Hibe Kredi

KOSGEB Yozgat

KOSGEB Yozgat

Yozgat ilinde veya ilçelerinde ilk defa iş kuracaklar için bunu KOSGEB ile yapmak oldukça akıllı bir fikirdir. Açılan iş yerinin bir çok kısmını hibe olarak almak kim istemez ki? Yozgatlı yeni girişimciler bunun için tek yapmanız gerek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine biraz sonra paylaşacağımız adresler de girmenizdir. Başlama tarihlerini takip edip bu eğitimler almanız halinde devlet destekleri ile iş fikrinizi hayata geçirmiş olacaksınız. Ayrıca, Yozgatlı esnaflarımız da kendilerine sağlanan 14 destek programı hakkında bu adreslere başvurarak detaylı bilgileri alabilirler.

Yozgat KOSGEB kursları ne zaman başlamaktadır ?

Yozgat ilimizde iki tane KOSGEB birimi olmasına rağmen İŞKUR ve yerel belediyelerin yanı sıra bir çok meslek odası da bu eğitimleri yeni iş yeri kurmak isteyen girişimcilere vermektedir. Belli tarih aralıklarında ve daha önce belirlenmiş olan belli adresler de düzenlenecek olan eğitimler genelde 25 ile 30 arasında değişmektedir. Yozgat eğitimlerine girecek olan öğretim görevlisinin isim bilgisi dahil olmak üzere tüm bu belirtmiş olduğum bilgileri doğru bir şekilde https://bit.ly/3mAuFUp buradaki adres üzerinden rahatlık ile öğrene bilirsiniz.

KOSGEB Yozgat girişimcilik eğitim başvuruları nasıl yapıla bilmektedir?

Eğitim başvurularını yapmak artık çok daha kolaydır. Çünkü artık kursları düzenleyen kurumlara şahsen olarak gidip başvuru formunu doldurmaya alternatif bir yok çıkmıştır. Bu yol İnternet üzerinden e-devlet aracılığı ile yapılan yoldur. Şayet adınıza ait bir e-devlet şifreniz var ise şimdi sıkı durun tam 3 adımda hiç yeriniz den kalmadan Yozgat ilinde düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerine başvuru da bulunacağız. Bunun için tek yapmanız gerek.

  1. Ya eğitim tarihlerinin yer aldığı sayfadan ”e-Devlet İle Başvur” deyip yada dorudan https://bit.ly/2Tg7502 adresinden uygulamalı girişimcilik eğitimi başvuru formuna erişim sağlayınız.
  2. Daha sonra karşınıza çıkan formu doldurunuz.
  3. Tebrikler, hepsi bu kadar 🙂

Yozgat ili yada ilçelerinde düzenlenecek olan girişimcilik sertifikası almak için kurslara ön başvurunuz alınmıştır. Artık tek yapmanız eğitime katılacak olan ilk 25 kişinin belirlenmesi için ön mülakatların yapılmasını beklemeniz tir.

KOSGEB Yozgat birim adresleri, telefon iletişim numaraları

KOSGEB Yozgat ilimizdeki esnaflarımıza ve yeni girişimcilerimize çok daha iyi hizmet anlayışı sağlamak adına 2 tane şube kurmuştur. Bunlardan bir tanesi il merkezinde olur iken bir diğeri de belediye hal caddesindedir. Siz istediğiniz kurum adresine başvuru yapabilirsiniz.

Yozgat Müdürlük iletişim bilgileri

Adres: Aşağı nohutlu mahallesi mevlana caddesi numara 13  YOZGAT/MERKEZ

  • Tel: 0-354-212-11-11
  • Faks: 0-354-212-11-15
  • E-mail: Yogaz@kosgeb.gov.tr

Yozgat Sinot Sinerji Odağı temsilcilik iletişim bilgileri

Adres: Belediye hal caddesi numara 11 – YOZGAT

  • Tel: 0-354-217-91-04
  • Faks: Yozgatsinod@kosgeb.gov.tr

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.