Hibe Kredi

KOSGEB Tekirdağ

KOSGEB Tekirdağ

KOSGEB Tekirdağ ilimizde Çerkezköy ve Çorlu da olan birimleri ile hem esnafa hem de girişimcilik sertifikası alacak olanlara hizmet sağlamaktadır. 1 milyondan fazla vatandaşımızın yer aldığı bu ilimizde Süleymanpaşa ve Kapalı ilçelerimizde girişimci sayısının bir hayli yüksel olmasından dolayı eğitimlerin verildiği ilçeleri arasında yer alır. Çorlu Ticaret ve Sanayi odası ile İŞKUR’un katkıları ile sunulan bu bu eğitimlere NKÜ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ YÖNETİCİ A.Ş dahi destek sağlamaktadır. Bu denli güçlü bir iş birliğinin yer aldığı Tekirdağ ilimizde verilecek olan bütün KOSGEB kursların başlama tarihleri ile başvuru adresleri güncel haliyle burada yer almaktadır.

Tekirdağ KOSGEB kurslarının başlama tarihlerini nasıl öğrene bilirsiniz ?

Sizin de gördüğünüz gibi iş yeri açmak için devlet desteğine başvuru yapacakları bir çok Tekirdağ’daki kurum desteklemektedir. Sürekli olarak 1 milyondan fazla nüfusa sahip ilimizde bu sebepten ötürü girişimcilik kursları başlatılmaktadır. İş fikrinizi ileri dönük olarak ciddi devlet katkılarından yararlanmasını istiyorsanız mutlaka işletmenizi kurmadan önce bu kurslara katılmanızı öneririm. Nihayetin ücretsiz ve sadece 4 günlük sürecek olan eğitimler sizlere işletme konularında da ciddi katkılar sağlayacaktır. Özellik ile iş planı proje örneği de sıklık ile göreceğiniz eğitimlerde farklı tecrübeleri de edinme fırsatı yakalayacaksınız. İş hayatınızı bu denli pozitif olarak etkileyecek olan girişimcilik kurslarının başlama tarihleri https://bit.ly/39Yt1Hn bu adreste sizler ile paylaşılmaktadır. Ayrıca adreste, eğitimi düzenleyecek olan kurumun da adresi bulunmaktadır. Dolayısı ile isterseniz eğitim başvurularını bu adreslere doğrudan giderek de gerçekleştire bilirsiniz. Arzu etmeniz halinde ise başvuru yöntemi olarak ise e-Devlet uygulamasını da şu şekilde kullana bilirsiniz.

Tekirdağ kurslarına e-Devlet üzerinden başvuru yapılması

Günümüzde artık bankacılık işlemleri dahil olmak üzere bir çok sorgulama ve başvuru işlemleri e-Devlet sistemine taşınmıştır. Bu sistemde KOSGEB de yeri alarak sadece Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurularını değil, bir çok destek programı başvurusunu da yerini almaktadır. e-Devlet üzerinden Tekirdağ’daki girişimcilik kurslarına başvuruda bulunacak olanlar https://bit.ly/2Tg7502 bu adrese giriş yapmalıdırlar. Daha sonra ise TÜM HİZMETLER menüsünün altında yer alan blank sekmesini tıklayarak karşılarına çıkan başvuru formunu doldurmaları yeterli olacaktır.

KOSGEB Tekirdağ hizmet merkezi müdürlüğü

Tekirdağ ilimizin nüfusu 1 milyon üzerinde yer almasından dolayı KOSGEB bu ilimizde merkez müdürlüğü harici temsilcilikler de kurmuştur. Tüm Tekirdağ ilimizde ve ilçelerinde faaliyette olan bu birimlerin adres bilgileri ise şu şekildedir.

Tekirdağ KOSGEB Merkez Müdürlük adres bilgisi

Değirmen altı mahallesi hukukçular sokak numara 20 TEKİRDAĞ / MERKEZ

 • Tel:  0-282-261-40-66
 • Faks: 0-282-261-50-66
 • E-mail: Tekirdag@kosgeb.gov.tr

Çerkezköy Temsilcilik iletişim bilgileri

Çerkezköy Ticaret Sanayi Odası Gazi Osman Paşa Mahallesi Feyzi Paşa Caddesi Numara: 5 Daire: 1 – ÇERKEZKÖY

 • Tel: 0-282-726-88-88
 • Faks: 0-282-726-88-89

Çorlu TSO Temsilcilik iletişim

Çorlu TSO yeni hizmet binası Zafer mahallesi Cumhuriyet bulvarı Numara 3 / 1 ÇORLU

 • Tel: 0-282-653-10-96
 • Faks: 0-282-651-35-10

Eğitimler sonrasında başvuru yapacağın destek programının yol haritasını görmek isterseniz lütfen ===> https://www.kosgebkrediler.com/wp-content/uploads/2017/02/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf inceleyiniz.

 

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Kemal Demir dedi ki:

  Erkek kuaförüyüm Tekirdağ çerkezköy’de Oturuyorum girişimcilik kurslarına katılmak istiyorum e devletten bi türlü kayıt yaptıramadım.

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   e-devlet şifreniz varsa https://lms.kosgeb.gov.tr bu adres üzerinden de uzaktan eğitim ile girişimcilik sertifikasını alabilirsiniz.