KOSGEB Kredi

KOSGEB Manisa


KOSGEB Manisa

KOSGEB Manisa ilimizde çok fazla bir nüfusa sahip olmamasına karşın Merkez Müdürlüğüne ilaveten tam 4 ek temsilciliği ile hizmet vermektedir. Salihli, Akhisar ile Turgutlu ve Alaşehir de bulunan bu temsilcilikler  İŞKUR’un da katkıları ile yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri vermektedir. Tüm Manisa’da faaliyet gösteren KOSGEB’in temsilcilik ve Müdürlük adreslerinin yanı sıra sizlere Halk Eğitim Merkezleri dahil olmak üzere tüm Manisa girişimcilik eğitimi kurs başlama tarihlerini paylaşıyoruz. Ayrıca, bu eğitimler için başvuru formunun nasıl oluşturulması gerektiğini de videolu anlatım ile yine sizler için yer verdik.

KOSGEB Manisa girişimcilik eğitimi başlama tarihleri ne zaman ?

Manisa’da Merkez birimi haricinde 4 KOSGEB temsilciliğin yanı sıra İŞKUR ile bir çok meslek odası Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlemektedir. Girişimcilik eğitimleri bakımında oldukça zengin bir listeye sahip olan Manisa Türkiye’de belki de en çok KOSGEB kurslarını düzenleyen illerimizin arasında yer almaktadır. Tüm kurumların Manisa da düzenlemiş olduğu kursların başlangıç tarihleri ve adresleri https://bit.ly/39Tea0L adresimizden yeni iş yerini devlet desteleri ile kuracaklar için paylaşılmaktadır. Başvuruları ise 2 faklı yol ile rahatlık ile yapıla bilmektedir.

Manisa KOSGEB kurslarının başvurusu nasıl yapılmaktadır?

KOSGEB Manisa eğitimlerini hangi kurum yada temsilcilik düzenleyecek olursa olsun ön başvuru formları 2 şekilde doldurulmaktadır. Bunlardan ilki eski sistemde olduğu gibi eğitimi düzenleyen kuruma yeni girişimcinin bizzat giderek müracaatta bulunması bir diğeri de İnternet üzerinden e-devlet aracılığı ile ön başvurunun sağlanmasıdır. İnternet üzerinden ön başvuru formu dolduracak olan Manisalı yeni girişimcilerin e-devlet şifrelerinin yanı sıra bir de e-devlete daha önce girip iletişim bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Tüm bunları doğru ve eksiksiz yapan Manisalar e-devlet ön kurs başvuru formuna https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adresten ulaşabilirler. Dikkatinizi çektiysem her iki başvuru içinde ön başvuru diyorum. Sakın hemen başvur vurmaz eğitimlere alınacağınızı düşünmeyin. Her ne kadarda iş fikriniz olup işi kuracağınız yeterli sermayeye sahip dahi olsanız şayet yoğun bir katılım ( 25 kişiden fazla ) olur ise sizlere mutlaka bir sözlü ve test usulü sınav uygulayacaklardır. Bu nedenden dolayı lütfen eğitim ön başvurusunda bulunmadan önce Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları içeriğimize bir göz atınız.

Manisa KOSGEB Müdürlük adres bilgileri

Manisa ticaret ve sanayi odası Mimar Sinan bulvarı numara 127  kat 1   YUNUSEMRE

 • Telefon: 0-236-233-13-12
 • Faks: 0-236-236-21-73
 • E-mail: Manisa@kosgeb.gov.tr

Salihli Temsilcilik Adres iletişim bilgisi

Salihli TSO eski cami mahallesi 15 ‘ci sokak numara 52    SALİHLİ

 • Telefon: 0-236-713-15-90
 • Faks: 0-236-713-15-42
 • E-mail: Salihlisinod@kosgeb.gov.tr

Akhisar Temsilcilik Adres bilgileri

Tahir ün caddesi numara 87 kat: 2 45200 AKHİSAR

 • Telefon: 0-236-414-15-63
 • Faks: 0-236-414-80-44
 • E-posta: manisa.igem@kosgeb.gov.tr

Turgutlu Temsilcilik Adres, telefon faks bilgisi

Ergenekon mahallesi fatih bulvarı Atatürk caddesi numara: 2  TURGUTLU

 • Telefon: 0-236-314-17-91
 • Faks: 0-236-313-70-19
 • E-mail: manisa.igem@kosgeb.gov.tr

Alaşehir Temsilcilik Adres

Soğuksu mahallesi İsmet paşa caddesi numara 111  45600    ALAŞEHİR

 • Telefon: 0-236-653-10-61
 • Faks: 0-236-654-38-10

Yukarıda ye alan adreslere başvuru yaparak KOSGEB kurs kayıtlarını yaptırabileceğiniz gibi tüm Manisalı KOBİ & ESNAFLAR da kuruma ait destek programları hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirler.

 

"KOSGEB Manisa" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Manisa" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKrediler.Com