Hibe Kredi

KOSGEB Van

KOSGEB Van

Van ilimizde KOSGEB tarafından düzenlenen kurslara ücretsiz olarak katılabilirsiniz. İster bay olun isterseniz bayan birim belirtmiş olduğumuz tarihler de Van’da ki yeni girişimciler için eğitimler düzenlemektedir. Girişimcilik sertifikası almak isteyenler bu eğitimlere nasıl başvuru yapabileceğini buradan videolu olarak bulabilir. Ayrıca, esnaflarımız için de Van da faaliyette olan İl Müdürlüğü ve ilçe temsilciliğinin  de iletişim bilgilerine de yer verdik.

KOSGEB Van girişimcilik kursları ne zaman başlıyor?

Türkiye genelinde sürekli olarak yeni girişimcilere verilen eğitimler Van ilimizde de belli takvim aralıklarında verilmektedir. Ücretsiz olarak verilen bu kurslara hiç bir aracılı kuruma başvuru yapmadan bile artık başvurunuzu e-devlet üzerinden gerçekleştire bilirsiniz. Van ilimizde bu sene içinde düzenlenecek olan bütün kursların başlama tarihlerini https://bit.ly/2Q95pZl bu bağlantımız dan göre bilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ön başvuru işlemlerini ister aşağıdaki adreslerden isterseniz de doğrudan e-devlet üzerinden gerçekleştire bilirsiniz.

E-devlet üzerinden Van girişimcilik kurslarına nasıl başvuru yapabiliriz ?

Artık rahatlık ile hiç zaman kaybı yaşamadan e-devlet üzerinden Van girişimcilik eğitimlerine başvuruda buluna bilirsiniz. Bunun sağlanması için PTT şubelerinden 2 TL alacağınız bir e-devlet şifresi yeterli olacaktır. Şifreyi temin ettikten sonra ise tek yapmanız gereken eğitim tarihlerinin yer aldığı sayfanın yanındaki e-devlet ile başvur butonuna tıklamanız tır. Bağlantı doğrudan sizlere Van girişimcilik kurslarının ön başvuru formuna yönlendirecektir. Karşınıza çıkan Van girişimcilik kursu başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanız halinde ön kaydınız kurum tarafından alınacaktır. Bu işlemin nasıl sağlıklı bir şekilde yapılacağını sizlere hazırlamış olduğumuz bir eğitim videosu ile bahsettik. Videomuz dan yada takıldığınız alanları bu sayfanın altından bizlere iletebilirsiniz.

Van birim adresleri, iletişim bilgileri

Van ili ve ilçelerindeki iş yeri kuracak olan vatandaşların talepleri doğrultusun da bir Müdürlük ve 1 temsilcilik ile KOBİ uzmanı personeller hizmet vermektedir. Birim adresleri aşağıdaki gibidir.

Van Müdürlük

Adres: Bahçıvan mahallesi sıhke caddesi 1702 sokak numara 93 Selçuk ecza deposu üstü kat:4

Tel: 0-432-223-23-45  Faks: 0-432-223-30-00

Van temsilcilik

Adres: İskele caddesi Van TSO numara 51

Tel: 0-432-210-00-55  Faks: 0-432-216-44-88

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gülşen dedi ki:

    Koskeb belgesi nasıl alabilirim acaba

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

      Videolu olarak anlattım Gülşen hanım.