoring firmaları hangileri diyorsanız. Sizlere adres ve iletişim bilgilerini biraz sonra paylaşacağız. İlk olarak çünkü fantoring firmaları size nasıl oluyor da banka ticari işletme kredisi sağlamasa dahi nakit akışı sağlaya biliyor bir buna bakalım. Bu sorunun yanıtını ise bizlere Parafinans Genel Müdürü sayın Hakan YURTSEVEN katıldığı Bloomberg TV de verdi.

Soru: Bankalardan kredi alamayan bir şirket, faktoring firmalarından alabilir mi?

Cevap: Teknik olarak alabilir. Bununla ilgili olarak bir çok örneklerde var. Bankalar kendi iç dinamik nedeni ile daha çok bilanço bazlı yani krediye ihtiyacı olan esnafın mali verilerine oturup bakarlar. Orada da bir takım şeyler aralar. En dikkat ettikleri ise mali açıdan ne kadar sağlıklı olduklarıdır. Tabi sağlıklı bir mali yapının olunması yeterli olmaz. Bunun yanı sıra bir de teminat isterler. Faktoring firmaları ise KOBİ’nin mali bilançosuna bakarız ama sağlıklı bir yapı olmasa da müşteri eğer ki son derece muteber bir yere satış yapmış. Bu satış sonrasında da gerçekten bir alacağı doğdu ise o zaman işletmenin nakit ihtiyacı bu teminat karşılığında karşılanmaktadır.

Bankalardan kredi çekemeyen esnaf için bu şekilde bir nakit tedariki çözümü öneren sayın YURTSEVEN kullandırılacak olan kredinin imkanların da bankalara göre çok daha avantajlı olduğun dan ayrıca bahsetti. Faiz oranın ne kadar olduğunu ise ne yazık ki şuan için bizler dahi bilemiyoruz. Ama, siz eğer ki bu pozisyonda bir işletme sahibi iseniz Türkiye’deki Faktoring Şirketleri Hangileridir? BDDK lisanslı adresimdeki firmalara telefonla arayarak öğrene bilirsiniz.

Uygulanan Krediye Ait Kesintiler Videomuzda:

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 184 YORUM
 1. fatih dedi ki:

  Acil 10.000-15.000 lazim ufak tefek borclari kapatip kafam rahatlasin istiyorum. Tek borc olsun. 5516037719

 2. Yakup dedi ki:

  5 ile 10 bin TL ye kadar ihtiyacım var yardımcı olurmuş uz

 3. atilla ötürk dedi ki:

  bem emekli olduğum halde bankalardan kredi çekemiyorum riskim yüksek olduğu için siz nasıl gelir belgesiz kefilsiz akbanktan veya başka bankadan kredi alıyorsunu z anlamadım telefonumu vereyimde banada yardumcı olunuz

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz düşük olursa geliriniz her ne olursa olsun çekemezsiniz. Kredi notunuzu yükseltmeniz gerekiyor. https://www.kosgebkrediler.com/kredi-notu/ bu kategoride konu ile alakalı her şeyi bulabilirsiniz.

 4. Nazan dedi ki:

  Kredi notum dusuk kredi alamiyorum peki siz bu durumda kredi veryomusunuz

 5. ALİ çalışkan dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin benim aktif olarak iki bankadan kredim var ama herhangi bir icralık işlemim yok ödemesi gecikmiş 1 taksitim var acil olarak elli bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin

1 28 29 30